forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 389 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
PNB написа:
Обаче тия медии се насраха да пишат, че Локо е отбор на 10 дена. Все едно се изисква уникалната тактическа подготовка, за да се окопаеш и да риташ напреде. :loser2

Локото са пътници, бъдете сигурни че тия ще падат с по 4-5 гола всеки мач. Та те нямат един играч в предни позиции. Още десет мача да изиграят с Левски десет пъти ще паднат на нула, но това не ни оправдава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Не са чак толкова зле. Ще направят нелош отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Колкото и Любимец бяха нелош отбор :bigok

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 5:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
paulao написа:
PNB написа:
Обаче тия медии се насраха да пишат, че Локо е отбор на 10 дена. Все едно се изисква уникалната тактическа подготовка, за да се окопаеш и да риташ напреде. :loser2

Локото са пътници, бъдете сигурни че тия ще падат с по 4-5 гола всеки мач. Та те нямат един играч в предни позиции. Още десет мача да изиграят с Левски десет пъти ще паднат на нула, но това не ни оправдава.

Имаха късмет, споко... Аз сега доглеждам мача и както и ми се стори вчера на стадиона, имахме сума ти положения. До края на първото полувреме можеше спокойно една 3-ка да си отнесат или поне 1-2 и после мачът отиваше съвсем в друга посока. Това не значи, че каквото и да е сме постигнали като играе, но все пак... Поне дано пускат по-младите, щото ми писна на .... да ги гледам Сърмовци, Йетита и т.н... Аа, това ме подсеща.... Събирам пари да правим черна магия за контузия на Йети, заинтересованите на лична :strkstrk
Малък едит: сега видях гола им, точно моя любимец - Сърмов, трябваше да посрещне човека, вместо това крачи като патка налево-надесно. Пълен некадърник!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Понеже Виктория вчера ме нахока, че съм бил черноглед, ето ви нещо по-положително:

1) Мисля си, че е възможно Стойчев и Белаид да направят прилична двойка в центъра на отбраната, поне като за вътрешното първенство и това зависи повече от първия, защото вторият има всички качества за това.
2) Колкото и да е шибаняк, Феско си е играч за нашите стандарти и може би единствен може да центрира.
3) Определено трябва да е Радослав Димитров вместо Крумов поне от това, което видяхме в контролите досега.
4) СЪРМОВ - ВЪН - не ми пука, че е дошъл оня ден. Тотален бездарник. Велев игра много по-добре в контролите, дори само заради играта срещу Хасково и гредата, която фрасна - отгоре на всичко след контузия се вижда, че има мерак да се докаже.
5) Струва ми се, че испанчето е играч, но не е за централен халф, какъвто игра вчера, а и определено не е наред с физическата подготовка.
6) Колкото се може повече игрово време за Ради Цонев (като се върне) и Мисяк, както и за Орачев и Деян Иванов при вече решени мачове (дано да има такива).

При това положение + още един нападател може да имаме приличен отбор.
БАТКОВ ВЪН!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 03, 2014 7:47 pm
Мнения: 443
Gonewild написа:
Колкото и Любимец бяха нелош отбор :bigok


Защо ги сравняваш с Любимец? Нищо общо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2014 10:36 pm
Мнения: 106
Според мен защитата ни е добре.Ако някой не се контузи от централните защитници , ще имаме здрава защита , нещо което не се е случвало отдавна.Само не знам в средата кво ще правим...Прохазка , Гаджев , Сърмов са пълни некадърници.Само Велев е добро физическо състояние , ама тоя е пълен нещастник.Напред Божи много слаб , Домо на кантар , Тоя Бедоя в последната контрола повече ми хареса.Педро и той добре се включи.Чорбата засега бият латекса , ще излезнат много по надъхани.Много е важно Зимбру Зангадор да ги удари , иначе не знам какво ще правим с тая игра. :losers


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
Трябва поне още един централен защитник, за да не се налага Пачека да влиза :?

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
абе не видях TONI в групата вчера, да не сме го разкарали.....?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2014 10:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
Insomnia написа:
2. въпреки, че тук 80% от форума ревна от надутите цени на билети, карти, семки и какво ли още не, на Герена е присъствала оптималната бройка от 4000-4500 души за такъв тип мачове; демек независимо, че цените са се вдигнали пак сме със същата посещаемост; тоест мита как повишените цени ще отблъснат хората от стадиона можете да си го заврете някъде :smt006

Само дето не всяка година празнуваме 100 годишен юбилей и не всеки сезон го изпращаме с мач пред 36 000 души, много позитивни емоции и аржентина. Предполага се, че това е трябвало да повлияе по някакъв начин на повечето хора, които не са стъпвали от години на стадиона или са стъпвали един път в годината за дербито на България.

Нека да почакаме и да започнат скандалните резултати на терена и пак ще си говорим за посещаемостта. :smt012

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Не разбрахте ли, че масата от хора се дигат на стадиона единствено и само когато отбора показва добра игра и побеждава. Това винаги ще е основното, от което зависи посещаемостта. Но това е нормално и няма как да съдим хората... идеалистите са шепа хора :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
targovishte написа:
абе не видях TONI в групата вчера, да не сме го разкарали.....?


