forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:37 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bagatur72 написа:
Любителите на селекциите, вкарвате си сериозен автогол с примера за Розенборг :wink:

Бихте ли ми казали кой известен и суперкласен футболист са ВЗЕЛИ те, когато влизаха и играеха в ШЛ ? Или те ги направиха такива ?


оф...не ми се впуска в подробности...никой не ти казва..че са вземали звезди...но техните звезди ги вземаха всяка година....а и сам можеш да провериш фактите.... :idea:

Champions League 2004/2005
Champions League 2003/2004
Champions League 2002/2003
Champions League 2001/2002
Champions League 2000/2001
Champions League 1999/2000
Champions League 1998/1999
Champions League 1997/1998
Champions League 1996/1997
Champions League 1995/1996

http://www.rbk.no/info/article53870.ece

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 8:33 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Ало, Джумаята, през кура ми е къде са продавали футболисти, питам кой известен са взели ? Казвал съм го и преди,след като напусне Левски даден играч, ако ще и на Марс да джитка, ми е все тая !

И това, че са играли 10 пъти подред в групите, на мен не ми го обяснявай, знам го

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bagatur72 написа:
Ало, Джумаята, през кура ми е къде са продавали футболисти, питам кой известен са взели ? Казвал съм го и преди,след като напусне Левски даден играч, ако ще и на Марс да джитка, ми е все тая !

И това, че са играли 10 пъти подред в групите, на мен не ми го обяснявай, знам го


ти не четеш ли... :?:
ставаше въпрос...че с правилна политика...и подходящи трансфери...можеш да бъдеш на върха дълго време...и тия бяха само един пример...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 8:45 pm 
New Order написа:

Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


БВП??? БВП не означава абсолютно нищо.
Виж БВП на глава от населението, индексирано спрямо силата на покупателната способност (не си спомням точния термин на български), това вече е нещо друго.

Не е важна номиналната стойност на парите ти (да речем $1000 на месец), а е важно какво можеш да си купиш с тях.
Само така можем да сравняваме дали румънците са относително по-богати от нас или не.

Според изданието на ЦРУ (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ) БВП на глава от населението индексирано спрямо силата на покупателната способност на българите (GDP per capita - PPP) е $10700 за 2006-та година.

Същия показател за Румъния е $9100 (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ).

Както виждаш Румъния не е по-богата то България. Изхождайки от гледната точка на човек идващ от шведската икономика и двете държави са горе-долу на един кантар.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 8:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
targovishte написа:
ти не четеш ли... :?:
ставаше въпрос...че с правилна политика...и подходящи трансфери...можеш да бъдеш на върха дълго време...и тия бяха само един пример...


Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


Morning Glori,давам ти най-елементарен пример за пипане:
Предоставям ти 600 лв да ми смениш ел.таблото, като избереш най-подходящия изпълнител. След дълго и обстойно проучване, стигаш до напълно непознатата теб фирма на ...Жорката и се оказва, че цялата работа може да бъде свършена за 400.Понеже управлявам съвестно финансите си, питам Жорката, колко ще ми струва ел.таблото и той ми обявява цена от 585лв. Ти си направи изводите...
Повтарям, че това е най-елементарното !

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72 написа:

Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


Точно това разбирай! Трансферите може да са подходящи ама не са достатъчни.
На върха сме, и за да продължаваме да превземаме нови върхове или най-малкото за да останем на сегашният връх ни трябва качествена селекция съобразена с желанията на треньора.

Пак ти казвам кой прав, и кой крив ще се разбере май 2008!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
bagatur72 написа:
Morning Glori,давам ти най-елементарен пример за пипане:
Предоставям ти 600 лв да ми смениш ел.таблото, като избереш най-подходящия изпълнител. След дълго и обстойно проучване, стигаш до напълно непознатата теб фирма на ...Жорката и се оказва, че цялата работа може да бъде свършена за 400.Понеже управлявам съвестно финансите си, питам Жорката, колко ще ми струва ел.таблото и той ми обявява цена от 585лв. Ти си направи изводите...
Повтарям, че това е най-елементарното !


