forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 5:13 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Баце Син Сити ако направят отбор стават шампиони веднага :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
shalala написа:
Шесто - футболистите ще прочетат поста на Хидън и ще се отчаят от живота. Седмо - половината ще се самоубият, а другата половина ще използват клаузите в договорите си и ще ни напуснат в посока Родопа, Рилецо, Белите орли, Хебър и Син сити.

Мисля че гледам напълно реалистично на нещата, не е като тоя филм да не сме го гледали поне 15 пъти досега. И наистина забравих:
Шесто: Следващия път когато във важен мач Е.Ангелов и Джайеоба издънят отбора с пропуските си, много хора ще отсвирят, и с право , защото на всички им писна от сапунката :
"За по-добро представяне в европа ни трябват двама-трима играчи, които да вдигнат нивото на отбора"
"отново показахме старата си слабост"
" ще вземем поне един класен нападател"
"щом е за левски, парите не са проблем"
"няма да продаваме никого преди да сме взели достойни заместници"
"Дали ще вземем играча [X] зависи от това дали ще продадем някого"
"И сега групата е пренаситена, имам достатъчно футболисти"
"футболисти на проби не искам"
"няма да правим селекция заради самата селекция"
"няма с лека ръка да отписвам футболисти, щом са в Левски, значи имат качества"
"Играчите които имам са най-добрите в България , дори и никой да не привлечем пак можем да постигнем целите си".......



"За по-добро представяне в европа ни трябват двама-трима играчи, които да вдигнат нивото на отбора"
"отново показахме старата си слабост"
" ще вземем поне един класен нападател"
"щом е за левски, парите не са проблем"
"няма да продаваме никого преди да сме взели достойни заместници"
"Дали ще вземем играча [X] зависи от това дали ще продадем някого"
"И сега групата е пренаситена, имам достатъчно футболисти"
"футболисти на проби не искам"
"няма да правим селекция заради самата селекция"
"няма с лека ръка да отписвам футболисти, щом са в Левски, значи имат качества"
"Играчите които имам са най-добрите в България , дори и никой да не привлечем пак можем да постигнем целите си".......


"За по-добро представяне в европа ни трябват двама-трима играчи, които да вдигнат нивото на отбора"
"отново показахме старата си слабост"
" ще вземем поне един класен нападател"
"щом е за левски, парите не са проблем"
"няма да продаваме никого преди да сме взели достойни заместници"
"Дали ще вземем играча [X] зависи от това дали ще продадем някого"
"И сега групата е пренаситена, имам достатъчно футболисти"
"футболисти на проби не искам"
"няма да правим селекция заради самата селекция"
"няма с лека ръка да отписвам футболисти, щом са в Левски, значи имат качества"
"Играчите които имам са най-добрите в България , дори и никой да не привлечем пак можем да постигнем целите си".......



и т.н и т.н и т.н до края на света, да му еба майката... :shock:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:00 pm
Мнения: 1597
Местоположение: софия
Boyo написа:
Баце Син Сити ако направят отбор стават шампиони веднага :)
Че Син сити спонсорират Локо Сф :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Станимир Стоилов иска Рабех на всяка цена

Проблем се оказват 500 000 евро

Цитат:
Станимир Стоилов е заявил категорично пред управата на Левски, че държи на всяка цена да бъде привлечен младежкият национал на Мароко Юсуф Рабех (на снимката).

Според Мъри талантът ще е най-класното желано от него попълнение, което ще вдигне нивото на българския шампион. Рабех се смяташе за уреден за "Герена", но поисканите от клуба му ФАР (Рабат) 500 000 евро се оказаха пречка пред трансфера му. Засега "сините" шефове не са склонни да платят тази сума.
Както е известно, договор с Левски подписа друг младежки национал на Мароко - централният защитник Бензукан.

В същото време стана ясно, че интерес към "синия" юноша Атанас Курдов проявява Грасхопър. Човек на швейцарския клуб ще наблюдава днес изявите на Наско в полуфинала от първенството на юношите старша възраст срещу Поморие.

Курдов е харесан и от Базел. Към него сериозен интерес проявяват и от Монако.
Станимир Стоилов вече заяви намерението си да вземе младока на лагера на първия отбор на Левски в Австрия.



