forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:52 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 20, 2008 10:00 pm
Мнения: 1186
Седем:Едно написа:
100% така беше, ще знаеш. Как пък не ги видяхме и ние за близо година? Или изтървахме келепира. Про герб нямаше на тези протести, но това е друга тема. Опорните точки си ги пазете за масата. Чували сме ги от Мишо Шамара на контрапротестите.


да бе , нямаше ги ,вярно и от протест срещу цялата порочна система,лицемерие,пошлост , липса на морал се превърна в протест срещу правителството на Орешарски ...и след 5-ти октомври дежа вю ,колко още ? 20 -25 години ? ...последен коментар по темата си позволявам ,нито е политически форум,нито ще излезем на едно мнение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 5:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Синя Религия написа:
Нямам търпение да видя ''правилната'' политика на ръководството и как ни скача рязко нагоре посещаемостта с тези цени на билетите. Догодина да бъдем като Славия - билет под 10 лв да няма независимо за кой сектор става въпрос. Сигурен съм, че и продажбата на картите се е увеличила двойно сравнение с миналия сезон. Определено и продукцията на терена е доста стимулираща за постоянно набиване на пари. :smt026

Това за цените на билетите го написах в темата за мача с Локо Пд, че е абсолютен мит. Независимо какви са цените, бройката ни по мачове е абсолютно еднаква.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 7:18 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Eric Cartman написа:
Не никой не се впечатли, а ние бяхме 1000 човека на целия стадион.

Кой и как трябва да се впечатли? Аз това не го разбирам.

Нито в положителен, нито в отрицателен аспект, когато се говори за феновете на Левски не се говори за 1000 човека. Не съм прочел някъде "1300 фена на Г.Аспарухов не искат батков", навсякъде пише "феновете скандират против батков". Масовост трябва за организираните неща извън стадиона и 1000 човека на алабин щяха да са достатъчни. ;)

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 27, 2012 11:41 pm
Мнения: 1107
ICF написа:
Eric Cartman написа:
Протести против Батков има още от 2009-та някъде.

Да ама са епизодични и 50 души на кръст, не е като фен клубовете да се обединят и да натиснат яко!

Само фенклубовете скандираха против Батков, а другите вечно наранени душици не стъпват, докато той е там. Стъпват де, ама като сме пред титла. :smt006

_________________
Оставам на разположение за допълнителни коментари и въпроси! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:16 pm 
Да, ама като се стигна до реално действие пред кантората и нямаше никой от фенклубовете :lol:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Карате се за глупости! Аз вече се обидих, че Батков няма да напусне клубът за кеф на феновете без значение колко скандират против него, дали 50, 1000 или 20 000! В това съм сигурен на 100% вече, той е комунист и тая власт ще я даде само с кръв насила! :smt006 Другия вариант е с няколко милиона green lizards! Протести, мростести не му влияят особено, вдига си чукалата и се скрива в планината, като после няма ни вест, ни кост от него поне един месец! Като най-много да се обади на бонг и да им каже как давал милиони, и без него нямало да има Левски! :bigok

Просто вече съм на 100% сигурен, че той се е хванал за Левски като удавник за сламка и няма отърване докато не си вземе някой друг милион! Но в това му състояние на клубът, никой няма да му даде и пукнат лев за него!

А ние само ще си се храним един друг! :ohmygod

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Естествено,че Батков току така няма да се махне, той ако искаше досега да го е направил 100 пъти. Само, че след него в сегашното състояние идва новата " бащица " и ако сега тия пет души дето правят всичко хубаво за нас му влияят по някакъв начин, то с Пеевски или Сталийски ще получат ако не мутри, то по-лошото ушев и ще ги смачкат. На нас ни трябва промяна на системата и модела на работа.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 1:22 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Треньора на Левски София прави тактически анализ на противника, :shock: а не просто някакви заучени фрази... :shock:
Цитат:
Наставникът на Левски Пепе Мурсия отговори уклончиво на въпрос за евентуална негова смяна. Вече се появи информация, че наставникът може да се раздели с клуба, при положение че не успее да спечели следващите няколко мача. Спортният директор Георги Иванов също заяви, че има вероятност Мурсия да не остане, ако продължава със същите резултати. На въпрос притеснява ли се за своето място предвид незадоволителните резултати,