Така. Това го разбрах. Спокойно можеше да дадеш и реален пример от съвсем скоро със знаменцата срещу Челси, за които беше обявена някаква сума от 20 000 лв. мисля, а още по време на мача набързо 1 уважаван човек, който пише тук и по случайност е в същия бизнес, пресметна истинската им себестойност, която "изненадващо" се оказа 3 пъти по ниска. И така май е с всяко нещо. А тази къртица явно добре си покрива далаверките, но ми се ще да хвръкне нак-накрая и да спре да цица. Някъде по-нагоре написа относно това човече "но за него по-нататък", което ме навежда на едни мисли.

Емблемата и човечето - това са проблемите на Левски в момента. На мен ми писна да се дърлям за селекции.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
SZ_FEN написа:
New Order написа:

Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


БВП??? БВП не означава абсолютно нищо.
Виж БВП на глава от населението, индексирано спрямо силата на покупателната способност (не си спомням точния термин на български), това вече е нещо друго.

Не е важна номиналната стойност на парите ти (да речем $1000 на месец), а е важно какво можеш да си купиш с тях.
Само така можем да сравняваме дали румънците са относително по-богати от нас или не.

Според изданието на ЦРУ (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ) БВП на глава от населението индексирано спрямо силата на покупателната способност на българите (GDP per capita - PPP) е $10700 за 2006-та година.

Същия показател за Румъния е $9100 (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ).

Както виждаш Румъния не е по-богата то България. Изхождайки от гледната точка на човек идващ от шведската икономика и двете държави са горе-долу на един кантар.


Ами румънците явно не са чели изданието на ЦРУ, защото пазаруват като невидели в северна България и са окупирали северното черноморие от Великден.
Дай да не разводняваме нещата, не можеш ме убеди, че нашата икономика е по-силна от румънската. Няма как да стане щом ни управляват тия хенове на "хайдук".
По темата, не може да има силен финансово клуб позволяващ си многомилионни трансфери и скъпи играчи, в слабо развита икономически държава, а играч вземащ с пъти повече от останалите по-скоро ще навреди, отколкото да помогне на отбора.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Тая тема стана 80 страници за има нема 10 дена. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
ТуристО написа:
Тая тема стана 80 страници за има нема 10 дена. :lol:


Количествените натрупвания водят до качествен скок.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bagatur72 написа:
targovishte написа:
ти не четеш ли... :?:
ставаше въпрос...че с правилна политика...и подходящи трансфери...можеш да бъдеш на върха дълго време...и тия бяха само един пример...


Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


липсата на трансфери и в двете посоки е факт...не говоря за последните два такива....единия обаче без пари...имаше предостатъчно оферти за покупка на наши футболисти....нито един продаден...дори и тези....които са изчерпани за отбора....за Ангелов са давани 350 к евро....кажи ми къде е логиката...за наши играчи да се искат милиони евро....а за национали на други държави...и искани от "силни" финансово отбори...в случая с Рабех...Порто...да не се плащат и 500 к евро....ей това за мене е да живееш в собствения си свят.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:17 pm 
New Order написа:
SZ_FEN написа:
New Order написа:

Какво има да доказвам? Виж БВП на двете страни, размера на преките инвестиции, инвестициите в индустриалният сектор, доходите на населението


БВП??? БВП не означава абсолютно нищо.
Виж БВП на глава от населението, индексирано спрямо силата на покупателната способност (не си спомням точния термин на български), това вече е нещо друго.

Не е важна номиналната стойност на парите ти (да речем $1000 на месец), а е важно какво можеш да си купиш с тях.
Само така можем да сравняваме дали румънците са относително по-богати от нас или не.

Според изданието на ЦРУ (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ) БВП на глава от населението индексирано спрямо силата на покупателната способност на българите (GDP per capita - PPP) е $10700 за 2006-та година.

Същия показател за Румъния е $9100 (https://www.cia.gov/library/publication ... .html#Econ).

Както виждаш Румъния не е по-богата то България. Изхождайки от гледната точка на човек идващ от шведската икономика и двете държави са горе-долу на един кантар.


Ами румънците явно не са чели изданието на ЦРУ, защото пазаруват като невидели в северна България и са окупирали северното черноморие от Великден.
Дай да не разводняваме нещата, не можеш ме убеди, че нашата икономика е по-силна от румънската. Няма как да стане щом ни управляват тия хенове на "хайдук".
По темата, не може да има силен финансово клуб позволяващ си многомилионни трансфери и скъпи играчи, в слабо развита икономически държава, а играч вземащ с пъти повече от останалите по-скоро ще навреди, отколкото да помогне на отбора.


