forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 1:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Той е висок 167 см и тежи 55 кг.
:smt005

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
ТерзО написа:
al3kz написа:
Анхел Ди Мария е роден на 14 февруари 1988 година. Той е висок 167 см и тежи 55 кг.


Този е с перфектни мерки за конкурса "Мини мис" ...


Само забележи 14/88 :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
:lol: Пишат го добър...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:56 pm
Мнения: 52
vale_pika написа:
А колкото до трансферната политиката и фактите, ще се опитам да го обясня по по-прост начин.
Говорехме си за големите клубове от нашия регион и за 10-те поредни участия на Розенборг в ШЛ. Говорехме си също, че и ние трябва да се опитаме да направи или стигнем поднобно нещо. Еми вариантите са два:
І - със селекция
ІІ - без селекция
И при двата варианта няма гаранция за 100% успеваемост. НО при първия вариант предпоставките за успех са значително по-голями, отколкото при втория.


Колега, отговарям ти за последен път и спирам, понеже те помолих да да ме оборваш с факти, ти пак говориш за някакви предполагаемости и варианти за със и без селекция, но и сам не си задаваш въпроса, защо с многомилионната селекция на Чорни не постигнахме това, което правим сега ? Аре обясни ми, на мен, лаика ?

И понеже ми твърдиш, че не искаш футболисти на кило, а по двама-трима на сезон, но да допълват отбора, ще ти приказвам с факти :
Откакто Стоилов е треньор сме взели: М.Иванов, Томашич, Джайеоба, Стойчев, Йовов, Бардон, Минев, Сърмов, Борносузов, Диану, Тасевски и Бензукан. Доколко са успешни някои от тях е друг въпрос, но за това няма гаранция, дори и Маккай да вземем. Ти си преброй колко са новите и включи към това число още 7-8 наши момчета, па после разправяйте как сме нямали селекция и колко сме нещастни...
Смятам разговора ни за приключен !

_________________
Когато имаш желание,намираш начин
като нямаш такова,търсиш причина....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
bagatur72 написа:

Колега, отговарям ти за последен път и спирам, понеже те помолих да да ме оборваш с факти, ти пак говориш за някакви предполагаемости и варианти за със и без селекция, но и сам не си задаваш въпроса, защо с многомилионната селекция на Чорни не постигнахме това, което правим сега ? Аре обясни ми, на мен, лаика ?

И понеже ми твърдиш, че не искаш футболисти на кило, а по двама-трима на сезон, но да допълват отбора, ще ти приказвам с факти :
Откакто Стоилов е треньор сме взели: М.Иванов, Томашич, Джайеоба, Стойчев, Йовов, Бардон, Минев, Сърмов, Борносузов, Диану, Тасевски и Бензукан. Доколко са успешни някои от тях е друг въпрос, но за това няма гаранция, дори и Маккай да вземем. Ти си преброй колко са новите и включи към това число още 7-8 наши момчета, па после разправяйте как сме нямали селекция и колко сме нещастни...
Смятам разговора ни за приключен !



Ти можеш да смяташ разговора за приключен, но аз съм длъжен да ти отговоря.

За "многомилионната селекция на Чорни" и въпроса "защо не се получи". Ами много просто, само с пари не става..... Тогава всеки си правше каквото си иска. Комисионните бяха приоритет. Никаква организация. Разграден двор му викат хората. Да не забравяме, че сега си имаме Мъри.

А затова, че сега имаме селкция сам каза "до колкото са успешни е друг въпрос". Ами ще търсиме докато намери успешни бе. Дай сега тия като не стават да си играем с тях. Махаме неставщите и взимаме ставщи. Елементарно е!!!

И пак ме питаш за факти. Прочети внимателно следващото изречение и намери в него така търсения от теб "факт".