Мурсия отговори по следния начин: "Напрежение има на всяко работно място. Така е и по света. България не прави изключение. И при вас сигурно е така, ако направите някоя грешка. Налага се да живеем с напрежението. Въпреки всичко смятам, че трябва да мисля позитивно". "Винаги съм бил оптимист. Минали са само два мача. Дайте да не правим генерални изводи. Валери Божинов и Пламен Крумов все още не са напълно възстановени от мача с лит(*кс-етрополе. Доволен съм от това, че играчите се раздадоха във Вечното дерби. Не съм доволен обаче от резултата. Но няма нужда да се връщам повече назад. Този мач е затворена страница за мен. Много ми се иска утре срещу Локомотив (София) да постигнем така желаната първа победа", заяви Мурсия. "Мисля, че разсъждаваме доста субективно, когато става дума за резултати. Искам да ви напомня, че в първия мач с Локомотив (Пловдив) ние имахме повече положения, но единствената разлика дойде от това, че те първи вкараха гол. Ако бяхме взели този мач, сега щяхме да си говорим други неща. Знам, че във футбола са най-важни резултатите, но един треньор не бива да бъде оценявам само по този показател. Освен това, има едни играчи, чиито труд трябва да се уважава. Но съм напълно съгласен, че най-важни са резултатите", допълни спецът. Треньорът впечатли с анализа, който направи на Локомотив (София), предстоящият съперник на "сините" в "А" група. Той продължи 3-4 минути, като Мурсия показа отлични познания и направи разбор на всеки един футболист от тима на столичните железничари, без вратаря. "Централните защитници на Локомотив са много добри, имат добър нападател. Халфът Иванов им дава много добро равновесие. И двата халфа, които са пред него организират умело играта. Доста се движат. Притежават един нападател, който не е много комбинативен, но винаги е на точното място. Трудно започват атаките си, но винаги търсят дълбочина. Това, което характеризира атаката им е скоростта. Разчитат на контраатаката. Очакваме да се опитат да ни пресират. Това бе Локомотив в последния мач с Литекс. Не мога да ви кажа как ще им противодействаме. Това, което съм казвал до сега – трябва да излязат хора, които са уверени в себе си. Знаете как идваха при нас играчи, но в момента трябва и в движение да виждаме някои качества“. На нас ни липсва гол, трябва да успеем да вкараме. Не трябва да губим топката в спорните зони. Нямам търпение да създадем положенията, които знам, че можем да създадем. Човекът, който ще завърши атаката не съм нито аз, нито вие", завърши Мурсия.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 3:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Като гледам групата за мача, очертава се ляво крило да ни бъде ...... Стефан Велев, освен ако не решат да пуснат Антон Огнянов там.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 4:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
SouthSupporter написа:
Да, ама като се стигна до реално действие пред кантората и нямаше никой от фенклубовете :lol:


Пич, излагаш се:

1. Пред кантората се събрахме на 2- на 3 във фесбук. За какво "реално действие" говорим?

2. В същия ден имаше детски турнир извън София, организиран от НКП много по- рано.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Кой ще играе отляво?

Аз залагам на рахитения испанец Ментоя...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15515
Местоположение: Sofia
frantic написа:
Кой ще играе отляво?

Аз залагам на рахитения испанец Ментоя...

Антон Огнянов, който ще се окаже, че няма да дадат под наем ;)

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Според мен Мисяк ще е отляво, но може и Домовчийски.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 4:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Ако МЪДОвчийски е от ляво, Борко Стойчев ли ще води атаката? :)

Мисяк май дори не е в групата за мача.

Аз бих се изкефил да задържим Антон Огнянов. Гарантирам, че с нашата физическа подготовка, картоните на Луис Педро и дежурните 2-3 хронично контузени и болни от скорбут, ще има възможност да натрупа необходимите му игрови минути.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 5:13 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12450
Ето я групата.

