forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:10 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
acrimonious написа:
Wildkid, съгласен съм с теб, но ми напиши едно действие на Гонзо до момента, което мирише на дългосрочност или подобряване на организацията, изключае Боримиров- директор на школата...


Ми поне на пръв поглед, или от това, което стига до нас - нито едно.... Аз точно затова се чудя дали не е удачно да направим опит да говорим с него по тази именно тема. Защото си мисля, че той твърде много се фокусира върху играта на отбора (което не е нелогично, защото това е "видимото" за публиката, а и вероятно Тати му налива постоянно) и върху закрепването на някакъв състав, и изобщо не е стигнал до другите неща, които са важни. А е възможно и самия той да не го разбира, или поне да не го вижда по тоя начин, по който го виждаме аз и ти.... Не казвам, че моя начин е правилния (не съм бил в професионален клуб, та да знам), но мисля, че "сегашния" начин очевидно се доказа като грешен.

Проданов, намаляването на разходите е "дългосрочен" ход само привидно. Конкретно в нашия случай тоя ход е абсолютно краткосрочен, щото е продиктуван от липса на пари, а не от желание за оптимизиране на нещата. Ние разходите ги намаляваме по принуда, а не щото не искаме да плащаме илишни пари, които могат да се използват рационално за други неща..... Да, положително е, щото поне плащаме по-малко за ментетата, които имаме. Ама това с нищо не подобрява нещата генерално.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:26 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 11:07 pm
Мнения: 68
Според мен няма намаляване на разходите,има разхищение . Аз питам вземат ли заплати Гаджев ,Кунчев , Сърмов ,Крумов ,Божи с какво ги оправдават ? Защо се привлякоха футболисти който са безпреспективни в смисал няма кой да ти даде 1 стотинка за тях . Тези нито ще заиграят футбол нито пари можем да вземем от тях ,каква е целта ? Освен да се дразнят феновете за друго не се сещам .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Wildkid написа:
Сигурно станах досаден вече, ама отново призовавам да се опитате да не обръщате внимание на резултати и игра тази година.... Да, и на мен ми е много трудно да не се нервирам и да не псувам, когато правим простотии (Стефано, Стефаноооооооооооооооо, Стефано...... :ohmygod ), когато на терена има сбирщина инвалиди и малоумници, когато някакви селяни ни бият и т.н. (и по време на мач, честно казано, не успявам да се сдържа), но поне очакванията ми за всеки мач не са високи, а ако бием - хубаво. Разберете, че тоя сезон ще има доста мъки, ще паднем от тъпи отбори, няма да бием тъпи отбори, а също така вероятно ще вземем мачове, в които би било логично да паднем (както примерно мача с папагалите, който идва.....). Но в настоящия момент това НЕ Е най-важното. По-важно е в тоя клуб най-после да се изгради, или барем да се започне изграждането на някаква нормална структура за професионален футболен отбор. Не е толкова важно и кои ще са конкретните хора, които ще населяват постовете в момента! По-важното е, да е ясно кой какви задължения има и как трябва да се случват нещата в един професионален клуб. Да стане, примерно, ясно, че директорите трябва да подготвят подробни планове и разчети за това какво как ще се случва през предстоящата година (ма не опорни точки, а задълбочен анализ), всеки в своя ресор - спортно-технически, финансов и т.н., след което всички тия неща се обобщават и се вземат нужните решения за оптимално реализиране на всичко....

В тоя ред на мисли се чудя дали няма начин да се срещнем с Гонзо и да го попитаме повечко по тези въпроси, евентуално да видим може ли да напъне Борат да се работи в тая посока, а не да си говорим за Пачека и Стефано и кой ще играе отляво....

Ако Гонзо успее да изгради смислена структура в отбора, в която да е ясно кой за какво отговаря и да се изгради "алгоритъм" за работа, това ще е много по-голяма победа от тва да бием чорбое или папагалите.....



Ами тогава да спрем да ходим по мачове, а вместо това да се събираме пред Тодорини кукли и да подкрепяме изграждането на новата структура?! :smt006 Май вече има хора, които напълно изключиха, че ФК Левски е преди всичко ФУТБОЛЕН клуб

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да спрем да ходим по мачове няма да стане, а и не е нужно (даже напротив). Да, футболен клуб сме , и именно затова не може просто да спрем да играем за 2 години, докато изградим структура. Но и да - в момента е по-важно да изградим структура и да почнат нещата да се случват нормално в тоя клуб (вече няма накъде....), а не това дали ще бием чорбое и дали ще играе Пачека или Ваги.....

