forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 1:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 17, 2014 1:23 pm
Мнения: 415
На Седмото Небе написа:
Защо обаче тия мъжкари веднъж не вземат да нападнат полицаите на улицата.

Вероятно защото на улицата наказанието ще е 5-6 месеца без домакинство лично и поименно, тоест няма да спят у дома си. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 07, 2014 10:51 pm
Мнения: 26
Ако използват любимите им бомбички, може и 5-6 години да е паузата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Принципно е, че имаше хвърлени предмети, нямаше никакви щети,нито пък ударени длъжностни лица, най-малкото ако имаше щети щяха да са изпочупени кенефите и мивките в сектора за гости. Там друго няма какво да се счупи, евентуално някой да счупи крак докато скача заради едни гадни ръбове. Просто са оказали натиск върху тъпата им комисия.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30274
Гнусно е на фона на наказанието отнесено от Личекс за удар с предмет на противников състезател.

БФС заслужава някаква изцепка на домакински мач на националите

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:39 pm 
rkk написа:
incheto_1914 написа:
Сега ще се започне голямото пищене за мачовете без публика, все едно цяла България се е засилила да ходи към Герена за тия мачове и щяхме да сме по 25 k минимум :ohmygod


Дали 5 човека или 25 000 - няма АБСОЛЮТНО никакво значение. Въпросът е принципен.


Принципен е въпроса и за това как въобще се стига до такова наказание, но тук не е важно това. Просто сме прекалено принципи. Принципен е въпроса защо наши хора ги пребиват униформени. Принципен е въпроса защо (както Тони каза) полицията издава присъди и трепе наред, ама НИ ВОПЪЛ, НИ СТОН за това. Айде хората с принципи да продължават. Като гледам да си в хола и да си принципен са две взаимносвързани неща. Аз приключвам тук.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На Седмото Небе написа:
Ако използват любимите им бомбички, може и 5-6 години да е паузата.

А ти беше ли там? Видя ли? Знаеш ли какво е бомбичка и какво е пиратка? Присъстваше ли? Или си гледал диема и сега четеш гонг, спортал и т.н.?

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5367
Местоположение: София
Почвам да си мисля, че на някои хора не им е кофти, че няма да могат да ходят на нашият си стадион 3 мача подред.

Интересното е, че това са същите хора, които обвиняват маса народ, че не стъпва по стадионите... :bigok

На мен ми е тъпо, че месец и половина няма да гледам Левски, тъпо ми е че като сме яко без пари клуба го глобяват, тъпо е че хората, които идват с билети няма да си ги купуват и да генерират макар и малък приход, тъпо е отбора да играе на тихичко. И да, тъпо е и за всички нас 1000 човека с картите...

Ама според общото мнение, май аз съм тъп... :loser2

Въобще пейте в сектора, вейте знамена, палете факли, избухвайте си, бомби мятайте. Пазете си здравето. Прекрасно е. Но с тези наказания няма как да не подразниш по-спокойните фенове, които си сядат във В или А, когато го има, и не са цял мач в аржентината.


Последна промяна RIR на Вто Авг 26, 2014 2:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:42 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
New Order написа:
Гнусно е на фона на наказанието отнесено от Личекс за удар с предмет на противников състезател.

БФС заслужава някаква изцепка на домакински мач на националите

Да, това е добра идея. И без това тоя стадион е за ремонт, може и по-груби да са проявите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Стига с това не било бомби, а пиратки.. Според вас делегата различава ли това нещо? :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
А според теб на мен дреме ли ми за шибания делегат? На мен ми дреме за феновете на Левски, които са водени за носа и са коне с капаци.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 17, 2014 1:23 pm
Мнения: 415
RIR написа:
На мен ми е тъпо, че месец и половина няма да гледам Левски.

Не е месец и половина, а само някакви си 31 дена. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Бомбичките, пиратките, новогодишните фойерверки, или както там искате ги наречете доказано гонят публика от стадионите (в пъти повече, отколкото потенциално биха привлекли), но те не трябва да бъдат забранени, защото създават баси атмосферата. :smt007 НЕ! :smt035 НЕ ТРЯБВА! :smt035
П.С.> Вие какъв по-голям шум очаквате да се вдигне, че Ушев биел? Еми, даде се национален ефир на потърпевши, отрази се навсякъде по спортните сайтове - вие какво повече искате? Министри и зам. министри едва ли ще обърнат внимание на случая, уволнения няма да има, поне докато не се представят доказателства, че лице Х е превишило служебните си правомощия спрямо лице У и т.н. В случая медиите се държат повече от адекватно, и отделиха достатъчно внимание на случая, да се обвиняват, че едва ли не го покривали е скандално! :ohmygod2

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Инчето се оказа права - на тези мачове щеше да има сумарно под 3к, но сега изведнъж на всички им се доходи на Герена :D
Няма такива мрънкалници, честно!

