forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
LSFC написа:
ps Напълно съм убеден, че и 95% от левскарската общност още си мислят, че прословутото събличане на уважаемия за всички тях Петев бе насочено срещу него. Та още се кълнат хората, които го направиха. Всеки с повече от 1 гънка в мозъка щеше да се сети, че случката нямаше почти нищо общо с Петев. Ама няма нищо, качулките и Гонзо провалиха ЛЕВСКИ :smt023


Аз явно имам 1 гънка в мозъка и затова питам срещу кого е било насочено въпросното събличане? И за да не стане недоразбиране, напълно подкрепям това, което стана, но явно нямам мозъчен капацитет, за да разбера към кого е било насочено.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Suum cuique написа:
Аз явно имам 1 гънка в мозъка и затова питам срещу кого е било насочено въпросното събличане? И за да не стане недоразбиране, напълно подкрепям това, което стана, но явно нямам мозъчен капацитет, за да разбера към кого е било насочено.


Сираков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
Бащицата и Мокета. Точно в тоя момент беше, когато Тонев колеше и бесеше из Левски. Това събличане с времето го разбрах по тоя начин. Един вид сплашване на Батков от една друга страна. Къленете ме, псувайте ме, но с времето се заговориха разни работи из медиите, които едва ли ей така самички са тръгнали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Те изобщо не влязоха за да го събличат, а да провалят пресконференцията.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
bogarra написа:
но с времето се заговориха разни работи из медиите, които едва ли ей така самички са тръгнали.


Щом слуховете са стигнали до медиите, значи 100 процента са верни. :smt042 :smt042 :loser2 :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
SZ_FEN написа:
Boyo написа:
Понеже често се споменава, че единственото, което е константа през последните 5-6 години е Батков, не е вярно. Тези срещи, на които 20 човека от фенклубовете дават акъл на директор/треньор/собственик в клуба са другата константа.

Не знам какво се е случвало на срещите за които говориш, но срещата, която аз имам предвид трябва да послужи за сверяване на часовниците.

Нека Гонзо да знае какво мислим и какво очакваме от него и нека той ни каже какво е инстинското положение на нещата.

Аз лично не виждам никакъв проблем с това.


Кои какво мислите? Аз, Ти, Гугутката или всички 100 хиляди Левскари като едно цяло? Има ли тема, по която всички Левскари сме на едно мнение? Щом не сме на едно мнение какво значение има мнението на 20 от нас?

thegboy - Краснодар си е Краснодар и пети в Русия не е нищо особено. Гората тези ще ги отвее без проблем. Ние до преди няколко години - също.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Точно в това е проблемът. Всеки има някакво мнение, смята, че е прав и не търпи някой друг да му казва нещо :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:smt038 :smt038 :smt038 :smt038

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Кво ръкоплещиш ва, гей :smt042

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не на тебе бе, простак :lol:, на Бойо ръкопляскам :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Boyo написа:
SZ_FEN написа:
Boyo написа:
Понеже често се споменава, че единственото, което е константа през последните 5-6 години е Батков, не е вярно. Тези срещи, на които 20 човека от фенклубовете дават акъл на директор/треньор/собственик в клуба са другата константа.

Не знам какво се е случвало на срещите за които говориш, но срещата, която аз имам предвид трябва да послужи за сверяване на часовниците.

Нека Гонзо да знае какво мислим и какво очакваме от него и нека той ни каже какво е инстинското положение на нещата.

Аз лично не виждам никакъв проблем с това.


Кои какво мислите? Аз, Ти, Гугутката или всички 100 хиляди Левскари като едно цяло? Има ли тема, по която всички Левскари сме на едно мнение? Щом не сме на едно мнение какво значение има мнението на 20 от нас?

thegboy - Краснодар си е Краснодар и пети в Русия не е нищо особено. Гората тези ще ги отвее без проблем. Ние до преди няколко години - също.


С други думи ако не говорим от името на всички левскари по света да не се срещаме с него, правилно ли съм те разбрал?

Аз мисля, че форума е доста представителна извадка за левскарите в страната и по света.

