forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Юни 15, 2024 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 636 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Не знам точно кое ни е толкова зле. Адски ни липсва класа. За 5 мача противниците ни имат 10 удара (макс) във вратата. В защита днес направихме първата си фрапантна грешка, а всички допуснати голове са след грешка на някой наш, основно вратарски. Все още никой не ни е надиграл, смазал и т.н. Играем съвсем прилично, но пак стигаме до класта. Яка посредственост. Но като игра далеч не сме трагични. Нямаме физическа подготовка. В това отношение пълна трагедия. В момента един "Гара Дембеле" може да ни направи да изглеждаме като машини. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3722
Местоположение: Ловеч
И аз се надявам на някой мощен и грозен негЕр в центъра на нападението! :smt026

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Не са 10. 7-8 са. И 6 допуснати гола. Аз ги броя :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
kozarets1914 написа:
И за пръв път от почти 2 години, направихме повече от 10 голови положения. И то с игра. Верно има брак, няма много скорост, но е много по-добре от всичко, което гледам от 2-3 сезона.


е чак пък игра....и двата гола, както и нашият са кажи речи...авто..... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
It's a Ruslan style :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3070
Местоположение: София
На мен ми хареса играта. Създавахме положения, имаше раздаване от страна на футболистите и напълно заслужено победихме отбора на Ботев Пловдив, който не знаеше къде се намира и само се защитаваше. Радвам се, че не видяхме така ''любимите'' ни балонни центрирания подкрепени със задължителната доза безидейност. Към това като прибавим и заучените положения, които правихме и мога смело да заявя, че Гонзо за 2 мача промени отбора до някаква степен, а не като гениалния испанец Пепе Мурсия, който в нито един мач не успя да покаже различно лице на Левски. Разбира се, не казвам, че сме направили кой знае какъв мач, но на фона на това, което играем в последно време днес определено показахме наченки на правилен футбол поне откъм офанзивно естество. Ясно е, че защитата е зле и ще трябва повече да почакаме за развитие там.

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Идвал някакъв нападател тия дни. Стискам палци и хвърлям боб да е поне 1.85

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Съгласен съм с акуратното, че основната ни слабост е в атаката... Не може така леко да правим пропуски. Иначе жълтата кочина не заслужаваха нищо от този мач.

RebeL, под сериозен мониторинг си, внимавай много. :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13180
Местоположение: Града
И да е черен поне. Трябва ни нещо грозно отпред

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
ultrafan_rs написа:
Аре пак да се подиграваме на жълтите за Цветан Василев, закриване, срутен стадион и Доматево

Базата им в сравнение с нашата е лондонското сити към гето в индия

А папагустите след този кръг са еднолично първи

Другия път пак да се подиграваме кой бил закрит, фалирал, цецо мецо и т.н. :ohmygod2 :ohmygod

Мога да ти дам телефона на Тити и заедно да си поплачете за Цецо Василев. На нас не липсва.
Иначе прочетох цялата тема и мога да кажа, че се срамувам от голяма част от сралите в нея. Типични лузъри.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
И от мен ли :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
Синя Религия написа:
На мен ми хареса играта. Създавахме положения, имаше раздаване от страна на футболистите и напълно заслужено победихме отбора на Ботев Пловдив, който не знаеше къде се намира и само се защитаваше. Радвам се, че не видяхме така ''любимите'' ни балонни центрирания подкрепени със задължителната доза безидейност. Към това като прибавим и заучените положения, които правихме и мога смело да заявя, че Гонзо за 2 мача промени отбора до някаква степен, а не като гениалния испанец Пепе Мурсия, който в нито един мач не успя да покаже различно лице на Левски. Разбира се, не казвам, че сме направили кой знае какъв мач, но на фона на това, което играем в последно време днес определено показахме наченки на правилен футбол поне откъм офанзивно естество. Ясно е, че защитата е зле и ще трябва повече да почакаме за развитие там.

Аз пък виждам положително развитие именно в защитата. Белаид и Стойчев ми изглеждат стабилни. Отляво си имаме Феско и Орачев, който днес не беше натиснат в защита, но за сметка на това се включваше много добре напред. Единствено на десния фланг увисваме с Крумов, но като цяло се заформи нелоша защита, според мен.


