forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 18, 2018 4:09 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 13410
Братле, идвай на мача и пиши на вашия вариант на българския, не си играй с тоя транслейт! Само Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Съб Май 17, 2014 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 18144
SouthSupporter написа:
Е това е извратено бе :shock: Македонски в гугъл транслейт :shock: Пич, моля те пиши на български! Иначе, само Левски :levski


Преди като напишеше "Живко Миланов" и като дадеш превод от български на македонски излизаше "Фернандо Торес"

Оправи ли са го обаче :smt012

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
Во ред. Од сега ќе пишувам на македонска варијанта на бугарски јазик. Се надевам дека ќе се разбереме. :smt026


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 6799
Е така вече ми харесА! Спокойно може да заебеш матурите и да си избухваме :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:00 am 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 4990
Blue_Fan_MKD написа:
Во ред. Од сега ќе пишувам на македонска варијанта на бугарски јазик. Се надевам дека ќе се разбереме. :smt026

Ке се разбереме много ясно. Я са ти кажи отдек на дек стана фен на Левски. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:02 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 3051
Местоположение: сектор "А", блок 5
Blue_Fan_MKD написа:
Во ред. Од сега ќе пишувам на македонска варијанта на бугарски јазик. Се надевам дека ќе се разбереме. :smt026
Разбираме те идеално! Идвай на мача. От теб пътните, от мен билета и пиенето :bigok

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
Навистина би сакал да дојдам, затоа што знам каква ќе биде атмосферата, ама сепак матура си е матура... Инаку, го симпатизирам Левски од поодамна, а вистински фан станав пред 2 години. Прв натпревар што сум гледал на Левски е со Киево во квалификации за ЛШ, кога бев на одмор во Несебар. Истата година го гледав во живо и натпреварот со Челзи, како што реков претходно. Тие години не бев некој симпатизер на балканскиот фудбал, односно не ги следев натпреварите од балканските лиги. И додека сите другари, роднини навиваа за некој екс-ју тим(Цз,Партизан, Динамо,Хајдук) и ме тераа да навивам за некој од нив, јас одбивав заради слабиот квалитет на фудбалот. И сосема случајно, гледав некој натпревар на Левски против Литекс, мислам дека беше некој супер куп. И малку по малку се повеќе и повеќе ги следев натпреварите. И ги следев двете сезони во ЛЕ, а таму од 2012 сум да кажам прав навивач и ги гледам 80% од натпреварите сигурно. А еден од најлошите спомени е последното коло минатата година. Ете тоа е мојата приказна. Форумот го читам можеби една година, а сега решив и да се регистрирам. Поздрав до сите и напред Левски :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 23, 2013 7:47 pm
Мнения: 2231
Къде ги гледаш тея мачове? В македония дават ли ги?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12369
Местоположение: София..
Blue_Fan_MKD написа:
Навистина би сакал да дојдам, затоа што знам каква ќе биде атмосферата, ама сепак матура си е матура... Инаку, го симпатизирам Левски од поодамна, а вистински фан станав пред 2 години. Прв натпревар што сум гледал на Левски е со Киево во квалификации за ЛШ, кога бев на одмор во Несебар. Истата година го гледав во живо и натпреварот со Челзи, како што реков претходно. Тие години не бев некој симпатизер на балканскиот фудбал, односно не ги следев натпреварите од балканските лиги. И додека сите другари, роднини навиваа за некој екс-ју тим(Цз,Партизан, Динамо,Хајдук) и ме тераа да навивам за некој од нив, јас одбивав заради слабиот квалитет на фудбалот. И сосема случајно, гледав некој натпревар на Левски против Литекс, мислам дека беше некој супер куп. И малку по малку се повеќе и повеќе ги следев натпреварите. И ги следев двете сезони во ЛЕ, а таму од 2012 сум да кажам прав навивач и ги гледам 80% од натпреварите сигурно. А еден од најлошите спомени е последното коло минатата година. Ете тоа е мојата приказна. Форумот го читам можеби една година, а сега решив и да се регистрирам. Поздрав до сите и напред Левски :lsfc1


Идвай на мача, поемаме те на наши разноски. Заеби го тоз бал (матура) :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
ICF написа:
Къде ги гледаш тея мачове? В македония дават ли ги?

Не, на интернет ако има ливе стреам. Во Македонија, се што е Бугарско се смета за непријателско и моите другари ми замеруваат што навивам за Левски, иако им објаснував за моето потекло и дека апсолутно немам никаква врска со ,,Македонија", каква тие ја претставуваат. Затоа се повеќе размислувам да се запишам на факултет во Софиа. Каква е процедурата ако во прва студирам во Скопје, а потоа се префрлам во Софиа?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 12312
Направо се записвай в София. Ще ти е малко по-скъпо обаче.

Ето тук има повече информация: https://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/ ... i_studenti

http://www.unwe.bg/international

_________________
Утре. Вестниците. Първи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 21377
Местоположение: гр. Голямото село
В повечето университети имаше облекчения за граждани от Македония, Молдова и Украйна :roll: Какво искаш да учиш?