С оглед на това, викам представители на форума да се срещнат с Гонзо и да му кажат ние какво мислим. Говоря за неща като това, че повечето от нас не биха имали нищо против да се налагат юношите малко по-смело, ако има начин Екимов да бъде разкаран и т.н. Това са все неща за които повечето от нас са съгласни. Нека чуем и какво самия Гонзо мисли за ситуацията в Левски.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
Намаляването на разходите?


Със заплати на Наумовски 15-16к и на стефано 5-6к няма как да ме убедиш...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Цитат:
Bратарските грешки на Стефано Кунчев срещу Берое бяха скандални. Това обаче е само каймакът на проблема. От години „сините“ имат кардинални затруднения свързани с най-важната позиция на терена.

Някога, някой е казал, че „вратарят е половин отбор“. Клиширано, но е и самата истина. От началото на сезона Левски играе само с едната половинка, която също не е на кой знае какво равнище.

„Сините“ имат глобален гаф, който е свързан с цялостното ръководство на тима. От там надолу идват и другите главоболия, а сред тях снощи изпъкна Стефано Кунчев. По каква причина това момче се озова в Левски? От години „сините“ правят грандиозни компромиси с избора на вратари. Критериите са свалени до земята. Реално погледнато последният силен вратар на клуба се казва Георги Петков. След него няма страж – звезда.

Кунчев бе резерва в Славия, Черноморец и Локомотив Пловдив, кажете как да е титуляр на „Герена“, където напрежението е в пъти по-голямо, както и очакванията? Кристиян Наумовски е по-опитен, но и той по-често е бил втори избор в бившите си тимове. Привличането и на двамата е странно. Причината е ясна – немотията. Левски разкара Блажевич, защото заплатата му е голяма и привлече двама, които отстъпват от стандарта. Всичко това се случи в следствие на контузията, която Пламен Илиев получи. Самият той се наложи много млад на „Герена“. Липсва му едно важно качество, Пацо не „пълни вратата“. Липсват му няколко сантиметра и по-здрава физика, но на фона на наличния потенция е номер едно. И всичко това при занижените вече критерии.

Трансферите се решават от Георги Иванов. Ако има грешки, значи те са и на неговите плещи. В случая цяла България видя, че Кунчев се превръща в провал. Вина има и прекият ръководител на вратарите в Левски. Той се казва Руслан Михайлов и е длъжен да вкарва играчите на този пост във форма. Куриозно е, че на „Герена“ работи Валентин Захариев, който е добър специалист в тази област, но неговите правомощия са изцяло в школата на клуба.

От години „сините“ отстъпиха от своите позиции. Едно време беше неписан закон, вратарят на България да бъде от Левски. Примерите от близкото минало са ясни – Борислав Михайлов, Пламен Николов, Димитър Иванков и Гошо Петков. Към тях спокойно може да добавим и Здравко Здравков, който е юноша на клуба от стадион „Георги Аспарухов“.


Сега бъркотията е грандиозна. Полевите футболисти треперят и чакат момента, в който топката ще се озове в тяхната врата. „Сините“ отдавна не са отборът, който умее да обръща мачове, така че всяка вратарска грешка се оказва фатална.

Поради тази причина да си вратар на Левски вече е изпитание. Нужен е изключителен характер и много добри качества. Хората, които имат такъв капацитет струват пари, а клубът не разполага с подобни средства. Момчетата от школата рядко получават реален шанс за изява в първия тим.

В последните години доста играчи се изредиха на тази позиция. Георги Петков загуби формата си на „Герена“, въпреки че е безспорна класа. Божидар Митрев е „синьо сърце“, но сякаш не получи достатъчно шансове. Той също имаше период на застой, който му попречи да се наложи. На „Герена“ акостира и Кирил Акалски, който също е от породата „резерви“. Цветан Димитров пусна поредица от леки голове и в момента е изпаднал от картата. Михаил Иванов е школуван вратар, но рядко изглеждаше доволен от това, че е в Левски. Проблемът изглежда беше в главата му. Горан Блажевич се хареса на феновете, но и той не е завършеният вратар. Хубава физика, но липса на пъргавост и гъвкавост. На всичкото отгоре и солидна заплата, което е най-големият недостатък за...Тодор Батков.