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3132
Айде бе голям рев, все едно пък с еклерите и слаБия щеше да има повече от 1000 човека? :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5367
Местоположение: София
basma написа:
Инчето се оказа права - на тези мачове щеше да има сумарно под 3к, но сега изведнъж на всички им се доходи на Герена :D
Няма такива мрънкалници, честно!


Аз ходя на всеки мач на Герена. :levski Затова ще мрънкам. :bigok

Не отричам, че има яко мрънкане, ама не отричайте и вие, че част от публиката е... да речем "крайно невъздържана" или умишлено или не носи допълнително разклащане на и без това изкъртения ни клуб.

Аз се чудя защо ги има тия камери по стадионите, като наказват всички фенове, а не само тези, които не действат спрямо нормите. Тогава въобще няма да ги водим тия разговори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 2:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 07, 2014 10:51 pm
Мнения: 26
New Order написа:
Гнусно е на фона на наказанието отнесено от Личекс за удар с предмет на противников състезател.

БФС заслужава някаква изцепка на домакински мач на националите

Че "синьото" БФС чете правилника си както дявола евангелието не е новина, но абсолютно всеки път им се дава някакво основание. Сигурен съм, че разпоредбите им включват и наказания за расизъм, които съмсем основателно можеше да бъдат приложени.

incheto_1914 написа:
А ти беше ли там? Видя ли? Знаеш ли какво е бомбичка и какво е пиратка? Присъстваше ли? Или си гледал диема и сега четеш гонг, спортал и т.н.?

Чутовната разликата между бомбичка и пиратка ще оставя на теб да я обясниш като експерт по темата. Скромната ми обща култура, основана на това всяка Нова година да гледам репортажи за откъснати пръсти от пиратки ми е достатъчна да се убедя в пълната им безопасност.

На това гостуване не бях, но пък последните 5-6 години почти не съм пропускал в Ловеч и много добре знам какво е всеки път. A точно по Диемата се видя как бомбите, поправям се - пиратките, гърмяха до нашия вратар. Моите гостувания ги доказвам с билетите, които си пазя за спомен от всеки мач в страната или на стадион в София различен от Герена. На същото място държа и абонаментните ми карти, като не съм пропускал нито 1 сезон откакто съм пълнолетен. На 30ти ще съм на общото събрание на тръста и Няма никакъв проблем да ти ги покажа и на който и да било друг. А ти може ли да кажеш същото?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
На Седмото Небе написа:
Моите гостувания ги доказвам с билетите, които си пазя за спомен от всеки мач в страната или на стадион в София различен от Герена. На същото място държа и абонаментните ми карти, като не съм пропускал нито 1 сезон откакто съм пълнолетен. На 30ти ще съм на общото събрание на тръста и Няма никакъв проблем да ти ги покажа и на който и да било друг. А ти може ли да кажеш същото?

:smt005 :smt005 :smt005 Това ли ще си мерим, дотам ли ти стигна мозъчният капацитет, сам ли го измисли? Аз съм с абонаметни карти и билети ОТПРЕДИ да съм пълнолетна и кво от тва?! Кво значение има?!
Аз те питам на какво основание ушев влезе в сектора, на какво основание ушев бие наред, разбива глави и автобуси? На какво основание ушев пердаши хората на юбилея, което беше потулено? Нали уж камери, а-у, да извадят само виновните от сектора, защо трябва да се пердаши всичко живо наред? Нали има проверки пред стадиона, ушев в коя дупка си бърка, че се оказва, че всеки път е пропуснал нещо?
Начи много кофти, че са ни наказали за 2 мача, ама защо не скачате така, когато има хора с разбити глави? :shock: Как пък веднъж не видях едно мнение: "Абе хулиганите са си хулигани, ама кой дава право на тия еничари така да се държат с тези, които хранят тях и семействата им?!"

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
We_Are_Levski! написа:
Айде бе голям рев, все едно пък с еклерите и слаБия щеше да има повече от 1000 човека? :lol: :lol: :lol:

Въпроса не е колко хора щеше да има, а защо се дава основание на БФС да ни накаже, при положение че знаем какво им е отношението към нас! Тук видях мнение и че не са ни наказали за расизъм, е наказваха ни вече един път за подобна ситуация, а ни наказваха и за едно знаме с фашистки елементи, което беше абсурдно и паднахме на същият този стадион.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2975
Когато Левски го размазват с разлика разни селски отбори -да се заключват темите,що се мрънкало. Когато Левски играе 1 месец пред празен,тих стадион - нищо не е станало,що се мрънкало. Аз ще ви кажа,защо се мрънка - защото НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ. Когато спре да се мрънка за тези неща, а темите след загуба са пълни с шеги,закачки и коментари от типа "ко толкова,пикайте и легайте", тогава ще можем официално да се прекръстим на Славия2.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19494
Аре и ние да не бъдем коне с капаци. Метнаха се доста бомби и пиратки, метнаха се доста бутилки по терена, даже беше спрян мача по едно време. Метна се факла, която уцели фенове на литекс.
Щеше да не е нормално, ако не ни накажат.


