forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 6:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:34 am 
Кока-Кольо написа:
Гонзо до този момент с нищо не показва, че е на НАША страна! Прави глупост след глупост и по всичко личи, че отборът е ОЩЕ ПО-СЛАБ от миналата година. Аз от лицето ТКБ нищо (добро) не очаквам и заради това не го коментирам! От Гонзо обаче очаквах доста повече!


Kакво си очаквал от Гонзо? Откъде знаеш какви са били и какви са намеренията му? Ако искаме нещо от него, не е ли редно да му го кажем очи в очи, а не да се правим на гадателки във форона. Очаквал бил той повече иначе, това е важното. И аз очаквам като някой се кичи с титлата "фен на Левски", да притежава най-малкото повече инициативност и мисловна дейност, ама на... Ще си повторя мнението отпреди няколко дена. ДАНО Гонзо никога повече не стъпи на Герена. Това да обичаш Левски явно и тук почва да се превръща в нещо ненормално и даже негативно. В този форум оня педераст с мокета на главата среща повече закрилници. Това знаете ли какво говори като цяло за нас? Нали сте господа компетентни - айде направете връзката/.

Съвсем различно е това да приемаш загубите като нещо нормално и това да ги приемеш като мъж. Мнозина не могат да схванат разликата и даже имам подозренията, че някой като четат това тайничко проверяват дали оная работа им е на мястото.


Последна промяна El Hacendado на Пон Авг 11, 2014 2:50 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8389
Местоположение: Там
tprodanov написа:
Какво е? ;) факт. Има ли нещо в мнението ми, което не е факт?


Tъпо е. Не съм ти казал нищо по въпроса с Тонев/Батков. Нито съм чел темата, просто ме подразни мнението ти за феновете и не мисля, че хората, които жертват много неща заслужават такова отношение, било то от един човек, едно мнение, в един форум.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 2:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Това абсолютно безпочвено хвалене на Гонзо отдавна ми е дошло до гуша, но имам чувството, че всички си перкате със тъмносините очила и не виждате реалната ситуация и реалните резултати под негово ръководство. Колкото и да го уважвам като една от най-големите ни легенди, един от най-борбените ни играчи и един от хората, даващи най-много Левски да се върне на мястото си, няма какво да ми докаже, че този човек има капацитета да помогне на Левски в позицията си. Постоянно лаладжийстване от едни и същи хора, подкрепящи "себеотрицанието му" да дойде в Левски от Черно море. И Кюрда да беше - щеше да дойде от Черно море в Левски. Постоянни хвалби на абсолютно безпочвените и без наченки на реализация планове. Постоянна любов, при никакви резултати. Не го разбирам. Левски за мен е над всичко и всички и когато нещо не върви, не се срамувам или притеснявам да го забележа!

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:04 am 
Radio Werewolf написа:
Няма ли начин да се казваме отново Витоша докато е Батков на власт? :twisted:

Tова мнение трябва да се окачи някъде. Просто това е най-висшата форма на чорбария, която някога съм виждал. :ohmygod :ohmygod Още по-пагубното е, че не видях някой от тракащите лаладжии да го е коментирал. Важното е, че не ми пука, че феновете пеят.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:28 am 
Offline

Регистриран на: Съб Окт 23, 2010 12:50 am
Мнения: 349
Елин Топузаков (Топчо) написа:
Сменихме толкова много директори, треньори и играчи, само ТОЙ остана :batkoff
Дали причината е в собственика, как мислите прЕатели?