Нека се върнем на снощния мач в Стара Загора. Представете си Димитър Иванков да направи грешката от първия гол на Берое, която е възможна за всеки на тази позиция. Какво щеше да се случи при положението за второто попадение. Домакинът на „заралии“ днес ще трябваше да установи, че е с една топка назад. Иванков щеше да я прати на друга планета, но нямаше да допусне такава глупост.
Вратарският пост трябва да е приоритет за Левски. Добрият вратар е ценен толкова, колкото и качественият голмайстор. Без силен вратар всеки тим е обречен. Снощи Левски бе по-добър, създаде повече положения, но загуби мача. Поражението обаче беше заслужено, защото „вратарят е половин отбор“.

www.gong.bg

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
Много добра статия, само да добавя, че споменатите спадове във формата на Урсула, Божо, та дори и Цветан Димитров се получиха точно като Руслан пак беше треньор на вратарите при предишния си период.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 5:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
+ 1

Очевидно лесно няма да можем да се отървем от Руслан. Може обаче Гонзо да опита да го изпрати в школата на Раковски, но да му запази заплатата така, че да не се дърпа много.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Е как така не може да се отървем бе. Викат го и му казват да си еба путката мила майчина. И той и Екимов ... щом 10 години няма кой да ги изгони смятайте за каква връзкарщина и аматьорщина става на въпрос в нашия Левски :!:

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
SZ_FEN написа:
...

Цялата статия е много точна, само за частта с Мишо Иванов не съм съгласен, щото проблемът не му беше "нещо в главата", ами нашият "любим" паразит и имбецил руслан. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 7:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Тоя стефано още ли е в Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
SZ_FEN написа:
С други думи ако не говорим от името на всички левскари по света да не се срещаме с него, правилно ли съм те разбрал?

Аз мисля, че форума е доста представителна извадка за левскарите в страната и по света.

С оглед на това, викам представители на форума да се срещнат с Гонзо и да му кажат ние какво мислим. Говоря за неща като това, че повечето от нас не биха имали нищо против да се налагат юношите малко по-смело, ако има начин Екимов да бъде разкаран и т.н. Това са все неща за които повечето от нас са съгласни. Нека чуем и какво самия Гонзо мисли за ситуацията в Левски.


Първо, форумът е най-непредставителната извадка възможна. Но това не е важно.
Важно е , че такова мислене е сбъркано изначало. Феновете на Левски могат да изискват от Гонзо резултати, цели, но не и да му казват как да ги постигне.
Щото като Гонзо/Иво Тонев/Борето/Илиян Илиев/Топчо/Йовов и още десетки други се мъчат да правят хем това, което смятат те за правилно, хем това , което някои фенове ги карат да правят, се получава едно голямо нищо. Намесата на феновете е еднакво съществена причина заедно с некадърността на Батков за хаосът в клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Boyo написа:
SZ_FEN написа:
С други думи ако не говорим от името на всички левскари по света да не се срещаме с него, правилно ли съм те разбрал?

Аз мисля, че форума е доста представителна извадка за левскарите в страната и по света.

С оглед на това, викам представители на форума да се срещнат с Гонзо и да му кажат ние какво мислим. Говоря за неща като това, че повечето от нас не биха имали нищо против да се налагат юношите малко по-смело, ако има начин Екимов да бъде разкаран и т.н. Това са все неща за които повечето от нас са съгласни. Нека чуем и какво самия Гонзо мисли за ситуацията в Левски.


Първо, форумът е най-непредставителната извадка възможна. Но това не е важно.
Важно е , че такова мислене е сбъркано изначало. Феновете на Левски могат да изискват от Гонзо резултати, цели, но не и да му казват как да ги постигне.
Щото като Гонзо/Иво Тонев/Борето/Илиян Илиев/Топчо/Йовов и още десетки други се мъчат да правят хем това, което смятат те за правилно, хем това , което някои фенове ги карат да правят, се получава едно голямо нищо. Намесата на феновете е еднакво съществена причина заедно с некадърността на Батков за хаосът в клуба.


