forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Сеп 23, 2018 3:14 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Ще посетите ли събитието?
1. Да 17%  17%  [ 12 ]
2. Не 68%  68%  [ 48 ]
3. Не знам още 15%  15%  [ 11 ]
Общо гласове : 71
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 8:58 am 
Аватар

Специално във фесбук съм убеден, че има тонове лайномети, които само дават акъл, като нито са членове на тръста, нито ходят на стадиона, нито ги ебе за Левски...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 9:55 am 
Аватар

Аз този сезон няма да ходя на стадиона. Няма и член на тръста да стана поне докато не видя завой към оригиналната му идея. И не приемам, че "давам акъл" - просто си казвам мнението, защото думите "форум Левски" предполагат място, където Левскари споделят мненията си.
Аз искам да си дам парите на клуба, но не и като благотворителност, особено пък за Тодор Батков. Дадох 400 лева за фланелки този сезон - като направят пак нещо смислено ще им дам нови 400. От 1999 до сега почти не съм пропускал да купя абонаментна карта. Обаче ми писна стадионът да е руина, кенефите наводнени , а на терена Бру или Бедоя. Като покажат промяна в мисленето - пак ще си купя. Както каза Змея - на мач се ходи за удоволствие, а не за изпитание на мъжеството, все пак отдавна не съм тинейджър.
Бомби не съм мятал никога, нито мои приятели са. Да ми казват, че трябва да даря за да компенсирам нечия бомбичка некак си не ми се връзва. Да излезнат с план как ще се справят с бомбите и свастиките и тогава.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 10:26 am 
Аватар

Еми ти две седмици не можа да оправиш принирането на заявлението от сайта. Ако бяхме тръгнали да си даваме мнението за това по начина, по който някои хора го правите, кой знае колко щеше да ни се сърдиш...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:24 am 
7:1, казах ти нещо приятелски. Заебавай тези неща и си гледай работите, че да може да ходим поне по мачове и да ядем скъпи кюфтета с още по-скъпа гарнитура. Да не се докараш до положение да не можеш и това и да трябва да ядем кебапчета ок кауфланд по 29 стотинки на крак на паркинга. Остави Левски на левскарите, които знаят какво трябва да се направи. И макар никога да не са предприемали нищо, освен знанието, което носят, аз съм чел в една книга, че е имало и такива случаи на успели. На Левски от много време му трябва само чудо. Така че чакаме да се случи. Нищо друго и човек не може да оправи.
Вчера нямах какво да правя и четох темите на тръста в букакето. Смях се с глас, после отписах страницата, влязох си и в пощата и отписах и оттам мейл, заявки и глупости, отбелязах ги като спам. Тръста идва точно навреме, за да ни помогне да ни разкрие и закрие като публика. Да ни завърже за теглича на колата, че да ни види целия град какви сме мърши.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:30 am 
Докато Т.Б е начело аз няма да съм на стадиона, ама как ще махнем Т.Б и как той би могъл да ни чуе - това няма значение. Тъпото е, че на същия порутен стадион, със същата некадърна политика, със същия собственик, с директор, който води ментета след ментета и прибира огромни комисионни, с хора, които мятат същите бомби, но с добри резултати(плод на моментен късмет с три трансфера) идвахте да се забавлявате. За едно сте прави. Да си левскар сега изисква мъжество. Кофтито е , че повечето жени и момичета, които са от Левски показват в пъти по-голямо такова. И да, това е форум, нека всеки си изказва мненията по различни въпроси. Аз обаче масова агитация, защо видиш ли било ненормално да си на стадиона, няма да приема за левскарска и адекватна. Ако не искате да заприличаме все повече на ония червените миндили, по-добре или се осъзнайте, или спрете да пишете демотивиращи глупости. Просто си го признайте - вие искате резултати. През кура ви е за всякаква стойностна политика и ще се върнете на стадиона, когато Левски почне да бие, ако ще Т.Б и той да е на 100 години.

Има един хора, които доста от вас сигурно познават и които са може би единствените хора, които имат адекватна и силна причина да не ходят на мачове. Същите тези хора не просто не спряха да посещават, а даже почнаха да вършат всичко с пъти по-голяма сила.

