forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 5:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
vale_pika, аре да поспорим за селекцията в такъв случай, като съм напълно съгласен с теб, че конкретно там, нищо не можем да променим.
Споменатите двама бразилци, въобще няма да ги коментирам, че ще ти се смеят и пъновете на отрязаните дървета в Б сектор...
Гледам, че съжаляваш за Балдовалиев...ми ако са били по-добри със Златински от нашите играчи, що не ни надиграха защитата в мачовете помежду ни, кво им пречеше ? Бихме ги като мачета у дирек, където ги хванахме, преди, по време и след смъртта на поредния им президент...Ако ме е яд малко за някои от новите на Локото, то е за едно момче от Спартак Пд- Николай Павлов, ама вие не сте го чували, а камо ли да сте го виждали в игра...както и да е, щеше да е добро попълнение за дублиращия...
Гледам, ревете за нападател...измина времето на типичните, изявени голмайстори. Да, има ги още, ама са единици и са във форма един-два сезона, после минават в миманса. Колкото искате примера мога да ви дам. Е точно ние ли ще намерим някой извънземен таран, па и отгоре на всичко, да се преборим с някой западен клуб. И понеже ще ми споменеш шведския национал в Клуж, да те питам, къде го гледа, че толкова го хвалиш ?
Има и едно нещо, от което направо се изумявам. Значи, ние немаме нападатели, а вкарваме най-много голове за един сезон :shock: , е такова немане искам винаги...
Питах ви миналата година, ще ви попитам и тая : На кой на мястото ще играят предполагаемите нови ? Не Рабех, не Тасевски, и Тристан и Тристановица да дойдат, титулярния състав на Стоилов е непоклатим за важните мачове . И понеже ще ми изкарате клишето за конкуренцията, само Живко няма равностойна алтернатива за момента...
Разберете веднъж за винаги: Стоилов прави ОТБОР, а не сбирщина от единици. Ние по времето на дядя Миша не успяхме да купим звезда, та сега с мижавите 3-5 милиона евра бюджет...А и каква ни е гаранцията, че тая застаряваща звезда ще ни вдигне класата ? Щяла да се повиши посещаемоста и интереса...глупости на търкалета...ще го видят в контролата с Динамо и първия въпрос ще бъде: Абе, що дадохме толкова пари за това дърво, да му е... майката нещастна...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 5:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
SZ_FEN
Аз не се срамувам от представянето ни в ШЛ. Както не се срамувам, от който и да е било друг наш мач.
Още по-малко ме притесняват другарите от цдна. Ние вече сме си премерили пишките с тях, и отдавана е ясно коя е по-голяма.

Искаш действия, не само приказки. Да, няколко човека вече го правят. Поискаха среща с Батков и сега чакат отговор. Отделно подготвят кампания за връщане на емблемата. Смея да твърдя, че им помагам, до колкото мога.

Има и вариант за действие тип "Сиони" - Аз не го подкрепям, а и да исках да го напрвя, просто нямам сърце /разбирай смелост/ за тази работа.

А думите ти да купим ЛЕВСКИ или да създадем някакъв алтернативен клуб няма да ги коментирам. Знаше много добре, че е не възможно.Утопоия. Няма как да стане - не и в България.

Моеже би и ти си ме разбрал погрешно, както аз теб. С мненията си в тази тема не целя бунт спрямо ръкводството. Просто се опитвам да убедя някой хора, че в нашият мил клуб нещата не са толкова розови колкото изглеждат - специално в спортно-технически план.

bagatur72 Ще ти отговоря /и то подробно/ малко по-късно, защото ми свърши работнато време, и не ми се кисне в офиса още 10 минути да пиша фермани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 5:48 pm 
Багатуре викам да се спираме, че убихме стимула за разговори в тази тема :D )). Нали виждаш, че последните няколко мнения са само наши.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 5:51 pm 
SZ_FEN написа:
Багатуре викам да се спираме, че убихме стимула за разговори в тази тема :D )). Нали виждаш, че последните няколко мнения са само наши.


