forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:27 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 656 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 1:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Ivan63 написа:
Змей,не беше толкова отдавна като беше направил беля и заради нея се развихриха принципни спорове.Забрави ли?


В принципните спорове няма нищо лошо, стига да се придържаме към фактите.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 7:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Принципно в Ловеч су хвърли точно една бомба,фактически пак беше една,останалото бяха пиратки. А това, че на стюардите не се плаща се знае от месеци, въпроса е, че тук не става въпрос за изнудване,защото Батков пари няма или в заверата е включено и цялото РДВР на Ловеч ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 7:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 12:12 pm
Мнения: 26
Местоположение: СОФИЯ
El Hacendado написа:
И шапките, и особено бомбетата...най-вече тях. :lol:
Рекет с пиратки.

От следващия мач започват да се гърмят балони за по-голям ефект на рекета! :smt072

_________________
МНОГО ЯСНО , САМО ЛЕВСКИ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 7:21 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:47 pm
Мнения: 1117
Така трябва да е. Тва лсфк секюрити е нещото, което много хора не приемат и ако искате вярвайте, но за много хора е основна причина да не се ходи на мачове.

Аз съм ок с лудницата и наказанията, не съм ок със стюардите. Ама тва съм аз. Другите не са ок и с двете, сложна работа как да стане, тогава влиза ушев наред и така. Сложна работа, все пак тука е така... И всеки си има предпочитания кое е по-приоритетно. Ключовото е да оставим правото на другия да има собствено мнение и да не се караме зверски за всяка ситна тъпотия ебати...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 7:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 06, 2012 12:12 pm
Мнения: 26
Местоположение: СОФИЯ
BSG написа:
Така трябва да е. Тва лсфк секюрити е нещото, което много хора не приемат и ако искате вярвайте, но за много хора е основна причина да не се ходи на мачове.

Аз съм ок с лудницата и наказанията, не съм ок със стюардите. Ама тва съм аз. Другите не са ок и с двете, сложна работа как да стане, тогава влиза ушев наред и така. Сложна работа, все пак тука е така... И всеки си има предпочитания кое е по-приоритетно. Ключовото е да оставим правото на другия да има собствено мнение и да не се караме зверски за всяка ситна тъпотия ебати...

Прав си,но не разбирам къв ти е проблема със стюардите? Имай в предвид,че вече доста отдавна преди всеки мач се предупреждават да се държат културно с хората и го правят.

_________________
МНОГО ЯСНО , САМО ЛЕВСКИ !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 7:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
То точно това беше/е проблема с лсфк секюрити. Защо трябваше да се стигне до предупреждения как да се държат някои хора дето до вчера не са били с жилетки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wooden Pints написа:
Не бе, човек, не искам да спираш да пишеш. Пиши си, не ми пречиш, просто се опитвам да вникна в това, което пишеш и защо го правиш. Защо сам си насаждаш някакви напрежения спрямо дадени ситуации или случки около сектор Б, например мятането на Бомба те побърква, носи санкции и т.н., да гадно е. Ама замисли се, че когато сме били с теб в "Б" сектор. Бомбите бяха по 3-4 на излизане на играчите, при всеки гол и понякога от нищото. На Левски - Литекс 0:0 1999 имаше сигурно 12-15 бомби. Но тогава никой нищо не казваше, всеки се кефеше, сега след няколко платени, медийни пасквили всеки промени вижданията и мнението си


