forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Май 13, 2024 9:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15200
blurrrr написа:
.... ама като гледам... старата песен :(

При все, че изпълнителите са нови.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15769
Местоположение: Sofia
Да, единственият готов бил Цонев, затова Краев игра най-силно в подготвителните мачове, а Мисяк ще е 10 пъти по-добре по крилото, отколкото Прохазка да се измъчва там. Все ще се залагало на млади и все старите простотии. Сухия ги говореше тия неща и накрая пак, юноши - духаюс! Мурсия, заедно с Гонзо и те за юношите говориха, сега изведнъж на Гонзо казва, че не са готови. Сори, противоречиш си много, Гонзо! В крайна сметка не ми пука юноши ли са, кви са, да играе който е най-добър и във форма, ама това, че Краев или Мисяк ще са по-слаби от Прохазка на фланга и баба Ванга нямаше да ме убеди, ако беше жива жената... Над Илия Димитров нямам особени наблюдения, не ми е направил никакво по-особено впечатление, ама ако пипне топката повече от Божи86, по-добре да играе. Божи играл с контузия, що за аматьорщина? Какви хора работят в тоя клуб?! Как само с един нападател ще оставяш отбора, при това той да ти е контузен... И тъпото е, че това са факти, не някакви предположения :/

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Прохазка игра по крилото като го нямаше Педро, а Мисяк беше с младежките национали. Мисяк трябва да играе на мястото на Педро, защото това му е постът, ама я ми кажете, разбирачите, доволни ли ще сте?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15769
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Прохазка игра по крилото като го нямаше Педро, а Мисяк беше с младежките национали. Мисяк трябва да играе на мястото на Педро, защото това му е постът, ама я ми кажете, разбирачите, доволни ли ще сте?

За Мисяк знаем разбирачите, за Краев, имаше възможност да влезе, треньорско решение. В крайна сметка може да им смени местата, и един от двамата (Мисяк/Краев) да играе вдясно. Ще е по-добре от Прохазка и да, ще съм супер доволен! :8)

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15200
Прохазка не е лош футболист, но по никакъв начин не пасва на схемата и маниера ни на игра. Викам докато не е затворил трансферния прозорец, Гонзо да го продаде на Спартак Търнава за някаква символична сума и да си ходи. В Словакия повече ще му се зарадват.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15200
Седем:Едно написа:
Прохазка игра по крилото като го нямаше Педро, а Мисяк беше с младежките национали. Мисяк трябва да играе на мястото на Педро, защото това му е постът, ама я ми кажете, разбирачите, доволни ли ще сте?

Малко сме разбирачите на които варианта с налагането на юноши не ни харесва.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
SZ_FEN написа:
blurrrr написа:
.... ама като гледам... старата песен :(

При все, че изпълнителите са нови.


Лошото е че са на същото ниво, ако не и на по-лошо от предишните :?

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ще сте доволни друг път. Ще го видим Мисяк в събота срещу Локото, защото най-бързия ни и техничен футболист ще е наказан. Педро не е нищо особено, но на фона на всички останали е класа. И ако го сложат на пейката за сметка на Мисяк, първи ще оревете света точно форумните треньори. Мен лично ми дреме на кура кой ще пускат и кой ще е треньор, защото това е последния проблем на Левски.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15769
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
Ще сте доволни друг път. Ще го видим Мисяк в събота срещу Локото, защото най-бързия ни и техничен футболист ще е наказан. Педро не е нищо особено, но на фона на всички останали е класа. И ако го сложат на пейката за сметка на Мисяк, първи ще оревете света точно форумните треньори. Мен лично ми дреме на кура кой ще пускат и кой ще е треньор, защото това е последния проблем на Левски.

Да, за Педро някъде да видя някой да ти пише конкретно? Повечето коментираме Прохазка и това, че се сцепиха да го пускат като ДЯСНО крило, но той не може да мине човек 1 в 1. Даже Даниел Младенов е минал повече хора, броил съм ги, точно трима... Педро за момента е класа отгоре, но в дясно нямаме човек, а него до колкото виждам от ляво го пускат, така че заяждането ти е безсмислено. Иначе си прав, най-малкия проблем е, обаче дразнят тия неща, защото се повтарят като грешки и се набиват на очи. Все пак си коментираме неща по отбора, иначе най-лесно ми е да питам "кой ще играе от дясно" и да кажа "голям хОй за жп-то" :smt023

