forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Виктория написа:
Добрите игри ще дойдат, когато имаме и качествен треньор.



Ама как може да говориш така? Ей сега ще те подпукат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
0 tolerance написа:
Тоя още извън наказягелного спря да го натиска с ръцете. Маймуната падна артистично.


По правилник се гледа се къде свършва задържането, а то свърши в наказателното поле

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Само че 50% ако не и повече от работата на треньора е да си направи селекция и подготовка. В момента дали Херо, Гонзо или antonatan ще навиква от пейката инвалидите в синьо, все тая

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:24 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Какво й е на дузпата? Абсолютно чиста. Нарушението завършва в наказателното-съответно е дузпа.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Росен написа:
Какво й е на дузпата? Абсолютно чиста. Нарушението завършва в наказателното-съответно е дузпа.


Дузпата е безспорна. Точно при такива ситуации съдиите са инструктирани къде завършва задържането, а то в случая завърши в наказателното поле.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:28 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 26, 2006 10:27 pm
Мнения: 8209
Местоположение: София
http://www.sportal.bg/news.php?news=505772

Тук доста ясно се вижда къде свършва нарушението...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 11:55 pm
Мнения: 64
Цитат:
Тия играчи няма как да започнат да играят по-добре.


Само дето има. Турчо, щото разполага с уникалните таланти. Мики Нитов имаше не по-силен отбор от тоя, и го заявявам съвсем сериозно, даже като единици в защита сега сме по-класни. Там, където губим от ислямистите и дришекс, че и папагалите е в това, че те нямат нереалистични цели и имат лукса да са необременени от очаквания и медийно сране. Ние от 3 години постигаме комични, дори срамни резултати срещу доста отбори и при все това постоянно говорим за титла, а единствения шампионски ресурс, с който разполагаме е Сектора. Ако заедно със свиването на бюджета, свием и целите си временно, за да са адекватни на моментното ни положение (славната ни история няма да ни направи първи по default, колкото и да ни се ще)
може би няма да се налага по някое време от сезона да "играем мач за мач".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 09, 2009 9:55 am
Мнения: 181
Дузпата малко :smt006 си беше, ама по-важно е как ще се играе в следващите мачове. На мен ми се струва, че се наблюдава някакъв импулс в играта, дано да не е от ден до пладне...

_________________
Студ, дърво и камък се пука, гладни от два или три деня, а той пее и все весел!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 11:34 am
Мнения: 231
Kryten написа:
http://dox.bg/files/dw?a=6a88e0bd0a


Благодаря :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Единственият, който се откриваше за пасове беше феско шприцЪ. Искам да пиша още положителни неща, но не намирам подобни. Единствено 3 часовата литургията на ICE бъкет-метрото, по време на интервютата след мача беше твърде умерено забавна. Но все пак успях да си преведа само първите З секунди и се отказах.
П.П. Задържането за дузпата приключи отвън, не че е важно, но просто си регистрирам мнението за протокола.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 3:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Я пикайте и лягайте! Утре мачът ще ви се струва много по-добър. Трябва да се забранят постове с тактическа насоченост в нощта на мача. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 9:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Син_1914 е в депресия, че не е отслабнал. Не му обръщайте внимание на постовете :bigok :loser2 :bii_chorbata

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Важни 3 точки! :levski

Божииииииииииииииииииииииииииииииииииииии :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Умри, алкохолче! :smt027

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 10:58 am 
Един от най-добрите ни мачове като игра. След този категоричен победен марш и победим ли Слабия, за мен няма съмнение, че най-вероятно ще сме шампиони. Дано обаче сигурната купа, която ще спечелим без допуснат гол, да не ни натежи на шампионата, и да спечелим спокойно дубъла.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Страхотно начало на сезона.
Набираме скорост.
7 мача - 6 вкарани гола и 10 точки.

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Божинката е голям,много нахъсано копеле,и е най качествения ни играч в отбора.А за интервюто му мога да кажа, че ми напомня на едно друго интервю, което Козареца ми припомни наскоро http://vbox7.com/play:a8bf01e1 :smt003

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
:smt005 :smt100 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
"Аз съм чист българин". :smt005 :smt005 :smt005 "4 *5=25" :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
niquetamere написа:
По канал 3 новото пресаташе! Със сигурност не близва!!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Това е Гретиен?

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
thegboy написа:
Кока-Кольо написа:
Не знам Гонзо от какъв зор натиска Херо да започва веднага. Явно целта е до зимата до го "разкрием" и него



И до зимата и след зимата - все тая :smt006 Тия играчи няма как да започнат да играят по-добре. Честно казано изобщо не знам Херо с кой акъл се хваща на хорото. И него след десет мача (ако изкара и толкова) ще го разкараме и продължаваме въртенето в затворения кръг.



Ако и назначението на Херо,е поредния ход на мустакатата непомашка свиня,да отклони вниманието от себеси и да ни залъгва отново,да мре на секундата!!! :boisw :boisw
Но все пак се прокрадва надежда в мен,че Херо е точния човек. :ls-cup

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 7:17 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Херо си вкара абсолютен автогол с това идване след Нова Година. След толкова много чакане и вероятно мъки най-малкото което хората ще очакват от него ще е да ходи по водa. Всичкo различно от вълшебно оправяне ще се разглежда като провал.