Със селекция предпоставките за успех са значително по-голями, отколкото без селекция.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:13 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:16 am
Мнения: 67
Местоположение: СОФИЯ
bagatur72 написа:
vale_pika написа:
А колкото до трансферната политиката и фактите, ще се опитам да го обясня по по-прост начин.
Говорехме си за големите клубове от нашия регион и за 10-те поредни участия на Розенборг в ШЛ. Говорехме си също, че и ние трябва да се опитаме да направи или стигнем поднобно нещо. Еми вариантите са два:
І - със селекция
ІІ - без селекция
И при двата варианта няма гаранция за 100% успеваемост. НО при първия вариант предпоставките за успех са значително по-голями, отколкото при втория.


Колега, отговарям ти за последен път и спирам, понеже те помолих да да ме оборваш с факти, ти пак говориш за някакви предполагаемости и варианти за със и без селекция, но и сам не си задаваш въпроса, защо с многомилионната селекция на Чорни не постигнахме това, което правим сега ? Аре обясни ми, на мен, лаика ?

И понеже ми твърдиш, че не искаш футболисти на кило, а по двама-трима на сезон, но да допълват отбора, ще ти приказвам с факти :
Откакто Стоилов е треньор сме взели: М.Иванов, Томашич, Джайеоба, Стойчев, Йовов, Бардон, Минев, Сърмов, Борносузов, Диану, Тасевски и Бензукан. Доколко са успешни някои от тях е друг въпрос, но за това няма гаранция, дори и Маккай да вземем. Ти си преброй колко са новите и включи към това число още 7-8 наши момчета, па после разправяйте как сме нямали селекция и колко сме нещастни...
Смятам разговора ни за приключен !


Еми малко селекция няма да ни навреди. Ето ти факти, Борносузов го няма вече, Гонзо го продадохме, Станислав си тръгна, Боримиров ще е до този сезон (надявам се да греша), скоро време ще продадат още или Домо или Цигането. Гол майстор изявен, примерно като Гонзо нямаме. Имаме си и официално потвърждение, за което, всеки мач има оплакяане от ръководството, че явно нивото е такова и за това не може да се вкарва. Джейоба не е във форма, поне миналата година, както и цигането. Валери беше контузен цялата шампионска и напред нямахме никой. Какво толкова сте се нахъсали да се карате. Значи са ни напуснали все титуляри. Това са факти, ако не вземем нови се надяваме старите да са в по-добра форма и гледаме напред. Това не значи, че отбора е погребан за по нататъчни успехи. Всеки привърженик се надява да се направи малко повече от миналия успешен сезон. Това не значи, че си черноглед, трябва малко трезво да се гледат на нещата.
П.С. Зизов да го смятаме за ново попадение за този и за следващия сезон е меко казано смешно. По тази логика да броиме и аматьорчето. И никито е ново попадение, ще го чакам пред големия екран :lol:

_________________
За синьото знаме народно,
живота си нии ще дадем,
че Левски това е България
го знаят по целия свят !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
е па ролята на скаутите не е ли да намират млади таланти, които да се вземат и за 2-3 години да станат машини? Или вие очаквате "Левски праща скаути на Барса - Реал" "Саид хареса холандски нападател на Реал - нямал нужда от обиграване във втория отбор"

Готовите играчи на ниво ШЛ струват МНОГО пари , това е положението. Тея дето можем да си ги позволим просто нямат нужното ниво и с нищо няма да са по-добри от сегашните ни. За това номерът е да се намират евтино млади таланти и да се надяваме, че ще стане нещо от тях, както сега с дарко и бензукан.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:52 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
al3kz написа:
Мениджъри са предложили аржентинския младежки национал Анхел Ди Мария на Левски, лит(*кс-етрополе и Литекс, научи репортер на Агенция "Фокус". В момента футболистът на Розарио Сентрал е на Световното първенство за младежи до 20 години в Канада. Той отбеляза шестия гол при разгромната победа с 6:0 над Панама тази нощ. Все още не е ясно дали някой от трите ни водещи отбора ще започне преговори за евентуалното привличане на Ди Мария, защото неговата трансферна цена е доста висока. 19-годишният нападател е следен и от много клубове от Западна Европа, които са готови да предложат солидни оферти. Анхел Ди Мария е роден на 14 февруари 1988 година. Той е висок 167 см и тежи 55 кг.