Последна промяна El Hacendado на Нед Авг 17, 2014 11:54 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:43 am 
Аватар

:smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Повечето хора просто си искат нов Бащица ала домуса...

Аз сера по ръководството, защото искам промяна на мисленето, но разбирам, че тази промяна без феновете на стадиона няма как да стане.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 11:43 am 
Аватар

Успех в днешната сбирка. Дано е пълзотворна и сплотяваща. И хора разберете в тази идея според мен няма нужда от дразги, каузата е една :levski

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 12:16 pm 

acrimonious написа:

Аз сера по ръководството, защото искам промяна на мисленето, но разбирам, че тази промяна без феновете на стадиона няма как да стане.

Не мисля, че повечето хора искат нов бащица. Според мен повечето не искаме тази Бащица независимо от процентите, политиките и другите обещания..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 12:36 pm 
Аватар

Напротив, повечето от тия, които забравиха къде е стадиона ще се върнат само и само да дойде някой,който да дава пари и да има титли, дале ще е Батков, Пеевски или Домусчиев за тях няма значение, тях не ги интересува история, ценности и такива глупости, които са в главите на малцината останали да се борят с вятърни мелници.

Последна промяна Mr. Smith на Нед Авг 17, 2014 1:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 12:50 pm 

Ами то и тук бе написано, че вариантът Пеевски не е кой знае колко лош :bigok

Смешното на този вариант е, че не толкова самият "Debelia" се натиска, а разни хора около него му обясняват от бая време да ни взема за да си лъска имиджа :bigok

Както новият политик нави Мустака за жалтити

Парадоксално, но факт :smt005

п.п. Това пак е от русенската част на София :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 12:53 pm 

Това само можем да гадаем. Нормално е да има фенове, които идват при добра игра и резултати, фенове, които са редовни и ултраси, които са навсякъде. От втората група доста хора спряха да идват заради бащицата и управлението.
За мен е самозаблуда да мислите, че при 900 човека на Герена всички останали левскари са "глорихънтъри " и чакат новата бащица...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 1:06 pm 
Аватар

Идеята е гласът на фена да се чува. Как ще стане това ? Единият вариант е с посещение на стадиона, другия е с членство в организация, примерно тръста, щото качулките са предатели и батковисти/тоневисти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 1:14 pm 

Има ли някой, който ще ходи с кола от Изток или околните квартали?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 1:44 pm 

Mr. Smith написа:
Идеята е гласът на фена да се чува. Как ще стане това ? Единият вариант е с посещение на стадиона, другия е с членство в организация, примерно тръста, щото качулките са предатели и батковисти/тоневисти

Нямаше нужда от това за качулките. Не смятам, че е нужно гласът на фена да се чува. Ако един клуб се управлява като такъв с дългосрочна визия от професионалисти не трябва феновете да дават акъл за управлението. Феновете трябва да изискват само "сърце и душа " от футболистите.
Това с масовост на феновете за да се били чули съм казвал вече, че е оправдание.
За тръста се надявам да успее. Ще дойда на общото събрание да разбера как батков ще го чува. Дано да има вариант и веднага ще се регистрирам.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 2:00 pm 

