forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Изгониха Пепе, защото не искаше негри в отбора :smt006 :smt006 :bigok

_________________
Изображение


Последна промяна Позитивни мисли на Сря Сеп 24, 2014 9:10 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Помни си думите :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Седем:Едно написа:
Ми да видим, защото негерите на Гонзо бяха Гара Дембеле и Сержиньо Грийн. Ако Херо домъкне по-добри от тях, тръба ще му направя :smt003

Представих си го визуално само за момент и щях да си изръгам червата :lol: .

Темата, Тони беше дали Гонзо взема правилни решения като треньор. Като спортен директор има много добри постижения от към трансфери и разкарване на ненужни играчи.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
А Слори и Диамутен на кого са трансфери?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:43 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2012 10:02 pm
Мнения: 1818
Местоположение: РАЗСАДНИКА БЕЙБИ
Любимия ми негер бил в Левски последните години

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
На един мач избухна с разкошен танц, ама не помня кой беше. :tmbk :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
https://www.youtube.com/watch?v=t8NlGiJ_KrI

https://www.youtube.com/watch?v=aiZx2OckQQA за 2:3333 гола 5:50

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Няма спор, Цонев е готов за титуляр. Има поглед,пас,желание, амбиция и е по-добър от всичките ни халфове. Орачев има видимо подобрение от миналата година, сигурен съм че има добро бъдеще, но на този етап Минев е по-добър. Минев е класа - опит и хъс. Ама бъдещето е Краев. Много е добър - машина е пред гола и паса. Развива ли се - ще постигне много. Пожелавам му го.
Налагането на юноши не е лесна работа.Вуцов няма други и неговите в Ботев са титуляри. Ние въпреки кризата избираме друг начин на развитие. Всичко е психика - да не се главозамаеш или да изчакаш своя шанс. В края на седемдесетте Иван Вуцов избра начина на налагане постепенно, синът му избра друг начин. След година-две ще стане ясно кой от къде и къде ще отиде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2014 7:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:
acrimonious написа:
Седем:Едно написа:
Е, добре, де, ама защо тогава най-големия разбирач и форумна мечта Херо продължава да води на проби секви черни отрепки и откровени мангусти, а не каже на некадърника Гонзо, че си има разкошни играчи и да не се занимава с нови? :smt017


Херо ако има бюджет, юноши няма да има. Но поне няма да става смешен да обяснява как ще ги налага и колко много шансове ще получат ;)

А и Херо разбира от футбол, неговите черни отрепки и откровени мангусти ще са три класи над Гонзовите черни отрепки и откровени мангусти... ю

С две думи: ЗАПОМНИ ЕДНО: НЕГЕРИТЕ МИ... СА МНОГО ПО- ДОБРИ, ОТ НЕГЕРИТЕ ТИ :blass

Ми да видим, защото негерите на Гонзо бяха Гара Дембеле и Сержиньо Грийн. Ако Херо домъкне по-добри от тях, тръба ще му направя :smt003


Виж са,

1. Гонзо имаше и други негери- Слоро Христов, Юлу Матондо... :loser2

2. Гара Дембеле беше втори избор след Камбуров, а Сержиньо втори избор след Борносузов, който се отметна... Прилагам и доказателствен мат'риал ;)

http://www.sportal.bg/news.php?news=240255

Цитат:
- Факт ли е вече преминаването на Атанас Борносузов в Левски? - Да, дори в момента ме хващате, когато почвам да опразвам квартирата във Варна. Все още нямам подписан договор, но се разбрахме с Георги Иванов това да стане, като пристигна в София. Той отиде на почивка на морето за малко и искаше да мине и през Варна, за да подпиша контракта, но му казах, че щом сме се разбрали, няма нужда от подписи.За мен най-важна е мъжката дума.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=240255


http://topsport.ibox.bg/news/id_771756343

Цитат:
"Говорил съм с ръководството на Локомотив и те знаят какво е моето желание. Знам, че има интерес от България и от чужбина, но засега няма нищо конкретно. Наясно съм с интереса на Левски и веднъж съм разговарял с Гонзо за това дали бих приел да играя на Герена. Аз му казах "да", защото искам да се развивам, но това беше преди 10 дни. От тогава не сме се чували и не съм получавал конкретно предложение и реални условия, които ми предлагат.


И в заключение- внимавай, щото Херо е болен човек, не се престаравяй с тръбата- никви "пеперудки", рим-джобс и т.н. :smt003

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2014 8:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Значи да сА радваме, че първите желания се отказаха сами :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2014 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
Смятайте, като дойде 10-тото желание за нападател какъв ще е - новото Левандовски :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com