forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Без мустака не е същия :cry:

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Shtraker написа:
Бих го разбрал, колкото и да не ми се иска. Дано обаче отговорните лица проумеят, че в момента той може само да ни даде, а на скамейката нито ние, нито той ни е полезен.
Да се пуска зад Аниете и громим. :smt007

Гонзо е абсолютен страхливец. Единствено страх може да е причината да не ги пуска. Не е като да кажем, че са някакви некадърници. От самолет си личи, че Краев, Цонев и Орачев имат качества и трябва да са титуляри. След мача Гонзо разправя как щели да бъдат бъдещето на Левски и трябвало да укрепнат физически :ohmygod Орачев и Цонев са на 19 (гонят 20) ние още ще ги чакаме да укрепват физически. Пригответе се в събота да гледаме Ментоя, Сърмов и Феско докато юношите гледат от пейката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 2:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13543
Ще погледат още малко от скамейката и се махат. :wink:

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30285
Местоположение: гр. Голямото село
И къде ще отидат? :smt017

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Точно така. Ще идат при Стивън Петков да разцъкват в квартала. Да играеш в Левски е огромна чест и на който не му харесва - прав му път. Треньорите решават кой да играе и си носят отговорността за тези си решения.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това последното не съм виждал досега да се е случвало :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
flo написа:
Shtraker написа:
Бих го разбрал, колкото и да не ми се иска. Дано обаче отговорните лица проумеят, че в момента той може само да ни даде, а на скамейката нито ние, нито той ни е полезен.
Да се пуска зад Аниете и громим. :smt007

Гонзо е абсолютен страхливец. Единствено страх може да е причината да не ги пуска. Не е като да кажем, че са някакви некадърници. От самолет си личи, че Краев, Цонев и Орачев имат качества и трябва да са титуляри. След мача Гонзо разправя как щели да бъдат бъдещето на Левски и трябвало да укрепнат физически :ohmygod Орачев и Цонев са на 19 (гонят 20) ние още ще ги чакаме да укрепват физически. Пригответе се в събота да гледаме Ментоя, Сърмов и Феско докато юношите гледат от пейката.

Сигурен съм, че близнаците, Орачев, Мисяк и Краев много ще зарадват отборите в които ще отидат след нас защото феновете нa тези отбори няма да са толкова отворени и никога няма да ги разкрият.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Както много се радват сега и на национала Ради Димитров, на който не му отърваше да е 3 мача резерва в Левски и затова още чака обаждане от чужбина като междувременно обяснява как не би имал против да играе в Бирой.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Аз лично не виждам връзката, ама щом ти я виждаш, така да е.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:
Точно така. Ще идат при Стивън Петков да разцъкват в квартала. Да играеш в Левски е огромна чест и на който не му харесва - прав му път. Треньорите решават кой да играе и си носят отговорността за тези си решения.


Тук не съм съгласен... ;) С тия момчета откровено си се гаврят, а отговорност не понася никой никога. Единствено Пепе Мурсия беше уволнен, щото освен другото... не пускал юноши :strkstrk

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Разбирам да не ги пускат, защото титулярите са добри футболисти, но при положение, че първи избор са хора като Сър Мофф, Ментоя, Фесо Минета :smt005 :smt005 :smt005, гавра е меко казано :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
По мое лично мение близнаците, Орачев и Мисяк са готови за титуляри. На Краев му трябва още малко време. Според очевидци и Деян Иванов е готов, ама няма как да разберем защото посмъртно няма да го видим в мач от А група докато не го трансферират в Ботев Пд или Славия.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:30 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Ради Цонев е напълно готов за титуляр,и е престъпление Сърмов да играе вместо него. :smt006 Докато на Орачев и Краев им е още рано.Феско,засега се справя повече от добре,и не виждам причина да не е титуляр.Краев е страхотен талант,но наистина няма физика,и ще бъде рисковано да се налага като титуляр. :smt006 Ако имахме нормална физическа подготовка,от следващия сезон бихме могли Краев и Орачев да ги ползваме като титуляри,но едва ли.... :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Пропуснах да спомена, че приятно впечатление ми направи Галин Ташев въпреки някои необмислни отигравания от негова страна.
Първи мач му бе като централен защитник, а единствената причина вчера да игра такъв на мястото на Белаид беше, че е с 8 сантриментра по-висок от Орачев :lol: .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
С право си се радваме на хубавия резултат и най-вече на това, че за разлика от други подобни тъпи мачове през годините, когато сме имали много по-силен отбор, сега всички се хвърлиха с желание, НО... играхме срещу последния в Б група, който преко сили може да изкара максимум едно полувреме в някакво полу-прилично темпо. Срещу всеки малко смислен отбор центриранията по земя през трима защитника на противника няма как да минат, рейдовете през половината терен на Мики Орачев или анемичния удар за първия гол на Краев - също. Аз им се израдвах на тези неща вчера и на хетрика, и на раздаването и хъса на малките, но в сериозен мач срещу поне малко подготвен отбор, тези неща са невъзможни и да се правят веднага изводите как видиш ли Гонзо има звезди на пейката, които не пуска е меко казано пресилено.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 5:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Добре де, според теб как да станат готови за сериозни мачове, след като получават доверие главно с/у последния от Б група?
Това за което говоря аз е потенциала на тези момчета, а не моментното им състояние. Орачев, близнаците, Ташев, Мисяк и Краев са инвестиция в бъдещето. Бру, Бедоя и подобните им не са инвестиция нито в настоящето, нито в бъдещето.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Като започнат да се пускат при 2-3:0 второто полувреме, когато пък ние започнем да имаме такива мачове. По 1 евентуално може и да започва титуляр. Да се залага на тях като на основни играчи и да ги чакаме да решават завързани мачове обаче - не.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 5:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Звучи добре, но с оглед на съгашния ни състав мислиш ли, че Орачев и Радо Цонев не биха могли да започват титуляри?

