forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Сеп 25, 2018 11:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Ще посетите ли събитието?
1. Да 17%  17%  [ 12 ]
2. Не 68%  68%  [ 48 ]
3. Не знам още 15%  15%  [ 11 ]
Общо гласове : 71
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 12:59 pm 
Аватар

kozarets1914 написа:
Чорбаджията трябва да ми е подал заявлението. Дали е прието още не знам, но съм направил нужните постъпки. Сега може ли вече да давам акъл? :smt003

Вече може :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 2:20 pm 
Аватар

Антоатане, не си прав ;) Имам те за улегнал човек, а в случая ми се струва, че преиграваш малко. Ако ще се отказваме толкова лесно при среща с човешката простотия, то не трябва да се захващаме с нищо...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 2:34 pm 
Аватар

Пичуе, работата в съдружие със съвсем различни хора, предполага често да има разминаване в мнениията и разногласия.
Това, че не си съгласен с някой на някаква тема, изобщо не означава, че веднага трябва да се теглят путки майни, да има напускания, отказвания и т.н.
Конкретно за тръста, аз също се афектирах от тоя Любен Цонков и дори нетипично за мен се занимавах с най-тъпото - да влизам във фейсбук дискусии с него. Това не означава, че имам намерение да трия регистрации, мейли и т.н, точно обратното. Търся диалог и разбирателство или ако няма такова - търся как да реша конкретния проблем.

Първо се гледа общото, а след това частното. Общото е идеята тръста да стане организация имаща значение в развитието на Левски като клуб, а частното са всички тези дребни разногласия, като това по повод бомбата в Стара Загора.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 3:08 pm 
Аватар

Аз също му вдигнах мерника на Цонков и се натоварих и се бях разпищял, даже в болното ми съзнание си представях как това лице носи на ченгетата снимки на хора с бомби и качулки, но пък реално тръста още не е проходил и има време да се докаже. Мисля, че на шест месеца се гласуват членовете на УС, така, че този господин има време да ме опровергае, ако не ще гласувам против него на избора.
Но наистина " дискусията " във фейсбук по този въпрос беше малоумна, както с негово и на Драгой участие, така и на Румен и някои други попревъзбудили се.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 5:54 pm 
Аватар

Сигурно не съм прав, но така ги виждам нещата. И в оная фейбук група го писах и тук ще го пиша- ние нямаме проблем с Батков, имаме проблем с нас самите. Един или двама пишехме да се спре с това деление, всички останали си отговаряха остро с това кой какво бил направил, кой ако го нямало, какво щяло да стане, гугутки, качулки...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 7:07 pm 
Аватар

Най-смешното е, че точно инжИнера в темата за политика редовно псуваше по десните. как не могат да се обединят и все си въртят номерца и интриги за разни тъпотии :lol: Ами какво им се сърдим политиците, като ние сме същите.
А конкретната ситуация е плод на недоразбиране, каквото често се случва в интернет комуникацията. Нали всички сме съгласни, че боНбите са тотална простотия, за разлика от факлите, които се готини, действително създават атмосфера и след юбилея все повече хора и извън Б сектор им се кефят. Според мен ние като публика трябва да се борим ушев да разреши факлите, като от наша страна поемем отговорност да няма бомби! И който реши да се прави на мъж на своя глава, да си носи последствията, а не да разчита цял сектор, фенклуб и тн. да го бранят. Смятам, че можем да го направим, не заради Батков и Баждека, а заради нас и заради Левски, където всяка стотинка се цепи на две в момента

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 7:35 pm 
Аватар

:smt023

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 8:08 pm 

Аз лично много рядко чета групата на тръста, когато има явен конфликт, както този с бомбата. Обикновено отварям коментарите, хвърлям едно око по диагоналната система и ако има градивна критика или дискусия, се зачитам. Но като видя обичайните мнения на коне с капаци и хора, попиващи всяка журналистическа дума, отсвирвам, защото адски лесно се ядосвам и мен лично ме натоварват такива неща.
Така че не знам въпросният човек от УС какво точно е писал, мернах му май само едно мнение (а и не знаех, че е от УС всъщност), но като ви гледам коментарите, май идеално си представям ситуацията...