Дано се усети и започне от рано да помага на Гонзо със съвети за мачовете и за селекцията иначе може и да не дочака Нова Година.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Нед Авг 31, 2014 3:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 8:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Ние платихме ли пари поне за един играч?Не смятам.Тоест играчите ни дойдоха със свободни трансфери от отбори като Берое,Черноморец,Ботев и тн. Демек тези хора не са били искани там където са и никой друг не е бил склонен да даде пари за тях и за това акустират при нас.И с тези играчи очакваме да бием и да вървим напред?Но дори и да имаме читави играчи, клуба с каква точно политика или среда подпомага тяхното развитие и интеграция?Нима имаме стил или методика?Просто вече не знам от къде да почна да говорЪ за тоя клуб.

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 8:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Въпроса не е до свободните играчи, и преди сме докарвали от къде ли не играчи без пари, на 10 примерно 1 е ставал.
Бардон като дойде помните ли какви бяха коментарите ?
Лавал и Демба Нирен пък ги чакахме като светиня !

Всичко е до скаутското звено и оттам на сетне до тренировки и развитие на малкия потенциал.
Вижте турците винаги изсипват по 15 човека на кочината и винаги намират 1-2-3 читави дето да вкарват. Е тоя новия с татусите е типична корава батка, идва в отбор без пари, знае сигурно че заплата няма да получава ама се е нахъсал и тича яко и играе добре, така е и оня Бус ли е ,рейс ли е не го знам.

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
SZ_FEN написа:
Херо си вкара абсолютен автогол с това идване след Нова Година. След толкова много чакане и вероятно мъки най-малкото което хората ще очакват от него ще е да ходи по води. Всички различно от вълшебно оправяне ще се разглежда като провал.

Дано се усети и започне от рано да помага на Гонзо със съвети за мачовете и за селекцията иначе може и да не дочака Нова Година.


На теб не само политиката и бизнеса не са ти ясни. Но за сметка на това имаш мнение за всичко. В петък вечерта Херо пределно ясно обясни (предположих, че дори фенове на Алекс ще го разберат), че до Нова Година за него има по-важна работа - селектиране на попълнения. И тъй като това трябва да стане без пари, на него ще му се налага доста да пътува, да гледа. Освен това явно не иска да понесе негативите на лятната подготовка. Накрая отбеляза, че често ще гледа мачове, тренировки и ще обсъжда с Гонзо.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 1:31 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
И какви попълнения ще селектира Херо зимата? Пари да купуваме нямаме, а свободни агенти зимата са останали само инвалиди. Единствената логика е да дойде нов бащица, ама не ми се вярва Херо това да чака.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Има едно хубаво нещо в назначението на Херо и това е, че е откровен до болка - убеден съм, че след като го разкарат от Левски по най-гнусния начин след някой и друг мач, ще излезе и ще каже доста неща :smt006 . За нищо друго не се надявам - няма да вдигне Левски, няма да започнем да играем футбол, няма да има никакво значение. Проблемът на Левски не е в треньора - жалко, че много хора така и не го разбират това.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
Вчера Жозето след евъртън-челси каза, че няма значение кой треньор каква философия има, ако нямаш добри играчи, нищо не се получава.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 5036X using Tapatalk

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 2:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Росен написа:
И какви попълнения ще селектира Херо зимата? Пари да купуваме нямаме, а свободни агенти зимата са останали само инвалиди. Единствената логика е да дойде нов бащица, ама не ми се вярва Херо това да чака.

E нали Газпром идва зимата :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6261
Абе некви такива като Шаешу, Жужу, имаха и мощен негер в атака по едно време :grin: От френска пета дивизия, не пипали топка поне 2 сезона, но пък с желание да се доказват. И разбира се, да са левскари от малки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 3:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Херо си вкара абсолютен автогол с това идване след Нова Година. След толкова много чакане и вероятно мъки най-малкото което хората ще очакват от него ще е да ходи по водa. Всичкo различно от вълшебно оправяне ще се разглежда като провал.

Дано се усети и започне от рано да помага на Гонзо със съвети за мачовете и за селекцията иначе може и да не дочака Нова Година.


На теб не само политиката и бизнеса не са ти ясни. Но за сметка на това имаш мнение за всичко. В петък вечерта Херо пределно ясно обясни (предположих, че дори фенове на Алекс ще го разберат), че до Нова Година за него има по-важна работа - селектиране на попълнения. И тъй като това трябва да стане без пари, на него ще му се налага доста да пътува, да гледа. Освен това явно не иска да понесе негативите на лятната подготовка. Накрая отбеляза, че често ще гледа мачове, тренировки и ще обсъжда с Гонзо.



Уважавай чуждото мнение бай димукратин и Аллах и Короман Исмаилов ще те възнаградят богато за това :lol: .

За десни българи като теб ще напиша още веднъж това което съм написал по-горе пък дано този път да го разбереш.

Херо може да не иска да понесе негативите от лятната подготовка, но с оглед на обстоятелствата хората ще очакват от него да постигне много и за кратко време. Дано дойде по-скоро и дано се справи със ситуацията.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com