Прочетох нещата тук, ще ви кажа и моето мнение.
Първо се обръщам към Боян, като първия човек, с който стартирахме тази идея. Boyo, мисля, че с последния пост си направил пълния кръг и си се върнал в началното положение на 19 октомври миналата година преди мача с лит(*кс-етрополе. След него ти ми написа "Това е дъното. Трябва да направим нещо." Така се роди тръста. Оттогава направихме доста неща или твърдя, че хората от тръста бяха вдъхновението да се случи следното: учреди се тръст; взе съдебна регистрация; заговори се за дългове и одити, програми и концепции; феновете на Левски направиха стогодишния си юбилей сами и без нито една стотинка от клуба; събра се добра сума, голяма част от нея се похарчи по възможно най-добрия начин - за децата; показахме твърдост на собственика, като отказахме да бъдем купени с място в УС на Левски; накарахме собственика да иска да ни дава акции; започнахме преговори и достигнахме момент, в който зависи от нас да ги вземем; Батков и Баждеков ни дойдохана килимчето на наш УС и ги накрахме да изнесат всички данни за състоянието на Левски.
И сега се връщам към думата "направим". Аз я разбирам като това наистина да направим, включително и ти. Ти беше инициатор, а за времето от 19 октомври не намери време дори да станеш член на тръста или да доведеш от начало до край поне една кауза или идея. Когато си убеждавал хората тук колко готино нещо ще е тръста, най-логичното е да си сред тези, които работят най-сериозно за него. Как да те вземат насериозно хората, като ти говориш за тръста с "те".
А как се връща към "оригиналната идея"? Нямам представа, която е тя, но със сигурност идеята не е да изолираме който и да е левскар от тръста. Няма такава идея на нито един тръст в света или поне така пише във всеки устав, включително този,който ти преведе от една международна асоциация. Но дори и да приемем, че тръстът трябва да води политика, то тази политика я определят членовете или в най-лошия случай ръководителите му. Ти по какъв начин поиска да участваш в политиката на тръста? Предложих ти да те номинирам в УС, защото моето разбиране е, че именно инициаторите трябва да направят така, че тръста да укрепне. Отказа. Можех да откажа и аз и да си гледам кефа на стадиона, ама отделих време, нерви и средства. След това ни даде едно предложение да отправяме оферта на Батков за купуване на клуба. Веднага те поканихме на УС, дойде, хвърли едно листче и не се появи никога повече. А ето че ние по твоето листче свършихме някаква част, като изключим тоталните безумия като това да му предложим 5 милиона лева, които нямаме в касата, за да сме играели на "всичко или нищо", както сам каза. Е, аз не искам да се излагам с нещо, което гледам насериозно. Така че не зная кога тръста ще се върне към оригиналната идея, която ти си имал, но усилията на този етап, които полагаш това да стане, са с безкрайни глупости по форумите, с които искаш да го дискредитираш. Били сме превзети от Батков, от Гугутките, от не знам си кого? И как се установява това? Сигурно Гугутките дават насоки на преподавател в университет или на водещ нотариус каква позиция да заемат? Нали има протоколи, всеки вижда какво се решава и какво се говори.
С това завършвам, другото съм ти го казал в личен разговори и с битовизми няма да се занимавам. Мисля, че просто предстои отново да завъртиш колелото, като стигнеш до това дакажеш на някого "Достигнахме дъното. Трябва да направим нещо". Въпросът е да има на кого да го кажеш и да намериш съмишленици. Дотогава: приятни виртуални занимания!

Сега по-важното и за акцията. Тя е един социален експеримент. Ще покаже много неща, които ние ще имаме смелостта да кажем на глас, особено на Общото събрание, когато трябва да се готви за "велики дела" и да вземаме част от Левски. Всеки говори колко важно е това и какъв педал е Батков, ама малцина са тези, които имат идея как да го махнат, камо ли да вървят по този път. Тук изобщо не е важно да се съберат разходите за програмката. УС на тръста си следва политика в това отношение. Ние седмината поемаме помежду си повечето разходи, докато укрепне тръста. Ще го направим и сега (ако се наложи). Тази акция ще покаже много неща - кой иска да руши и дали се интересува от това да гради например? Било далеч. Ами и "Герена" не е близо. И винаги си намираме оправдание. Късно е, мързи ме, Батков е лош, има качулки и т.н.
Никой обаче не е длъжен на никого наистина. Заради това аз съм против точно в този момент да разпиляваме енергия и да форсираме тръста да има хиляди членове. За какво? Някой да хвърли просто 20 лева, за да не го занимаваме? И да имаме примерно 10 000 лева повече в касата? Тръстът е нещо, което като идея ще се разбере бавно, ще узряват хората постепенно. Той не е 20 лева членски внос. И ви уверявам, че доста ценни хора срещнахме досега по пътя и има едно готино здраво ядро, от чиято воля и енергия ще зависи това, което ще се случи за в бъдеще. Тръстът не е масовка, в идеята му трябва да се повярва и няма нищо страшно от това как и с какво темпо се развива. Заради това и на 30 август не е гарантирано, че формално ще гласуваме нещо. Напротив. Ще решим само ако преценим, че сме узряли за това. Това, което няма да се промени е, че ще продължим да бъдем левскари.
И последно, един технически детайл, който Боян в негов стил е подхвърлил. Заведението, където ще гледаме мача и което е пожарен вариант, защото някой и трябва да ни иска там, е на Илия Козарев. Илия Козарев е един от учредителите на тръста и в първия ден след това дари 1000 лева без никакви условия, квитанции и съдебна регистрация. Не се почесваше, ослушваше и огелждаше. Не е качулка, а е собственик на просперираща компания. Така че нека да му правим промоция. Искам да има 500 човека като него, което е идеята на бизнесклуба, който подготвяме. Аз с удоволствие ще си пия бирата при хора като него.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 2:03 pm 
Аватар