Направо да го бяха предложили на цялата А група 8)
Иначе това е пътя, да се привиличат млади и перспективни играчи, с достъпна трансферна сума.

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:52 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:16 am
Мнения: 67
Местоположение: СОФИЯ
В талантите нищо лошо, даже е похвално. Но не ми казвай, че не може да се вземе класен нападател, свободни трансфери има много, само заплатата му ще е по висока. Младите могат да се учат от такъв нападател, един отбор само от младоци не става. Примери за свободни трансфери много, Сяла, Динамо, все отбори от нашата черга. Ама нека да не полемизираме повече. Съгласявам се със сяко следващо мнение, нека да няма недоволни. :smt040

_________________
За синьото знаме народно,
живота си нии ще дадем,
че Левски това е България
го знаят по целия свят !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
От нашата черга, но с 5 пъти повече пари

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
LSFC написа:
Ха-ха-ха те тия "талантчета" струват колкото цялата А група ;) Или си мислите, че другите отбори ядат доматите с колците и се разделят с талантите си за смешните цени, които може да предложи български клуб за момента :shock:
Още по-смехотворно е това, което прочетох по-нагоре, че трябвало да намерим нападател като Гонзо ;) Когато такъв нападател(чужденец) дойде да играе в България аз ще си сменя ника на СтойчоМладенов!


е как бе? Не виждаш ли Балдовалиев? Я сменяй ника! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 2:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
LSFC написа:
Ха-ха-ха те тия "талантчета" струват колкото цялата А група ;) Или си мислите, че другите отбори ядат доматите с колците и се разделят с талантите си за смешните цени, които може да предложи български клуб за момента :shock:
Още по-смехотворно е това, което прочетох по-нагоре, че трябвало да намерим нападател като Гонзо ;) Когато такъв нападател(чужденец) дойде да играе в България аз ще си сменя ника на СтойчоМладенов!

Ще ми кажеш, че примерно младежки национал на Нигерия, играещ в местното им първенство струва колкото А група ? :shock: Айде стига глупости моля ви се ...

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 2:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Само ще допълня към LSFC, че Барселона бяха взели някакъв 6-годишен за седемцифрено число в евро. :wink:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Последна промяна south на Сря Юли 04, 2007 2:43 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Да не казваме и Меси от колко години тренира в Барселона...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
LSFC написа:
Ха-ха-ха те тия "талантчета" струват колкото цялата А група ;)

Абсолютно вярно! Както и сички играчлета от копа америка които тука си набелязвате... не виждате ли, че най важното качество което някой играч траа да има за да го земат в Левски, напоследък, е да е свободен агент - Сирил, Елтон, Льороа, Тодоров...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юни 17, 2006 11:53 am
Мнения: 190
LSFC написа:
Абе момче, ние за колко пари искаме да продадем нашата млада "звезда" Валери Домовчийски, че нещо не се сещам ??? 2 милиона ли бяха, 3 милиона ли бяха ? Я си помисли къде е играл той ? Аз ще ти кажа - никъде ! Нито на световно, нито на европейско, нито в Шампионска лига.. ако дойде някоя "нигерийска звезда" тя със сигурност ще е 10 пъти по-зле от един Хичо примерно.. Или може би смяташ, че Батков ще даде 2 милиона за негърчето ??? Може, в тоя форум всичко е възможно !