Румънците пазарят у нас като невидели защото с техните заплати не могат да си купят толкова много неща в Румъния. Икономическия показател за който споменах в предния си пост ти казва точно това.

Няма да те увещавам. Просто ще ти представя фактите, а то си е твое право дали ще ги приемеш или не.


Последна промяна SZ_FEN на Вто Юли 03, 2007 9:18 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
vale_pika написа:
Лео Лима е футболист. Няма да тръгна да търся в интернет визитната му картичка, но ще повторя че е добър играч за ЛЕВСКИ.


http://en.wikipedia.org/wiki/L%C3%A9o_Lima

Според Wikipedia Лео Лима има зашеметяващите 11 гола в 6те си години професионален футбол до момента!!! Какъв играч! Жалко, че не е в Левски да тресе шкембето си в синя фланелка

vale_pika написа:
Глупости не повече от 10%. Останалите 90 са от ТВ права, спонсори и премии от английската виша лига. Справка - шампиона на Англия взима около 50 млн. бонус.


пусни си един сърч в гугъл не говори глупости. мисля, че и на сайта им има пълна информация. 30 млн паунда е за шампиона и това всъщност са тв правата. Над 50 млн паунда са само от билети приходите. AIG дават само 10-на годишно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
SZ_FEN написа:
Румънците пазарят у нас като невидели защото с техните заплати не могат да си купят толкова много неща в Румъния. Икономическия показател за който споменах в предния си пост ти казва точно това.

Няма да те увещавам. Просто ще ти представя фактите, а то си е твое право дали ще ги приемеш или не.


А Българите с българските заплати защо не могат да си купят толкова много неща колкото румънците? Защо нито една автомобилна компания не построи завод в България? Защо Нокия ще строят завод до Клуж? Защо Юниливър затварят производство в България, и го местят в Румъния?

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 9:48 pm 
New Order написа:
SZ_FEN написа:
Румънците пазарят у нас като невидели защото с техните заплати не могат да си купят толкова много неща в Румъния. Икономическия показател за който споменах в предния си пост ти казва точно това.

Няма да те увещавам. Просто ще ти представя фактите, а то си е твое право дали ще ги приемеш или не.


А Българите с българските заплати защо не могат да си купят толкова много неща колкото румънците? Защо нито една автомобилна компания не построи завод в България? Защо Нокия ще строят завод до Клуж? Защо Юниливър затварят производство в България, и го местят в Румъния?


В момента (не преди, не след 5 години и т.н.), българите могат да си купят повече неща в България от колкото румънците могат в Румъния.

Виж Стара Загора. Миналата есен, най-големият производител на алуминии в света "Алкоа" отвори завод, австрийската фирма (за гуми мисля, че беше) "Симперит" направи същото преди 2 години, холандската банка ING отвори частен пенсионен фонд в града и в момента набира хора, "Heineken" вече инвестира в Загорка, някаква американска компания инвестира в ТЕЦ "Марица-Изток" и т.н.

Дори и икономическите данни да крият някои неща, Румъния не е много по-напред от нас. Мисли също така, че те са 23 милиона, а ние 7. На тях им трябват повече инвестиции.

Както и да е де. Аз също като теб съм недоволен от състоянието на БГ икономика и мразя турско-арабските "инвеститори" които са задръстили страната и които в момента я изкупуват на безценица. Ако искаш прати ми лично съобщение. Имам нещо конкретно предвид на тази тема.
Това важи и за всички останали за които тази тема е от болезнено значение.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Ае стига с тия румънци, тия сме им влизали 3 пъти в столицата, кажете ми, тва държава ли е :lol:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:07 pm 
Quis Separabit написа:
Ае стига с тия румънци, тия сме им влизали 3 пъти в столицата, кажете ми, тва държава ли е :lol:


Ей това е мъжка приказка :D )).


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Quis Separabit написа:
Ае стига с тия румънци, тия сме им влизали 3 пъти в столицата, кажете ми, тва държава ли е :lol:


Ами това е жалкото, тия не ги брояхме за нищо, преди 1990 бяха потънали в мизерия (виждал съм го с очите си), а сега ни изпреварват.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
SZ_FEN написа:
ТуристО написа:
Ще я локна тая тема......често ви казвам....... :shock:


Нека админа да изтрие всички мои коментари свързани с икономика и с Румъния.