_________________
АреБеАреБеДаТиЕбаМакята!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
antonatan написа:
В повечето университети имаше облекчения за граждани от Македония, Молдова и Украйна :roll: Какво искаш да учиш?

Електротехника. Меѓутоа, треба да се полагаат некои предмети, а мислам дека пројде рокот.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Идвай на мача ! :levski Далеч няма да си единствения от Скопие, който ще присъства на юбилея.
Мойто роднини са се организирали и ще дойдат 1 кола. Радвам се, че си решил да пишеш във форума и подкрепяш САМО ЛЕВСКИ ! :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 1:45 pm 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 4990
А бе тая матура не е ли сутринта? Мача е от 21:45 имаш време да дойдеш. :smt047

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12369
Местоположение: София..
Eric Cartman написа:
А бе тая матура не е ли сутринта? Мача е от 21:45 имаш време да дойдеш. :smt047


Матура явно значи бал при тях :)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Добре дошъл и от мен !!! :levski

Слушай хората, идвай на мача. :lsfc3

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 2:23 pm 
Online

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 4990
acrimonious написа:
Eric Cartman написа:
А бе тая матура не е ли сутринта? Мача е от 21:45 имаш време да дойдеш. :smt047


Матура явно значи бал при тях :)

Ами, ако е така направо да идва тогава нема кво да го мисли. :strkstrk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 21377
Местоположение: гр. Голямото село
Blue_Fan_MKD написа:
antonatan написа:
В повечето университети имаше облекчения за граждани от Македония, Молдова и Украйна :roll: Какво искаш да учиш?

Електротехника. Меѓутоа, треба да се полагаат некои предмети, а мислам дека пројде рокот.http://www.mon.bg/?go=page&pageId=15&subpageId=173
Това е на страницата на Министерството на образованието. Пише за кандидатстване. Доста са нещата за четене. Не знам как е обаче с прехвърлянето. Гледам има държавна поръчка за електротехника.
Това е от сайта на Техническия Университет http://www.tu-sofia.bg/Foreign-St/inform-KStud.htm
но пак е за кандидатстване.

_________________
АреБеАреБеДаТиЕбаМакята!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Май 18, 2014 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
https://www.youtube.com/watch?v=6PSad5KvhYo
Има ли вистина во овој клип? Сум бил во Бугарија неколку пати на одмор(Албена, Поморје, Созопол, Несебар) сум бил и на 1 ден во Слнчев Брег, но тогаш бев помал и гледав некои други работи... Размислувам оваа година да го посетам пак Слнчев Брег :bigok
Што се однесува до факултетот ми рекоа да прашам во амбасадата и таму се пријавувам а пријавата е до јуни... Ќе видиме за условите и дали ќе соберам доволно пари.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Вто Май 20, 2014 7:26 am 
Айде да не се излагаме умишлено пред хората? :roll: Не мисля, че момчето ще схване иронията ти с тази циганска чалга.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Сря Май 21, 2014 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 04, 2010 3:34 pm
Мнения: 3520
Местоположение: София Норд
Без да съм учил македонски, всичко му разбирам на пича... Евала, момче! Само Левски и кур за србе на врбе! МАКЕДОНИЯ Е БЪЛГАРСКА!!!!!!!

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Съб Май 24, 2014 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
Да го честитам јубилејот на клубот и да дочекаме многу титули, купови и трофеји... Се надевам дека убаво поминавте на вчерашниот меч, по сликите што ги гледав беше преубаво. Поздрав до сите! Сега одам да спијам и да се оправам од матурата... :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Съб Май 24, 2014 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Само Левски :levski Как се справя нашият голям любимец Данчо Милев во Шкендерия :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Съб Май 24, 2014 8:51 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 3051
Местоположение: сектор "А", блок 5
Кока-Кольо написа:
Само Левски :levski Как се справя нашият голям любимец Данчо Милев во Шкендерия :bigok
Как не те беше срам да му сбъркаш името.. :bigok Крокодилски сълзи роних, че неблагодарното говеждо племе не го покани да му връчи плакет за заслуги! :smt089 Засрамете се.. :loser2

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Чет Юни 12, 2014 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
Кај сте браќа, што се прави? :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Чет Юни 12, 2014 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 21377
Местоположение: гр. Голямото село
Приеха ли те нещо да учиш :bigok

_________________
АреБеАреБеДаТиЕбаМакята!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Нед Юни 15, 2014 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 14, 2014 7:39 pm
Мнения: 20
Па завршив со матурата па ќе видиме резултати. А за факултет ќе почнам во Скопје, па после можеби ќе се префрлам во Софија.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Сря Юни 18, 2014 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4697
Трябваше направо да идваш в Технически университет София. Щяха да те приемат лесно,

_________________
Големи, празни ташаци, 'щото сме ти ебали майката!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Levski fan
МнениеПубликувано на: Сря Юни 18, 2014 12:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 4111
Местоположение: Х Х Х
Стига, бе. Пич изглежда момчето. Защо му подливаш вода така, в ТУ да ходел..? :mrgreen:

_________________


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 70 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com