forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
tprodanov написа:
Пробвал съм, не става...

Как не става? Аз например сефте чувам за един подобен план. Със сигурност има хора, които ще се включат.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Аз пак се връщам на гънките мозък. Ако се е искало да се сере по г-н сираков, винаги можеше да стане. Всъщност няма значение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2014 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Има ли някъде репортаж с по-интересните моменти от мача, защото не бих си причинил да го изгледам целия :lol: :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 12:14 am 
Те "интересните" моменти от мача само са достатъчни да се гръмнеш с пистолет в устата, ако имаш. Ако нямаш, ще е просто болка, която ще премине след повръщане цяла нощ :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Boyo написа:

Още в началото казах, че от тези само Жоазиньо има нещо футболно в него, но с тези физическите данни и той никога няма да стане кой знае какъв играч. Ако ти смяташ , че Соареш и Жеан Карлуш са сериозни играчи и че Жо е направил някаква уникална кариера ... :lol: :lol: :lol:


Пак си писал, колкото да не заспиш.... :bii_chorbata
Да не говорим, че при нас играта ни вървеше благодарение на него.....
Жо, миналата година игра във всичките 30 мача на Краснодар, вкара 7 гола, подаде 14 голови паса, стана най добрия в Русия по системата гол+пас и беше избран в идеалната 11-ка на изминалото първенство...... :wink:
А вчера откри головата си сметка и за този сезон.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 8:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Никой не може да победи публиката на Левски, освен лицето Тодор Батков :? Всички (уж) са против него, но не се прави нищо, интересно...

ПП Boyo, Жоазиньо е слаб и посредствен футболист, сериозно ли? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
И как ТКБ победи публиката на Левски?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 9:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Слаб и посредствен са различни думи. Жеан Карлуш е слаб. Соареш е посредствен. Жоазиньо има качества и играе прилично, но никога не би могъл да играе на топ ниво заради физиката си. Ако за вас Краснодар и руското първенство е топ ниво значи говорим за различна игра :bigok
Като погледнем колко и какви бг играчи бяха твърди титуляри в това първенство и ти става ясно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Сериозно ли питаш? :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 9:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Mr. Smith написа:
И как ТКБ победи публиката на Левски?


С пари и комунистически методи :wink:

Boyo, Жо не е Кристиано, но както вече ти казаха е първи подавач в руското, което последните години дръпна супер много и се наляха страшно много пари. Ако си гледал мачове от него и по-специално на Краснодар ще видиш футболът с какво темпо се играе и ако не знаеш, че е мач от Русия никога няма да го разбереш. Да добавя и че трансферната му цена към момента е 7 млн паунда :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
tprodanov написа:
Wildkid написа:

Проданов, намаляването на разходите е "дългосрочен" ход само привидно. Конкретно в нашия случай тоя ход е абсолютно краткосрочен, щото е продиктуван от липса на пари, а не от желание за оптимизиране на нещата. Ние разходите ги намаляваме по принуда, а не щото не искаме да плащаме илишни пари, които могат да се използват рационално за други неща..... Да, положително е, щото поне плащаме по-малко за ментетата, които имаме. Ама това с нищо не подобрява нещата генерално.....


От какво е продиктуван не е особено важно - важното е, че се е случило. Положително е, не защото ще плащаме по-малко на ментетата, а защото изначално се сменя структурата на клуба. Когато харчиш пари, които нямаш, то изпадаш в зависимост. Винаги. Дали ще е към институция, към собственик, към собственото си бъдеще - все тая, зависимостта е голяма и спъва развитието ти. Ако Гонзо успее да изравни двете пера на бюджета - приход и разход, то това Е огромна крачка напред. А вината за достигането на тая принуда не е в Гонзо.


Да, принципно няма значение от какво е продиктувано, но мисля че много бъркаш като си мислиш, че има каквато и да е промяна в структурата. От това, което виждам аз, промяна няма никаква, освен че нямаме пари да раздаваме на малоумници. Затова и имаме малоумници, които просто взимат по-малко пари. Клубът си се "управлява" и е структуриран по абсолютно същия начин, просто с по-малко пари, които отново не се използват рационално, а точно както и досега. А що се отнася до харченето на пари, които нямаме - ми ние и тия пари, дето ги харчим, ги нямаме, реално.... Парите, които имаме, винаги са си били едни и същи - парите от спонсора+парите от тв права+парите от билети (ебаси парите)+парите от трансфери (които последните 6-7 години много добре ги знаем колко са)+парите от ЕКТ (когато вземем нещо). Останалата разлика всички знаем как се покрива - от Тати със заеми.

Ами в момента положението е същото, само дето е намалено както това, което "имаме", така и това, което Тати ни "заема". За мен тука промяна няма. Промяна би имало, ако Тати не ни заема повече, а се оправяме само с това, което имаме, което да и причинило намаляването на бюджета. Тогава щеше да се случва това, за което говориш ти, а именно - някаква промяна в структурата и "разпростиране според собствената черга" (ако и да е мижава). Но това не се случва, ето това е лошото.....