Аз не съм съвсем съгласен. Нека стоят тези неща, не са встрани от темата, имат връзка, както се видя. Освен това напоследък битува в обществото точно едно такова мнение за румънците, което пак е породено от нашите си комплекси и не е особено вярно - че мамалигите, за разлика от нас, са цъфнали и вързали. Тва си е един вид опровержение. Достатъчно ни унижават острани, за да си серем сами.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:51 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
vale_pika написа:
bagatur72 написа:

Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


Точно това разбирай! Трансферите може да са подходящи ама не са достатъчни.
На върха сме, и за да продължаваме да превземаме нови върхове или най-малкото за да останем на сегашният връх ни трябва качествена селекция съобразена с желанията на треньора.

Пак ти казвам кой прав, и кой крив ще се разбере май 2008!


Това го твърдите всяко лято и всяка зима откакто Стоилов е треньор и всеки полусезон се оказва, че критикарите не са прави. След това, за да оправдаят безсмислиците си, същите твърдят,че това се дължало на набраната инерция :lol: :lol: бах тая инерция, тия да не са велосипеди или МПС-та, бре...
Помолих те по-горе, давай с факти ! С приказки и пророчества за бъдещето не можеш ме обори !
Понеже ти говоря за факти :
Е ли сегашния ни отбор, най-успешния в историята на Клуба ни :?:

След като ми отговориш, с Търговищкия може да ми обяснявате колко ни е неправилна политиката и какви провали са ни трансферите ?

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bagatur72 написа:
vale_pika написа:
bagatur72 написа:

Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


Точно това разбирай! Трансферите може да са подходящи ама не са достатъчни.
На върха сме, и за да продължаваме да превземаме нови върхове или най-малкото за да останем на сегашният връх ни трябва качествена селекция съобразена с желанията на треньора.

Пак ти казвам кой прав, и кой крив ще се разбере май 2008!


Това го твърдите всяко лято и всяка зима откакто Стоилов е треньор и всеки полусезон се оказва, че критикарите не са прави. След това, за да оправдаят безсмислиците си, същите твърдят,че това се дължало на набраната инерция :lol: :lol: бах тая инерция, тия да не са велосипеди или МПС-та, бре...
Помолих те по-горе, давай с факти ! С приказки и пророчества за бъдещето не можеш ме обори !
Понеже ти говоря за факти :
Е ли сегашния ни отбор, най-успешния в историята на Клуба ни :?:

След като ми отговориш, с Търговищкия може да ми обяснявате колко ни е неправилна политиката и какви провали са ни трансферите ?


бах мама му.....аре ти кажи поне един трансфер...където сме направили....като хората.... :roll:

а търговищкия умира за Левски...ако не ти е ясно още.... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Човек, зададох ти прост въпрос бе, мама му стара, чиито отговор е да или не. Все си мисля,че настоящето на даден отбор се измерва с успехите, които постига и с футбола, който играе. Кажи ми, кво те бъркат трансферите при това положение ?

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
bagatur72 написа:
Човек, зададох ти прост въпрос бе, мама му стара, чиито отговор е да или не. Все си мисля,че настоящето на даден отбор се измерва с успехите, които постига и с футбола, който играе. Кажи ми, кво те бъркат трансферите при това положение ?


не не мисля...че в момента...това е най правилната трансферна политика....не мога да приема мисленето...че нашата кокошка е "мисирка"....а чуждите пилета са хилави...просто не е съвременно...
не искам....когато най се нуждаем....да не можем да покажем аргументи....не искам Йовов да играе централен нападател...не искам да изпуснем Мъри...само защото няма кой да му купи един куц нападател.....не искам да повтарям как Жиката прилича на Роберто Карлуш...и скоро ще го надмине....не искам да повярвам...че в момента сме финансово затруднени.....не искам да виждам...че нямаме скаути...след като сме европейски отбор....или Шпайдела и Ибраимов са ти достатъчни....искам Левски освен идея и любов....и да е машина....машина за голове....ако щеш машина за пари....никога не гледам в чуждото канче....хак да са му на баткО.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
Спирам, няма смисъл ! Хубаво се бях зарекъл, да си еба майката, ама...