Последна промяна natural на Нед Авг 17, 2014 11:13 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2594
Местоположение: Герена
Забелязвам много странна тенденция във форума. След загуба всеки е реалист и вижда колко сме далеч от определението футболен клуб, а след победа започват пак едни безпочвени хвалебствия и анализиране на играта. Видиш ли не сме чак толкова зле... ами зле сме! За мен няма значение дали сме победили или сме загубили, защото играта е същата. Това, че този път сме успяли да вкараме 2 гола и сме си вкарали само 1 не е от значение. Малките детайли решават нашите мачове, но играта си остава същата винаги. Цялата ни енергия трябва да се насочи към мустакатата свиня, всичко друго е залъгалки. Не може след всяка жалка победа да летим в облаците, а онзи шопар да ни се присмива.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 4978
Вили ще прегърнееее..... :bigok

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
ultrafan_rs, прави ми впечатление, че от край време защитаваш цецоу василев и 'проектите'. Било то в политическата, а вече и в темата за мача с циганите от сопот. Това е форума на Левски и почитания към такива лица не се толерират, както не съм виждал почитания и към Пеевски, Боко и другите 'спасители'. Ако искаш да си модерен с писанията си и подкрепите към цецоу, можеш да се регистрираш във форума на папагалите и да си обсъждате заедно Копнежа.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Това е, защото е от РусИ :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5713
смърт за цдна написа:
Забелязвам много странна тенденция във форума. След загуба всеки е реалист и вижда колко сме далеч от определението футболен клуб, а след победа започват пак едни безпочвени хвалебствия и анализиране на играта. Видиш ли не сме чак толкова зле... ами зле сме! За мен няма значение дали сме победили или сме загубили, защото играта е същата. Това, че този път сме успяли да вкараме 2 гола и сме си вкарали само 1 не е от значение. Малките детайли решават нашите мачове, но играта си остава същата винаги. Цялата ни енергия трябва да се насочи към мустакатата свиня, всичко друго е залъгалки. Не може след всяка жалка победа да летим в облаците, а онзи шопар да ни се присмива.

Всичко е така, но просто на хората им се иска любимия отбор да играе футбол. Днес имаше малки надченки и е нормално да се коментира нещо футболно. Като добавим и победата, придружена с късен обрат аз го считам за нормално. Едва ли точно тук една победа ще ни заблуди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Абе Домо не е на 100% ма има доста футбол в него за без пари и за марката А група. Онова двойно дето направи с Аниете и го изведе на стрелкова позиция малко футбалери от марката А трупа могат да го направят. Домо е ок, може ама не заслужава да се плюе. Тоя мач ни беше един от най-добрите от началото на първенството, имаше скорост (даже ББ дето коментира амглия само, го каза) имаше точни подавания и 2 точни центрирания :), липсва ни гол-майстора и стабилен негер-Обиец в центъро. Липсват ни химиите на лайноселецсамомпобедамайкаимдейба и физическа подготовка(екиме ега се задавиш с водка). Липсва ни търпение към Гонзо.

П.П.
Аз на Домо по никакъв начин не мога да се сърдя, само като го погледна :smt003
Все едно да се ненавиждаш или мразиш чичо Митко-стратега, ми той добър човек с чисти и прости виждания :D


Последна промяна Живко на Нед Авг 17, 2014 11:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Mr. Smith написа:
Това е, защото е от РусИ :wink:

Аз знам от къде е, помня и че работеше в ТВ7, т.е. бил е на хранилка на Цецоу ага. Това е причината и за поведението му, но според мен във форума на Левски трябва да се сдържа малко. През годините немалко наши са били примамвани с мръсни комунистически пари, но не са поддавали, тук обаче аха-аха да заплюе Левски и да надене жълтите парцали. Не му прави чест.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2594
Местоположение: Герена
И на мен ми се иска страшно много да играем футбол, но не го правим. И аз се израдвах на победата, но всичко това е чиста емоция на мига. Играта си остава същата и аз не видях никакви наченки на каквото и да било. Бавни и мудни футболисти, никаква идея какво да правят нито в атака, нито в защита. Вън свиня гадна!

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5364
Местоположение: София
"Обективните" журналя вият на умрело,че букитата извадили мача след гола на папагалите.Та в тая връзка им пожелавам всичко най-лошо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
аз имам въпрос и ми е важно....испанските мангали, кога ще почнат да вкарват? :smt027

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2594
Местоположение: Герена
targovishte написа:
аз имам въпрос и ми е важно....испанските мангали, кога ще почнат да вкарват? :smt027

Аниете е доста добър с топка в крака, но не иска да стреля, нямам идея защо... може би трябва да се поработи с него в тази насока, но определно момчето има техника и вижда играта, ако почне и да стреля няма да има забележка.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Играхме срещу един от най-слабите отбори в А група, които бяха тръгнали да се надиграват и са пълни с млади играчи :smt006
Хубава победа, да продължават да работят :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 9:31 pm
Мнения: 1213
Да бе надиграваха се :smt005 , но иначе да


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юни 28, 2007 9:38 am
Мнения: 870
Аз лично се радвам, че победихме и гледахме мача в заведението.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
С кого са се надигравали, бре, бачи Шмидт :lol: Минаха два пъти центъра, нямаха едно положение, а накрая бавеха времето.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Опитваха се, определено не се бяха затворили както бяха направили буферите и други разни :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Нито ни правеха преса, нито нищо.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Шмиц е прекалил с пиенето.....лошо няма де.... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 636 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com