А че вината не е на Гонзо е повече от ясно и никой (или най-малкото аз) не го твърди. Аз досега навсякъде казвам, че вината не е на Гонзо и че няма как да се очаква нещо от него (или пък от когото и да било) при ситуацията, в която сме. Това, което искам да видя, е че се прави нещо по въпроса за подобряване на ситуацията и изграждане на някаква смислена управленска и всякаква структура в тоя клуб - нещо, което липсва изначално и досега така и не се направи нищо. Ето това на мен ми е по-важно от победата над чорбое. И пак казвам, че точно затова ми се иска да говорим с Гонзо, а не за малоумника Стефано или идиота Пачека и що играел Прохазка по крилото, а не зад нападателя, понеже това са второстепенни (на тоя етап) неща. И като казвам "да говорим с Гонзо" не става въпрос да го хванем и да му обясняваме "тряя назначиш двама директори, един за такова, друг за онакова, тряя това, тряя онова.....", а напротив - той да седне и да ни каже "пичове, така и така, в момент в клуба има хора, които отговарят за това, това и онова. Тези хора са тоя, тоя и аз. Тоя отговаря за първо, второ, трето и четвърто, втория отговаря за първо, второ, трето и четвърто, аз отговарям за това, това и това." За да стане ясно, веднъж завинаги, каква, аджеба, е структурата в тоя отбор, кой каква отговорност носи и каква отговорност ще му се търси! И съответно - какво смята Гонзо да промени в тая структура, за да вървят нещата! Сега, естествено, че като се проведе подобен разговор, бихме могли да изразим някакво мнение какво може да се подобри, какво може да се промени (според нас) и т.н., но това не е чак толкова важно.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Елин Топузаков (Топчо) написа:
Mr. Smith написа:
И как ТКБ победи публиката на Левски?


С пари и комунистически методи :wink:

Boyo, Жо не е Кристиано, но както вече ти казаха е първи подавач в руското, което последните години дръпна супер много и се наляха страшно много пари. Ако си гледал мачове от него и по-специално на Краснодар ще видиш футболът с какво темпо се играе и ако не знаеш, че е мач от Русия никога няма да го разбереш. Да добавя и че трансферната му цена към момента е 7 млн паунда :smt006


Пич, футболът не е само трансфермаркт и ea sports. Трансферната му цена е 7 млн ако някой извади тези пари и ги плати за него. Освен това, вече навсякъде освен в БГ се играе с темпо :bigok Има обаче много други фактори - пресиране, стил на игра, физически контакт.

Колкото и да му се иска на Търговище, руското първенство е мноого далеч от големите 4. То може да се мери с френско, португалско, турско и украинско, като според мен дори и тези го превъзхождат. Достатъчно е да погледнем шампионската лига, където руските клубове рядко минават групите и още по-рядко осминфиналите – по-рядко от споменатите вече 8 държави. Освен това Жо в крайна сметка е в средняк като Краснодар, където всеки втори мач е загуба – щото за лит(*кс-етрополе и Зенит може да кажем, че са големи отбори, ама Краснодар... В това първенство играха успешно Захари Сираков, Кушев, Благой Георгиев и прочие средна ръка играчи все пак.

Нищо лошо, симпатяга е, сто пъти по-добре от Педро и Аниете, просто не го изкарвайте някаква огромна звезда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е, поне засега не можем да знаем дали има промяна. Сигурно е, че има промяна в бюджета с цел изравняването на приход и разход. Сигурно е и, че има някаква промяна в школата с еднозначната цел тя да печели. Т.е., две неща, които казват, че целта на клуба ще е да развива и съществува от футбол. А това не е никак малки. Минали са едва няколко месеца.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 12, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Много скоро всичко ще си дойде на мястото момчета и момичета,kauzi4kata ще е закрита ,чорбата ще е фалирала а Левски отново ще бъде шампион,и всички ще треперят и ще мишкуват както е било винаги.Ние сме Левски по дяволите и ще изплуваме рано или късно,а до тогава нека се радват мишоците,ама нали знаете като почне да потъва кораба какво прават мишките...... и тогава ще се смеем ние на измислените журналистчета платени от "домус ага" да му лижат задника по цял ден по медийте,а после обидени да пускат декларации срещу него,в стил ощипани гослпожички за да опитат да прикрият подкупните си задници.И жалките розови фенчета дето за 2 кебапчета и една бира +50лв са готови да подкрепят всяка kauzi4ka на kleta majka bulgaria не само тая на "домус ага" ами и всяка друга дошла с подобна оферта.Много скоро ще дойде този момент ,а докато дойде ние ще сме там на стадиона и ще им покажем,че великата публика на Левски е също толкова несломима,колкото и духът на човекът чийто име носи този велик отбор.Много скоро. :levski

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Boyo написа:

Пич, футболът не е само трансфермаркт и ea sports. Трансферната му цена е 7 млн ако някой извади тези пари и ги плати за него. Освен това, вече навсякъде освен в БГ се играе с темпо :bigok Има обаче много други фактори - пресиране, стил на игра, физически контакт.

