forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:18 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 636 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ще те возя при мен. Ще ме черпиш на Български изрод с непомашки плескавици. Носи си повече пари, че ям много. И еба също.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Бихме, бееееееее! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:48 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
След такива мачове любими са ми мненията тип "не се радвайте тия са много зле". :smt007 Еми да ревем и да се вайкаме освен, както сме свиканли да правим винаги. Бихме мазно с гол в края, омразен отбор със селяндурска публика поне на това се зарадвайте. И да напишете "да не се залъгваме, тия са с юношите" и да се израдвате, това по никакъв начин няма да промени нито играта на отбора нито нищо, така че по-добре се радвайте. :smt006

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Абе, май перото билети не е за пренебрегване? :smt017
Като се има предвид, че имаме 18 домакински мача...средно по 30 000, са си към половин милион и това след разходите?

Цитат:
Фнансовият директор на Левски Константин Баждеков коментира, че Левски е загубил около 40-50 хиляди лева в резултат на наказанието да играе пред празни трибуни в мача срещу Ботев.

„Сините“ се наложиха с 2:1 срещата от 6-я кръг, а Баждеков коментира, че победният гол е трябвало да падне по-рано.

„В резултат на наказанието изгубихме около 40-50 хиляди лева“, призна откровено Баждеков.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 3:59 pm
Мнения: 2230
Местоположение: Синя София
Това са сметки при 4-5 хиляди души, а реално щеше да има има двойно по-малко.. Все пак си е загуба, която наистина не е за пренебрегване, ама в страницата на Тръста се правеха едни трагедии все едно такова нещо се случва за първи път.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
Единственият минус на репортажа е, че атаката при втория гол не е цялата. Трябва още от момента при шпагата с който отнемаме топката от противника да се проследи цялата атака.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 2:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Това беше най-хубавият момент в мача. :bigok


Sent from my iPad using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 3:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Най-после малко късмет и за нас. :lsfc3 Жълтурците ги боли, плачат и си търсят майките. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 8:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Екстра победа. Допреди 1 час знаех само крайния резултат, прибирам се след цял ден работа и гледам 90+3 2:1 направо откачих. :smt007 Боли ме кура как сме играли, това са три точки и победа в последната секунда над един от най-противните отбори. Папагалите като видят табелата за София и насират. Ако ще и със старшата да им играем пак ще ги ебем.

За жалост сега в Ловеч ще загубим, защото някои хора, които са отявлени каръци и нямат нито една победа там, ще посетят мача. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 3:17 am
Мнения: 3573
Ей в такива момента ме хваща яд, че не бяхме на стадиона. :(
Грам не разбирам от тактики и футболни неща, но вчера имаше желание.
Тоя Вили не спря да крещи, как не се умори :smt042
Всички в Ловеч!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Kryten написа:
targovishte написа:
Кратуне, какви програми ползваш да обработваш виделото?

Avidemux ползвам за изрязването на рекламите и handbrake за компресиране, изрязване отстрани, оразмеряване и deinterlace.

Иначе репортажът е от гонг.бг, няма смисъл да се занимавам да правя друг.


Твоите са по-добри.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 9:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Много ми е интересно какво, по дяволите, очакват някои хора!? Нима има човек, който при тотално провалена (поредна) подготовка, отчайваща физическа форма и наличие на не един и двама меко казано посредствени футбалери, да си мисли, че треньор (в случая Гонзо, но е абсолютно без значение кой) може в движение да направи някакво чудо, така щото тия изведнъж да почнат да играят качествен футбол??? Хора, слезте на земята, каза се вече няколко пъти - тоя сезон нещата ще се развиват именно така - ще гъбим тъпо, ще взимаме мачове, които "не би трябвало да вземем", ще има тъпи равенства, ще има бъхтане срещу бездарници и победи над разни "фаворити". Това е така, защото мачовете ни зависят от това на някой от нашите да му се получи нещо (примерно - на Ваги шута вчера). Един ден шута на Ваги влиза и бием, друг ден Педро изпуска 3 гола и падаме... един ден защитата чисти като хората и не ни вкарват, друг път - Стефчо Велев (бахто, вчера щях да го заколя, ако ми беше паднал :ohmygod2 ) центрира на врага и ни вкарват! Успокойте се, има време да си режем вените!

Вчера, реално, папагалите минаха центъра точно 2 пъти, и ако не беше тая чутовна глупост на Велев (и изобщо цялото положение, щото спокойно ни вкарваха от корнера), мачът си го взимахме като пичове без драми. Отделно, че трябваше да водим още в 10-тата минута. На всичко отгоре показаха поне желание за борба до дупка! Да, ок, имаше тон грешки, имаше безумни центрирания, балони, глупости, всички тия неща, които неизбежно ще ги има в тоя състав, в това му състояние! Но въпреки всички тия неща, папагалите си бяха абсолютно жалки, а по един или друг начин тия са трети, а ако ни бяха били - излизаха ПЪРВИ. Тия същите Лудокурец едва ги би с човек повече! Тия същите щяха да бият латекса, ако не бяха малоумни. И най-вече, тия са едни от най-противните нещастници, стъпвали по родните терени (основно смехотворната им "публика" бу12трас, които не знам защо са обявени за някакво чудо невиждано, а са най-обикновени селяндури тип мангали)! При това положение, да им го втъкнем така гадничко в 93-тата минута, след като се търкаляха цял мач и бяха паркирали автобуса, си е най-малкото кефче, особено на фона на прокажения пореден сезон, който правим и тепърва ще правим! Да, всички знаем, че тая победа не ни осмисля живота и няма да направи Бедоя по-добър футболист, или Сърмов по-малко дърво! Ама айде малко по-оптимистично, ебаси - като гледам някои хора биха предпочели да бяхме паднали и от тия бездарници! Тоя сезон няма да имаме много радости, така че поне когато имаме - дайте да ги ползваме, а?