Царе сме да се изяждаме помежду си. Ако беше обратното, батков отдавна щеше да е наврян някъде си, а и не само той.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 11:29 pm 
Аватар

Кока-Кольо написа:
А конкретната ситуация е плод на недоразбиране, каквото често се случва в интернет комуникацията. Нали всички сме съгласни, че боНбите са тотална простотия, за разлика от факлите, които се готини, действително създават атмосфера и след юбилея все повече хора и извън Б сектор им се кефят. Според мен ние като публика трябва да се борим ушев да разреши факлите, като от наша страна поемем отговорност да няма бомби! И който реши да се прави на мъж на своя глава, да си носи последствията, а не да разчита цял сектор, фенклуб и тн. да го бранят. Смятам, че можем да го направим, не заради Батков и Баждека, а заради нас и заради Левски, където всяка стотинка се цепи на две в момента

Не мисля, че е неразбиране - малцина сме на това мнение, поне като чета коментарите 9 от 10 човека не смятат като теб (и мен, защото тук съм на 100% на твоето мнение)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 18, 2014 11:58 pm 
Аватар

Струва ми се, че доста хора се почувстваха лично засегнати от Цонков, а той нападна не сектора, ултрасите и тн. а идиотската проява в Стара Загора. След което същите тези хора тръгнаха да защитават нещо, което и самите те намират за глупаво, само и само да са солидарни със сектор Б и тн. Само че аз не виждам защо трябва да се слага знак за равенство между сектор Б и бомбаджиите. Бомбаджиите са идиоти и точка по въпроса. Това се конкретни хора -двама-трима, петима, няма значение. Колкото и верни левскари да са, това не ги прави по-малко идиоти, щом не могат да разберат, вредят на Левски. Разбирам, че отговорните фактори ще трябва да се поскарат :slap (което не им се иска) на някои и друг стар приятел и загорял бронз-миниум маниак, но по-добре така и да се приключи веднъж завинаги

Последна промяна Кока-Кольо на Вто Авг 19, 2014 12:00 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 12:00 am 

Boyo написа:
Кока-Кольо написа:

Не мисля, че е неразбиране - малцина сме на това мнение, поне като чета коментарите 9 от 10 човека не смятат като теб (и мен, защото тук съм на 100% на твоето мнение)

В твоя свят е така. В реалния нещата са както ги казва Кока-Кольо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 12:22 am 
Да очакваме ли декларация и като някой от В сектор метне бутилка по някой и ни накажат? Абсолютно неадекватни закони и правила, за които разбира се не чух ни вопъл, ни стон или просто не са били главния акцент. Отделно на Герена бомби от доста време не се сещам да е имало или ако е имало, то е някакъв инцидентен случай. Какъв самоконтрол може да имаме ние в Стара Загора, при положение че на входовете те проверяват полицаи?! На каква база Левски трябва да носи вина и явно отговорност за това? Трето, тия неща не се вкарват организирано, а са по-скоро индивидуален акт, което ги прави почти невъзможни за премахване колкото и неща да се изпишат.

И последно за обобщение - колкото е глупаво да метнеш бомба, толкова глупава е и реакцията на масата. Live with it.

P.S
И последен въпрос и аз не знам към кого - защо за леко пострадало длъжностно лице се вдига толкова шум при това от наши, а за жестоко пребито наше момче от някой униформен или за момиче, оцелено от камък от някакво мустакато пернато подобие на човек, няма нито гък?!

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 8:31 am 
Аватар

С буферите имаше пиратки/бомби по ушеф.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 12:34 pm 
Пиратките ги помня - и от руснаците метаха май, ама тази бомба нещо ми е убягнала. :lol: Получихме ли тогава наказание за нея?

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 1:04 pm 
Аватар

Аз визирах мача с майните.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 1:21 pm 
E да де - нали имаше момчета от Спартак Москва тогава.

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 9:18 pm 
Аватар

Може ли все още да си взема програмка, от НКП ? Доста закъснях, но нямаше как до сега да мина от там :ohmygod2

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 9:19 pm 
Аватар

Може

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 10:26 pm 
Аватар

Аз днес си взех две :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 10:35 pm 
Аватар

А ти къде изчезна,не те и видях да излизаш

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 10:36 pm 
Аватар

Бързах за село :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 19, 2014 10:37 pm 
Аватар

То по улиците толкова селяци минават,за какво ти е да бързаш :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 142 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]