Колкото и да му се иска на Търговище, руското първенство е мноого далеч от големите 4. То може да се мери с френско, португалско, турско и украинско, като според мен дори и тези го превъзхождат. Достатъчно е да погледнем шампионската лига, където руските клубове рядко минават групите и още по-рядко осминфиналите – по-рядко от споменатите вече 8 държави. Освен това Жо в крайна сметка е в средняк като Краснодар, където всеки втори мач е загуба – щото за цнда и Зенит може да кажем, че са големи отбори, ама Краснодар... В това първенство играха успешно Захари Сираков, Кушев, Благой Георгиев и прочие средна ръка играчи все пак.

Нищо лошо, симпатяга е, сто пъти по-добре от Педро и Аниете, просто не го изкарвайте някаква огромна звезда.



Русия е седмото първенство по коефициент в UEFA, а Краснодар завършиха пети там миналата година и сега ще играят в ЕКТ.

Зависи с какъв аршин мериш, ако е от гледна точка, че Жо няма как да играе в някой европейски гранд от топ 20 - да така е. Но според мен в момента е повече от добър футболист и кариерата си му се развива перфектно.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 2:08 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Не знам защо,но ми е направило впечатление,че руските отбори много трудно продават футболисти навън?Защо така? :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Щото кого да пордадат навън? Повечето читави играчи там са позастарели звезди, за които вече няма място в западните първенства. Дори и да играят добре, те вече просто не са интересни на запад - никой няма да даде особено много пари за играч на 32-33-34 години, преминал зенита си. Останалите пък са футболисти на средно ниво, каквито спокойно могат да се взимат от други места за много по-малко пари.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 2:27 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Мдаа,и друго интересно.Толкова пари се наливат за футбол там,а един футболист(местен) не могат да извадят дееба.Като ги гледах руснаците на световното,ми те горките са горе-долу на нашето ниво. :bigok
Ясно е,че набиват кинти за чужденци,ама при толкова средства да не можеш да изкараш някой друг читав юноша,ебаси. :loser2 А после викате,че нашата школа не работи.... :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Средствата се хвърлят именно за споменатите дъртаци ;) Хората не ги ебе да развиват, след като могат да си купуват.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
MaLch0 написа:
Не знам защо,но ми е направило впечатление,че руските отбори много трудно продават футболисти навън?Защо така? :smt017


А да видим дали ще се сетиш, защо не продават навън? :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Zastoto ne e prawoslawno :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
като продаваха Аршавин едно време на Арсенал и имаше протести :strkstrk обявиха го за изменик че си тръгвал от Русия :strkstrk :strkstrk :strkstrk само дето не го линчуваха :strkstrk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 5:25 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
targovishte написа:
MaLch0 написа:
Не знам защо,но ми е направило впечатление,че руските отбори много трудно продават футболисти навън?Защо така? :smt017


А да видим дали ще се сетиш, защо не продават навън? :strkstrk

Ясно ми е,че взимат големи заплати.И все пак когато Милан поиска Хонда,японеца обърна света само и само да отиде в Милано. :)
Както и когато Аршавин отиде в Арсенал.Честно казано не съм сигурен,че в Лондон е взимал по голяма заплата отколкото в Зенит? :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 6:34 pm 
targovishte написа:
MaLch0 написа:
Не знам защо,но ми е направило впечатление,че руските отбори много трудно продават футболисти навън?Защо така? :smt017


А да видим дали ще се сетиш, защо не продават навън? :strkstrk


Това са част от санкциите на Путкин към Запада :bigok Майката им еба сега с тва решение, този голям пълководец, отборите масово не могат да си попълват съставите. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 13, 2014 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Смятай щом се наложи и Мангала да вземат, за какъв удар говорим :cry:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Wildkid написа:
Средствата се хвърлят именно за споменатите дъртаци ;) Хората не ги ебе да развиват, след като могат да си купуват.....


"Хората"?

А не развиват, защото нямат акъл за 5 стотинки да градят школа и т.н.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
То щото; ние с многото акъл и пари имаме и школа.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако сравняваме бюджетите, то България изнася футболисти по-добре от Барса и Реал заедно.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Morning Glory написа:
Wildkid написа:
Средствата се хвърлят именно за споменатите дъртаци ;) Хората не ги ебе да развиват, след като могат да си купуват.....


"Хората"?

А не развиват, защото нямат акъл за 5 стотинки да градят школа и т.н.

Е не се хващай за думата сега.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 9:30 pm 
Е това, че Жо не бил нищо особено и че Лудогорец щял да разгроми Краснодар не е скандално, а просто нямам думи за такова мнение :lol: Boyo, брат, дано се бъзикаш за нещата, които пишеш.... Гледал ли си мачове от Русия, гледал си играта нa Жоазиньо, на Краснодар?


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com