Всичко това с присъствието на стадиона за да се чуе гласът на хората звучи наистина много хубаво и в една нормална държава би се получило. Аз лично съм на стадиона винаги когато имам възможност...но това е защото съм прекален мазохист. Докато всички се делят на групички...няма единство в исканията ни, макар уж всички да сме наясно къде е проблема...нищо няма да се промени. Фен клубовете са тези които уж трябва да обединят хората...те знаят най-добре как....но незнайно защо не се предприемат нужните действия, които да покажат ЯСНО, че не искаме повече мустакатия тумор да е начело. Уж всички разправяме как трябва да бъде премахнат...опре ли обаче до изказване на позиция...нещата заглъхват. Преди юбилея имаше няколко мача които ми дадоха надежда и се видя, че това е начина....каза се да мине 100 годишнината....и какво стана от тогава? Всичко се потули. Нещата стават с постоянство и масова агитация по стадиони и медии.....такова нещо тотално липсва.
Така, че разбирам много добре и хората които им е писнало от присъствието на стадиона....и със сигурност много от тях не са глори хунтъри...както им се дава определение. Убеден съм, че ако се обяви началото на една масова кампания против мустака с всички възможни средства...много от тези хора биха се включили. Не защитавам никой...просто винаги трябва да се гледа от двете страни на нещата....не от едната.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 2:12 pm 
Аватар

На мен това генерализиране как фен клубовете трябва да изрязят ясна позиция против Батков е просто обяснение как искаме друг да ни свърши работата. Фен клубовете са като някакви митични същества дето са отговорни за всичко. Все едно миналата година не се заяви позиция? Може би се очаква 'фен клубовете' да организират протест от 20 000 души срещу Батков, при това всеки ден. Поне на мен ми звучи така. А когато тези, които трябва да са членове на тия фен клубове ги няма, кой да ги организира тези неща? Може би четиримата души дето се водят на формални позиции?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 2:28 pm 
Аватар

acrimonious написа:

Много хора искат да се махне Батков и да дойде ХХХ (Батков 2). Но не могат да схванат, че не Батков е основния проблем, а самата система на управление. Докато един човек може да коли и беси, докато УС е само фиктивен прогрес няма да има. И да има ще е моментен и после завъртаме колелото отново. Цялата система трябва да се смени, а не Батков с човека Х. Дали ще е Батков, Домусчиев, Джуджето, Боко, Пееф, Тонев, все тая. Докато има пари могат да замазват положението, но идва един момент, когато всичко лъсва. Левски не трябва да е зависим от желанието и амбициите на някой.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 2:37 pm 
Аватар

Kryten написа:
На мен това генерализиране как фен клубовете трябва да изрязят ясна позиция против Батков е просто обяснение как искаме друг да ни свърши работата. Фен клубовете са като някакви митични същества дето са отговорни за всичко. Все едно миналата година не се заяви позиция? Може би се очаква 'фен клубовете' да организират протест от 20 000 души срещу Батков, при това всеки ден. Поне на мен ми звучи така. А когато тези, които трябва да са членове на тия фен клубове ги няма, кой да ги организира тези неща? Може би четиримата души дето се водят на формални позиции?