Ами ето, че явно не си разбрал нищо от това, което съм написал.
Това, което аз коментирах, е деленете на Левскари, по-големи Левскари, най-големи Левскари, нямащи-право-да-са-Левскари и т.н. За това как някои хора се държат все едно Левски не го е имало преди тях. Дразнят ме не толкова бомбите, а агресивното поведение към всеки , който каже че не ги одобрява например. Ето това го нямаше на онзи мач 1999та - тогава всички Левскари бяхме една общност, едно цяло. Явно не осъзнавате, че докато не можем да намерим общ път заедно всички, Левски ще е все така на дъното. Явно не осъзнавате, че сега е момент всеки да направи някакъв компромис, вместо да продължаваме да си мерим на кой му е по-синя пишката. За това и направих коментара с наказанието - защото съм сигурен, че тогава ще има хора дето да направят преоценка на ситуацията.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Еми хайде направи компромис, ти и десетките хиляди верни левскари, започнете да ходите на стадиона и спрете да сте като черни станциЙ.
А сега ще кажеш, че трябва другите първи да направят компромис и да спрат с бомбите, а и Левски да заиграе, за да дойдеш!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
:ohmygod2 omg

Аз моят компромис го направих - направих тръста, където уж трябваше да не си мерим Левскарството, само че влез в групата и виж дали е така и виж коя страна е агресивната :smt006
Може да четеш и всичко от октомври до сега и да видиш аз някъде обидил ли съм фен на Левски там и да сравниш с поведението на някои други хора и в тази тема, и в групата на тръста, включително и срещу мен самия :smt006
И на теб не съм длъжен да се обяснявам, но го правя от уважение, думичка, която май на много от вас е непозната :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Пич, хайде стига вече! Целия форум се занимава с теб. Дай си почивка няколко дни. Нито ние ще променим теб, нито ти нас, но просто малко вповечко идва цялостното ти мрънкане. Нищо лично. Не се и заяждам. Просто света не се върти около теб и твоите мисли, разбери го. Аз виждам супер активни хора като Седем:едно и пича с него в студиото вчера, Васко Колев и т.н. А ти само плямпаш и мрънкаш. Нямам идея каква е целта на поведението ти, но е адски безсмислено и непродуктивно. Виж гредата в своите очи, после търси сламката в другите.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
На тея централният им защитник е бил някакво момче 95 набор, на който са му били първи 90 минути в професионалния футбол.
А нас ни е страх да пуснем Деян Иванов дори за 5 минутки :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 12:30 pm 
blue zone написа:
El Hacendado написа:
И шапките, и особено бомбетата...най-вече тях. :lol:
Рекет с пиратки.

От следващия мач започват да се гърмят балони за по-голям ефект на рекета! :smt072

Не се бях сетил. Ама говориш от ония силните балони нали, защото иначе ташак работа?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
BSG написа:
Така трябва да е. Тва лсфк секюрити е нещото, което много хора не приемат и ако искате вярвайте, но за много хора е основна причина да не се ходи на мачове.

Аз съм ок с лудницата и наказанията, не съм ок със стюардите. Ама тва съм аз. Другите не са ок и с двете, сложна работа как да стане, тогава влиза ушев наред и така. Сложна работа, все пак тука е така... И всеки си има предпочитания кое е по-приоритетно. Ключовото е да оставим правото на другия да има собствено мнение и да не се караме зверски за всяка ситна тъпотия ебати...


Най-добре да се махнат стюардите завинаги, така и така Батков вече няма пари. Да се връщат куките в сектора и да бъде, както е било 90-те... мазалоооо :lsfc3

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да, страхотно ще е. Беше тежка борба да се махнат тия мръсни комплексари и провокатори, а сега дай да ги върнем... :ohmygod

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:11 pm 
Страшно ще е да.
едит: изпреварили са ме