ми как ще ги платят....това са още 20 астри....да им еба майката... :evil:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Нещо почва да ми писва от тая сага с нов нападател, а и Мъри яко се е объркал... веднъж казва, че голямо име няма да дойде в България заради големите си финансови изисквания, а в следващия момент казва, че ще привлича "само доказано име".... Е КАК СТАВАТ ТИЯ РАБОТИ?! Най-малко за нападател трябва да пестим пари,все пак той реализира труда на целия отбор.........


Последна промяна Alek на Чет Юли 05, 2007 1:31 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Хидън,ти ме утрепА бе човек... :lol:
Като ти чета постовете имам чувството че сме в няква мега криза :lol: (само се бъзикам...да не ме.... :lol: )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
al3kz написа:
Нещо почва да ми писва от тая сага с нов нападател, а и Мъри яко се е объркал... веднъж казва, че голямо име няма да дойде в България заради големите си финансови изисквания, а в следващия момент казва, че ще привлича "само доказано име".... Е КАК СТАВАТ ТИЯ РАБОТИ?! Най-малко за нападател трябва да пестим пари,все пак той реализира труда на целия отбор.........

Като казва "доказано име",има предвид да е сигурен в класата му и да не си губи времето с проби и тем подобни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Е точно "доказано име" иска големите пари нали се сещаш? Големите пари нЕма да ги искат Чиликов, Джаейоба и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
B`TG написа:
al3kz написа:
Нещо почва да ми писва от тая сага с нов нападател, а и Мъри яко се е объркал... веднъж казва, че голямо име няма да дойде в България заради големите си финансови изисквания, а в следващия момент казва, че ще привлича "само доказано име".... Е КАК СТАВАТ ТИЯ РАБОТИ?! Най-малко за нападател трябва да пестим пари,все пак той реализира труда на целия отбор.........

Като казва "доказано име",има предвид да е сигурен в класата му и да не си губи времето с проби и тем подобни.


а такъв играч...струва определена сума пари....и някой трябва да ги плати.....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Плащането не е работа на Мъри... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Мани ти плащането... Мъри подесети, че никое голямо име няма да дойде в България заради заплатата която иска, а в същото време иска доказан футболист... $$$ кур за Батков и Баждеков! За първи път го пиша това, но след тия изцепки с нападателя и астрите от днес дори аз прегрех ебати.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:42 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 2:14 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
ТуристО да почва да събира пари за Рабех :wink: колко му е... ако се напънем до зимната пауза го трансферираме 8) 8) 8)

_________________
Важна е емблемата отпред, не името отзад!!!
http://www.youtube.com/watch?v=0B50qcnZUk4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
al3kz написа:
...Мъри подесети, че никое голямо име няма да дойде в България заради заплатата която иска, а в същото време иска доказан футболист...

Аз имам друго разбиране за "доказан футболист".Според мен не е нужно да има големи претенции за заплата и да някакво голямо име във футбола.Пример ти давам с Рабех :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 2:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Ти гледал ли си Рабех през живота си и въобще може ли един 20 годишен футболист да бъде доказан? С изключаЕ Меси, Рууни и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 10:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
trippin написа:
ТуристО да почва да събира пари за Рабех :wink: колко му е... ако се напънем до зимната пауза го трансферираме 8) 8) 8)


едно време Лафчис имаше такава идея, но не помня за кой ставаше въпрос. Трябваха неколкостотин хиляди долара и разправяше как трябвало всеки фен да даде неколко лева и готово :) Огромен! Ама тогава беха много бедни времена за клуба... Хубавото беше, че в повечето други отбори беше още по-зле положението и можехме да взимаме играчите им за малко пари


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 10:19 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 02, 2006 4:06 pm
Мнения: 82
Аз пък съм на мнение че трябва да си върнем Гонзиньо и да заложим твърдо на него, стига вече с тия класни но скъпи за България нападатели дето ги искаме а те даже не са чували за оферта от Левски в крайна сметка Футболният отбор на сините не е някаква сергия.
В момента сме име в световният футбол и който иска да дойде да заповяда обаче няма смисъл да одим да се молим на некфи африкански улигофренчета а те в същото време да ни изнудват.