Toва е! Но за огромно съжаление се оказва, че така мислим сравнително малко хора. Голямата част от феновете на Левски не смятат лицето тодар баткоф за виновен за сегашното най-тежко в историята на клуба положение. Странно, нали? Ама е факт. Още по-лошото е, че хората се примиряват с положението, вдигат рамене и теглят една майна. Дори в Б има хора от по-големите, седят най-вече към А и В, които пет пари не дават за нашите напъни срещу мустака. Слушал съм ги с ушите си, някои даже се и подиграваха на момчетата, които пяха против помака. Ами във В? Там положението е още по-пасивно. Ами огромната част, които спряха да ходят или просто идват веднъж в годината? Аз имам сума ти приятели, дето отдавна отебаха и не мога да ги накарам да дойдат и на един мач! И вече буквално не им дреме. Ето това е много страшното. Някои други публики при подобни проблеми правиха нещо. Ние май не сме като тях. Вече. Лъскаме си самочувствието колко яка публика сме всеки път, защото друго не ни остана. Да, яки сме, винаги сме били номер едно! Но останахме една шепа хора. Една шепичка от цяло море. Не стане ли чудо мустакатата гад да се разкара, честно казано не виждам вече светлина в тунела.

_________________
----- НИЕ БЯХМЕ СЕКТОР Б -----


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 3:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Докато не излезнем с ясно изявление, че всички фракции и останалите фенове сме ПРОТИВ мустака повече да е начело на Левски и не започнем масови кампании насочени срещу него и нищо друго да не ни интересува....нищо няма да се промени. Трябва абсолютно ясно да стане, че тоя тумор не го искаме повече. До момента единствено имаше/има някакви леки наченки на протести, които минаха и заминаха като поредната "прищявка" на феновете...поне така изглеждат нещата за страничния човек. Всичко трябва да започне от фен клубовете...все пак те се водят за водеща инстанция обединяваща хората.....защо обаче те си мълчат и предпочитат да останат неутрални по този въпрос...ето това е най-притеснителното нещо.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 5:21 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
tprodanov написа:
При положение, че оставихме мустака да срине клуба от национален колос до смешна сбирщина, докато ние коментирахме кой да играе от ляво, и с острия аргумент - е той какво е виновен... , че и накрая се оставихме да стигнем до ситуацията да не можем да го махнем, щото май е по-малкото зло, съвсем леко допуснахме лайна като Тонев, оня тъпанар от Спортал и Модева, оставихме клуба да не публикува отчети вече четвърта година, верно ли нЕкой си мисли, че е важно как сме пяли, или как сме се събрали прилична бройка (като за тренировка)???

Проданов, според теб какво трябва да направим за да разкараме "Този който сере в сянка"?

Кажи го кратко, точно и ясно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 7:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Привърженикът написа:
Не бе,легайте си,пикайте там и тва е. Паднали сме 5 пъти от свинете за пръв път в историята ни, селяни ни бият и ни се подиграват къде ни сварят. Ма нема,нищо не е станало,пикайте и легайте.


Разбира се може да напишеш петнадесет мнения с много удивителни, емотиконки, без шпация след запетайките, да наречеш Гонзо тъпак. Така 100% ще се оправят нещата :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 7:31 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21394
Изгледах почти спокойно поредния резил, после се върнах да си допия, облечен с фланелката на Левски. Казах вече, че подкрепям емблемата и идеята, хората, свързани в момента с тоя цирк няма как да бъдат подкрепени. И да, заложих за Берое и пак ще залагам против АФК Тодорини кукли...

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 9:07 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6496
Местоположение: София
sithlord написа:
Истината е, че Гонзо, макар и с добри намерения и като голям Левскар, ни направи една мечешка услуга с връщането си - това ми е мнението, пък който ще :smt006

А именно - след събличането на прашката, Бататюрк беше изпаднал в пат и дори си изпусна нервите, ако си спомняте, заплашваше наляво и надясно с война. И точно когато всичко живо беше тръгнало на тая война и се виждаше края на непомака, някакси се оказа, че Гонзо се навил да съживява отбора и се намериха наивници да повярват. Ми, ето го и резултата...

Докато не стане някав супер катаклизъм в тоя отбор, няма да се оправим. Твай :wink:

И аз съм на това мнение. Помака прави едно и също години наред. Една групова оставка на Гонзо, Борето и всички ЛЕВСКАРИ и ченето на Батков ще падне до земята. Вън мустака от Левски!!!!