Виж, това за събирането на Тодорини кукли е нужно, и даже е закъсняло... Но предния път пред канторката, както помниш, се събрахме 50 души. Останалите левскари предпочитат да псуват играчи, треньори и директори (независимо кои са), и да викат "треа да купим бек, треа да купим нападател, треа ни треньор".....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Не виждам изграждането на структура с какво пречи да се търси отговорност за безкрайната поредица от спортно-технически грешки, които ни превърнаха в отборче от долната половина на таблицата. Каква структура е необходима, за да не ти мине през ума, че третият вратар на изпадналия Черноморец може да пази за Левски? Едва ли е некакъв извънземен анализаторски щаб? На този хал сме точно от натрупването на подобни елементарни грешки, които обаче са вече толкова много, че създават усещането за апокалиптични проблеми. А всъщност програмата за възстановяване може да е съвсем простичка. 1. спираме да правим тъпотии 2. полека започваме да "изриваме" последствията от натрупаните до момента грешки

Гонзо докато от една страна изрина част от натрупаното, така с другата лопата ни трупна Мурсия и СтефанО, което пак ни прати на изходната точка. Така никога няма да се изринем

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 4:49 pm
Мнения: 33
Всяка дребна душица от села, паланки, градове и кочини сега плюе по Левски, защото усеща положението в което е Левски но и знае, че то няма да е вечно. Отбора ще заиграе футбол, силен, красив и злобен и то много скоро, защото това е Левски. Това го знаят всички журналистчета, фенчета и педали, които сега се страхуват от нас от Левски София, зад една усмивка. Топ новината на чорбал е как агитката на лит(*кс-етрополе "изригва" при наша загуба :). И те усещат и те знаят! За това нека се радват, циганетата, чорбарите и мишките, нека хвалим каузата и тя е временна. Смърт за всички тях, батков-ВЪН и само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
Има ли информация кога - днес или утре ще играят дублиращите и от колко часа, тъй като предполагам, че мачът ще е на Герена?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 4:37 pm
Мнения: 3958
Местоположение: София
Пак ли ден почивка бе мършиииии :evil: Изморихте се да ви шият под път и над път ли бе, путки наебани.... :evil: :evil: :evil:

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2908
Цитат:
"Господи, благодаря за всичко! 100 на 100 черна сила Мапуку, Берое, номер 30!", написа футболистът на стената си, хвърляйки феновете в екстаз.


:shock: Ебаси гаврата, няква маймуна докарва до полюций селяните...Не е реално.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14831
Същата черна маймуна ни вкара и в Правец, но да кажем, че там не посмя да бъде толкова смел. Ще го видим на Герена :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Мисля, че феновете просто си затворихме очите още лятото, когато се видя, че клубът си кара по същата схема както от години и нищо не се променя. Взеха се футболисти на случаен принцип и то такива, които много добре знаехме, че не са качествени играчи. Мурсия едва ли някой си въобразяваше, че ще се задържи цяла година. И това е съдбата на всеки треньор, който ходи до спортния директор като манекенка до дъртак. Реално треньорския щаб си остана същия - Руслан Михайлов и Екимов нали никой не си въобразява, че Мурсия особено много е настоял за тях двамата, защото е добре запознат с методите им на работа и много ги харесва :smt006 . И така ще бъде и занапред и то се вижда във всяко решение, което се взима в този отбор. Просто ние си замълчахме, защото щеше да е грозно да се скочи срещу Гонзо.

Забравете ги тия глупости с дългосрочен план и прочее неща, това е пълен ташак и не знам как може някой да се върже на него. За какъв дългосрочен план става въпрос, като феновете даваме пари за да не прилича съблекалнята на децата на разрушена от бомба стара постройка. Най-добрите ни момчета заминаха да тренират в други отбори (български, не Ливърпул). Да не говорим, че в тая школа от години се носят легенди колко е назад спрямо на тия на "селските" отбори, каква е връзкарщина и прочее. И как да не им вярваш, като то си личи по резултатите.