Никой не казва те да са отговорни за каквото и да било....а просто да обединят хората. Така както когато сме във Б се приканва винаги да се слуша човека от вишката....иначе ако всеки си кара поотделно нищо няма да се получи....това ми е идеята. Да се почне от някъде....и да има някакво постоянство. Не примерно веднъж или два пъти годишно да се спомене нещо против мустака...и това да е достатъчно. Не казвам да се организират масови протести....а да се почне от някъде...най-малкото почваме от натискане във всеки мач...пък от там нещата ще прерастват и все повече хора биха се включили. Защото иначе излиза, че сме примирени със сегашното си положение...макар, че в последно време стана ясно, че не малко хора са съгласни батюрк да остане защото щяло да дойде със сигурност по-голямо зло....или недай си боже да отидем в по-долна група и да не можем да се борим за титли и купи :roll: Това имам предвид. Просто се опитвам от доста време насам да си обясня защо няма ЯСНА позиция от Гугутки и тем подобни по темата....
Сега сигурно доста хора ще се подразнят....но това е моето мнение....а съм убеден, че има и други които мислят така.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 3:04 pm 
Аватар

Интересно ако след няколко месеца Владо се оттегли, тогава какви ще бъдат.... :) или просто качулки :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 4:12 pm 
Аватар

El Hacendado написа:
Докато Т.Б е начело аз няма да съм на стадиона, ама как ще махнем Т.Б и как той би могъл да ни чуе - това няма значение. Тъпото е, че на същия порутен стадион, със същата некадърна политика, със същия собственик, с директор, който води ментета след ментета и прибира огромни комисионни, с хора, които мятат същите бомби, но с добри резултати(плод на моментен късмет с три трансфера) идвахте да се забавлявате. За едно сте прави. Да си левскар сега изисква мъжество. Кофтито е , че повечето жени и момичета, които са от Левски показват в пъти по-голямо такова. И да, това е форум, нека всеки си изказва мненията по различни въпроси. Аз обаче масова агитация, защо видиш ли било ненормално да си на стадиона, няма да приема за левскарска и адекватна. Ако не искате да заприличаме все повече на ония червените миндили, по-добре или се осъзнайте, или спрете да пишете демотивиращи глупости. Просто си го признайте - вие искате резултати. През кура ви е за всякаква стойностна политика и ще се върнете на стадиона, когато Левски почне да бие, ако ще Т.Б и той да е на 100 години.

Прав си, искам резултати. Както казах, аз ходя на стадиона да се забавлявам - нямам комплекси за мъжествеността си.
Ако ти не виждаш обаче връзката между кадърно управление и резултати - това вече е друг разговор.

Васко - на тези неща съм ти отговарял многократно, но ти отказваш да слушаш и си повтаряш едно и също. Дали онлайн комуникацията е проблема да се разберем не знам - като се видим следващият път на живо може да опитаме пак...

antonatan написа:
Еми ти две седмици не можа да оправиш принирането на заявлението от сайта. Ако бяхме тръгнали да си даваме мнението за това по начина, по който някои хора го правите, кой знае колко щеше да ни се сърдиш...

Еми да беше изказал мнение, тогава можеше и да разбереш как седят нещата в действителност :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 4:21 pm 
Аватар

Изказах мнение и беше оправено :wink: но не съм търсил под вола теле

едит: а и това, дето има черта при принтирането с Хром оправи ли го?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 4:56 pm 
Boyo написа:
El Hacendado написа:

Прав си, искам резултати. Както казах, аз ходя на стадиона да се забавлявам - нямам комплекси за мъжествеността си.
Ако ти не виждаш обаче връзката между кадърно управление и резултати - това вече е друг разговор.

Васко - на тези неща съм ти отговарял многократно, но ти отказваш да слушаш и си повтаряш едно и също. Дали онлайн комуникацията е проблема да се разберем не знам - като се видим следващият път на живо може да опитаме пак...

antonatan написа:

Еми да беше изказал мнение, тогава можеше и да разбереш как седят нещата в действителност :wink:

Еми дал съм конкретен пример как със същото некадърно управление се постигнаха големи успехи. Връзката резултати-управление далеч не е право пропорционална. Всъщност точно заради "резултати" от този тип характер го духаме на 3 фронта - клубен отбор, национален отбор по футбол и волейбол. Това е защото винаги губим връзка с реалността - тогава Батков си беше Батков, а не Тара и куп други примери. Мога да ви кажа със 100% сигурност, че ви е абсолютно през кура и за политика, и за начин на управление стига той да доведе до някакви резултати. Аз лично гледам точно както acrimonious написа - аз искам политиката на Левски в дългосрочен план да бъде стабилна. Такова нещо може да стане чак когато има и стабилна и единна публика (и тук въобще не говоря за пеене, хореографии и.т.н). Вмомента сме на това дередже, защото ние самите се дискредитираме по абсолютно всеки въпрос. Всяко едно активно действие, било то и в неправилна посока, е в пъти по-добро от всяко бездействие, стоене на едно място и чакане на някой да ни свърши работата. Събличането на Петев е типичен пример. Това беше емоционален акт срещу управлението в клуба. Да, ама не - всичко трябва да се изкара като плод на задкулисни игри и други платени дришни. Да, прецедент или не, ситуацията изисква ние да сме по-активни от всякога дори да се достига до абсурдни ситуации. Докато не дойде момента, в който ние не почнем да мислим като един и не си изградим принципи, над които да градим като публика (пак повтарям - не ултрас, факли и.т.н), сме обречени да се бъхтим главите в стената (тя е една и е оцветена в синьо, а не в червено или зелено).

Тук ще дам пример със Звезда, но не с хардкор привържениците им от Делие, а с тези, които си седят на зрителските централни места. Хвърлят се 1000 бомби и 500 факли на едно тяхно вечно дерби и знаете ли какво си викат ония от източната и западната трибуна след като мачът е прекратен за неопределено време - "ония униформените няма ли да си свършат работата да загасят пожара". Мога смело да споделя, че там също употребяват огромно количество алкохол и наркотици, серат, повръщат и се бият помежду си в пъти повече от нас. Как пък не се намери един да ги погледне тия и да каже "тия качулки, наркомани пак преебаха празника, повече нема им стъпим". Но там хората (които и да мразим, и да не мразим ни превъзхождат чисто човешки в много неща) са минали през война и са разбрали колко важно е да са съдружни и да не се делят на части от облеклото. Докато продължават да мислят по този начин, те ще са по 50000 на дерби и по 20000 срещу Раднички Ниш и ще изпитват удоволствие да ходят на всеки мач НЕЗАВИСИМО от резултатите и главно заради това, че им се гледа футбол. Това е причината тук "мобилизация" като тяхната да няма такъв грандиозен ефект.

А като имаш афинитет само към резултатите, то тогава е напълно нормално да не пишеш мнение по всеки въпрос, който няма нищо общо с това Левски дали ще бие в следващия мач. Просто мнението мигновено става несъстоятелно. Точно заради това толкова хора не споделят "мнението" ти.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 4:59 pm 
Аватар

Впрочем относно мъжеството да ходим на стадиона- на мен животът ми е показал, че когато искаш да получиш нещо, трябва първо да проявиш мъжество и да дадеш от себе си много. Важи за жени, спорт, работа. Е случая бойо иска да даде 5 лева за билет и да получи извънземен футбол, което на този етап очевадно няма как да стане. Някой ден, когато се оправим, вероятно ще става. Но кажи ми честно- дали хората, които от години "не са
Им стъпвали на тия инвалиди" ще изпитат същия кеф като мен, който съм се влачил с години по села и паланки да гледам как ни бият всякакви селяци? ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 5:09 pm 

Що бе Бойо, мисля, че по-скоро бягаш от отговори, при това винаги, когато не ти изнася. Виж колко са елементарни въпросите във винаги дългия ми пост.
- Когато човек измисли нещо трябва ли да помогне на идеята да укрепне или трябва да я гледа отстрани, без да носи отговорност, а само да критикува?
- Какво точно не харесваш в политиката на тръста? Няма ли да се ангажираш да го промениш? Ето, давай - на следващото общо събрание лично се наемам да промотирам твоята кандидатура и да видим как работиш.
- Какво направи досега за тръста, който иначе толкова цениш като идея? Защо не намери време да станеш член поне или от самото начало се разминава с оригиналната идея?
- Какво би променил в тръста, ако си негов председател примерно? И да кажем имаш еднолична власт, ако приемем, че ще тие трудно да работиш с хора.
Ето виж, това може да помогне и на хората тук да разберат какъв е мотивът ти да плюеш така целенасочено по тръста.
Онлайн комуникацията си върви чудесно, аз нямам проблеми с нея, но и не останах с впечатление, че искаш да изясниш тези въпроси. А за офлайн комуникацията - трябва да има все пак и някакви общи теми, каузи и т.н. Не да си губим времето, животът е ценност.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 8:12 pm 
Аватар