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Това е така, ама вчера имаше 2 юноши на терена, 4-5 дървета по-малко (щото ги изгонихме) и т.н. Ако беше така от началото на сезона сега нямаше да има такава драма. Въпросът е, защо изгубихме тези 3 месеца , защото още преди да се доведат тези некадърници беше ясно, че са такива и ще ги гоним скоро... Защото само с един Блажевич реално сега щяхме да сме на първо място в класирането - пак със слаба игра, ама на първо място...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
5ма юноши имахме :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
ШахматистО написа:
Никой не забеляза как Бедоя се радваше най-много от всички и със захват от бразилското жиу-жицу почти умъртви педро :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Нормално да се радва, за него Левски сигурно ще е най-големия отбор за който е играл. Още повече, че като дойде първите му думи бяха, че трансфера му не е грешка и да не го разкарваме :strkstrk
BlueForce91 написа:
MaLch0 написа:
Абе,верно,Гарра-та къде е?Някой знае ли? :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk


http://en.wikipedia.org/wiki/Garra_Demb%C3%A9l%C3%A9

Според уикипедия последния му отбор се казва "na maika ti podgata" :smt003


На мен ми пише, че играе в Рилски спортист :bigok

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
На мен ми пише 2014 - Levski Sofia :smt005

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 11:56 am 
А Хуйоби Борисов вчера като го слушах, щях да припадна. Затворих си очите и за миг си представих, че коментира Арсена-Уест Бромич. Имаше един култов момент на 4-минутно разяснение как ако нападателя е крило, няма право да е в засада, защото от крилото с едно обръщане настрани вижда цялата линия на засадата. Докато ако си централен нападател е по-разбираемо да попадаш в положение на засада, защото нямаш такъв добър поглед. Но все пак ако един нападател попадне 1 до 2 пъти на мач в засада, това е окей, но 5 или 6 пъти, това е вина на нападателя :bigok
Изгубих си 4-минути от живота с тоя тъпак вместо да си пуснем аудио с наставленията на Вили. Марката А група е селско първенство с чобански характер. Тоя Хуйоби Хуйрисов изключително ни се изсира върху марката и харизмата с такива BBC коментари от английските телевизии :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Баща ми каза, че иска да го види, за да му удари 2 шамара :smt005 Хуйоби вече се надена на хой с тва, че ядоса стария - нема да се занимаваме ние с него.
За Бедоя и Аниете трябва малко време. Пак ще ви припомня, че навремето на самия цар Гонзо му отне почти сезон, за да се напасне към Левски.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Може да се бъзикаме, но ако вдигнат и малко качеството на заснемането (поне до нивото, което ТВ7 стигнаха за дербитата миналия сезон) със сигурност ще се пооправи имиджа на първенството ни


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
Мен баща ми вика: "Спри го тоя, кви ромбове говори". :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да оправят сривовете и надписите и са боНба. Вчера и кран бяха довлекли, което отдавна не е имало на вътрешен мач.

Иначе най-добрият момент на Боби Борисов снощи беше когато обясни, че второто полувреме Гонзо дал на Гаджев ЛИЦЕНЗ да се включва повече в атака :strkstrk

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:17 pm 
Дори в мизерия и крайна нищета, коментара по Диема е милиони пъти по-добър от нагъзените, намазани с олио тип "Барек", чорбарски фъшкии от ТВ7 (RIP) национална телевизия :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Абе знам, че първите 10 минути се озверих, влезнах тука и гледам, че народа посяга вече към сопите, а за капак баща ми звъни, но по-бесен рядко съм го чувал... Хуйоби започна с летящ старт и отнесе много позитивна енергия към маКЯ си.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:25 pm 
Тия Суонзи половин България ги е кълняла, да им сЕрем на селския юбилей, дето приличаше на нашата Синя Коледа :bigok :strkstrk Пак, че като се включиха, не използваха любимата реплика на глупаците от БНТ, когато се включат 4 минути след началото на полувремето, заради рекламния блок: "И връщаме се на терена в четвъртата минута, НО НИЩО НЕ СТЕ ИЗПУСНАЛИ, уважаеми зрители". :shock: :ohmygod


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
За Суонзи не знам, ама все си мисля, че ако мислите верно се материализират, твоя кръщелник (Хуйоби) е усетил стъргане чак до 6-ти гръден прешлен.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8812
Не го осети, обаче спицялно заради писаниците тука седях зад него 5 минути да чуя. Ми Буцан беше по-забавен


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:49 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Аз съм доволен от Боби Борисов. Някак си вкарва духа на нещо висшо в марката "А" пе фе ге :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Тия на поляната спукват топката от шутове, а той говори за някакъв велик тактически сблъсък. Нелепо е :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ами мач без публика винаги е ерата тъп, кво да каже човекът... :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Не знам, аз все си мисля, че коментарът звучи много по-смислено, когато се говори за ставащото на терена, без да се забива в някакви посоки - било то статистика, било то някакви фантасмагорични тактически разбори и т.н. За мен Акуратното и ония там около него си звучат неадекватно и когато коментират Премиеркораба. Те са просто някакви болни, докъм слепи фенове на тоя футбол, дотолкова погълнати от него, че гледат и четат абсолютно всичко свързано с него и се опитват да го пренесат 1 към 1 в нашата действителност. За мен подобно поведение може да допадне единствено на маниак на тема Премиършип, но не и на нормален зрител. А оттам идва и израждането на самия коментар, който те съзнателно или не опитват да "докарат" точно като английския - затова са и смешките с "качеството на доставката", "далеч от дома" и тем подобни, както и "лиценза" вчера....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 636 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com