Като говорим за дългосрочни планове - защо няма в отбора млади момчета, дето да се развиват - изгонихме вуйчо Ваньо преди години за да подмладяваме с разни пенсионери. И в момента е същата работа - взеха се играчи на по трийсет години, свършили с футбола - те ли са ни дългосрочния план?

Едно време барем мъкнехме от плажовете някакви като Жо, дето да се развиват - сега това ни се струва далечно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2011 1:04 am
Мнения: 1964
И на мен ми е много странно, как с е призовава за търпение и се говори за някакви основи и дългосрочни планове. Нито Гонзо при предишния си престой, нито сега е показал, че има нужния капацитет. Да не говорим, че Ганя също с нищо не е показал, че има някакъв интерес от подобни неща и с него начело те звучат като научна фантастика :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
thegboy написа:
Едно време барем мъкнехме от плажовете някакви като Жо, дето да се развиват - сега това ни се струва далечно.


С другото написано от теб съм съгласен, но с това не съм. Играеше за Португеза, а точно през 2007 г. успяха да се изкачат в Серия "А" на Бразилия. Основен играч им е бил в Серия "Б". И то на 18 г. Нищо общо с плажен футболист.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Естествено, че няма, но тогава форумната комисия ги оплю зверски и тримата. А сега можем само да точим лиги за такива играчи. Без Бойо, естествено, който ги смята за некадърници, а Домо за най-големия играч играл в Левски за последното десетилетие.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Нещата почват да се повтарят май. Преди 2-3 години пак си говорхме, че Гозно няма нужният капацитет, но като се махне след време ще говорим, че той не е виновен. Ще дойде Йовов или някои друг, нещата ще се повторят и пак ще говорим, че Батков е виновен. Колко пъти трябва да ни се случат нещата, за да осъзнаем, че и Моуриньо да дойде...няма успее да промение нещо. Този клуб е прогнил. Как пък същият неможещ Гонзо си тръгва от морето и те не играят нищо и падат то Марек. Как пък хората от Варна говорят за тотална липса на мотивация в отбора им и че той няма нищо общо от преди година, а футболистите са им същите, а тях ги знаем какви са...много ни обичат и щом са оценили какво е направил Гонзо за отбора им.Не можене...в сравнение с кой? С Дерменджиев, с Тройчо, с Вуцов или Балъков, сравнение с кой от тези Гонзо не може? Как може вчера Гонзо да изглеждаше по-уморен от футболистите си, не физически, а психически, как може ония грам да не се раздават, как може? И пак Гонзо ще ни виновен, пак ще си тръгне и пак ще го търсим по телефоните да се връща да ни спасява, докато ние седим по форумите и сме 50 човека пред кантората на Батков и викаме по 2 мин на мач - Батков курво. Как едни и същи хора говорят, че Батков от години прави, така че ние да нападаме легендите си и същите тези хора да пишат колко много не става Гонзо. Не го разбирам.

Истината е, че ни е страх да променим нещо, чакаме някои месия да дойде и да ни оправи. Ще чакаме. Корена разлика има в това, което правим по трибуните на пук на всичко и в това, което правим срещу Батков.


Последна промяна truegentleman на Пон Авг 11, 2014 1:41 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12978
Местоположение: истинското село !!!
Suum cuique написа:
Има ли информация кога - днес или утре ще играят дублиращите и от колко часа, тъй като предполагам, че мачът ще е на Герена?



Левски - Берое 12.08.2014 18:00 - : -

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/statistics_schedule.php?champ=27

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
На Гонзо му е време да се доказва в Левски като директор и авторитет, както се доказа като футболист. Защото до момента продължава само да консумира авторитета натрупан на терена. Изритването на Михайлов и Екимов би било едно силно начало за Гонзо - истинския директор, а не паравана на Батков

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Тия кво пеят към 45 минута? :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Първото което трябва да стори Гонзо е да се отпусне едно хубаво и да преброи до 10!

Гонзо трябва да е по-ларж в действията си, прекалено е амбициран, даже колкото и силно да звучи бие на болна амбиция чак, прекалено иска да се докаже като директор! Иска да остане в историята на клубът не само като играч а и като ръководител. Но това няма как да стане по-този начин!