Евала ви правя за мненията :!:
Дано има повече като вас 8)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 5:55 pm 
vale_pika написа:
SZ_FEN
Аз не се срамувам от представянето ни в ШЛ. Както не се срамувам, от който и да е било друг наш мач.
Още по-малко ме притесняват другарите от цдна. Ние вече сме си премерили пишките с тях, и отдавана е ясно коя е по-голяма.

Искаш действия, не само приказки. Да, няколко човека вече го правят. Поискаха среща с Батков и сега чакат отговор. Отделно подготвят кампания за връщане на емблемата. Смея да твърдя, че им помагам, до колкото мога.

Има и вариант за действие тип "Сиони" - Аз не го подкрепям, а и да исках да го напрвя, просто нямам сърце /разбирай смелост/ за тази работа.

А думите ти да купим ЛЕВСКИ или да създадем някакъв алтернативен клуб няма да ги коментирам. Знаше много добре, че е не възможно.Утопоия. Няма как да стане - не и в България.

Моеже би и ти си ме разбрал погрешно, както аз теб. С мненията си в тази тема не целя бунт спрямо ръкводството. Просто се опитвам да убедя някой хора, че в нашият мил клуб нещата не са толкова розови колкото изглеждат - специално в спортно-технически план.

bagatur72 Ще ти отговоря /и то подробно/ малко по-късно, защото ми свърши работнато време, и не ми се кисне в офиса още 10 минути да пиша фермани.


Ето виждаш ли за какво говоря? Не си концентриран когато четеш. Не искам да правим алтернативен клуб. За мен има само един отбор и той е сегашния Левски.

За теб закупуването на клуба е утопия само защото не можеш да си представиш протичането на този процес. В реалност обаче е много по-лесно от колкото си мислиш. Кой не би дал поне няколко лева за да бъде съсобственик на Левски? Та нали това е отбора на народа, а не на някакъв адвокат, ведомство, фирма или нещо подобно?
Аз бих дал няколко хиляди лева още сега.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Цитат:
Гледам, че съжаляваш за Балдовалиев...ми ако са били по-добри със Златински от нашите играчи, що не ни надиграха защитата в мачовете помежду ни, кво им пречеше ?


:lol: Кво ни пускаш по пързалката са...Много добре знаеш, че това не е критерий...Крум Бибишков като ни оши преди години (още беше юноша) в една контрола, да не би да стана нещо от него...А ако бяхме играли срещу отборчето на Бензукан, дали немаше да ги биеме с 2-3 гола поне :wink:

Цитат:
И понеже ще ми споменеш шведския национал в Клуж, да те питам, къде го гледа, че толкова го хвалиш ?


Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува

Цитат:
Значи, ние немаме нападатели, а вкарваме най-много голове за един сезон


"Най-многото голове" дойдоха от няколкото разгромни победи в София и от наличието на отборчето на Дражев в А група. Обратно на това, в провинцията беше жива мъка.

Цитат:
Що не доете вкъщи да ми спретнете едно луксозно ремонтче, после ще ви поздравя по форумите. Демек, да хвърлите кинти и труд за нещо, което не е ваше...


Като не е наше, защо го ползваме? Защо не се играят мачовете на Васил Левски, където условията са значително по-добри?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:29 pm 
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


За шведа и България и Румъния са еднакво мизерни, съдейки по собствената му страна