ГОСПОДА ЛЕВСКАРИ И ШЕФОВЕ РАЗБЕРЕТЕ ЛЕВСКИ СИ ИМА ОТЛИЧНО СРАБОТЕН ОТБОР НЯМА ДА СЕ СВЪРШИ СВЕТА БЕЗ РАБЕХ И ДЖИМИ ФЛОЙД ХАСЕЛБАНК И С ТЯХ ЩЕ ПАДНЕМ ОТ БАРСА,ЧЕЛСИ И ВЕРДЕР И БЕЗ ТЯХ ЩЕ ПОБЕДИМ РОДОПА,лит(*кс-етрополе, ПИРИН И ЦЯЛАТА А ГРУПА.

P.S. Извинявайте за капса знам че не е разрешен просто искам това да се разбере и да не се забравя от никой защото пак ще мачкаме цяла година а пресата ще си пише че този отбор на Левски вече се е изчерпал и не го чакат успехи. Дрън-Дрън камбаната на Шампионската лига удря а ние сме там и чуваме божествения и звън, а химна ли? Химна е нищо след химна ще усетите силата на Шампиона на България.
Държа да подчертая че не съм си пил сутрешното кафе може би заради това пиша тези редове на които някой ще им се сторят доста забавни карай..... :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14838
галатасарай май взимат Савиола,а ние подаряваме астри.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 12:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 30, 2006 3:15 pm
Мнения: 46
Местоположение: ст.Васил Левски
Ах майка им стара стисната бееееее!
Добре, не може ли 1/9-та от парите от шибаната Шампионска лига да ги дадеме за някакъв футболист, който треньора иска бе!Аз си мислех, че тия спънки с парите са, че искат 1 милион, ония искат 500К и наш'те се стискат, ебати и циганската работа! Всичките са големи левскари по телевизията и са винаги били "вярващи и убедени" в силите на отбора, ако направим нещо, винаги се изкарват главната причина за успехите, но дойде ли време да дадат някоя сума и им се контрактира сфинктера стряскащо .... Комсомола не прощава, БАТКО(в)!

_________________
"So put a quarter in your ass, 'cause you played yourself


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
300 000 за Ники Балона + 180 000 за Пелето = 480 000 евро.
И 500 000 евро са проблем??

Батков, Батков, да ти го набие некадърната бразилска чернилка, която доведе за без пари!

Просто ми е жал за Мъри, ако му купуваха и футболисти човекът кой знае какви чудеса щеше да постигне!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
оффф

ами не знам дали тука му е мястото на това мнение - днеска като отивах на работа видях Ричард, пред БНБ беше по къса гаща и тениска бяла. Нямам си идея кво прави тук, нали трябва да тренира с отбора. Беше с един пълен батко с БМВ, с чужда регистрация.

Дано и той няма някоя клауза, за която да са пропуснали да ни осведомят...

оффф


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 2:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
тая сутрин не са имали тренировка, официално им е дадена почивка, но слуховете са, че ВСИЧКИ имали такива клаузи и тайвански бизнесмени искали да купят всички футболисти накуп, готов отбор демек. мъри за това е гледал юношите днеска, щото реално ще трябва с тех да играем наесен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21385
Цитат:

Немският Байер Леверкузен е готов да извади 350 хиляди евро за да привлече нападателя на Левски Атанас Курдов, научи Гонг. Скаут на „аспирините” е наблюдавал днешната среща между Левски и Поморие, в която таранът мушна три гола.

Немецът, който е партньор на Емил Данчев, е останал силно впечатлен от класата на Курдов. Заради липсата на интрига в мача, пратеникът на Леверкузен, ще дойде да гледа юношата на Левски и във финалната среща. Най-вероятно съперник на „сините” ще бъде лит(*кс-етрополе.

Доскоро за най-настоятелен да притежава футболиста се смяташе Монако. Мерак проявява и Грасхопър, но шансовете на швейцарците изгреждат нищожни.

Според източници на Гонг, ръководството на Левски има намерение да предложи нов договор на нападателя. Наско Курдов наскоро подписа първи професионален контракт с тима на сърцето си. Заради интереса от страна на чужди клубове, ръководството на Левски възнамерява да му предостави по-добри условия и да го запази в състава си. Фактори на „Герена” са говорили по темата с Емил Данчев.