Трябва да се успокои, да разбере най-накрая какво иска да е, директор или треньор и след като избере едното да не се бърка в другото! Да се успокои и да знае, че нервите на са добър съветник на никой и само на трезва глава се взимат правилни решение! Да приеме, че неуспеха също е вариант в живота, не може винаги да побеждаваш и да успяваш, в живота нещата не стават като във филм!

Всяко действие трябва да се премисля 3 пъти поне а не да се взимат импулсивни и необмислени решения. В Левски има прекалено много напрежение и Гонзо трябва да си дистанцира от него за да успее. Това е важното за него да се успокои, да разбере какво иска и да работи с чист и бистър ум! Без да мисли за загуби, неуспехи, успехите на Насо преди с които се сравнява самия той и тем подобни глупости! Просто трябва да се успокои и да работи колкото може, с нищо не е по-зле от другите треньори в А група, с нищо и в Черно Море го доказа когато бе оставен на мира и на спокойствие!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Себастиан написа:
С другото написано от теб съм съгласен, но с това не съм. Играеше за Португеза, а точно през 2007 г. успяха да се изкачат в Серия "А" на Бразилия. Основен играч им е бил в Серия "Б". И то на 18 г. Нищо общо с плажен футболист.



Съгласен съм, не се изразих много правилно. Имах предвид, че ги докарахме тогава от Бразилия, знам, че Жо и Зе не бяха от някакви по-сериозни отбори, бяха млади и тъй нататък, та излезе лафа, че сме ги докарали от плажовете. А истината е, че тогава докарахме и един Ели Зизов, който беше голям талант, но в последствие изпуснахме, разбира се, като пълни идиоти. Докараха се и Рабех и Порцелана, за които също можеше да се говори за "бъдещето". С подобни трансфери да говорим за бъдещи планове, развитие и прочее - да, ама ние в момента взимаме играчи на по 30, че и отгоре, отдавна доказали се колко струват (не особено), от школата ни един след друг се изнизват по селата, а ние правим планове за светли бъднини и говорим за развитие - просто ми се струва абсурдно.

Пак ще ме набедят някои, че мрънкам - хубаво, дано да мрънкам и да не съм прав, но това което виждам е, че едно се говори, друго се прави.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
truegentleman е единствения може би човек, който описа нещата най-точно.
От всичко прогнило в този отбор, тук 90% скачат точно на Георги Иванов.
Само уникални капацитети. Гонзо да се махал, след първи мач и 2 автогола на вратарчето, което когато играеше в Славия имаше много добри изяви. Не е ясно какво се случва с всички, които дойдат на Герена.
Наистина по-добре да си отиде Гонзо, щом глупаците в синьо започнаха да го "псуват" още от сега.
Всички знаят кой е виновника, но 99.8% нищо и няма да направят, за да го махнат. Просто защото е по-лесно да си цъкат у форумчето и да си псуват Гонзо, Йовов, Боримиров, понякога и виновника, а понякога и хората, които държат Сектор Б на това ниво. Видиш ли те нищо не правили срещу виновника. А когато правят, трябва да го правят само те. А когато нещо не се хареса от направеното една година се мрънка що се е направило. Разбира се 99.9% бягат от отговорност и не искат да участват в някакви организации. Не се безпокойте, много скоро пак ще имаме възможност да покажем колко много искаме това, което всеки тук пише. Защо ли отсега усещам, че тогава няма да сте толкова активни, колкото в плюенето срещу Гонзо?

ps Напълно съм убеден, че и 95% от левскарската общност още си мислят, че прословутото събличане на уважаемия за всички тях Петев бе насочено срещу него. Та още се кълнат хората, които го направиха. Всеки с повече от 1 гънка в мозъка щеше да се сети, че случката нямаше почти нищо общо с Петев. Ама няма нищо, качулките и Гонзо провалиха ЛЕВСКИ :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
djoker1978 написа:
Според мен няма намаляване на разходите,има разхищение . Аз питам вземат ли заплати Гаджев ,Кунчев , Сърмов ,Крумов ,Божи с какво ги оправдават ? Защо се привлякоха футболисти който са безпреспективни в смисал няма кой да ти даде 1 стотинка за тях . Тези нито ще заиграят футбол нито пари можем да вземем от тях ,каква е целта ? Освен да се дразнят феновете за друго не се сещам .