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72 написа:
vale_pika, аре да поспорим за селекцията в такъв случай, като съм напълно съгласен с теб, че конкретно там, нищо не можем да променим.
Споменатите двама бразилци, въобще няма да ги коментирам, че ще ти се смеят и пъновете на отрязаните дървета в Б сектор...
Гледам, че съжаляваш за Балдовалиев...ми ако са били по-добри със Златински от нашите играчи, що не ни надиграха защитата в мачовете помежду ни, кво им пречеше ? Бихме ги като мачета у дирек, където ги хванахме, преди, по време и след смъртта на поредния им президент...Ако ме е яд малко за някои от новите на Локото, то е за едно момче от Спартак Пд- Николай Павлов, ама вие не сте го чували, а камо ли да сте го виждали в игра...както и да е, щеше да е добро попълнение за дублиращия...
Гледам, ревете за нападател...измина времето на типичните, изявени голмайстори. Да, има ги още, ама са единици и са във форма един-два сезона, после минават в миманса. Колкото искате примера мога да ви дам. Е точно ние ли ще намерим някой извънземен таран, па и отгоре на всичко, да се преборим с някой западен клуб. И понеже ще ми споменеш шведския национал в Клуж, да те питам, къде го гледа, че толкова го хвалиш ?
Има и едно нещо, от което направо се изумявам. Значи, ние немаме нападатели, а вкарваме най-много голове за един сезон :shock: , е такова немане искам винаги...
Питах ви миналата година, ще ви попитам и тая : На кой на мястото ще играят предполагаемите нови ? Не Рабех, не Тасевски, и Тристан и Тристановица да дойдат, титулярния състав на Стоилов е непоклатим за важните мачове . И понеже ще ми изкарате клишето за конкуренцията, само Живко няма равностойна алтернатива за момента...
Разберете веднъж за винаги: Стоилов прави ОТБОР, а не сбирщина от единици. Ние по времето на дядя Миша не успяхме да купим звезда, та сега с мижавите 3-5 милиона евра бюджет...А и каква ни е гаранцията, че тая застаряваща звезда ще ни вдигне класата ? Щяла да се повиши посещаемоста и интереса...глупости на търкалета...ще го видят в контролата с Динамо и първия въпрос ще бъде: Абе, що дадохме толкова пари за това дърво, да му е... майката нещастна...



За споменатите двама бразилци и по специално за Лима ще кажа три неща:
1 - Бивш бразилски национал
2 - След цдна отиде в Порто и изкара около година там. Случайни играчи в клуб от калибъра на Порто няма. Може за Порто да са слаби но за клуб като ЛЕВСКИ са меко казано звезди с достатъчно качества.
3 - В същия преиод когато беше в в Порто, Ромарио каза: "Искам да играя в националния отбор заедно с Лео Лима"

Казваш, че с Балдовалиев и Златински сме на правили Локото смешни. Да така е. Но това не е защото те са слаби, а защото целят отбор на Локото е пълна трагедия. Двамата в отбор, като ЛЕВСКИ ще играят значително по-добре. Просто защото ние имаме ОТБОР за разлика от майните.

Казваш вакарали сме много голове. И това е така. Но по-горе споменах, че не искам да си мерим пишките с отбори от родното ни първенство. Искам да се мерим с Стяуа, Динамо К., Бешикташ, Глатасарай, Олимпиакос. Черноморец-Бургас София и Марек Дупница са ми ясни.

За шведския национал в Клуж. Никъде няма гаранция, че е добър футболист, и че дори и да е такъв ще направи нещо в Румъния. Вече споменах за Шевчеко - какво правеше в Милан и какво в Челси. Гранция няма. Но ШАНСА на шведския национал да се адаптира към нашия отбор и да заиграе добре е значително по-голям, от този на някой анонимник дошъл на проби.

Ще поясня за поредне път. Целта на отбор като ЛЕВСКИ е да постига минимум, това което е направил предходната година. Не трябва да сменямае целия отбор, а трябва да го допълваме. Последните две години израснахме много като клуб. Имаме изключителни предпоставки да се развием страшно много:
1 - добър коефициент
2 - добър треньор
3 - спокойствие и самочувствие
4 - опит /и спортно-техничиски и всякакъв друг/
5 - пари
6 - име в Европа
7 - ядро от 7-8 футболисти, които играят заедно доста време.

Но за да стане това според мен вески трансферен прозорец, но най-вече лятото трябва да се привличат класни футболисти на постовете за които са ни необходими. Не футболисти на килограм и не Роналдиньо. Въпросните футболисти трябва да са следени цял сезон, да сме се убедили в качествата им, и да ги привелчем.
Така правят всички клубове по света. Купуват, продават.

