forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:27 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2014 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Краснодар със своите мижави 65 млн. бюджет не могат да стъпят на малкия пръст на резаните :lol:

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 2:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Еми сезонът е пред нас - седим и гледаме дали Краснодар ще стигнат 1/8 финал за УЕФА, дали Гората ще влезнат в ШЛ и т.н.
Миналата година Гората играха с Черноморец Одеса , които са точно нивото на Краснодар ако гледаме статистиките... Така се решават такива спорове, а не с остроумничене във форуми


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 2:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
запомни си това мнение..... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 8:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8385
Местоположение: Там
Руският футбол е скандално тъп, наливат се некви луди пари, а резултати никакви.


Интересно ще е да видим колко точно милиарда ще бъдат откраднати за предстоящото Световно. Вярвам, че като катарците разберат, колко точно е похарчия kleta pravoslavna majka Rusiq за Световното ще се откажат да го провеждат.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 8:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30402
Местоположение: гр. Голямото село
Резултати едва ли се гонят :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
targovishte написа:
запомни си това мнение..... :strkstrk


:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Boyo написа:
Еми сезонът е пред нас - седим и гледаме дали Краснодар ще стигнат 1/8 финал за УЕФА, дали Гората ще влезнат в ШЛ и т.н.
Миналата година Гората играха с Черноморец Одеса , които са точно нивото на Краснодар ако гледаме статистиките... Така се решават такива спорове, а не с остроумничене във форуми


Краснодар на нивото на Черноморец Одеса :ohmygod :ohmygod

Ако Черноморед Одеса играеше в руското първенство щеше да е сред изпадащите. Нито като бюджет, нито като футболисти са конкурентни на руските тимове.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 9:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Boyo написа:
Еми сезонът е пред нас - седим и гледаме дали Краснодар ще стигнат 1/8 финал за УЕФА, дали Гората ще влезнат в ШЛ и т.н.
Миналата година Гората играха с Черноморец Одеса , които са точно нивото на Краснодар ако гледаме статистиките... Така се решават такива спорове, а не с остроумничене във форуми


Бойо, като почнеш да защитаваш неква тъпа теза, като тази, че Жо е посредствен футболист, просто не се усещаш кога да спреш. Не е срамно да кажеш "ок, сори, прави сте", а ти вместо тва почваш да вкарваш допълнителни доводи, които са по- абсурдни и от самата теза...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 10:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
те май ще им го вземат световното :strkstrk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kocito_Kalki написа:
Ако Черноморед Одеса играеше в руското първенство щеше да е сред изпадащите. Нито като бюджет, нито като футболисти са конкурентни на руските тимове.


Как го реши това?
Някой каза, че Руското първенство било силно, щото по коефициент са 7ми в Европа. Епа Украйна са 8ми.

acrimonious написа:
Бойо, като почнеш да защитаваш неква тъпа теза, като тази, че Жо е посредствен футболист, просто не се усещаш кога да спреш. Не е срамно да кажеш "ок, сори, прави сте", а ти вместо тва почваш да вкарваш допълнителни доводи, които са по- абсурдни и от самата теза...


Бачи, никъде не съм казал, че е посредствен футболист - просто някой го изкара, че бил едва ли не световна звезда, а аз казах че е в средняк отбор от средняшко първенство и никога няма да играе в топ първенствата в Европа. До сега не съм видял довод за обратното подкрепен от някакви факти, че да кажа "прави сте". Ето с Търговище се разбрахме - гледаме през сезона кой какво и после анализираме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Много мъдро е това, дето се разбрахте с targovishte :strkstrk :strkstrk , кой докъде щял да стигне и по това ще се разбере кой е по-силен :lol: Определено доста мъдро и не прилича на остроумничене :loser2
Няма да се очудя, ако неведомите пътища UEF-ски срещнат двата отбора и посредствения Краснодар ебе подката майчина на каузата, тогава ще се разбере вече, признавам :smt047
btw Вчера ултрапосредственият "На свете нет еще пока команды лучше Спартака" е хапнал сочно посредствено краснодарско православно аки :bigok

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 11:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Абе много сте зле, ето така се решава тоя спор:
миналата година последните им два мача Литекс - Лудогорец 0:0
Лудогорец - Литекс 3:0
Общ резултат 3:0 за горец

Литекс - Дьошгьор 0:2 и 2:1 - общ резултат 2:3

Дьошгьор - Краснодар 1:5 и 0:3 - общ 1:8

Следователно, ако са играли Дьошгьор - Лудогорец, общия резултат щеше да е 3:5 за Лудогорец
Оттук следва, че ако играят Лудогорец - Краснодар общия резултат от два мача ще е нещо от рода на 0:5, 1:6, 2:7 в полза на Краснодар
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 11:46 am 
Boyo, Жо може да не е носител на Златната топка но е прекрасен играч, страхотен за нашите географски ширини. Никой не го изкарва Роналдо или Меси, а на теб не знам какво толкова ти бърка в здравето. Може би Бедоя, Аниете и Сърмов са по - добри от него.
Кажи ми като си спец, колко мача на Черноморец Одеса и на Краснодар си изгледал, колко мача от Украинското и колко от Руското си гледал, та да говориш все едно си Ван Гаал, братче? :lol:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 12:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Добре бе в този форум никой ли не прочита темата, преди да се изкаже по нея??? Хайде ще направя резюме:

Всичко започна със споменаването на тримата бразилци, които според Кратун били за точене на лиги, и пак според него - аз съм ги смятал за некадърници. На което отговорих, че Жо не е некадърник, но не е и някаква звезда:

Boyo написа:
Kryten написа:
Естествено, че няма, но тогава форумната комисия ги оплю зверски и тримата. А сега можем само да точим лиги за такива играчи. Без Бойо, естествено, който ги смята за некадърници, а Домо за най-големия играч играл в Левски за последното десетилетие.


