forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пон Юли 23, 2018 7:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 119 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Одобрявате ли кандидатурата?
1. Да 88%  88%  [ 287 ]
2. Не 6%  6%  [ 20 ]
3. Нямам мнение 6%  6%  [ 19 ]
Общо гласове : 326
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2014 6:11 pm 

Подкрепям! :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2014 6:28 pm 
Аватар

Когато цифрите (в анкетата) говорят, дори аз ще си замълча. Успех, с каквото можем ще помагаме! :lsfc3 :lsfc4 :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 13, 2014 7:53 pm 

Моето лично мнение е, че всяка подобна инициатива е обречена на тотален крах и неуспех, докато мустака управлява Левски.
Затова и гласувах против.

Наистина не знам какви са ви плановете относно развиване на маркетинга и търговската дейност на клуба, това са много комплексни дейности, за чието качествено развиване са необходими и целеви инвестиции.

Желая успех в професионален план, но с Батков начело тоя клуб не го чака нищо добро, колкото и да са хубави идеите, чисти помислите и обнадеждаващи прогнозите. :smt023
Ще се радвам да споделяте какво върви и какво не, какви трудности и проблеми срещате и каква помощ е необходима.

Дано въпреки всичко потръгнат нещата, защото българският спорт има крещяща нужда да заработи ръка за ръка с бизнеса в името на прогреса и по-бързо развитие.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 1:01 am 
Аватар

Гласувам със "ЗА", чисто и просто, защото знам, че любимият ни отбор може да бъде спасен само от хора, които милеят за Левски и които няма да се предадат пред трудности, няма да поставят себе си пред това, което е добро за клуба, няма да търсят лични облаги. За мен това е пътят - умни млади Левскари, ангажирани с интересите и проблемите на клуба, работещи и борещи се за едно по-добро бъдеще.

"ЗА", защото вярвам и на двамата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 8:25 am 
Аватар

In bachy Tony we trust :smt023 :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 11:16 am 

Къде видя млади бре, Седем:едно е ходеща антика :bigok

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 11:25 am 
Аватар

Тъкмо щях да я поканя на сладкарница Вики и да почерпя за тези ѝ думи :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 12:11 pm 
Аватар

Ще ви помагаме колкото можем, но вие най-добре знаете от какво да се пазите! Само Левски!

НИТО КРАЧКА НАЗАД!

СЛЕДВАЙ ОТБОРА СИ И ГО ОБИЧАЙ, КЪДЕТО И ДА СИ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 1:57 pm 
Аватар

incheto_1914 написа:

Че и умен Добре, че е Козареца да го вкара в правия път
Сега сериозно. Гласувах с ДА, тъй като съм убеден, че ще се справите с това което сте намислили, подводните камъни ще са много, но ние ще помагаме да се преодолеят. Опитът също е на ваша страна и двамата сте " гърмени зайци " . Успех момчета и САМО ЛЕВСКИ :lsfc3
Да очаквам ли и аз покана за сладкарница :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 2:16 pm 

Да, в Стратилат

После ще те води в оня лъскавия на Шарлопов :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 4:35 pm 
Аватар

Mr. Smith написа:
incheto_1914 написа:

Че и умен Добре, че е Козареца да го вкара в правия път
Сега сериозно. Гласувах с ДА, тъй като съм убеден, че ще се справите с това което сте намислили, подводните камъни ще са много, но ние ще помагаме да се преодолеят. Опитът също е на ваша страна и двамата сте " гърмени зайци " . Успех момчета и САМО ЛЕВСКИ :lsfc3
Да очаквам ли и аз покана за сладкарница :strkstrk

Смити, малко ми е неудобно да предложа, но що не вземеш да се включиш и ти? Със сигурност ще има нужда от още хора, такива като теб, отдадени на каузата. Гледам, всеки ден си НА Софията, отговаряш и на условието "гърмян заек", така че...
Не се съмнявам, че и така ще помагаш активно, но може да си по-полезен като част от екипа официално, знам ли... Ако можеш да го съвместяваш с личните ангажименти и имаш желание...