Надали, ама в сегашната му форма и за резерва не става...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Огнянов е отпадналият от групата. Имаше го в 19те, обявени предния ден.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Стига де играхме не лошо,да пропуснахме доста положения допуснахме нелеп гол ,но като цяло има наченки на подобрение в сравнение с миналата година,опитваха се да играят що-годе приличен футбол а и имаше желание което при липсата на кой-знае какви футболни качесва у някои футболисти е много важно,единственото притесниелно нещо което видях е лошата визическа форма и многото центрирания

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 12:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Анализите не мога да ги правя, а боК67 го няма и не се чувствам пълноценно така, но това е положението. :bigok
За мача ми направи впечетление, че поне гледаме към правилната врата, а не играем по схемата до центъра и после обратно на вратаря. Също така имаше и заучени(ЕЙ БОГУ!) положения. Това е може би нещото, което ми направи най-голямо впечетление и на фона на всички лайна съм повече доволен, отколкото недоволен и да искам и бачи Пепе да хваща полета след месец.. има наченки на развитие и дано продължи да е възходяща линията, нищо повече не се иска.
Сега ебваме прасетата с гол от засада на Божи и да мрат по кофите! :fuck6crb :lsfc3

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Юли 21, 2014 1:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
СамоСините написа:
Не разбрахте ли, че масата от хора се дигат на стадиона единствено и само когато отбора показва добра игра и побеждава. Това винаги ще е основното, от което зависи посещаемостта. Но това е нормално и няма как да съдим хората... идеалистите са шепа хора :levski

Това беше 1 мач за сезона. Доста рано отписаха отбора повечето хора. Или са били недоволни от контролите? :smt017

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 12:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Майната му на резултата, това беше първият мач на дъщеря ми! :) :lsfc4 :levski :lsfc3 Иначе останах с добри впечатления, новото черно ми хареса как играе. :)

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Дейба тия жени, само на черно налитат :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 12:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Хахаха :D :D :D

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 8:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3942
Местоположение: София Норд
Mr. Smith написа:
Дейба тия жени, само на черно налитат :bigok




Простак. :slap :bigok

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 9:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
За съжаление не е много черно, черното! Баща му е португалец! :smt012

Требва ни едно расово черно ама баш си черно, та да ги гони и мачка ритнитопковците в марката А група! Все едно той гони антилопа Гну или импала в саваната или него го гони некой лъв или леопард! :bigok :strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 11:37 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 28, 2014 6:34 pm
Мнения: 6
Jivko Jelev написа:
Според мен защитата ни е добре.Ако някой не се контузи от централните защитници , ще имаме здрава защита , нещо което не се е случвало отдавна.Само не знам в средата кво ще правим...Прохазка , Гаджев , Сърмов са пълни некадърници.Само Велев е добро физическо състояние , ама тоя е пълен нещастник.Напред Божи много слаб , Домо на кантар , Тоя Бедоя в последната контрола повече ми хареса.Педро и той добре се включи.Чорбата засега бият латекса , ще излезнат много по надъхани.Много е важно Зимбру Зангадор да ги удари , иначе не знам какво ще правим с тая игра. :losers


Абсолютно не съм съгласен! Прохазка срещу Локо Пд бе най-добрия, Гадже като резерва бе по-добър от Сърмов. Сърмов ВЪН ! За Божи не знам, но Домо е тотално неадекватен, дано промени играта и поведението си. :!: :8) :8) :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Тема за дубъла май нямаме (не че е нужна де), но да отчетем, че са се разкършили :smt042 Този Добревски онзи Добревски ли е, който беше неземен талант и някой ни го беше гепил? И ако е той по какви пътища се е появил пак при нас?
Цитат:
Дублиращият тим загуби срещу Локо Пд с 1:2

Левски загуби гостуването си на Локомотив Пловдив с 1:2, в среща от първия кръг на първенството на дублиращите отбори. Двубоят се игра на стадион „Локомотив” в Пловдив.

Резултатът бе открит в 22-ата минута, когато Мариян Ангелов от домакините пробва остро центриране от фаул, при което топката премина през куп от играчи в наказателното поле и влезе в мрежата за 1:0. Малко преди края на първото полувреме Левски изравни резултата. Това стана след хубава контраатака по десния фланг и центриране към Антон Огнянов, който от дъгата пред пеналта засече топката с крак в мрежата за 1:1.

Домакините вкараха победното попадение в последната минута на двубоя, когато Айкут Янъков овладя топката отдясно на наказателното поле и я центрира към Кристиян Пощов, който засече кълбото от 2-3 метра в мрежата фиксирайки крайното 2:1.

ЛОКО ПД – ЛЕВСКИ 2:1
1:0 Мариян Ангелов 22
1:1 Антон Огнянов 42
2:1 Кристиян Пощов 90

ЛЕВСКИ: Николай Кръстев, Кристиян Петков, Любомир Илиев, Галин Ташев, Деян Иванов, Божидар Краев, Стефан Аличков, Никола Георгиев, Владислав Мисяк, Илия Димитров, Антон Огнянов (След почивката като резерви влязоха Валентин Добревски, Антонио Илиев, Даниел Илиев).

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Същият е :wink: Според мен за нищо не става, но пък е с голямо самочувствие. Тоя Айкут е добър футболист.

А другата седмица в понеделник сме домакини на чорбата :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4472
Има тема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Същият който е отишъл в *чорбата*, при това в първия отбор и сега се връща резерва в дубъла :smt035. Иначе незабавна оставка на Мурсия задето не е пуснал тези юноши вместо старците!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Със свИньетИ на помощното ли ще се играе ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Юли 22, 2014 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Йоношите изкормиха всичко :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 23, 2014 1:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
На някой отваря ли му се видеото на Kryten, че при мен не работи?

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 389 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com