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 9:15 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 07, 2014 10:51 pm
Мнения: 26
Никой не е очаквал чудеса, но най-малкото можеше да се постави началото на по-далновидна политика с мисъл за бъдещето. Трудно ми е да намеря думи какво чувствам, когато връщаме поредния изгонен за некадърност, отдавна свършил с футбола и го правим титуляр. Презентацията на Боримиров за отбор основно от юноши след няколко години е в пълен разрез с политиката през новия сезон. Радослав Цонев е 10 години по-млад от Сърмов и има хъс и потенциал, но въпреки това не помирисва терен. Мисяк се включи много прилично през миналата година, а сега не попада в групата.

Ролята на Гонзо в Левски в момента е на буфер. Дано осъзнае, че Батков го върна да му пази гърба, а не за нещо друго. За разлика от Сираков Гонзо е почтен и много по-предан на идеята Левски, но това не го прави автоматично добър треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 9:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
tprodanov написа:
acrimonious написа:
Проданов, постъпката си беше путкенска. Ако зад всяко неадекватно решение на спортно- техническото и треньорското ни ръководство търсим някъв скрит подсмисъл, филмът "теория на конспирацията" ряпа да яде :smt006

Трябваше да отиде на нея и да отговори на простия въпрос "Кой доведе Кунчев?". След тва можеше да каже "Аз, сгреших, повече няма да пази". И щеше да е ок. Тва с изпращането на Топчо е.. :oops:


Еби я постъпката. Едва ли смяташ, че в нея се корени проблемът на Левски.


Естествено, че не. Ама когато Гонзо ти е идол не заради успехи, а заради мъжеството си, а с тази постъпка сере върху него, няма как да не се отбележи. Иначе ясно- проблемите са дълбоки и дългосрочни, а за капак ние си създаваме и яко краткосрочни...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Сигурно станах досаден вече, ама отново призовавам да се опитате да не обръщате внимание на резултати и игра тази година.... Да, и на мен ми е много трудно да не се нервирам и да не псувам, когато правим простотии (Стефано, Стефаноооооооооооооооо, Стефано...... :ohmygod ), когато на терена има сбирщина инвалиди и малоумници, когато някакви селяни ни бият и т.н. (и по време на мач, честно казано, не успявам да се сдържа), но поне очакванията ми за всеки мач не са високи, а ако бием - хубаво. Разберете, че тоя сезон ще има доста мъки, ще паднем от тъпи отбори, няма да бием тъпи отбори, а също така вероятно ще вземем мачове, в които би било логично да паднем (както примерно мача с папагалите, който идва.....). Но в настоящия момент това НЕ Е най-важното. По-важно е в тоя клуб най-после да се изгради, или барем да се започне изграждането на някаква нормална структура за професионален футболен отбор. Не е толкова важно и кои ще са конкретните хора, които ще населяват постовете в момента! По-важното е, да е ясно кой какви задължения има и как трябва да се случват нещата в един професионален клуб. Да стане, примерно, ясно, че директорите трябва да подготвят подробни планове и разчети за това какво как ще се случва през предстоящата година (ма не опорни точки, а задълбочен анализ), всеки в своя ресор - спортно-технически, финансов и т.н., след което всички тия неща се обобщават и се вземат нужните решения за оптимално реализиране на всичко....

В тоя ред на мисли се чудя дали няма начин да се срещнем с Гонзо и да го попитаме повечко по тези въпроси, евентуално да видим може ли да напъне Борат да се работи в тая посока, а не да си говорим за Пачека и Стефано и кой ще играе отляво....

