forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 1:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Е требваше ни много ама кво да направим майна-ние с коремите ли да слезнем да вкараме положенията на Валери и Краев :ohmygod2 Не играхме като Барселона ама направихме достатъчно за да бием спокойно,останалото е Бенфика дееба :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Brannik написа:
Нещо се сетих за обещаната бомба на Наско,кво стана,ше гърми ли? Една 4-5 месеца минаха,явно с фитил дълъг като Екватора :loser2

Като фитилът на Серж Йофу, по-скоро :smt003
Иначе доказахме, че левскарите се мобилизират когато имат кауза или враг. Твай. Дали ще е юбилей, спасяване на баскетболния отбор, мача с Агата, финал за купата - всички скачат да помогнат. Марек и Хасково не могат да ни мотивират и това е нормално. Жалко е, защото лишаваме клуба от приходи от билети, но трудно ще се променим.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не е вече Серж на мода, има нова мамуна, даже е постнала снимката му в профила си :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Наско Дженър вчера си бил сменил пола,писаха по вестниците че даже и снимка му беха пуснали :loser2

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Абе, Нутела, ти тук ли си още или си отиде на село? Дай да се напием тия дни ако си тук.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Още у понеделник се качих на самолета с г-н Станишев и се прибрах :loser2 Аз не съм чорбаджия като теб да бачкам кога си искам :strkstrk

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Посещаемостта на "тъпите" мачове може да се вдигне само от две неща - цялостното вдигане на отбора, т.е. когато тия мачове ще имат НЯКАКВО значение (щото дали сме 6-ти или 7-ми е все тая, не е все тая да сме първи или втори и тия точки да ни трябват), когато хората ще отидат, за да гледат как играчите на Левски играят (а не те карат да се държиш за главата постоянно), съответно да се забавляват, както и когато отиването на мач ще е повече от самия мач - примерно ще идеш на читав стадион, ще седнеш да пиеш нещо около стадиона преди мача и т.н. Това го правим и сега, но условията са такива, че го правят само "коравите", а не обикновените хора....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Brannik написа:
Още у понеделник се качих на самолета с г-н Станишев и се прибрах :loser2 Аз не съм чорбаджия като теб да бачкам кога си искам :strkstrk

Поне с хубава курва си пътувал :smt003

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Аз даже забравих че летим с него като чух че пилота е жена :smt006 Главно се молех да стигнем без инциденти :loser2

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Пляскахте ли при кацането :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Принципно тва само ние и блядовете го правим и избегвам да участвам ама тоя път бех толко щастлив че бех готов и на турския господ да се молим :loser2 Веднъж летех с Роузи Хънтингтън нещо си и си викам ако самолета тръгва да пада,мошно отивам за един бърз тек,после нема как Джейсън Стетъм да ме намери :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 12:52 pm
Мнения: 6367
Не е задължително да има дразнител, за да се вдигнеш до стадиона. Може и да е смешно сега, но 2011 лятото съм чувал около мен да казват "Ако играе Симеон Райков( :lol: ), ще отида на мача". Както навремето е било с Гибона. Както театрите се пълнят заради едни артисти, така и при нас не е лошо да се появи някой "магьосник". Все пак сме футболен отбор. Така се водим, де. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тъй де, ама при нас ситуацията е - "Абе да идем на мач, ама има сериозна вероятност да играе Ретардели Домофонски, та се чудя....."

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 1:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8741
Като играха само юноши, левскари, сърцати играчи с Марек, колко бяхме? :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5046
Кво значи колко бяхме, горе ти се написа, че за да идват хората трябва причина. Дали добра игра, дали заряд и се борим за нещо т.н. Няма да е зле да се приземите малко, нямаме манталитета да ходим по 10к на всеки мач 8к от които са с абонаментни карти (за немския манталитет да не говорим). Можем да се постараем да го променим, но това не става от днес за утре. :smt006

П.П. Като само мрънкате, колко сме били с Марек и т.н. нищо не променяте, само и единствено дразните :smt006

П.П.2 На другия мач вместо две, доведи четири пичета и така към прогрес :bigok

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 20, 2015 10:55 pm
Мнения: 1659
Точно за дербита е излишно да се говори . Да верно , не си пълним сектора , ама и след толкова загуби не отстъпваме на ония прошляци отсреща . :bii_chorbata


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
То те след 4 поредни победи си измислиха бойкот, защото бяха толкова малко, че щяха да се изложат брутално, не че не го направиха пак де, но.... :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
На ония отсреща нема да им се верва като най-накрая ги бием-тва ше е изригване на ебати вулкана или Питър Норт след 6 месеца без ибанье :bigok

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ще дойде пак времето, когато пак ще се надъхваме, пак ще броим дните, часовете и минутите до важния мач, въпреки неуспехите, въпреки загубите, и пак ще сме там, и пак стадионите ще са тесни. Въпреки всичко и всички....