Едва ли всички талантливи момчета на въпросното световно са на недостъпна цена за нас :wink: Ако се направи справка в състава на Нигерия /тъй като ги взехме за пример/ има 16-17 момчета сътезаващи се в местното първенство. Мислиш ли, че всички са някакви скъпоструваши звезди ? 8) Имай предвид, че тези момчета дават мило и драго да заиграят в Европа 8) и това не важи само за Нигерия. На това световно до 20год. възраст е пълно с талантливи момчета, като някои/казвам "някои"/ от тях са на напълно достъпна цена за отбора ни :wink:

_________________
South Front


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
blue_eyes написа:
Недей така, че Борето ше земи да се амбицира още повече. :lol:


Много ясно, сега ще гледаме и Агостини как се представя в мурата ,евентуално да го привлечем за резерва на дедото :)

тва майтап де, той шерингам иска треньор да става там, не футоблист. макар че що да не помага на мъри:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
LSFC написа:
Не бе, те всичките звезди от световното за младежи се редят пред "Леге" и молят Баждеков да ги похвали пред Батков :D

И тъй като поне 57 пъти в последните 20 страници видях фразата "неправилна трансферна политика", искам сега господата, които защитават тази теза да ми дадат САМО ЕДИН пример с български отбор с "правилна трансферна политика" според техните възгледи. Мерси.



Донякъде Литекс имат превилна трансферна политика, поне що се касае до "in". 90% от чужденците минали през тях са добри футболисти. Но при тях пробелма е че се казват Литекс, и затова не успяват. Ако ние имахме тяхната трансферна политика, говоря специално за привлечените чужденци, смесена с налагането на някой от нашите юноши и таланта на Мъри, ще се добижим максмално до водещите балкански отбори.
И не мога да разбера защо непрекъснато се опитвате да сравнявате ЛЕВСКИ с отбри от България? Разширете си периметъра малко. Ние не сме отбор за домашна консумация. И на децата е ясно, че в момента най-стойностният тим в родното ни първенство е ЛЕВСКИ. Мислете глобално или поне "балкански" !!!

И една новина от дарик: Елтон е отишъл на проби в Черноморец /истинския/. И вече виждам как другото лято го взимаме за 400 000 - 500 000 лв.


Последна промяна Black Jack на Сря Юли 04, 2007 3:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Вале, в Литекс има сигурно 3ма българи, това ли искаш?
Цитат:
да, мисля че той беше някъде в предните страници казал, че ако ще с 11 негъра да излезем не го греело и трябвало "победа и пак победа" независимо от средствата...
Сетих се :lol:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Последна промяна Kryten на Сря Юли 04, 2007 3:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:26 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Kryten написа:
Вале, в Литекс има сигурно 3ма българи, това ли искаш?


да, мисля че той беше някъде в предните страници казал, че ако ще с 11 негъра да излезем не го греело и трябвало "победа и пак победа" независимо от средствата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Вале, в Литекс има сигурно 3ма българи, това ли искаш?


и то отгоре на всичко пълни лекета като бибишков :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7223
Истината както винаги е по средата. Малко се поразмиха нещата, затова нека си говорим конкретно за отбора къде нещата не са ниво и какво може да се направи.

:arrow: Вратари - тук нещата са повече от добре, запазихме си Гошо, божката има качества, макар че е млад за вратар и може да спече в някой важен мач. Най-важното е, че се отървахме от Гело по прекрасен начин, така че тази линия според мен е на добро ниво.

:arrow: Защита: след скандала с Пелето имаме проблем според мен само с десния бек, защото нямаме класна алтернатива на Жиката. Левия бек е екстра с Минев и Лусио, при централните защитници с привличането на Бензукан и евентулано такова на Рабе нещата заспиват с бодрата смяна на Топчо и Игор, отделно че Симо Матераци и той напира.

:arrow: халфова линия - същата история като с вратарите, лично за мен най-добрата ни част от отбора - разнообразие от халфове, ако и Дарко Марадона се окаже така желаното креативно халфче, ще е просто супер. Тук според мен няма нужда промени, нещата с бодрата смяна в тима в тази зона са ОК.