Още в началото казах, че от тези само Жоазиньо има нещо футболно в него, но с тези физическите данни и той никога няма да стане кой знае какъв играч. Ако ти смяташ , че Соареш и Жеан Карлуш са сериозни играчи и че Жо е направил някаква уникална кариера ... :lol: :lol: :lol:


thegboy каза, че кариерата му била супер и Краснодар е силен отбор от силно първенство:

thegboy написа:
Ми че повече от добра си му е кариерата на Жо :roll: За миналия сезон беше обявен от фенове и от футболисти за най-добрия играч на Краснодар. Отборът е завършил в петицата на Русия, което никак не е малко.


С което категорично не съм съгласен, като смятам, че Гората сега или ние преди Батков да почне да руши са/бяхме отбор от същата или по-висока класа:

Boyo написа:
Краснодар си е Краснодар и пети в Русия не е нищо особено. Гората тези ще ги отвее без проблем. Ние до преди няколко години - също.


Според Топчо с тези думи съм казал, че Жо е слаб:
Елин Топузаков (Топчо) написа:
ПП Boyo, Жоазиньо е слаб и посредствен футболист, сериозно ли? :bigok


Къде точно съм го казал не ми стана ясно. Но все пак уточних, че:

Boyo написа:
Слаб и посредствен са различни думи. Жеан Карлуш е слаб. Соареш е посредствен. Жоазиньо има качества и играе прилично, но никога не би могъл да играе на топ ниво заради физиката си. Ако за вас Краснодар и руското първенство е топ ниво значи говорим за различна игра :bigok


И след още няколко опита да се изкара Руското първенство топ ниво написах следното:
Boyo написа:
Колкото и да му се иска на Търговище, руското първенство е мноого далеч от големите 4. То може да се мери с френско, португалско, турско и украинско, като според мен дори и тези го превъзхождат. Достатъчно е да погледнем шампионската лига, където руските клубове рядко минават групите и още по-рядко осминфиналите – по-рядко от споменатите вече 8 държави. Освен това Жо в крайна сметка е в средняк като Краснодар, където всеки втори мач е загуба – щото за лит(*кс-етрополе и Зенит може да кажем, че са големи отбори, ама Краснодар... В това първенство играха успешно Захари Сираков, Кушев, Благой Георгиев и прочие средна ръка играчи все пак.


Мисля че бях доста ясен. Ще ми е интересно да чуя критериите, по които смятате Руското първенство за силно? Наляти пари не е критерии, щото и Иво Тонев наля в Левски. В ЕКТ Руските отбори нямат сериозни успехи – сравнете дори само с Португалски и Френски...

Спартак Москва няма как да ги давате за пример - кога за последно са спечелили каквото и да е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 1:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Спартак Москва не са печелили нищо не защото са слаби, а защото има по-силни отбори като тях.
Нещо като нас. Ако ги нямаше Домусчиев и преди това Гришата, то за тези 5 наши нулеви години почти сигурно щяхме поне 3 пъти да сме шампиони :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Със сигурност :smt035

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 1:39 pm 
Ами ти също не четеш постовете, защото никой не твърди, че Жо е новият Меси :wink: Жо е приличен играч, особено блестящ в сравнение със сегашните ни примадони :smt002 А това да сравняваш руското с украинското, не е сериозно. Пусни си един мач от Руската лига, който и да е и се загледай в играта. Щото аз миналата седмица гледах Мордовия - цдна москва и ако не пишеше на екрана отборите, можеше сериозно да се зачудиш по стила на игра, от кое първенство е това. Мързи ме да ти вадя статистики за пасове, асистенции, схеми, успехи, след като ти не си изгледал нито един мач.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Само минавам да подсетя Бойо....вчера средняка Краснодар наби 4- четири гола на Спартак Москва. :bigok
Жо с втори гол от три кръга, плюс асистенция, а Краснодар с победа и две равенства от три кръга в лигата..... :strkstrk
Като добавим двата кръга от ЛЕ, КАЛЕВ (Эстония) - КРАСНОДАР (Россия) - 0:4, 0:5, ДИОШДЬЕР (Венгрия) - КРАСНОДАР (Россия) - 1:5, 0:3, какво се получава? От 7 мача на Краснодар, 5 победи и две равенства, голова разлика 22:2 :smt005
А Жоазиньо е вкарал само 4 гола, като е подал за още 9, как може да е толкова некадърен.... :bii_chorbata
Видео от вчерашния мач със Спартак, само гледайте за какви комбинациЙ става въпрос! :wink:

http://football.kulichki.net/russia2015/3/7v.htm

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 4:03 pm 
Е, това е ясно за всички, освен за Бойо :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 4:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ти гледай тук какво става - https://www.youtube.com/watch?v=wbZma5Zspu0 - какви голове се вкарват... ама също така това е отборът, който преди 3 седмици обяви, че Кевин Бру е уникален футболист и подписа с него... :loser2
Впрочем, защитата на Спартак е меко казано скандална, Милиев да не се е трансферирал?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 4:34 pm 
Няма смисъл.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2014 4:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Бойо и Проданов - братя по оръжие :bigok По гръб не падат. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2014 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Boyo написа:
targovishte написа:
запомни си това мнение..... :strkstrk


:smt023


Синя тишина.....нещо да каже Бойо.... :strkstrk

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 773 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com