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:22 pm 
Гордея се с Вас, левскари!!! Продължава да боли, но една нестихваща емоция ме човърка и ми казва: "Големи сме"
И сега, като видях А-НИЕ-ТЕ ОБИЧАМЕ с цялото си семейство със сини фланелки да се извинява... чак ми се доплака от кеф. Никога не съм знаел, че всъщност съм мазохист, обаче е толкова хубаво!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Имам един познат бански старец от Ливърпул,дето неколко пъти разправя една и съща история как 90та година ако знаел че за 25 години отбора нема стане шампион,щел да пие и друса цела седмица :smt005 То и аз вече като него така-ако знаех че 2009та ше ни е последната титла,немаше да съм на путка си майчина на края на света до Японско море дееба :ohmygod2

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Време е пак да си има едно постоянно присъствие на Герена дори на тъпи мачове както беше преди години. Имахме си традиции, примерно при подновяване на шампионата да де изсипе една камара народ на брутално тъп мач, а ултрасите, които лягат и стават с клиповете на Звезда, Легия и Панатинайкос също е време да се сетят за пътя към стадиона ;)....., което ще се случи щом почнем да бием и да печелим пак трофеи.


Няма го щото стадионът е руина. С новия А сектор ще се вдигне средната посещаемост с 1-2 хил поне. А липсата на места (щото все пак е 4800 места само) като нищо и ще се продадат повечко абонаментни карти тоя сезон.

Другото е това, дето widkid и Max^10 е написал – играчите да се забавляват и да правят шоу, да има такива футболисти дето знаят как да забавляват публиката. Навремето в тъпите мачове се изсипваха 10 хиляди щото знаеха, че точно срещу слабите противници играчи като ИИ, Кривия, Мутанта, Йовов, ако щеш дори и Хичо в началото, ще направят най-якото шоу... Ще вкарат 2-3 бързи гола и после финтове, комбинации, експерименти, кеф.
Но напоследък си стана традиция като дойде некой слабак и да сме безкрайно немотивирани, да е мъка да ги гледаш, а ако случайно вкараме 1-2 гола да заспят до края. Цялостно манталитет в клуба се подмени последните 10 години...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Аз тогава бях на работа и не си нвправих труда да се сменя дори :bigok с теб не сме виждали титла от 2007-ма :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Аз немам победа наживо в дербито от дузпата на Бардон 2006та :ohmygod2. Не е лесен живота на миячите :smt005

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Аз откакто съм започнал да ходя постоянно по мачове имам 1 титла и чутовната 1 суперкупа от 2009 година с Ратко Достанич, която всъщност засега ни е последния трофей евър. :smt005 А за балансът ми в дербитата срещу свинете дори не искам да говоря. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2012 11:31 am
Мнения: 643
Добре, че съм от хората, които тръгнаха по стадионите 2000-2001 та поне имам спомени какво е да мачкаш селските отбори, а чорбата да излизат с гол пасив от съблекалнята. :roll:

_________________
В игрите децата за ЛЕВСКИ мечтаят,
за славния ЛЕВСКИ футболен тим.
И старците шапките даже си свалят
пред славния ЛЕВСКИ непобедим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4817
Тежко е бремето на 20-годишните, тръгнали 2010-та ... :bigok

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5362
Местоположение: София
Така като ви чета, се оказва, че не е чак толко лошо да си дърт.:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 4:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11790
Aз като се сетя, че мислех отбора ни от втората половина на 90-те за най-слабия в историята, и сега като си припомня какви мачове изиграхме тогава и колко публика имаше на Васил Левски(и Герена)... :ohmygod2 Оня отбор с Иванков, Кайзера, Гонзо, Кривия, Йовов, Чушката, Радуканов, Зайцев, Мариян Христов, Йонков и т.н., ако хване сегашния ще бъде грозна гледка и нищо чудно да има двуцифрен резултат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юни 03, 2015 4:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Solo Contra Tutti написа:
Тежко е бремето на 20-годишните, тръгнали 2010-та ... :bigok

Сараево, финала с Берое, Славия, Иртиш, 6 поред загуби от прасетата, финала с Черно море... Това всичкото се случи само в рамките на 3 години. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 844 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 29  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com