За това дали форума е представителна извадка ще се съгласим, че не сме съгласни един с друг.

Никой не говори за вмешатество в работата на Гонзо. В крайна сметка той носи отговорността. Тук става въпрос просто да научим той какво мисли и да му кажем ние какво мислим. В крайна сметка каквито и решения да бъдат взети, ще бъдат взети само от него.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Абе защо като толкова сте развълнувани,не си вдигнете задничетата и да минете през Синьото кафе,а си търкате кожичката на пръстчетата пред компа и си избивате личните комлекси.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2010 7:10 pm
Мнения: 177
ебахти насраната статия ми как Мишо Иванов да е доволен като не беше помирисвал терен от Май миналата година


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Boyo написа:
SZ_FEN написа:
С други думи ако не говорим от името на всички левскари по света да не се срещаме с него, правилно ли съм те разбрал?

Аз мисля, че форума е доста представителна извадка за левскарите в страната и по света.

С оглед на това, викам представители на форума да се срещнат с Гонзо и да му кажат ние какво мислим. Говоря за неща като това, че повечето от нас не биха имали нищо против да се налагат юношите малко по-смело, ако има начин Екимов да бъде разкаран и т.н. Това са все неща за които повечето от нас са съгласни. Нека чуем и какво самия Гонзо мисли за ситуацията в Левски.


Първо, форумът е най-непредставителната извадка възможна. Но това не е важно.
Важно е , че такова мислене е сбъркано изначало. Феновете на Левски могат да изискват от Гонзо резултати, цели, но не и да му казват как да ги постигне.
Щото като Гонзо/Иво Тонев/Борето/Илиян Илиев/Топчо/Йовов и още десетки други се мъчат да правят хем това, което смятат те за правилно, хем това , което някои фенове ги карат да правят, се получава едно голямо нищо. Намесата на феновете е еднакво съществена причина заедно с некадърността на Батков за хаосът в клуба.

Скоро не ни беше обяснявано как феновете кадрували на Герена :ohmygod :ohmygod Днес надминаваш себе си определено.
Умно момче си, давай го малко по-позитивно и виж как можеш да помогнеш :wink: За другото си имаме sin :loser2

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2660
Местоположение: Sofia
Линк за мача?! :bigok Искам да се насладя на Стефано и по тв?

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Wildkid написа:

Проданов, намаляването на разходите е "дългосрочен" ход само привидно. Конкретно в нашия случай тоя ход е абсолютно краткосрочен, щото е продиктуван от липса на пари, а не от желание за оптимизиране на нещата. Ние разходите ги намаляваме по принуда, а не щото не искаме да плащаме илишни пари, които могат да се използват рационално за други неща..... Да, положително е, щото поне плащаме по-малко за ментетата, които имаме. Ама това с нищо не подобрява нещата генерално.....


От какво е продиктуван не е особено важно - важното е, че се е случило. Положително е, не защото ще плащаме по-малко на ментетата, а защото изначално се сменя структурата на клуба. Когато харчиш пари, които нямаш, то изпадаш в зависимост. Винаги. Дали ще е към институция, към собственик, към собственото си бъдеще - все тая, зависимостта е голяма и спъва развитието ти. Ако Гонзо успее да изравни двете пера на бюджета - приход и разход, то това Е огромна крачка напред. А вината за достигането на тая принуда не е в Гонзо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
SZ_FEN написа:
tprodanov написа:
При положение, че оставихме мустака да срине клуба от национален колос до смешна сбирщина, докато ние коментирахме кой да играе от ляво, и с острия аргумент - е той какво е виновен... , че и накрая се оставихме да стигнем до ситуацията да не можем да го махнем, щото май е по-малкото зло, съвсем леко допуснахме лайна като Тонев, оня тъпанар от Спортал и Модева, оставихме клуба да не публикува отчети вече четвърта година, верно ли нЕкой си мисли, че е важно как сме пяли, или как сме се събрали прилична бройка (като за тренировка)???