Едит: забравих и расистките повиквания

_________________
Изображение


Последна промяна Коце Маца на Вто Авг 26, 2014 3:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тия дето уж имат нещо в гащите,да прочетат няколко пъти какво е написала Инчето.Инче ти си мъж :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
RIR написа:
Почвам да си мисля, че на някои хора не им е кофти, че няма да могат да ходят на нашият си стадион 3 мача подред.

Интересното е, че това са същите хора, които обвиняват маса народ, че не стъпва по стадионите... :bigok


От n на брой години имам абонаментна карта, а от 8-9 години не пропускам повече от 1 или 2 мача на сезон (моретата зимните месеци).

Специално на мен не ми е толкова кофти за тва, че "няма да мога да ходя на нашия стадион 3 мача подред", щото само се излагаме с тая бройка от 1000 човека ;)

На гостуванията поне ще си пълним сектора.. :lsfc3

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Kocito_Kalki написа:
Аре и ние да не бъдем коне с капаци. Метнаха се доста бомби и пиратки, метнаха се доста бутилки по терена, даже беше спрян мача по едно време. Метна се факла, която уцели фенове на литекс.
Щеше да не е нормално, ако не ни накажат.

Не е спиран мача за нищо.
Наказанието за мятане на бомби ли е? Или 'все за нещо там' сме виновни и може да ни накажат.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:09 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
На Седмото Небе написа:
New Order написа:
Гнусно е на фона на наказанието отнесено от Личекс за удар с предмет на противников състезател.

БФС заслужава някаква изцепка на домакински мач на националите

Че "синьото" БФС чете правилника си както дявола евангелието не е новина, но абсолютно всеки път им се дава някакво основание. Сигурен съм, че разпоредбите им включват и наказания за расизъм, които съмсем основателно можеше да бъдат приложени.

incheto_1914 написа:
А ти беше ли там? Видя ли? Знаеш ли какво е бомбичка и какво е пиратка? Присъстваше ли? Или си гледал диема и сега четеш гонг, спортал и т.н.?

Чутовната разликата между бомбичка и пиратка ще оставя на теб да я обясниш като експерт по темата. Скромната ми обща култура, основана на това всяка Нова година да гледам репортажи за откъснати пръсти от пиратки ми е достатъчна да се убедя в пълната им безопасност.

На това гостуване не бях, но пък последните 5-6 години почти не съм пропускал в Ловеч и много добре знам какво е всеки път. A точно по Диемата се видя как бомбите, поправям се - пиратките, гърмяха до нашия вратар. Моите гостувания ги доказвам с билетите, които си пазя за спомен от всеки мач в страната или на стадион в София различен от Герена. На същото място държа и абонаментните ми карти, като не съм пропускал нито 1 сезон откакто съм пълнолетен. На 30ти ще съм на общото събрание на тръста и Няма никакъв проблем да ти ги покажа и на който и да било друг. А ти може ли да кажеш същото?


Омбре, пиратките се продават в магазините. Както и газовите котлони, тенджерите под налягане и бойлерите, които понякога гърмят и убиват хора. Алкохолът също убива.

Не знам дали ми схвана мисълта.

ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ ДЕЛИТЕ НА КАЧУЛКИ, НА ПУТКИ И НА ЕДИ КВИ СИ, ДА МУ ЕБА МАЙКАТА. ВСИЧКИ СМЕ ЛЕВСКАРИ.

Ти например може да обичаш да пиеш ракия със салатата, аз ненавиждам ракия. Ма не съм тръгнал да ти обеснявам къв си нали. Дееба тва разделение, дееба.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19494
Kryten написа:
Kocito_Kalki написа:
Аре и ние да не бъдем коне с капаци. Метнаха се доста бомби и пиратки, метнаха се доста бутилки по терена, даже беше спрян мача по едно време. Метна се факла, която уцели фенове на литекс.
Щеше да не е нормално, ако не ни накажат.

Не е спиран мача за нищо.
Наказанието за мятане на бомби ли е? Или 'все за нещо там' сме виновни и може да ни накажат.



Напротив. Точно в началото на второто при една наша атака, съдията спря мача ,че полетяха бутилки към Менди.
Даже някой от нашите футболисти помоли публиката да спре.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Е то имаше тъч/корнер/фал бе, какъв спрян мач, какви пет лева. То на тоя принцип няма да има мач с публика, а ловеч трябва да са наказани перменентно.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
http://nkp.bg/?lang=1&pid=2&id=117

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
Това с тенджерите и бойлерите е ерата сравнение! :smt005 Разсмя ме искрено, не ти се подигравам! :smt023 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19494
Kryten написа:
Е то имаше тъч/корнер/фал бе, какъв спрян мач, какви пет лева.


Имаше, но съдията не позволи да се изпълни докато не спрат да мятат бутилки към терена.
Нито съм против бомбите и т.н, ама не върви и да се правим, че не сме си заслужили наказанието от БФС. Даже си мислих, че три мача ще отнесем.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Авг 26, 2014 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:27 pm
Мнения: 23
На следващото домакинство с публика, в София ще вали сняг. :cold


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 518 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com