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
С никой не се заяждам, аз от футбол не разбирам и ми дреме кой къде играе. Прохазка игра САМО един мач като крило, не знам как са се съдрали да го пускат като такъв сегашното ръководство. Много по-страшното е, че човек, който живее в САЩ и си идва веднъж годишно, не си прави труда да отиде на дербито когато е в България по това време. Това говори накъде отива левскарството и левскарския дух и това ще затрие отбора с абсолютна сигурност, за разлика от ръководство, треньори, спонсори или собственик.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
И на мен това ми направи доста лошо впечатление, но да отварям си отварям дискусия със заралията. Забранил съм си :bigok
А иначе доста хора не го осъзнават това и си мислят, че тия неща са просто някакви думички, колкото да е интересно :ohmygod2

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 22, 2010 10:14 am
Мнения: 89
Някой въобще е*е ли го за футбола? Отиваме да се забавляваме в сектора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Там е работата - НЕ отиваме :wink:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4483
yio написа:
Някой въобще е*е ли го за футбола? Отиваме да се забавляваме в сектора!


Да, масата левскари ги ебе за футбола и с този "футбол", който играем, ще се забавляваме в сектора обичайните 200 човека, докато в крайна сметка се затрием и ние. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15769
Местоположение: Sofia
Синя Любов написа:
yio написа:
Някой въобще е*е ли го за футбола? Отиваме да се забавляваме в сектора!


Да, масата левскари ги ебе за футбола и с този "футбол", който играем, ще се забавляваме в сектора обичайните 200 човека, докато в крайна сметка се затрием и ние. :smt006

Мхм, точно така е. Мен хем ме ебе, хем си ходя, но напоследък(то вече доста време стана) ми е доста трудно да накарам дори обичайни двама човека да дойдат. На няколко мача сам си ходех и понеже и със здравето не бях много в ред, се чудех кога и къде ще припадна :bigok Само и само да не сме по-малко от чорбарите ги навих, сега и на тоя мач ще ходим, обаче е много тегаво. Мина времето дето им казвах, "айде, играеме с локо" и не ме питаха кога, ми направо си казваха, "айде, отиваме" ..
Споменахте човек върнал се от Америка, аз имам такъв, върнал се от Германия и отиде на море. Ако бяхме в някакво нормално състояние, на 100% идваше на мача с прасетата. Става въпрос за човек, който почти не пропуска мач като си е в България. Жалка история е, но това е положението. И масата хора няма да се завърне, докато гледа тази "политика" на клуба.
Хубаво е това тук, което прочетох: http://www.лъжеспорт.bg/tryst-sinq-bylg ... 55350.html
Лъжеспорт са го сложили като водеща новина, за спортал явно само резаците са важни...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Аз имам неприятното усещане, че в събота ще гледаме мача Левски - Миньор с Николай Костов :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15200
Седем:Едно написа:
С никой не се заяждам, аз от футбол не разбирам и ми дреме кой къде играе. Прохазка игра САМО един мач като крило, не знам как са се съдрали да го пускат като такъв сегашното ръководство. Много по-страшното е, че човек, който живее в САЩ и си идва веднъж годишно, не си прави труда да отиде на дербито когато е в България по това време. Това говори накъде отива левскарството и левскарския дух и това ще затрие отбора с абсолютна сигурност, за разлика от ръководство, треньори, спонсори или собственик.

Точно този пример много трудно би могъл да е индикатор за това на къде отива левскарството.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 30, 2014 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Седем:Едно написа:
С никой не се заяждам, аз от футбол не разбирам и ми дреме кой къде играе. Прохазка игра САМО един мач като крило, не знам как са се съдрали да го пускат като такъв сегашното ръководство. Много по-страшното е, че човек, който живее в САЩ и си идва веднъж годишно, не си прави труда да отиде на дербито когато е в България по това време. Това говори накъде отива левскарството и левскарския дух и това ще затрие отбора с абсолютна сигурност, за разлика от ръководство, треньори, спонсори или собственик.


Тонка, хората с право си се дразнят. Всички ни говорят за юноши, накрая получаваме Бру и Бедоя :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 8:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3953
Местоположение: София Норд
Тва да можеш и да не дойдеш на дерби, само щото отбора не върви е абсолютно неприемливо и чорбарско.Давайте да се отказваме от Левски, щото 3837337262727 години не сме ставали шампиони... :ohmygod2 :ohmygod Ебати хората сте.. кой го ебе за скапания футбол бе? Щом ди избрал тоя път, да бъдеш Левскар, ще го следваш, независимо от всичко! На който му се гледа "красив" футбол, има едно зеленикаво отборче - да заминава там. :smt006