ПС Освен това не бива да се пренебрегва вероятността Седем:Едно и Козареца да пожелаят да врътнат чеверме, а да нямат шимейл подръка :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 6:09 pm 

Твърдо ЗА.
Винаги може да ме потърсите ако имате нужда от помощ.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 7:30 pm 
Аватар

Аз не съм гласувал и не смятам да го правя, тъй като имам мнение, което бих го споделил лично с тях двамата.

Използвам темата да поставя един въпрос, който мисля, че е от особено значение. На заседанието на УС на Тръста се е обсъждало да се търсят кандидатури за хората, които разбират от финанси, маркетинг, спортен мениджмънт и т.н. Мисля, че този форум има няколко такива кандидати и може да помислим да предложим ние такъв. Аз лично се сещам за 2ма човека - SZ_Fen и бачи акримоний, които мисля, че могат да помогнат (разбира се стига да искат). Честно казано бих се кандидатирал и аз, но не мисля, че притежавам нужния професионален и житейски опит. Та какво мислите?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2014 8:18 pm 
Аватар

SZ_Fen едва ли ще може да присъства на заседанията на УС от Америка :bigok Според мен трябва да ѝм пратим Проданов :pastor

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2014 11:47 pm 
Аватар

Фактът, че имате топките и нервите да се заемете с това в такъв момент, говори повече от всякаква предизборна кампания :smt001
Желая успех и на двамата, пазете се от провокации , знаете откъде и защо.
Нека доброто и ЛЕВСКАРСКОТО да ни обедини и да надделее!
ЛЕВСКИ ще пребъде! :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 20, 2014 9:46 am 
Аватар

Чак сега я виждам тази тема. Двамата сами си слагате главите в торбата с лайната, затова е редно всички, които сме гласували 'за', да застанем твърдо до вас и във всеки един момент да указваме подкрепа и да помагаме, когато е нужно!
Успех!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2015 2:16 pm 

Вече нееднократно им се изходиха върху главите и тепърва ще продължава да се случва.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2015 2:22 pm 
Аватар

Още нищо не се е случило, чакай да видиш след няколко месеца :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 06, 2015 3:09 pm 
Аватар

Цитат:
На 05.01.2015 година в офиса на ПФК Левски се проведе заседание на УС на Дружеството, в присъствието на г-н Иво Тонев – Председател на УС, г-н Константин Баждеков – Изпълнителен директор на клуба, г-н Васил Колев – председател на Тръст „Синя България”, г-н Владимир Владимиров – председател на НКП и представители на други фенски структури. На заседанието бяха поканени мажоритарният собственик г-н Тодор Батков и спортният директор на клуба г-н Георги Иванов. Членовете единодушно решиха да се провеждат минимум две редовни заседания на УС месечно.

Членовете обсъдиха тежкото финансово състояние на клуба и взеха решение на следващото заседание, което е насрочено за след две седмици, да бъде обсъден и приет проекто-бюджет за втория полусезон на спортната 2014/2015 година.

Във връзка с подобряването на маркетинговата политика на клуба съветът взе решение да бъде създадено ново търговско дружество, с участието на клуба Левски и представители на Тръст „Синя България” – експерти в областта на маркетинга и рекламата. Дейността на новото дружество ще бъде насочена към развитие на маркетинга, мърчaндайзинга, рекламата и управлението на медиите на ПФК Левски. Приходите от дейността му ще постъпват в клуба.

Обсъдиха се предложения за допълване на УС и се взе решение съветът да бъде допълнен в срок до края на месец февруари, тази година. УС се запозна със спортно-техническото състояние на представителния отбор, определен бе бюджет за първия отбор и бе поставена задача за класиране в евротурнирите.

Бяха поставени основите на едно ново градивно партньорство между представителите на НКП, Тръст „Синя България” и клуба, като се създаде един абсолютно нов модел в управлението на Дружеството с цел отваряне на нова възможност за участие в прякото управление на всеки един привърженик на Левски.

http://www.levski.bg/news_id.php?news=174413

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Яну 07, 2015 3:17 am 
Аватар

Цитат:
На 05.01.2015 година в офиса на ПФК Левски се проведе заседание на УС на Дружеството, в присъствието на г-н Иво Тонев – Председател на УС, г-н Константин Баждеков – Изпълнителен директор на клуба, г-н Васил Колев – председател на Тръст „Синя България”, г-н Владимир Владимиров – председател на НКП и представители на други фенски структури. На заседанието бяха поканени мажоритарният собственик г-н Тодор Батков и спортният директор на клуба г-н Георги Иванов. Членовете единодушно решиха да се провеждат минимум две редовни заседания на УС месечно.