Ако Гонзо успее да изгради смислена структура в отбора, в която да е ясно кой за какво отговаря и да се изгради "алгоритъм" за работа, това ще е много по-голяма победа от тва да бием чорбое или папагалите.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://dox.bg/files/dw?a=8b9c344fbb

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
От доста време се чудя и си задавам няколко въпроса които, като че ли тук се избягват или се подминават като несъществуващи?
Дали мнението относно ганя и тонев на Гонзо, Борето и всички които работят в клуба е същото като нашето?
Дали те мислят като нас и ако да, какво правят за да излезе Левски от това състояние.
Тук доста се написа за мъже и мъжки постъпки - Ако те мислят като нас, каква е целта им да са в клуба и какво ще променят с присъствието си там?
Ако променят състоянието към добро или се спечелят една, две или няколко титли, не бетонират ли ганя за още десетина години?
Говорим за професионализъм - лично аз не виждам никакъв такъв в Левски от 8-9 години насам и така както вървят нещата, надали ще доживея да видя.
В последно време само чета тук и не вземам отношение, защото се пише едно и също, нищо не се променя. 6-7 000 човека агитка не са привържениците на Левски в цялата страна, но те са ядро, което може да поведе останалите и да привлече хиляди към каузата за стабилизиране и връщане на клуба там, където е неговото място - начело във всички футболни класации. Според мен трябва да се покаже единомислие и постоянство, да се покаже, че привържениците са фактор, който не бива да се подминава.
Лично аз, бях против бойкота преди време, но сега мисля, че само това е начина. Да се ходи навсякъде с отбора, но да се остава край стадионите без да се влиза и да се скандира - "батков, тонев - вън от Левски." Каква е файдата да се гледа това безхаберие. Хем няма да се наливат пари в касите на противниците, хем поведението на агитката ще стресне управляващите клуба. Сляп цирей се лекива с дълбок разрез. Ако не се направи се разсейва и циреите никнат един след друг.
Никога не съм бил привърженик на крайните мерки, но просто не виждам друг изход.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Wildkid написа:
Сигурно станах досаден вече, ама отново призовавам да се опитате да не обръщате внимание на резултати и игра тази година.... Да, и на мен ми е много трудно да не се нервирам и да не псувам, когато правим простотии (Стефано, Стефаноооооооооооооооо, Стефано...... :ohmygod ), когато на терена има сбирщина инвалиди и малоумници, когато някакви селяни ни бият и т.н. (и по време на мач, честно казано, не успявам да се сдържа), но поне очакванията ми за всеки мач не са високи, а ако бием - хубаво. Разберете, че тоя сезон ще има доста мъки, ще паднем от тъпи отбори, няма да бием тъпи отбори, а също така вероятно ще вземем мачове, в които би било логично да паднем (както примерно мача с папагалите, който идва.....). Но в настоящия момент това НЕ Е най-важното. По-важно е в тоя клуб най-после да се изгради, или барем да се започне изграждането на някаква нормална структура за професионален футболен отбор. Не е толкова важно и кои ще са конкретните хора, които ще населяват постовете в момента! По-важното е, да е ясно кой какви задължения има и как трябва да се случват нещата в един професионален клуб. Да стане, примерно, ясно, че директорите трябва да подготвят подробни планове и разчети за това какво как ще се случва през предстоящата година (ма не опорни точки, а задълбочен анализ), всеки в своя ресор - спортно-технически, финансов и т.н., след което всички тия неща се обобщават и се вземат нужните решения за оптимално реализиране на всичко....

В тоя ред на мисли се чудя дали няма начин да се срещнем с Гонзо и да го попитаме повечко по тези въпроси, евентуално да видим може ли да напъне Борат да се работи в тая посока, а не да си говорим за Пачека и Стефано и кой ще играе отляво....

Ако Гонзо успее да изгради смислена структура в отбора, в която да е ясно кой за какво отговаря и да се изгради "алгоритъм" за работа, това ще е много по-голяма победа от тва да бием чорбое или папагалите.....


Докато начело на тоя клуб е Ганьо забрави за какъвто и да е ред и организация!

-Докато в клубът са лични лизачи и подлоги на Ганьо като Баждечето, Еким, РусланчУ, Хаздай (докато не го изгониха отново) докато селекцията се прави от играчи на кумеца му Заберски и неговия първи приятел Жейнов е все тая! Същото се отнася и за лизачите на Иво Мазния!

В този клуб организацията е до толкова колкото да се смени треньор или директор и до там! Друго Ганьо не го карай да прави, не му дреме и му е трудно да мисли! Живее се ден за ден и те така!