Вратари: Кристиян Наумовски и Стефано Кунчев.
Защитници: Радослав Димитров, Галин Ташев, Веселин Минев, Борислав Стойчев, Аймен Белаид, Мики Орачев и Пламен Димов.
Полузащитници: Роман Прохазка, Георги Сърмов, Владимир Гаджев, Стефан Велев, Радослав Цонев, Мигел Бедоя и Божидар Краев.
Нападатели: Антонио Аниете и Валери Домовчийски.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
ИЗВЪНРЕДНО: Поради пародийния характер на срещата Левски - Локомотив София на 2ри август, ръководствата на двата клуба решиха крилото Антон Огнянов да играе през първото полувреме за Левски, а през второто - за Локомотив София.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Много си забавен

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
И аз те обичам. Ти си моя идол.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да не дава господ :rip

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Защо Мисяк не е в групата пак?

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Trust Pepe, he knows why :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
или прокуратурата го е погнала и него :strkstrk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
danislav90 написа:
или прокуратурата го е погнала и него :strkstrk


Тоя по принцип е добро момче, ако се е забъркал в глупости лично ще го пребия :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
MaLch0 написа:
Ето я групата.

Вратари: Кристиян Наумовски и Стефано Кунчев.
Защитници: Радослав Димитров, Галин Ташев, Веселин Минев, Борислав Стойчев, Аймен Белаид, Мики Орачев и Пламен Димов.
Полузащитници: Роман Прохазка, Георги Сърмов, Владимир Гаджев, Стефан Велев, Радослав Цонев, Мигел Бедоя и Божидар Краев.
Нападатели: Антонио Аниете и Валери Домовчийски.

Ето го състава за мача:

Кунчев/Наумовски
Р. Димитров
Белаид
Стойчев
Минев
Сърмов
Гаджев
Аниете/Р. Цонев
Бедоя
Ст. Велев
Домовчийски

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
SZ_FEN написа:
Ако МЪДОвчийски е от ляво, Борко Стойчев ли ще води атаката? :)




Аниете ще я води :wink:

Гледам Мисяк не е в групата както и Антон Огнянов, така че вероятно наистина Домовчийски ще е отляво, защото не виждам кой друг.

Може би Краев или дори да изненада с Мики Орачев, но не вярвам.

Другия вариант е по двете крила да са испанчето и Прохазка , но фактът , че нито един от двата не е крило е красноревчив колко жалко е състоянието ни в момента. :smt089

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Аниете е подходящ, но както сe видя на мача с прасетата, той няма сили дори и за едно полувреме.

Ако ще пуска Орачев, по-скоро щеше да включи в групата Мисяк.

Изглежда като че ли изпитваме недостиг на офанзивни футболисти, а същевременно преотстъпваме Огнянов.

Не знам. "Кадровите" решения на този треньор дълбоко ме озадачават.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Пет Авг 01, 2014 9:30 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Друг път преливаме от крила сега нямаме кой да играе отляво, че дори и отдясно. :ohmygod
Тоя испанчето позицията му е зад нападателя, а не отдясно както бе пуснат срещу свинете. Затова и не бива толкова да бъде плют заради играта му.

Самия факт, че в тема за мач се коментират спортно-технически неща, говори колко е зле положението при нас :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
Кунчев и Наумовски... :loser2 Иначе нека Любенов си стои извън групата.

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Kocito_Kalki написа:
Друг път преливаме от крила сега нямаме кой да играе отляво, че дори и отдясно. :ohmygod
Тоя испанчето позицията му е зад нападателя, а не отдясно както бе пуснат срещу свинете. Затова и не бива толкова да бъде плют заради играта му.

Самия факт, че в тема за мач се коментират спортно-технически неща, говори колко е зле положението при нас :loser2

Аз също не мога да си обясня защо Бедоя игра на дясното крило с/у прасетата при положение, че имахме на разположение Радо Димитров и Пламен Крумов.

Бедоя просто трябваше да е резерва на Аниете и да го замени след като той се умори или нещо подобно.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 01, 2014 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
От тримата си вратари - най-добрият го държим извън групата. Евала.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com