Членовете обсъдиха тежкото финансово състояние на клуба и взеха решение на следващото заседание, което е насрочено за след две седмици, да бъде обсъден и приет проекто-бюджет за втория полусезон на спортната 2014/2015 година.

Във връзка с подобряването на маркетинговата политика на клуба съветът взе решение да бъде създадено ново търговско дружество, с участието на клуба Левски и представители на Тръст „Синя България” – експерти в областта на маркетинга и рекламата. Дейността на новото дружество ще бъде насочена към развитие на маркетинга, мърчaндайзинга, рекламата и управлението на медиите на ПФК Левски. Приходите от дейността му ще постъпват в клуба.

Обсъдиха се предложения за допълване на УС и се взе решение съветът да бъде допълнен в срок до края на месец февруари, тази година. УС се запозна със спортно-техническото състояние на представителния отбор, определен бе бюджет за първия отбор и бе поставена задача за класиране в евротурнирите.

Бяха поставени основите на едно ново градивно партньорство между представителите на НКП, Тръст „Синя България” и клуба, като се създаде един абсолютно нов модел в управлението на Дружеството с цел отваряне на нова възможност за участие в прякото управление на всеки един привърженик на Левски.

http://www.levski.bg/news_id.php?news=174

От Вчера е късно, но от днес да се натиска яко на Тръста, Братя Левскари! Батков-ВЪН.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2015 5:47 pm 
Аватар

Заседанията на тръста са качени на страницата ѝм. Харесва ми, че вече реално се предлага как ще се финансира новото маркетингово дружество. Има ли отговор от Иво Тонев дали Левски ще плати 50% от парите?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 9:05 am 
Аватар

Не знм дали е задаван този въпрос, но според мен е доста логичен - какво налага да се прави напълно ново дружество с някви участия, проценти и тн? Не съм чувал друг клуб в света да си вади цяла структура от себе си (в случая маркетинг отдела) и да я дава на трети лица? Не е ли по-лесно след като Тръста има идеи да си ги реализира в сега съществуващия маркетинг отдел? Просто директорът се избира от тръста, той си назначава хората, подписва се споразумение с клуба каква част от приходите ще се реинвестира и всичко е точно. Какво налага отделянето на маркетинга и мърчъндайзинга от клуба?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 12:47 pm 
Аватар

Необходимостта да се гарантира, че Тодар няма да се меси. В рамките на клуба няма как да се случи това Тръста да решава. А иначе не става дума за "изваждане" от клуба, а просто отделна структура. Всъщност има и други такива - доколкото знам примерно Барселона има собствено дружество, което се грижи за тия неща.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 1:14 pm 

А защо няма медийна кампания за акциите? Питам съвсем добронамерено :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 1:18 pm 
Аватар

Е тук вече не мога аз да кажа

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 1:23 pm 
Аватар

Може би, защото няма кой да я организира :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 1:53 pm 
Аватар

Рекламна кампания е трудно да се организира, защото сме на ръба на закона с това дарение и предоставяне на акции. Най - много да излезне нещо от сорта "дарете за отбора". Вместо това засега е предвидено национално турне на тръста, на което ще се разяснява на дълго и на широко всичко, а ден след това във всеки посетен град човек от клуба ще събира даренията и дава акциите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 1:57 pm 
Аватар

Много добра идея според мен.Даже,тоя ход ми се струва много по-силен,отколкото рекламна кампания. :smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 3:52 pm 

mech0 написа:
Рекламна кампания е трудно да се организира, защото сме на ръба на закона с това дарение и предоставяне на акции. Най - много да излезне нещо от сорта "дарете за отбора". Вместо това засега е предвидено национално турне на тръста, на което ще се разяснява на дълго и на широко всичко, а ден след това във всеки посетен град човек от клуба ще събира даренията и дава акциите.

+1

И за мен при създалата се ситуация и предвид закона за публичното предлагане на ценни книжа. Май тоя подход е най-добрия.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 119 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]