Така и аз виждам развитието на нашия клуб. Може и да не съм прав?!?
Времето ще покаже.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:48 pm 
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Smirnoff - най-добре да намерим отчета от миналата година и да видиме какво е станало, по закон е публикуван някъде (обикновено в некви забутани вестници ги публикуват , а вече може и в интернет) и ще разберем. Иначе по мои спомени въпросната печалба е капитализирана, демек остава за клуба.

mi11er кое точно не е вярно в твърдението, според теб?

knave написа:
ако ментетата и оригиналните бяха на една цена те нямаше да изберат тия от илиянци...


Боже мили! Оригиналите са по-скъпи защото идеята е като купиш тази фланелка да помогнеш на клуба! А не самата фланелка. За това на запад феновете си купуват фланелка всяка година, не че толкова им трябва да имат всички нови модели.

STALKER написа:
Друсаш ли сееееее?

За рушащо се корито като Герена и 25 кинта е много!!! Кое му е нормалното на тоя стадион, сектора ли, кенефите ли, входовете ли, козирката ли? Като построят нов стадион, като за бели хора, съм готов да плащам и 100-150 лв за карта за Б сектор.


ДА друсам се. Ти си явно от тея фенове дето искат всичко на готово, ае почвай да бъркаш бомбите, че Баждека не пуска свободен вход на герена. Докато Левски разчита на случайността , като пробив в европа, или на подаръците на мтел, нема как да очаквате да се счупим да харчим пари за играчи. Като феновете осъзнаят, че трябва те да издържат отбора, тогаво неминуемо ще има и големи трансфери, нови стадиони и т.н. Турция да не са по-богати от нас, та плащат толкова по-скъпи билети? Плащат , за да могат после да купят Роберто Карлош или Анелка Иначе само да бучите, че б&б не извадили 3 милиона евро за селекция е безумно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
New Order написа:
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


Абе ти серизно ли мислиш, че един футболист като тръгне да избира между Румъния и България ще вземе да сравнява преките инвестиции, дефицита по текущата сметка, външния дълг, вътрешния дълг, нифлацията, кредитния рейтинг, доклада на МВФ, забележките на ЕС, меннието на Световната банка... :? Я се осъзнай... :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo Не ми казвай, че фенеовете на М.Юнайтед издържат отбора. :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ЛЕО ЛИМА отиде в МАРИТИМО , а не в Порто


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo написа:
ЛЕО ЛИМА отиде в МАРИТИМО , а не в Порто


Може и да съм сбъркал, но това не го прави слаб футболист!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
vale_pika написа:
Boyo написа:
ЛЕО ЛИМА отиде в МАРИТИМО , а не в Порто


Може и да съм сбъркал, но това не го прави слаб футболист!


Прави го.
Разликата от Маритимо до Порто е като от небето до земята

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
STALKER написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


Абе ти серизно ли мислиш, че един футболист като тръгне да избира между Румъния и България ще вземе да сравнява преките инвестиции, дефицита по текущата сметка, външния дълг, вътрешния дълг, нифлацията, кредитния рейтинг, доклада на МВФ, забележките на ЕС, меннието на Световната банка... :? Я се осъзнай... :lol:


Осъзнал съм се отдавна. Никъде не съм казал, че футболиста избира къде да продължи кариерата си по тези показатели. Казах само, че Румъния е по-богата от нас. И като следствие местните клубове имат по-висок бюджет и предлагат по-добро заплащане.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Boyo написа:
трябва да имат всички нови модели.

STALKER написа:
Друсаш ли сееееее?

За рушащо се корито като Герена и 25 кинта е много!!! Кое му е нормалното на тоя стадион, сектора ли, кенефите ли, входовете ли, козирката ли? Като построят нов стадион, като за бели хора, съм готов да плащам и 100-150 лв за карта за Б сектор.