Нито има план за развитие в бъдещето, нито школа (истинска академия), нито качествена и работеща администрация, нито истинска и работеща скаутска система, нито качествени треньори в клубът, нито работещ маркетинг, нито пък има воля от някой това да се промени! Карат си го както си знаят и както им е лесно. И Гонзо до момента с нищо не е показал, че нещо в тая насока се променя! Единствено в школата има някакъв напредък, извършват се ремонти, има нов методист и треньори но според мен в момента който Борето стане неудобен и бъде изгонен, всичко ще си върне по-старому с добрия стар Бисер Хаздай! :smt007

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5177
Местоположение: нЕма
Цитат:
Ако Гонзо успее да изгради смислена структура в отбора, в която да е ясно кой за какво отговаря и да се изгради "алгоритъм" за работа, това ще е много по-голяма победа от тва да бием чорбое или папагалите.....


Гонзо можеше да го направи това, докато беше спортен директор. Да остави испанеца да си води отбора, а той да работи за това да ги няма разните като, Руслан Михайлов, Хаздай и Екима. Да намери добри скаути, евентуално да прати треньори на обучения в чужбина дори. Изобщо всичко това което си описал. Сега е треньор и нито едно от тези неща няма да направи, просто защото вече е зает с друго. И точно това ме дразни, защото се поема пак по старият път.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Kryten написа:
http://dox.bg/files/dw?a=8b9c344fbb


Мерси :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Що, бе? Аз ще го изгледам като се прибера от работа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Не беше ирония, аз не съм го гледал мача и от снощи рева за видео :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26698
Wildkid написа:
По-важно е в тоя клуб най-после да се изгради, или барем да се започне изграждането на някаква нормална структура за професионален футболен отбор. Не е толкова важно и кои ще са конкретните хора, които ще населяват постовете в момента! По-важното е, да е ясно кой какви задължения има и как трябва да се случват нещата в един професионален клуб. Да стане, примерно, ясно, че директорите трябва да подготвят подробни планове и разчети за това какво как ще се случва през предстоящата година (ма не опорни точки, а задълбочен анализ), всеки в своя ресор - спортно-технически, финансов и т.н., след което всички тия неща се обобщават и се вземат нужните решения за оптимално реализиране на всичко....


Ето това е най-важното :!:

Всичко останало за кой от ляво, кой отпред, ромб ли е, диамант ли е, голяма публика ли сме, малка публика ли сме, мишки ли сме или не и подобните е ляляляляляляля..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7088
Местоположение: София
Ясно ми е, че трябва търпение и ще има доста горчивина за нас, осмисляйки живота на поредния мижав селски отбор. Единствено се моля нещата малко по малко да тръгват вече нагоре и ме боли, че не го виждам. Все пак може и да се случва и се надявам да е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
thegboy написа:
Не беше ирония, аз не съм го гледал мача и от снощи рева за видео :)
емотиконката ме заблуди :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:33 am 
Kryten написа:
http://dox.bg/files/dw?a=8b9c344fbb

Благодаря :smt023


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
Kryten написа:
http://dox.bg/files/dw?a=8b9c344fbb

:smt023

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Wildkid, съгласен съм с теб, но ми напиши едно действие на Гонзо до момента, което мирише на дългосрочност или подобряване на организацията, изключае Боримиров- директор на школата...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Намаляването на разходите?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 28, 2014 1:20 pm
Мнения: 24
Май трябва в първенството да се преборим за шестицата и да вземем купата която ни се полага


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:25 am
Мнения: 545
Изгледах мача на запис и ми стана лошо. Нямахме 5 поредни паса. Топката се риташе безразборно напред и "каквото стане", а с такива анонимници няма кво да стане :ohmygod2

_________________
... никога не ще останеш сам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
tprodanov написа:
Намаляването на разходите?

Направено по възможно най-безумният начин :wink:
Важното е, че днес по стара традиция момчетата почиват :strkstrk изтощени след страхотния мач, който снощи изиграха :strkstrk нека си почиват, заслужиха си го :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com