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 9:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Да де,всичко хубаво фенове,подкрепа ок,ама нали все пак сме футболен отбор.Не сме клуб по шах и някак си е нормално да искаме някакви резултати все пак ние сме ЛЕВСКИ.Не сме някакъв отбор "средняк", който да не го интересуват резултатите и да не го интересува,че години наред няма титла, а само да гледа как да се задържи в "елита".А в същото време феновете да се примиряват с това и да си подкрепят отбора без да се търси отговорност от хората виновни за това.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Последна промяна danislav90 на Чет Юли 31, 2014 9:09 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 9:08 am 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2598
Ми значи истинските Левскари са между 500 и 100 човека. :? :? :? :?
А другите? :smt017
Милиони лудогорци. :strkstrk

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Аз също не отидох с чорбата и едва ли ще отида въобще тази есен на стадиона. Не защото сме слаби, а защото се гаврят с нас и респективно не залужават нито парите ми, нито подкрепата ми. Щеше да спираме с ментетата, да даваме шанс и на юноши и тн - като го видя това на практика ще отида на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30537
Местоположение: гр. Голямото село
Todar batkov likes this :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Тук обаче моето мнение коренно се различава от това на Бойо- трябва да бъде търсена сметка на Гозно и сие за всяка глупост, но подкрепата към отбора трябва да е на макс!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:15 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Вчера едно чорбарче ми вика, след като поспорихме за представянето на трибуните в дербито: Верно е, много викахте, ама вие сте луди. За кво толкова го подкрепяте тоя отбор, пет пъти падате вече от нас.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
danislav90 написа:
Да де,всичко хубаво фенове,подкрепа ок,ама нали все пак сме футболен отбор.Не сме клуб по шах и някак си е нормално да искаме някакви резултати все пак ние сме ЛЕВСКИ.Не сме някакъв отбор "средняк", който да не го интересуват резултатите и да не го интересува,че години наред няма титла, а само да гледа как да се задържи в "елита".А в същото време феновете да се примиряват с това и да си подкрепят отбора без да се търси отговорност от хората виновни за това.

Естествено че са важни резултатите. Какво правим, когато ги няма?
Що се отнася до фена - интересува се, подкрепя/не подкрепя - на СТАДИОНА :wink:
Обяснявайки как и защо не си отишъл, а и как няма да стъпиш, докато... - нищо не правиш (Бойо), със "само" 500-1000 истински левскари си никой (мичо) :smt115

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3953
Местоположение: София Норд
По-лесно е да цъкаш у форума и да се оплакваш.. ама тва, ама онова, ама трето, пето.. :strkstrk Я се замислете, ако сме поне едно 10-12к всеки мач, дали ще посмеят да си правят ташак и гадните схемички? :smt006 Мноо е лесно да драскаме тука, ми аз нема да им стъпа, не се налагат юноши и тн... е брао, обаче тва ще промени ли нещо? Къде се отстоява по-добре позиция? Във форума или на стадиона? :smt031

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2598
blurrrr написа:
със "само" 500-1000 истински левскари си никой (мичо) :smt115

Такова нещо не съм казвал. :lol:
Всичкото това дето го пишете, призовавате, упреквате и т.н. е чудесно. Ама няма как да стане.
На юбилея имаше 35 000 души, които не дойдоха заради футбола, не дойдоха заради титлите и така нататък.
Айде не пращайте 34 000 от тях в Лудогорец, съобразявайте се малко.
Клубът ни е тотален и пълен ташак откъм работа в него. Ето, чакахме Гонзо като месия, но реално промяната е абсолютно нулева. Ще си отрежа топките ако испанеца изкара до зимата. :lol:
Нещата, които се случват в сектора са чудесни, пътя е правилен. По-малките са адски ентусиазирани, палите се, супер. Ама се съсредоточете как да върнете останалите, а не да упреквате и обвинявате. Щото всички сме Левскари. А това ще стане с промени в клуба, друг начин няма. Коренни промени, из основи.

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 17, 2014 1:23 pm
Мнения: 415
мичо написа:
Ще си отрежа топките ако испанеца изкара до зимата. :lol:


ЩЕ изкара. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 31, 2014 12:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15200
Трудно ми е да си обясня защо решението да прекарам по-голямата част от 9-те ми дена в БГ в компанията на баба ми и дядо ми (в провинцията) е някакъв индикатор за бъдещето на Левски, левскарството и т.н.

Искам да се самопредложа за левскар на 2006-та година само защото пътувах от Вашингтон до София за да видя Левски - Челси :) .

Момчета и момичета, разбирам, че се намираме в уникално шибана ситуация. Четири поредни загуби от мега некадърните прасета е "нова територия" и за мен.

Нека всеки да помогне с каквотo може за да излезем от тази ситуация. Сега не е момента да си намираме "кусури".

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com