Пак изхождайки от моментната ситуация в клуба, освен ако не играем с други отбори от типа на Хасково, Спартак Вн и Марек (може би) не виждам кога ще водим с по 3:0 та да могат Краев и Мисяк да играят.

Според мен юношите трябва да ги пускаме в игра колкото може повече, пък ако ще и като резерви. С изключение на мачовете с Лудогорец и Латекс, юношите биха свършили достатъчно добра работа с/у всеки един друг съперник.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
За Цонев лично на мен ми се струва, че си е готов за всеки мач. Това с уговорката, че аз не гледам и водя всяка тренировка, а Гонзо го прави и може би знае повече от мен :smt002 За Орачев - не виждам как би могъл да бъде предпочетен в завързан мач пред Минев. За всички останали, колкото се може повече да играят е супер, но не и в мачове когато Б скандира "Всички вън", а от В се чуват клетви по целия отбор до девето коляно :smt006

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Абсурд е Гонзо да знае повече от кой да е форумен експерт. АБСУРД :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
Е то въобще тогава не се очертава да ги пускаме, щото стабилни резултати скоро надали ще направим. :bigok Според мен трябва да се пускат срещу когото ли да е, ако се сринат психически, то си е за тях, да ходят да се лекуват тогава, това е рискът да избереш да си професионален футболист, ако ли не, ще направим някаква инвестиция.
Въобще цялата дискусия за психиката на младите играчи ми изглежда доста смешна. Щото Марко Ройс например е станал страхотен играч дори и при борбата за оцеляване в Бундеслигата с Гладбах преди няколко години.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Ясно, значи треньорските и управленските абсурди в отбора се вършат само от външи хора :) .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Малките започнаха похода към 2:7-та купа и след спечелването и срещу Монтана с хетрик на Краев и два гола на Мисяк, Кратун и Седем:Едно официално признават, че нищо не разбират от футбол и се насочват само към псуването и у-у-у-кането по време на мач :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1960
АБСУРД е някой да ме убеди, че Сърмата е по-добрия избор от Ради Цонев


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 8:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
За мен също Цонев си е готов за титуляр, а реално като изключим вчерашния мач, който няма защо да бъде броен, той има едно влизане срещу Хасково в 60 мин, заради контузия и срещу кой беше там, след 90-та. По този начин просто няма да стане.

На Мисяк и Орачев трябва да се даде шанс, но им е рано за титуляри. Но могат да поиграват, определено.

Отделно, че дори да имахме мачове, в които водим с по 3-4:0, е безсмислено да ги пускаш за разходката и подпичкосването накрая. Трябва да играят в мачове на кръв, така се става футболист.

И Тонка, Гонзо не разбира особено от футбол, отделно, че е адски непоследователен в действията си. Тва дори всеки форумен неспециалист може да го види с просто око ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 8:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, добре, де, ама защо тогава най-големия разбирач и форумна мечта Херо продължава да води на проби секви черни отрепки и откровени мангусти, а не каже на некадърника Гонзо, че си има разкошни играчи и да не се занимава с нови? :smt017

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Добре бре, майни. Нали отбора трябва да изгради стил на игра, за да се вкарат тия деца титуляри. Стил и тактика не се изграждат с юноши и т.н. Колкото и да са некадърни играчите, имат опит и поне малко дисциплина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:
Е, добре, де, ама защо тогава най-големия разбирач и форумна мечта Херо продължава да води на проби секви черни отрепки и откровени мангусти, а не каже на некадърника Гонзо, че си има разкошни играчи и да не се занимава с нови? :smt017


Херо ако има бюджет, юноши няма да има. Но поне няма да става смешен да обяснява как ще ги налага и колко много шансове ще получат ;)

А и Херо разбира от футбол, неговите черни отрепки и откровени мангусти ще са три класи над Гонзовите черни отрепки и откровени мангусти... ю

С две думи: ЗАПОМНИ ЕДНО: НЕГЕРИТЕ МИ... СА МНОГО ПО- ДОБРИ, ОТ НЕГЕРИТЕ ТИ :blass

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 8:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Е, добре, де, ама защо тогава най-големия разбирач и форумна мечта Херо продължава да води на проби секви черни отрепки и откровени мангусти, а не каже на некадърника Гонзо, че си има разкошни играчи и да не се занимава с нови? :smt017

Защото имаме нужда от негЕр :hitl5 :tmbk При това истински :chalga

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2014 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
acrimonious написа:
Седем:Едно написа:
Е, добре, де, ама защо тогава най-големия разбирач и форумна мечта Херо продължава да води на проби секви черни отрепки и откровени мангусти, а не каже на некадърника Гонзо, че си има разкошни играчи и да не се занимава с нови? :smt017


Херо ако има бюджет, юноши няма да има. Но поне няма да става смешен да обяснява как ще ги налага и колко много шансове ще получат ;)

А и Херо разбира от футбол, неговите черни отрепки и откровени мангусти ще са три класи над Гонзовите черни отрепки и откровени мангусти... ю

С две думи: ЗАПОМНИ ЕДНО: НЕГЕРИТЕ МИ... СА МНОГО ПО- ДОБРИ, ОТ НЕГЕРИТЕ ТИ :blass

Ми да видим, защото негерите на Гонзо бяха Гара Дембеле и Сержиньо Грийн. Ако Херо домъкне по-добри от тях, тръба ще му направя :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 341 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com