Абсолютно, сегашното ни футболно ниво се постига с бюджет от 1,5 млн лв. Тези 4-5 , които ще изхарчим тази година са абсурдни.
А това дето сме "изграждали структура" сега и за това сме слаби е най-голямата смешка.

Kryten написа:
Естествено, че няма, но тогава форумната комисия ги оплю зверски и тримата. А сега можем само да точим лиги за такива играчи. Без Бойо, естествено, който ги смята за некадърници, а Домо за най-големия играч играл в Левски за последното десетилетие.


Още в началото казах, че от тези само Жоазиньо има нещо футболно в него, но с тези физическите данни и той никога няма да стане кой знае какъв играч. Ако ти смяташ , че Соареш и Жеан Карлуш са сериозни играчи и че Жо е направил някаква уникална кариера ... :lol: :lol: :lol:

За Домовчийски като приключи сезона с два пъти повече голове от Божинов и с най-много от целия ни отбор - няма да пропусна да ти го напомня :wink:


Последна промяна Boyo на Пон Авг 11, 2014 2:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Wildkid написа:
acrimonious написа:
Wildkid, съгласен съм с теб, но ми напиши едно действие на Гонзо до момента, което мирише на дългосрочност или подобряване на организацията, изключае Боримиров- директор на школата...


Ми поне на пръв поглед, или от това, което стига до нас - нито едно.... Аз точно затова се чудя дали не е удачно да направим опит да говорим с него по тази именно тема. Защото си мисля, че той твърде много се фокусира върху играта на отбора (което не е нелогично, защото това е "видимото" за публиката, а и вероятно Тати му налива постоянно) и върху закрепването на някакъв състав, и изобщо не е стигнал до другите неща, които са важни. А е възможно и самия той да не го разбира, или поне да не го вижда по тоя начин, по който го виждаме аз и ти.... Не казвам, че моя начин е правилния (не съм бил в професионален клуб, та да знам), но мисля, че "сегашния" начин очевидно се доказа като грешен.

Проданов, намаляването на разходите е "дългосрочен" ход само привидно. Конкретно в нашия случай тоя ход е абсолютно краткосрочен, щото е продиктуван от липса на пари, а не от желание за оптимизиране на нещата. Ние разходите ги намаляваме по принуда, а не щото не искаме да плащаме илишни пари, които могат да се използват рационално за други неща..... Да, положително е, щото поне плащаме по-малко за ментетата, които имаме. Ама това с нищо не подобрява нещата генерално.....


Съгласен съм с теб и мисля, че имаме спешна нужда от среща с Гонзо на която да му бъдат казани нещата, които ни вълнуват.

В момента само гадаем какво той иска да постигне, дали споделя мнението ни относно ситуацията в отбора и т.н.

Кой ще се нагърби с организирането на една такава среща?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2739
LSFC написа:
truegentleman е единствения може би човек, който описа нещата най-точно.
От всичко прогнило в този отбор, тук 90% скачат точно на Георги Иванов.
Само уникални капацитети. Гонзо да се махал, след първи мач и 2 автогола на вратарчето, което когато играеше в Славия имаше много добри изяви. Не е ясно какво се случва с всички, които дойдат на Герена.
Наистина по-добре да си отиде Гонзо, щом глупаците в синьо започнаха да го "псуват" още от сега.
Всички знаят кой е виновника, но 99.8% нищо и няма да направят, за да го махнат. Просто защото е по-лесно да си цъкат у форумчето и да си псуват Гонзо, Йовов, Боримиров, понякога и виновника, а понякога и хората, които държат Сектор Б на това ниво. Видиш ли те нищо не правили срещу виновника. А когато правят, трябва да го правят само те. А когато нещо не се хареса от направеното една година се мрънка що се е направило. Разбира се 99.9% бягат от отговорност и не искат да участват в някакви организации. Не се безпокойте, много скоро пак ще имаме възможност да покажем колко много искаме това, което всеки тук пише. Защо ли отсега усещам, че тогава няма да сте толкова активни, колкото в плюенето срещу Гонзо?