Проданов, според теб какво трябва да направим за да разкараме "Този който сере в сянка"?

Кажи го кратко, точно и ясно.


Да разберем защо стои в клуба и да му спрем тоя му интерес. Нали сме най-яката интелигентна публика, с фенове навсякъде и във всичко? Защо да не можем? Но никога не сме си поставяли задачата така. Тук е пълно с експерти, които знаят точно що Мустако стои начело на Левски, но нито една от теориите не е убедителна... Че правел име покрай Левски :shock: , че всъщност бил на плюс .... или какво ли не. Еми не, не е вярно.
Но няма как да решим задача, без да знаем условието й. Поне така ни учеха в училище едно време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
АЕ СИНИТЕ БААААААА написа:
tprodanov написа:
Какво е? ;) факт. Има ли нещо в мнението ми, което не е факт?


Tъпо е. Не съм ти казал нищо по въпроса с Тонев/Батков. Нито съм чел темата, просто ме подразни мнението ти за феновете и не мисля, че хората, които жертват много неща заслужават такова отношение, било то от един човек, едно мнение, в един форум.



Всъщност, ако се замислиш, дори в тези три странички след моето мнение, хората хранят стабилно публиката на Левски, но не го осъзнават. Да, адски сме зле, ако държиш - мога с конкретика и примери.
Драмата тук обаче е, че когато някой каже - кур за Батков - ОК, нема проблеми. Може и да е за Гонзо, за Херо, за все тая. Когато има критика за публиката обаче, всеки я чувства като лично към него (и правилно) и скача като ощипан. Е, това никога не е правилния вариант.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Mazeto написа:
Всяка дребна душица от села, паланки, градове и кочини сега плюе по Левски, защото усеща положението в което е Левски но и знае, че то няма да е вечно. Отбора ще заиграе футбол, силен, красив и злобен и то много скоро, защото това е Левски. Това го знаят всички журналистчета, фенчета и педали, които сега се страхуват от нас от Левски София, зад една усмивка. Топ новината на чорбал е как агитката на цнда "изригва" при наша загуба :). И те усещат и те знаят! За това нека се радват, циганетата, чорбарите и мишките, нека хвалим каузата и тя е временна. Смърт за всички тях, батков-ВЪН и само Левски!



:smt023 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
tprodanov написа:
SZ_FEN написа:
tprodanov написа:
При положение, че оставихме мустака да срине клуба от национален колос до смешна сбирщина, докато ние коментирахме кой да играе от ляво, и с острия аргумент - е той какво е виновен... , че и накрая се оставихме да стигнем до ситуацията да не можем да го махнем, щото май е по-малкото зло, съвсем леко допуснахме лайна като Тонев, оня тъпанар от Спортал и Модева, оставихме клуба да не публикува отчети вече четвърта година, верно ли нЕкой си мисли, че е важно как сме пяли, или как сме се събрали прилична бройка (като за тренировка)???

Проданов, според теб какво трябва да направим за да разкараме "Този който сере в сянка"?

Кажи го кратко, точно и ясно.


Да разберем защо стои в клуба и да му спрем тоя му интерес. Нали сме най-яката интелигентна публика, с фенове навсякъде и във всичко? Защо да не можем? Но никога не сме си поставяли задачата така. Тук е пълно с експерти, които знаят точно що Мустако стои начело на Левски, но нито една от теориите не е убедителна... Че правел име покрай Левски :shock: , че всъщност бил на плюс .... или какво ли не. Еми не, не е вярно.
Но няма как да решим задача, без да знаем условието й. Поне така ни учеха в училище едно време.


ОК. Тогава отвори една тема и се обърни към всички за помощ. Нека се организираме кой както може и разберем какъв му е кяра на тоя мустакат ..... да разсипва Левски и как можем да спрем това.

Дори мога да ти предложа заглавие на темата - "Да спрем този който сере в сянка" :lol: .

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Пробвал съм, не става...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com