Важно е, че хора, които не си получават парите за добра свършена работа, са рекетьори, не са сапьори, а за едни други, които не си вършат работата, злоупотрябяват с правомощията си и на всичкото отгоре получават МНОГО пари, ни вопъл ни стон. Даже сме си ги искали обратно. И ми говорите след това за войни, кантори и.т.н. и се чудите защо не се получава.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Екстра си беше, така трябва всеки мач. И оня тръстаджия Васко кво ми пише само некви глупости, щял да затваря сектора чак :lol: Май иска да бъде затворен в мазе :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Има ли отбор, чийто фен да съжалява, че не е бил на мач, загубен с 0-3? Няма такава публика, запомнете го.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Пичове и пички :bigok , чак сега се добрах до нет, та да ви споделя някои нещица.
От 2010 година ходя по мачове на Левски, от 2012г. твърдо в Сектор Б. Това нещо (дори не мога да определя какво се случи) в Ловеч беше един незабравим миг. Може би вторият ми любим мач като тръпка и представяне след Юбилея. При все, че 30 минути преди тръгването ни шибаната кола се развали и цялото пътуване се разпадна. При все, че влязохме в 40-ата минута. За 5 минути в края на полувремето щях да припадна!!! НЯМА ТАКАВА ЛУДНИЦА, ХОРА, НЯМА!
Он тур-а ни го спаси един ОГРОМЕН олд скуул 4и4ак (дано не чете :bigok , а ако чете - бъди жив и здрав, човече, за няколко часа научихме много от теб :) ) от Люлин, който тръгна в 4 и нещо от София към Пазарджик, за да ни вземе. До 4 без 20 бях буквално с насълзени очи, че няма да бъда до моите братя. Като ми се обадиха, че сме се уредили, направо скочих от леглото, започнах да викам от кеф. Това с пари не се купува! Не можеш! Сълзите, страстта, радостта - те идват от дъното на душата, не можеш да ги притъпиш или да ги предизвикаш изкуствено. Огромна привилегия е да пътуваш с истински енциклопедии на Сектор Б и да ти разказват епични истории, някои от които по-рано си чел и в книгата на Запознат. :bigok
Мисля, че почивката на полувремето трябва да стане 30 или 40 минути, щото след подобни избухвации и военни димки (бат георгьее, задушавам сА :bigok ), не можеш да си стоиш на краката, майна. :lol: След втория или третия им гол помислих, че ние вкарахме! :shock: :bigok Къщата за пиленца буквално щеше да се срути!! След мача бяхме свидетели на издевателства от страна на умри, ушев. Имам чувството, че тия селски помияри чакат единствено гостуването на Левски, за да си покажат идиотските комплекси. Кур и за катаджиите преди микре! След мача мощно бири и 2 часа пеене в колата на "Левски, Левски, Левски шампион". :8) Левски ще бъде вечен, докато нас ни има, докато чувстваме човека в Сектора до нас като кръвен брат, докато и след смъртта носим идеята, която ни помага да преминаваме през всякакви трудности. Преди време нашият отбор беше силен, тогава той ни даваше, сега ние трябва да бъдем силните и да не го изоставяме!
Я, вече е 28-ми август и съм рожденик, пожелавам си здраве и Левскарите да станем по-сплотени от всякога! :levski

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 1:19 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9965
Жив и здрав !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 4:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 1:14 pm
Мнения: 4021
Цитат:
докато чувстваме човека в Сектора до нас като кръвен брат, докато и след смъртта носим идеята, която ни помага да преминаваме през всякакви трудности

:!: :!: :!: :!:
Честит рожден ден, да си жив и здрав.

_________________
Изображение
Въздушната шир на небето е синя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Жив и здрав, пич, и повече такива положителни мнения да виждаме, че напоследък sa zadushavame :D :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 7:18 pm 
Огромен си, Василис :levski Жив и здрав!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2014 11:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Благодарско за пожеланията, пичове. :levski Да ви се връща. :bigok :beerch

Beatdown написа:
напоследък sa zadushavame :D :levski


Че с тия военни димки в микре и на последното Дерби миналия сезон малко ли се задушихме? :loser2 Още по-готиното е да попаднеш в епицентъра. :lol:

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 30, 2014 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Даа, попадал съм, веднъж на корем аремна ми я метнаха в краката :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 31, 2014 2:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Васил1914 написа:
Пичове и пички :bigok , чак сега се добрах до нет, та да ви споделя някои нещица.
От 2010 година ходя по мачове на Левски, от 2012г. твърдо в Сектор Б. Това нещо (дори не мога да определя какво се случи) в Ловеч беше един незабравим миг. Може би вторият ми любим мач като тръпка и представяне след Юбилея. При все, че 30 минути преди тръгването ни шибаната кола се развали и цялото пътуване се разпадна. При все, че влязохме в 40-ата минута. За 5 минути в края на полувремето щях да припадна!!! НЯМА ТАКАВА ЛУДНИЦА, ХОРА, НЯМА!
Он тур-а ни го спаси един ОГРОМЕН олд скуул 4и4ак (дано не чете :bigok , а ако чете - бъди жив и здрав, човече, за няколко часа научихме много от теб :) ) от Люлин, който тръгна в 4 и нещо от София към Пазарджик, за да ни вземе. До 4 без 20 бях буквално с насълзени очи, че няма да бъда до моите братя. Като ми се обадиха, че сме се уредили, направо скочих от леглото, започнах да викам от кеф. Това с пари не се купува! Не можеш! Сълзите, страстта, радостта - те идват от дъното на душата, не можеш да ги притъпиш или да ги предизвикаш изкуствено. Огромна привилегия е да пътуваш с истински енциклопедии на Сектор Б и да ти разказват епични истории, някои от които по-рано си чел и в книгата на Запознат. :bigok
Мисля, че почивката на полувремето трябва да стане 30 или 40 минути, щото след подобни избухвации и военни димки (бат георгьее, задушавам сА :bigok ), не можеш да си стоиш на краката, майна. :lol: След втория или третия им гол помислих, че ние вкарахме! :shock: :bigok Къщата за пиленца буквално щеше да се срути!! След мача бяхме свидетели на издевателства от страна на умри, ушев. Имам чувството, че тия селски помияри чакат единствено гостуването на Левски, за да си покажат идиотските комплекси. Кур и за катаджиите преди микре! След мача мощно бири и 2 часа пеене в колата на "Левски, Левски, Левски шампион". :8) Левски ще бъде вечен, докато нас ни има, докато чувстваме човека в Сектора до нас като кръвен брат, докато и след смъртта носим идеята, която ни помага да преминаваме през всякакви трудности. Преди време нашият отбор беше силен, тогава той ни даваше, сега ние трябва да бъдем силните и да не го изоставяме!
Я, вече е 28-ми август и съм рожденик, пожелавам си здраве и Левскарите да станем по-сплотени от всякога! :levski


Ебахти ентусиазъма на това дете :levski Може и малко наивен, щото Маслината НЕ МИ Е кръвен брат, но нема значение. Ето защо, драги ми смехурковци, си заслужава да опитаме промяна - защото този, носен на крилете на въодушевлението, младеж, от четири години ходи на мач и любимите му мачове са Юбилея и това злощастно Микре. Представя ли си някой, какво ще изпита това момче, ако беше присъствал на мач със заряда Хайдък, Брьондби, Удинезе или Киево? Футболът е за децата - малките и порасналите.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2014 2:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Чак пък дете. :bigok Иначе да, сред моите връстници има голям ентусиазъм, ние от наша страна се стремим да палим и по-малките и мисля, че ни се получава. :levski В моя град почти всеки ден се събираме тайфата да ритаме, почти всички, разбира се, с артикули на Левски, на Сектора. Идва един дребосък 4-ти клас и те пита с дрезгав глас и пламтящи очи "как може да се сдобие със същата тениска". И това десетки пъти вече ми се случва. Левскарският пламък не е угаснал, от всеки един от нас зависи още колко дечица и подрастващи ще запалим по идеята. А вече по-възрастните трябва да им обръщаме повече внимание и да им бъдем коректив, примери за подражание, както за мен са Запознат и antifootball fan-a, например. :) Някак романтично и утопично дори говоря, но какво пък, може и да се върнем в онова време на усмивките по стадионите (а не на лошите или празни погледи, кифлите и самозабравилите се пишлемета-хОлЕгани).
Маслината и аз не го чувствам като брат, щото щеше да ми откъсне краката с една боНба, ама вярвам ме разбра какво исках да кажа. :)

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 656 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com