El Hacendado - Преди всичко, евала за добре аргументираното мнение - ето така се води дискусия :smt023
Напълно съм съгласен с теб за много от нещата, разликата между моето и твоето мнение е в детайлите, но детайлите понякога променят цялата картинка. Ще се фокусирам на едно-две неща само:

El Hacendado написа:
Такова нещо може да стане чак когато има и стабилна и единна публика (и тук въобще не говоря за пеене, хореографии и.т.н). Вмомента сме на това дередже, защото ние самите се дискредитираме по абсолютно всеки въпрос. Всяко едно активно действие, било то и в неправилна посока, е в пъти по-добро от всяко бездействие, стоене на едно място и чакане на някой да ни свърши работата. Събличането на Петев е типичен пример. Това беше емоционален акт срещу управлението в клуба. Да, ама не - всичко трябва да се изкара като плод на задкулисни игри и други платени дришни.

Липсата на обща кауза и цел е проблем не само за феновете на Левски - писал съм в политическата тема, че това е пробемът и пред България като цяло и причината да се дърляме един-друг, вмесо да вървим напред. Не мога да се съглася обаче, че всяко активно действие е по-добро от бездействие - много неща ни закопават и разединяват допълнително, както въпросното събличане на Петев. А когато отборът е трагедия като сега – тогава неща като тези изпъкват още повече на преден план.

Въпросът е, че за да имаме обща кауза, обща цел и да има единомислие първата стъпка е ВСЕКИ един да бъде отворен за диалог и да е склонен да направи компромис с нещо... Аз това не го виждам за съжаление...В началото на тръста се надявах това да става, сега виждам разни с черепи на аватарите да се опитват да ми налагат тяхното мнение.

El Hacendado написа:
Тук ще дам пример със Звезда

Виж сега, има съществена разлика между Звезда и Левски - там се опитват да градят футболен клуб, а ние не е ясно какво правим. Ако тук имаше някой с топки да наложи тяхната политика да се налагат млади местни момчета съм сигурен, че и тук ще има много хора да застанат зад клуба.

El Hacendado написа:
Точно заради това толкова хора не споделят "мнението" ти.

Всъщност много хора го споделят, само че заради агресивното отношение към всеки изразил различно мнение от ултрасите, много хора просто не споделят мнението си публично. И тук, и в тръста съм получавал много лични съобщения от хора, които ми казват точно това.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 8:21 pm 
Аватар

Бойо, отдавна съм забелезал, че си особняк, ама чак толкова ненормален не знаех да си. Преди около година надъхваше за някакъв тръст, а година по-късно си се врътнал на 180. Не знам каква е била първоначалната идея, за която говориш, нито какво се е получило от Тръста днес, но едва ли здравомислещ човек може да очаква, че една идея няма да претърпи промени след вливането на стотици хора "под знамената й". Човек или си отстоява позицията, или не се захваща. Но оттеглянето си е "предавам се" и не може да се тълкува по друг начин.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 8:51 pm 
Аватар

Щото не става неговото. Но неговото три пъти се смени през годината. Първо беше на тотална война с/у Батков, после за сътрудничество с него, сега нещо-нищо. Не иска и хора от НКП да има в Тръста, но говори за обединение. Аз затова от няколко дена, тъй като съм член на НКП, мисля да се откажа от Тръста, за да не преча и аз. Ще проуча как стои този въпрос.

Цитат:
Чл.18. (1) Членството се прекратява:

1. с едностранно писмено волеизявление до Управителния съвет;

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 8:57 pm 
Аватар

Идеята е гугутките, качулките, НКП, анораците, кубинките да поведат хората на тотална война срещу Батков. След като 55212 ултраса потрошат кантората му, оскубят му мустака и го изгонят, хората като оня Драгой ще вземат нещата в свои ръце, затварят сектор Б с катинари, тия които все още ходят по мачове ще бъдат поименно предадени на органите на МВР и така Левски ще се превърне в МЮ на Балканите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 17, 2014 9:29 pm 
Аватар

Да, Козарски, предал съм се, не отричам...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]