forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Авг 02, 2014 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15635
Местоположение: Sofia
We_Are_Levski! написа:
Koйто и да е треньора с тези футболисти е все тая! И след 5 мача пак ще се говори все същото за смяна. Просто няма как да станем Реал Мадрид с тия играчи просто, за тва на треньора му трябва време. Постоянната смяна на треньори и играчи е най-безсмислената дейност която може да се измисли във всеки спортен клуб по-света!

Не е вярно, брато!
На първо място, ако някой има ташаци, ще пусне най-добрия вратар, ако ще да е някое момче на 17.
Второ, Пламен Димов никога няма да играе, точка!
Трето, и най-важно, може би ще си пуска играчите на техните позиции, не половината да са разменени, че чак и Стефан Велев да иде на крилото.
Имаме и няколко не чак толкова лоши юноши. В днешния мач бяхме класа над локото, а като цяло можем да сме и 2-3 класа, без да ни е сработен отборът, обаче тотално се осират нещата.
С чорбарите Божи игра контузен, що за безумие? Сега пак Кунчев пускат, той горкият се насра, не знам дали не им е мирисал в съблекалнята... Така че, с тия играчи нормален треньор, даже някакъв второразряден , като Гонзо, ще успее да ги направи някакъв що-годе читав отбор. Само дето мен това не ме устройва, 3-то място, в борба със селяците от Микре и евентуално отпадане в евро турнирите от отбора на Шахтьор Караганди, за вас не знам...

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Авг 02, 2014 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Не искам да пиша дълго мнение, няма смисъл, след като и Гонзо може да ни причини такива глупости, просто не знам какво може да стане с нашият клуб.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Ще бъде ли "не православно" и прекалено ако кажа че съм разочарован от изказването на Гонзо?

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не ме разбирайте грешно - не виждам в Мурсия някакъв треньор от класа, най-малкото заради постоянните му безумни ходове в трите мача, особено в днешния и с този с чорбата, но подобна политика НЯМА НИКЪДЕ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Много се двуумя относно Пепи. По принцип тотално съм против бързите треньорски смени. Ако съдим по предишните прибързани смени, не трябва да го махат.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7085
Местоположение: София
Защо все се има изключително полярни мнения каквото и да става? След двете загуби "физкултурника" трябваше да си ходи, сега пък не трябва. :loser2 Гонзо очевидно е разбрал, че е сбъркал и се опитва да поправи грешката си по-рано. В крайна сметка той е в пъти по-футболен човек от всички нас и той вижда какво става в отбора отблизо, така че аз вярвам на преценката му. Не знам за какво се хващате за тази "1 година", но съм сигурен, че е искал действително треньорът да остане поне толкова. От една страна е нормално да го каже, целейки да настъпи спокойствие в отбора, което не се случи. След като очевидно нещата не се получават, дай Левски да пада само, за да си удържи на думата. Това ще е пълно твърдоглавие. Тук чужденец не може да вирее и това ясно се видя, така че за мен е правилно решение.


Последна промяна PNB на Нед Авг 03, 2014 12:15 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Що си мислите, че показахме нещо хубаво този мач. Абсолютна неефективност и добре, че топката падна на бАлшой пръст на Прохазка след чутовно некадърното спиране на топката.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе реално ги смачкахме дори с тази игра.

Да допълня към горния пост - ако ще се маха, новият трябва да почне до края на същия ден, иначе никакъв смисъл.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Просто в клубът липсва, та се къса професионализъм в най-чистия му вид! Вирее само аматьорщина и то на макс!

Единствено евентуално назначаването на Херо за треньор в момента може да се приеме за някаква обективна причина! Но ако пак Гонзо стане треньор или се назначат отново евтини физкултурници като Сухия и Митов, просто ще е края! Едно огромно 6 годишно Дежавю!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:18 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Херо става за скаут, за треньор НЕ. В Русия го разкриха много бързо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 06, 2009 2:25 pm
Мнения: 2677
Местоположение: Sofia
Личи си от километри, че Мурсия е мотивиран, иска да се докаже и го боли за Левски, т.е. не е дошъл за едните пари. Нека остане, не виждам кой точно в момента е по-добър вариант от него освен хер КОКАЛ! (Сериозен съм)

_________________
"Нашата любов е по-силна от вашата омраза" ! ! !


Последна промяна BluePower на Нед Авг 03, 2014 12:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 04, 2014 1:37 pm
Мнения: 886
Отново си измиваме ръцете с треньора,набързо разкаран.Същата ситуация като със Славиша...

Ново начало,силно налагане на юноши ----->нов треньор с кредит на доверие 1 година ----->скандална селекция за 0 лева ------->5 слаби мача------->Сух,Вуц,Люпко,ново начало,налагане на юноши------>....