ДА друсам се. Ти си явно от тея фенове дето искат всичко на готово, ае почвай да бъркаш бомбите, че Баждека не пуска свободен вход на герена. Докато Левски разчита на случайността , като пробив в европа, или на подаръците на мтел, нема как да очаквате да се счупим да харчим пари за играчи. Като феновете осъзнаят, че трябва те да издържат отбора, тогаво неминуемо ще има и големи трансфери, нови стадиони и т.н. Турция да не са по-богати от нас, та плащат толкова по-скъпи билети? Плащат , за да могат после да купят Роберто Карлош или Анелка Иначе само да бучите, че б&б не извадили 3 милиона евро за селекция е безумно


Верно се друсаш... :? Прочетели какво съм ти написал? Не ми е проблем да давам и 5-6 пъти повече кинти за сезонен билет, но само ако ми се предложат адеквани условия!!!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
vale_pika написа:
Boyo Не ми казвай, че фенеовете на М.Юнайтед издържат отбора. :shock:


Разбира се , че те го издържат. Над 50% от приходите са директно от тях, почти всичко останало - косвено. Приходите от УЕФА и от продажба на играчи са незначителен процент от оборота


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Selqnina s koleloto написа:
vale_pika написа:
Boyo написа:
ЛЕО ЛИМА отиде в МАРИТИМО , а не в Порто


Може и да съм сбъркал, но това не го прави слаб футболист!


Прави го.
Разликата от Маритимо до Порто е като от небето до земята


Наистина разликата е таква каквото казваш.
Но ще повторя. Това не го прави слаб футболист.
Бивш бразилски национал е все пак.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
STALKER написа:
Верно се друсаш... :? Прочетели какво съм ти написал? Не ми е проблем да давам и 5-6 пъти повече кинти за сезонен билет, но само ако ми се предложат адеквани условия!!!


Е и на Батков не му е проблем да извади 5-6 пъти повече пари за селекция, но ако има адекватни условия - силно местно първенство, пълни стадиони и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Boyo написа:
vale_pika написа:
Boyo Не ми казвай, че фенеовете на М.Юнайтед издържат отбора. :shock:


Разбира се , че те го издържат. Над 50% от приходите са директно от тях, почти всичко останало - косвено. Приходите от УЕФА и от продажба на играчи са незначителен процент от оборота


50% :shock:

Глупости не повече от 10%. Останалите 90 са от ТВ права, спонсори и премии от английската виша лига. Справка - шампиона на Англия взима около 50 млн. бонус.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
New Order написа:
STALKER написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


Абе ти серизно ли мислиш, че един футболист като тръгне да избира между Румъния и България ще вземе да сравнява преките инвестиции, дефицита по текущата сметка, външния дълг, вътрешния дълг, нифлацията, кредитния рейтинг, доклада на МВФ, забележките на ЕС, меннието на Световната банка... :? Я се осъзнай... :lol:


Осъзнал съм се отдавна. Никъде не съм казал, че футболиста избира къде да продължи кариерата си по тези показатели. Казах само, че Румъния е по-богата от нас. И като следствие местните клубове имат по-висок бюджет и предлагат по-добро заплащане.


Ебати тъпата логика...Швейцария май е по-богата от Испания, ма Базел и Цюрих не предлагат по-високи заплати от Барса и Реал... :lol: :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Щото са циций като МустакО :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30003
STALKER написа:
New Order написа:
STALKER написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
New Order написа:
SZ_FEN написа:
STALKER написа:

Въпроса беше, че по принцип не било възможно подобен играч да дойде в бедна страна...Е, явно е възможно...Конкретният случай не ме интересува



Ами както виждаш, възможно е. Ако отбор от типа на Клуж му предостави вузможност да стигне по-напред в ЕКТ, което ще направи така, че по-силни клубове да го забележат, защо не. Както виждаш в момента нито Елфсборг, нито Хелзингборг или Халмщад могат да се мерят с Динамо Бук, Стяуа, Рапид Бук, а може би дори и Клуж.


Имате принципна грешка и двамата. Спрямо нас Румъния не е БЕДНА страна.


Виж това бих искал да те помоля да ми го докажеш? Аргументирай този си коментар ако обичаш.


Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


Абе ти серизно ли мислиш, че един футболист като тръгне да избира между Румъния и България ще вземе да сравнява преките инвестиции, дефицита по текущата сметка, външния дълг, вътрешния дълг, нифлацията, кредитния рейтинг, доклада на МВФ, забележките на ЕС, меннието на Световната банка... :? Я се осъзнай... :lol:


Осъзнал съм се отдавна. Никъде не съм казал, че футболиста избира къде да продължи кариерата си по тези показатели. Казах само, че Румъния е по-богата от нас. И като следствие местните клубове имат по-висок бюджет и предлагат по-добро заплащане.