ps Напълно съм убеден, че и 95% от левскарската общност още си мислят, че прословутото събличане на уважаемия за всички тях Петев бе насочено срещу него. Та още се кълнат хората, които го направиха. Всеки с повече от 1 гънка в мозъка щеше да се сети, че случката нямаше почти нищо общо с Петев. Ама няма нищо, качулките и Гонзо провалиха ЛЕВСКИ :smt023


Покажи ми я тая организация, която работи срещу батков и веднага отивам да помогна с каквото мога. Последното нещо, което се опита да се направи беше онзи протест (силно казано протест) пред кантората, на който имаше точно 50 човека, които си лафеха. Седях точно 15 минути и се чудех какво е това нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Понеже често се споменава, че единственото, което е константа през последните 5-6 години е Батков, не е вярно. Тези срещи, на които 20 човека от фенклубовете дават акъл на директор/треньор/собственик в клуба са другата константа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
Тук вече ще ми е трудно да се сдържа. И не пиша срещу LSFC, не го познавам, нищо лично. Но подобни мисли не ми харесват.

LSFC написа:
truegentleman е единствения може би човек, който описа нещата най-точно.
От всичко прогнило в този отбор, тук 90% скачат точно на Георги Иванов.
Само уникални капацитети. Гонзо да се махал, след първи мач и 2 автогола на вратарчето, което когато играеше в Славия имаше много добри изяви. Не е ясно какво се случва с всички, които дойдат на Герена.
Наистина по-добре да си отиде Гонзо, щом глупаците в синьо започнаха да го "псуват" още от сега.


Никой не псува Гонзо самоцелно и всички искат той да успее. Но откакто се е върнал само обещава разни неща (трансфери, юноши, година за треньора...), които не изпълнява. Мазалото с вратарите да не говорим. Той се цака сам в момента пред публиката. Някой по-горе го беше написал - да се стяга, да почне да бачка с размах и да реже. Иначе наистина ще излезе, че е параван на Бататюрк.

LSFC написа:
Всички знаят кой е виновника, но 99.8% нищо и няма да направят, за да го махнат. Просто защото е по-лесно да си цъкат у форумчето и да си псуват Гонзо, Йовов, Боримиров, понякога и виновника, а понякога и хората, които държат Сектор Б на това ниво. Видиш ли те нищо не правили срещу виновника. А когато правят, трябва да го правят само те. А когато нещо не се хареса от направеното една година се мрънка що се е направило. Разбира се 99.9% бягат от отговорност и не искат да участват в някакви организации. Не се безпокойте, много скоро пак ще имаме възможност да покажем колко много искаме това, което всеки тук пише. Защо ли отсега усещам, че тогава няма да сте толкова активни, колкото в плюенето срещу Гонзо?


Публиката държи сектора на ниво в големите мачове, когато идват да пеят и по-масово хората. Аз, доколкото виждам в мачове като срещу Локо Сф (същото ще е срещу Хасково, Славия, Марек...), виждам едно твърдо ниво на агитка от около 500 човека. Това е нивото, за съжаление. :( Нещата вече са по-сериозни само срещу цуци, като Б вече не се пълни въобще и евентуално срещу Лудокорец, Латекса и папагалите.

Да питам защо хората държащи публиката на Левски на високото ниво рядко псуват Бататюрк е излишно.

Няма да седна да идолизирам ръководните фактори в Сектора, НКП или където и да е. Отбора е зле и на тях им е наистина трудно. Но ако някой мисли, че сме невроятни защото на юбилея сме били много и сме направили шоу, а срещу цуцка сме пели 20 мин след мача, но на останалите 20 домакинства през годината сме макс 3 500 човека (обикновено 1 000) - е не е сериозно хора. :smt089

LSFC написа:
ps Напълно съм убеден, че и 95% от левскарската общност още си мислят, че прословутото събличане на уважаемия за всички тях Петев бе насочено срещу него. Та още се кълнат хората, които го направиха. Всеки с повече от 1 гънка в мозъка щеше да се сети, че случката нямаше почти нищо общо с Петев. Ама няма нищо, качулките и Гонзо провалиха ЛЕВСКИ :smt023


Нямам никакви аспирации към Петев, но се дразня от подобно изкривяване на нещата. Като не е бил Петев мишената, защо си го изкараха на него? Защо не съблякоха Бататюрк, или Мокета?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Boyo написа:

Още в началото казах, че от тези само Жоазиньо има нещо футболно в него, но с тези физическите данни и той никога няма да стане кой знае какъв играч. Ако ти смяташ , че Соареш и Жеан Карлуш са сериозни играчи и че Жо е направил някаква уникална кариера ... :lol: :lol: :lol:



Ми че повече от добра си му е кариерата на Жо :roll: За миналия сезон беше обявен от фенове и от футболисти за най-добрия играч на Краснодар. Отборът е завършил в петицата на Русия, което никак не е малко.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15137
Boyo написа:
Понеже често се споменава, че единственото, което е константа през последните 5-6 години е Батков, не е вярно. Тези срещи, на които 20 човека от фенклубовете дават акъл на директор/треньор/собственик в клуба са другата константа.

Не знам какво се е случвало на срещите за които говориш, но срещата, която аз имам предвид трябва да послужи за сверяване на часовниците.

Нека Гонзо да знае какво мислим и какво очакваме от него и нека той ни каже какво е инстинското положение на нещата.

Аз лично не виждам никакъв проблем с това.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
SZ_FEN написа:
Wildkid написа:
acrimonious написа:
Wildkid, съгласен съм с теб, но ми напиши едно действие на Гонзо до момента, което мирише на дългосрочност или подобряване на организацията, изключае Боримиров- директор на школата...


Ми поне на пръв поглед, или от това, което стига до нас - нито едно.... Аз точно затова се чудя дали не е удачно да направим опит да говорим с него по тази именно тема. Защото си мисля, че той твърде много се фокусира върху играта на отбора (което не е нелогично, защото това е "видимото" за публиката, а и вероятно Тати му налива постоянно) и върху закрепването на някакъв състав, и изобщо не е стигнал до другите неща, които са важни. А е възможно и самия той да не го разбира, или поне да не го вижда по тоя начин, по който го виждаме аз и ти.... Не казвам, че моя начин е правилния (не съм бил в професионален клуб, та да знам), но мисля, че "сегашния" начин очевидно се доказа като грешен.

Проданов, намаляването на разходите е "дългосрочен" ход само привидно. Конкретно в нашия случай тоя ход е абсолютно краткосрочен, щото е продиктуван от липса на пари, а не от желание за оптимизиране на нещата. Ние разходите ги намаляваме по принуда, а не щото не искаме да плащаме илишни пари, които могат да се използват рационално за други неща..... Да, положително е, щото поне плащаме по-малко за ментетата, които имаме. Ама това с нищо не подобрява нещата генерално.....


Съгласен съм с теб и мисля, че имаме спешна нужда от среща с Гонзо на която да му бъдат казани нещата, които ни вълнуват.

В момента само гадаем какво той иска да постигне, дали споделя мнението ни относно ситуацията в отбора и т.н.

Кой ще се нагърби с организирането на една такава среща?


OK правим среща, отиват хората започват да мрънкат кой играе в ляво и кой в десно и така! Друг ше му мрънка на него, трети не знам кво! Ползата къде е в целата работа, ОК хората на срещата ще се разберат ама другите във ФБ и форумите пак ще си мрънкат!

Просто трябва да оставим Гозно да си работи на мира, да се успокои и да има една година спокойствие зад себе си! ОК допусна грешки, ама нима ако беше друг сега на негово място нямаше да допусне същите! Като изгониш 15 играча и вземеш 12 нови за без пари, винаги ще има грешки! Аз не виждам разлика дали е Гонзо или друг, поне Гозно знаем че живее и диша за Левски! И грешките му са породени от желанието му да се докаже! Нека му дадем поне година все пак, да видим кво ще стане! Единственото за което трябва да наблягаме е да се налагат децата и да им се дават шансове! А не само да се караме кой играе в лево, кой в десно, става ли не става ли тоя играч, треньор и директор! С бащицата президент нищо няма как да стане! За тва му трябва спокойствие на Гозно без прекалена истерия и режене на вени от наша страна! Истерията трябва да е насочена към друго лице с мустаци, а не към Гонзо. Батков ни убива, там е проблема всичко друго е вследствие на този проблем!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5296
Местоположение: София
А някой има ли предположение кой е написал и накарал Гонзо да прочете онзи велик план на пресконференцията?

Беше адски несериозно... :smt017 И явно скалъпено набързо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com