Много обичам Гонзо,но в случая не е прав.Първото,което е - той каза,че на Мурсия ще му се водят играчи,за де не стане ако си тръгне,да се чудят кво да ги правят.Е кво му доведоха - Стефано,Балтанов за малко,колкото да се запознаят и Сърмов.Е каква игра да очакваме с тези - извънземна?Реал?Да речем,че Бедоя и Аниете са наблюдения на Мурсия...Аниете мисля,че ще става все по-добър.

Не може да си измиваме ръцете с всеки изгонен треньор,а всъщност да ставаме все по-слаби и по-слаби.Че той Сухия се задържа повече от Славиша и Мурсия...

Дори и Херо да дойде,мисля че това не е правилен ход.Явно има нещо в съблекалнята,за да се реши Гонзо да го гони...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е какво има в съблекалнята, некадърници до последния, миналата седмица прасетата ни смачкаха, другата седмица бИроЙ

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Не знам що си мислите, че като махнат мурсия и ще заиграем извънземен футбол? Няма тренер на света който за три мача да изгради отбор. Единственото което стана ясно е, че гонзо не взима решенията в Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:23 am 
Колкото и слаб да е треньора, каквото и да е станало, Гонзо няма опрадвание. Ако има натиск от Мустака или някой друг, да излезе и да каже в прав текст. Стига с тоя цирк и аматьорщина, затриха ни отвсякъде.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3738
За мен в момента ни трябва само и единствено Херо или Гонзо. Всичко друго ще е Мурсия, Йока, Митев и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 12, 2013 9:58 am
Мнения: 183
Пиши Гонзо с главна буква ако обичаш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Има да. Има тартори, т.е. стари мазни путьовци, клатещи хората, които ги боли кура за тях. Владиту сто про е главния, просто мирише на копърка доста от далеч...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Са чакаме опорните точки от батков и другите замесени в клуба!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 30, 2013 11:07 pm
Мнения: 68
Спокоино сега като доиде другия треньор ще заиграем като баерн . Не знам за мен Гонзо се осра много яко .цитат :Настоящият треньор Хосе Мурсия е отписан още преди 3-4 дни. Работата на испанеца не се хареса и на собственика на клуба Тодор Батков, и на председателя на управата Иво Тонев, и на Гонзо, и на футболистите.
Истината е че машиниста е винаги с нас той кара влака .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Само аз ли съм убеден, че решението е на - :batkoff ? Личи си от луната неговият почерк.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
"Аз съм пред вас, значи аз съм решил тази смяна." - Това са думи на Сираков по повод смяната на Йоканович.

Два дена по-късно ->
"Решението за Йоканович го взех аз еднолично в петък вечер след злополучния мач с Локомотив, на летището в Хонг Конг, чакайки самолета за България", заяви Тодор Батков

Тоя филм сме го гледали всички вече. Жалко за Гонзо, но той сам си е виновен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Случаят няма нищо общо, защото този път със сигурност знаем, че Гонзо иска да го маха.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
И защо си толкова сигурен?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Но дори и така да е, Гонзо не трябваше да се връща. :?

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
Какво толкова се реве за един испански некадърник? С какво е заслужил година време? И ако му се даде след 1 година по-малко ли ще е некадърник или просто ще сме изгубили една година, за да дадем шанс на Пепито да се прави на треньор.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Харесва ми предишните години как ни "трябваше" Ил.Ил,после ни трябваше чужденец (Йока),сега ни трябваше нов треньор който да изкара година (пепе) и изведнъж ни трябва Херо или някой друг.Ебем ти и политиката и всичко, дори по последователно хода да сера в кенефа. :strkstrk

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
След 3 мача да сменяш треньор, който сам си довел!? Това не е нормално, всяка фирма в днешно време ти дава 6 месеца, за да прецени подходящ ли си за въпросната работа или не, ние след третия официален мач гоним треньора...

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
И пак ще се мълчи, мънка и ще се замазват очи с овехтели фрази и клишета вместо да излезнат и да кажат какво става и защо се маха поредният тренер след два мача. На всички трябва да им е ясно, че отбор не се прави за ден или два, но като знам кво е нищо няма да стане и ще е поредният провален сезон. Жалко! Много жалко, че хора които се пишат левскари играят по свирката на една комунистическа курва която съсипа Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 03, 2014 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Обаче играчите ни били "над средното за А група", демек целта е шестото място. А с Пепи Мурсия за пореден път се доказа, че във фороНа има хора, които разбират доста повече футбола от всички в ПФК Левски АД или просто се правят на тъпи умишлено.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 506 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com