Ебати тъпата логика...Швейцария май е по-богата от Испания, ма Базел и Цюрих не предлагат по-високи заплати от Барса и Реал... :lol: :lol:


Ти вярно си обратното на остър.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
New Order написа:
Ти вярно си обратното на остър.


Други аргументи имаш ли... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
vale_pika,aйде, батка, да си говорим и да спорим с факти :wink:

Значи, Лео Лима е бивш бразилски национал, колкото съм и аз. Изказването на Ромарио няма да го коментирам, защото не съм присъствал на съвместната ви вечеря.
Кажи ми, след като отиде в Порто като свободен играч, повтарям без пари, какво направи тая superstar, подсещам те обаче, с факти...мачове, голове, трофеи, трансфер в още по-голям отбор ли, какво ? Или това, че е отишъл в Порто, го прави страшния футболист ?

Питам и двама ви със Змея, по какви критерии решихте, че Балдовалиев става ? Или вярваме на пресата ?

Как реши, че не сме равностойни на отборите, които споменаваш, след като не сме играли с тях или с други,сродни като ниво на тях. Грешка, с Динамо играхме контрола преди два месеца...

За звездите...пич, само преди няколко сезона разполагахме с пъти повече пари отсега. И кво ? Идваха знайни и незнайни, прибираха пачката и си заминаваха. Кой си спомняш от онези прехвалени футбалери ?

И стигаме до финалното ти изречение: ми взети са двама, които уж са следени, наблюдавани, борили са се със зъби и нокти за тях :lol: сега и за третия говорят...
Давай други претенции, да ти ги оборвам :wink:

Змей, гледам, че не щеш да ми врътнеш ремонтчето...да ми наемеш една къща в Бояна, става ли ? :wink: Нещата са еднакви...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
bagatur72 написа:
vale_pika,aйде, батка, да си говорим и да спорим с факти :wink:

Значи, Лео Лима е бивш бразилски национал, колкото съм и аз. Изказването на Ромарио няма да го коментирам, защото не съм присъствал на съвместната ви вечеря.
Кажи ми, след като отиде в Порто като свободен играч, повтарям без пари, какво направи тая superstar, подсещам те обаче, с факти...мачове, голове, трофеи, трансфер в още по-голям отбор ли, какво ? Или това, че е отишъл в Порто, го прави страшния футболист ?

Питам и двама ви със Змея, по какви критерии решихте, че Балдовалиев става ? Или вярваме на пресата ?

Как реши, че не сме равностойни на отборите, които споменаваш, след като не сме играли с тях или с други,сродни като ниво на тях. Грешка, с Динамо играхме контрола преди два месеца...

За звездите...пич, само преди няколко сезона разполагахме с пъти повече пари отсега. И кво ? Идваха знайни и незнайни, прибираха пачката и си заминаваха. Кой си спомняш от онези прехвалени футбалери ?

И стигаме до финалното ти изречение: ми взети са двама, които уж са следени, наблюдавани, борили са се със зъби и нокти за тях :lol: сега и за третия говорят...
Давай други претенции, да ти ги оборвам :wink:

Змей, гледам, че не щеш да ми врътнеш ремонтчето...да ми наемеш една къща в Бояна, става ли ? :wink: Нещата са еднакви...


Преди няколко сезона наистина имахме повече пари, но те не се харчеха разумно, а се крадяха от някои хора...Тва беше голямо престъпление, защото с една по-успешна трансферна политика тогава, щяхме да сме вече в друга орбита.

Тва за къщите и ремнотите е неква много неудачна аналогия, защото в карайна сметка стадиона го позлваме НИЕ, а не некой друг! И скоро не се очертава възможност да го напуснем и да играем на друго место. За Герена говоря! А пък за Васил Левски, едва ли сме толко бедни, че да не може да си плащаме наема там

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Последна промяна Кока-Кольо на Вто Юли 03, 2007 7:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com