И стигаме до най-проблемната част
:arrow: нападението - в момента разчитаме повече на атакуващи халфове, отколкото на типични нападатели, Бабнгида винаги ще го уважавам за головете му в УЕФА, но изпадна в предишното си състояние на доста куц нападател, изпускащ 4 от 5 добри положения.
Валери е по-скоро втори лек нападател, за Дайо няма аквкот толкова да се каже, реално е играл супер малко поради многото си контузии.
От малките не знам дали ще успеят бързо да се аклиматизират, макар че на Мариян му трябваше малко за да накаже Челси.
Трябва си стабилен голмайстор - един 28 годишен нападател играл на средно ниво във Франция ще дойде доста добре. Другият вариант е да търсим новия Серж Йофу в лицето на някой като Елтън Джон.

:arrow: Според мен, за да добави още класа тима са нужни привличане на стабилен голаджия и евентуално Рабе за подсигуряване на защитата и то за години напред-според мен инвестиция и за двамата максимум от един милион.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
Вале, в Литекс има сигурно 3ма българи, това ли искаш?


Не не искам това и го обясних. Просто те откриват по някъкв непонятен за Батков начин добри чуждестранни футболисти.
Написах го: класни чужденци тип "литекс" ,но не купища + наши юноши+ таланта на Мъри


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Колко чужденци минават през тях на сезон, които не стават - 10на. Ние не купуваме като тях и големия им брат на кило

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 3:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
Донякъде Литекс имат превилна трансферна политика, поне що се касае до "in". 90% от чужденците минали през тях са добри футболисти. Но при тях пробелма е че се казват Литекс, и затова не успяват.


Ако Гришата премести отбора в Пловдив те биха станали един от фаворитите за титлата за 10-20 години напред и тогава бихме имали много ядове с тях...за щастие докато са на село, няма начин да си запазват и класните играчи...

Споменавайки световното, мен много ми хареса Алтидор от САЩ - въпреки, че е млад има доволна физика и хич не се представи лошо срещу Полша (е, половината от съотборниците му в този мач го засенчиха, но тях не ги споменавам щото за футболисти като Роджърс, Ризо, Szetela и най-вече Фреди Аду можем да получим само снимка с автограф... :oops: ).

Големият въпрос за 100 000 лева в играта "Стани космат" е: "ще вземем ли най-накрая нападател"... :oops:

Цитат:
Младият талант на Левски Атанас Курдов попада твърдо в плановете на тима за новия сезон, пише "7 дни спорт".


Аз лично и на него съм доволен, явно тук може селекцията да се смята за приключена...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Шо така всички таланти от школата ни са некви дребни и леко недохранени... :lol: Айде Валери малко позаякна, ма Хичо, Балтанов, Цигането, тоя Курдов също ми се вижда неква вейка, да беше се метнал на баща си поне малко :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Аз за тва се възхищавам на тва говедо Алтидор... :oops:
Снощи носеше защитата на дружина полска като луд миньор - вагонетка :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
STALKER написа:
Шо така всички таланти от школата ни са некви дребни и леко недохранени... :lol: Айде Валери малко позаякна, ма Хичо, Балтанов, Цигането, тоя Курдов също ми се вижда неква вейка, да беше се метнал на баща си поне малко :lol:


Абе за флангови играчи теглото не е от съществена значение, важното е да е лек и бърз :lol: , но централния нападател и защитата требе да са киборги :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 4:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 09, 2006 12:16 am
Мнения: 67
Местоположение: СОФИЯ
Аз лично съм напълно съгласен с мнението на Национал. Нападател ни трябва, не съм тръгнал да хвърча.
Пелето и в центъра се включваше добре и именно Ребе, до колкото се пише би бил добър вариант.
А Гонзо си е Гонзо, няма кой да го замести. Смятам, че се търси нападател и го очаквам скоро. Ако не Boyo ще измисли нещо с Агостини или Шерингам. Може и някой друг да изникне от пресата, той ги следи. :)

_________________
За синьото знаме народно,
живота си нии ще дадем,
че Левски това е България
го знаят по целия свят !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Реал Мадрид взима Фреди Аду и ни го дава за един сезон под наем... :twisted:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com