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юли 03, 2007 11:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
То верно няма смисал. Ние и рекорда за голове счупихме... те - още... отивай пий една бира и не се занимавай.

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 8:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Quis Separabit написа:
Ае стига с тия румънци, тия сме им влизали 3 пъти в столицата, кажете ми, тва държава ли е :lol:
Абе то през Балканската война,след превземането на Одрин,турците в столицата си направили голям кръст и очаквали уплашени,но с много приветливи усмивки българските войски!През следващите войни и гърция и сърбия отчаяно молят т.н. велики сили да ги спасяват от българските войски,така че...какво ни топли това нас сега?За смях сме си ние и само ние,защото само за 60 години оставихме интернационала да унищожи най-великата държава съществувала някога в Европа!И още спорим,и подкрепяме идиоти като сегашните управляващи например!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72 написа:
vale_pika написа:
bagatur72 написа:

Да разбирам ли, че нашата политика е неправилна и трансферите са неподходящи ? Или не сме на върха ? Или не мога да чета ?


Точно това разбирай! Трансферите може да са подходящи ама не са достатъчни.
На върха сме, и за да продължаваме да превземаме нови върхове или най-малкото за да останем на сегашният връх ни трябва качествена селекция съобразена с желанията на треньора.

Пак ти казвам кой прав, и кой крив ще се разбере май 2008!


Това го твърдите всяко лято и всяка зима откакто Стоилов е треньор и всеки полусезон се оказва, че критикарите не са прави. След това, за да оправдаят безсмислиците си, същите твърдят,че това се дължало на набраната инерция :lol: :lol: бах тая инерция, тия да не са велосипеди или МПС-та, бре...
Помолих те по-горе, давай с факти ! С приказки и пророчества за бъдещето не можеш ме обори !
Понеже ти говоря за факти :
Е ли сегашния ни отбор, най-успешния в историята на Клуба ни :?:

След като ми отговориш, с Търговищкия може да ми обяснявате колко ни е неправилна политиката и какви провали са ни трансферите ?


Спорно е дали сегашният ни отбор най-успешния. Не мислимо е да се сравнява този отбор с минали наши състави. Времената и условията са били коренно различни. Но със сигурност този отбор е най-успешният, от така нарачената ни "нова история" след 1989г.

А колкото до трансферната политиката и фактите, ще се опитам да го обясня по по-прост начин.
Говорехме си за големите клубове от нашия регион и за 10-те поредни участия на Розенборг в ШЛ. Говорехме си също, че и ние трябва да се опитаме да направи или стигнем поднобно нещо. Еми вариантите са два:
І - със селекция
ІІ - без селекция
И при двата варианта няма гаранция за 100% успеваемост. НО при първия вариант предпоставките за успех са значително по-голями, отколкото при втория.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Що само бучите, че нямаме скаути? Зизов да не е дошъл сам в Левски? Преди това Домовчийски или Хичо? ричард, темиле и баба? Надявам се неочаквате скаутите ни да са като на барса или интер... Те сигурно имат бюджет 3-4 милиона само за скаути, ние няма как да отделяме такива пари... но все пак да казвате, че съвсем нищо не правим... Винаги сме правили, в школата половината момчета са от провинцията събрани


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Мениджъри са предложили аржентинския младежки национал Анхел Ди Мария на Левски, лит(*кс-етрополе и Литекс, научи репортер на Агенция "Фокус". В момента футболистът на Розарио Сентрал е на Световното първенство за младежи до 20 години в Канада. Той отбеляза шестия гол при разгромната победа с 6:0 над Панама тази нощ. Все още не е ясно дали някой от трите ни водещи отбора ще започне преговори за евентуалното привличане на Ди Мария, защото неговата трансферна цена е доста висока. 19-годишният нападател е следен и от много клубове от Западна Европа, които са готови да предложат солидни оферти. Анхел Ди Мария е роден на 14 февруари 1988 година. Той е висок 167 см и тежи 55 кг.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
al3kz написа:
Анхел Ди Мария е роден на 14 февруари 1988 година. Той е висок 167 см и тежи 55 кг.


Този е с перфектни мерки за конкурса "Мини мис" ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com