forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 4:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Бием дееба и пак сте негативно настроени.Аз явно съм много тъп,че се кефя на всяка победа,над който и да било.
На всички им е ясно,че няма да заиграем като Барса за два мача.
Кефете се на победите,другото с времето си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8254
Местоположение: София
soulcrew написа:
Мисля си, че ако Левски играе със следния състав ще изглеждаме доста по-добре с наличните състезатели:

Пламен Илиев

Крумов Белаид Стойчев Минев(Орачев)

Прохазка Гаджев Цонев Педро (Мисяк)

Амари

Аниете

Освен Крумов вдясно кой може да играе, че ми се губи някъде такъв човек?


Имахме и Меси, но той избра да е без отбор, вместо да е резерва в Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
bg4ever91 написа:
За трети пореден мач не ми издържат нервите да гледам тая подигравка - ГИЛОТИНА за тия, които плюят на фланелката на Левски последните 4 години - такъв антифутбол .... не заслужаваме дори да сме професионален отбор! ТОЧКА!!


Аз, докато гледах мача с Черно море, се замислих за древните китайски мъчения. Ми, то да гледам отбора последно време е още по-голямо мъчение.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Stahlgewitter написа:
Бием дееба и пак сте негативно настроени.Аз явно съм много тъп,че се кефя на всяка победа,над който и да било.
На всички им е ясно,че няма да заиграем като Барса за два мача.
Кефете се на победите,другото с времето си.


Снощи и аз скачах из нас при 1:0. Толкова сме изстрадали, че и малкото ни топли ужасно много в момента. Въпросът е, че не трябва да надуваме балона, а да си даваме ясно сметката, че играем най-грозния футбол, който съм гледал някога от страна на Левски.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе вчера специално имахме повече положения от предишните мачове и трябваше да решим мача по-рано. Не смятам, че сме играли кой знае колко зле.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Трябваше, ако има кой да вкара, само с Дофомона няма да стане.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 3:25 pm 
Аз пък не мога да разбера защо всички си играят на Аламо като идват на Герена, при положение че сме доста зле във всяка една линия и съвсем спокойно могат да се надиграват с нас. И нелошият отбор на папагалите, и черно хюмне, и слабия, и доко китайско знаме се нареждат всички зад центъра. :shock: Вчера единствено ми харесаха първите няколко минути, в които пресирахме. Иначе Сърмов е тотал щета и няма правилно отиграване. На моменти дори го мързеше да се придвижи. Роман кой знае какви технически качества няма, но за сметка на това има голямо желание и повечко акъл от всеки един друг в този отбор. Май липсата на това второто ни е най-големият проблем. Като бихме ние центъра Славия направи някакъв жалък опит за преса и ние веднага пускаме на режим 'напрежение' и връщаме топката на Пламен и той бичи напред. Стойчев също сравнително добре се представи отзад - направи и един хубав извеждащ пас. Педро е най-глупавият футболист, който съм виждал. Хубавото е , че веднъж на 50 опита за центриране му връзва да нацели някого, а на него мястото му е отляво. Оптималният вариант вмомента включва Ваги, Радо, Велев, Роман и Аниете пред тях.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Не знам, но няма никакъв синхрон между линиите. Например когато изнасяме нито сърмоф, нито вагинал се откриват и искат топката, докато Крумов и феско се забиват в някой противников играч, поради което вчера слагия ни пресираха успешно с 2 човека, от което следваше паникьосване от страна на Белаид и Стойчев, и връщане на топката към Пламен, а от там и фирменото изритване на посоки. Първото полувреме, докато ни атакуваха пред 2-мата централни зееше 1 декар свободно пространство, откъдето и направиха няколко пробива, при един от които отправиха 2 опасни удара. При повторението ясно се видя как вагинал си подтичкваше небрежно, а сърмоф пазеше Белаид вместо да атакува евреина. В защитен план колкото и да ми е неприятно, единствения който знаеше какво става беше феско, като се намеси на няколко пъти доста авторитетно(единият път дори спря Бизон да не остане сам срещу вратаря). В атака също бяхме истинска щета. Тоя педро, домофона, бедоя нямаха идея за какво са там, отделно от това нямахме никакъв синхрон между Крумов - бедоя и феско-педро по фланговете. Единствено Амари се опита да прави смислени неща, но се видя, че няма никаква бързина в момента.
Победата си е победа, но нека не се самозалъгваме. Вчера играхме срещу супер клошарски отбор, който ни измъчи максимално на Герена, а трябваше да сме им напълнили кошницата още първото полувреме ако имаше някакво развитие в нашия отбор. Утре ще дойдат мачовете с турските отбори и ако някой не им обесни на футболистите, че са отбор и какво, кога и защо да правят, тука ще има да се вайкаме до припадък и отриваме наличието на нови дъна в прогресивното деградиране на отбора.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 4:22 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6301
Абе на Стефчо Стоянов колко му плащат на статия, ебаси, всеки път са едни преразкази, изреченията са с по един подлог, едно сказуемо, пък ако сме били, завършва мистично-оптимистично:
'' Прохазка бе вдъхновяващ, а Аниете устремен. Победят ли в Хасково, момчетата на Георги Иванов ще загатнат нещо интересно, но какво ще е то, предстои да разберем.'' :ohmygod2
Ако сме паднали, ще е нещо апокалиптично от сорта:
''В ''Левски'' цари пълна анархия, футболистите са откровени бездушници със спорни футболни качества, а Георги Иванов се разкъсва между безбройните си обявени и необявени постове и задачи в клуба, а собственикът Тодор Батков продължава да блести с отсъствието си и изглежда безкрайно незаинтересован от случващото се в собствения си клуб.'' :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 4:30 pm 
Е гонг е тотал щета. Сега гледам и на малкото шимейлче на ромислав му дават да пише и да говори.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 15, 2014 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21371
Цитат:
Босът на Левски Тодор Батков плати по една заплата на своите футболисти, научи Гонг.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2014 3:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 09, 2007 2:57 pm
Мнения: 465
С Черно море имахме повече положения и по-добри атаки, отколкото със Славия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2014 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това определено не е вярно. Срещу Черно Море имахме положение и половина, докато срещу Славия имахме доста положения, спасени от вратаря. Три положения на Амари, на Сърмов след пряк свободен, на Аниете - това бяха по-опасните.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2014 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
А за разнообразие тоя път играхме и с вратар :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2014 5:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Впрочем си прав, щото при друг вратар допускахме минимум един, с малко по-вече зор - два гола.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 16, 2014 5:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
А със Стефано може и повече :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 346 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com