След вчерашната контрола с Видима Раковски, Станимир Стоилов заяви, че очаква Курдов да пътува с мъжката формация на Левски за лагера в Австрия. Всички юноши от старшата възраст, които попадат в плановете на Стоилов, ще се присъединят след финала на първенството им.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Тва мустакато милиционерче Емил Данчев почва да дразни сериозно! :evil:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 5:34 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7244
По-добре Курдов да го продават за 400 хилки в евро, 100% съм сигурен, че няма да му се дават много шансове за изява.
По-добре да вземем прилични кинти, а момчето да се учи на футбол в много добра европейска школа.

А ако продължим с тия трансфери на юноши, които няма как да обиграваме в състава, няма да има нужда от друго финансиране.
Школата тепърва ще позлатява Батко, дано и за клуба да остане нещо.

ето и интервюто на Мъри от вчера, казва инетерсни неща за селекцията

Цитат:
Мъри: „Гледам нов нападател от Франция“

Стоилов съжалява, че е изпуснал Тоди, треньорът доволен от мача с Видима

Старши-треньорът на Левски Станимир Стоилов призна, че има шанс към отбора да се присъедини нов французин, след като преди дни беше отпратен Лоран Льороа. Новият набелязан за трансфер на „Герена“ е централният нападател Пирил Шабюи, за когото „Меридиан Мач“ вече съобщи. 28-годишният играч ще присъедини и към Левски, ако треньорското ръководство остане доволно от играта му в записите, които предстои да изгледа.
"Следя Шабюи, но докато не изгледам неговите записи, няма да го викна на проби. Ние имаме нужда от централен нападател, но търсим играчи, които са с по-добри качества от тези в отбора. Аз не искам футболисти на средно ниво, а искам да са много по-добри от нашите", каза Станимир Стоилов, който изказа своето разочарование от осъществилия се вчера трансфер на искания от него Светльо Тодоров в Чарлтън. "Ние проведохме много разговори със Светльо Тодоров, но чакахме да видим как ще се развият нещата му в Англия и в случай на провал щяхме да действаме сериозно по неговото привличане в Левски", каза още Стоилов.

"Доволен съм от играта и поведението на отбора в контрола с Видима. Все пак има доста неща за оправяне. Тепърва ще трябва и да преценяваме кои от преотстъпените играчи, които вчера взеха участие, да останат в отбора. Нивото на Левски е доста високо. Забелязах и промяна в желанието за игра и динамиката на Джайеоба, но пропуските, които направи в този мач, бяха уникални“, бе коментарът на Мъри за контролата с Видима.


едит: Латекса засиливат Живко Желев по Турция и Кипър, не го знам сега как е, но едно време си беше играч.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 5:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Ако наистина няма да се дава шанс на Курдов, както казва nazional, по-добре е да го продадът. Но все мисля, че трябва да има някъв ред. Първо продваме Валери, и Курдов идва на негово място. Играе 3-4 години и го продаваме. После идва друг на негово място.......

А не е ли по-добре да се отървем от Дайо и Ангелов, и на тяхно място да играят Курдов и Огнянов? Така, и така нападетел няма да вземем поне да се отървем от бездарниците, и на тяхно място да вкараме младите надежди. А и аз не вярвам, че те ще играят по-слабо от батковците си, просто защото по-слаби футболисти от Дайо и Бабнгида надали има.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Добре бе що да се отървем от Дайо,като му плащахме толко много за възстановяване?Поне полусезона да изкара пък тогава......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 7:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
[quote="nazional"]По-добре Курдов да го продават за 400 хилки в евро, 100% съм сигурен, че няма да му се дават много шансове за изява.
По-добре да вземем прилични кинти, а момчето да се учи на футбол в много добра европейска школа.
яуоте]

Национал, не говори глупости! По-добре било да го продадат. За кого? За Б&Б ! Левски от тия пари няма да види и шушка! Ако ше печелат тия помияри поне да е от куците коне не от младите надежди!

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 7:39 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7244
При условие, че Лъчко и Мариян чакат шанс за изява в първия отбор и са доста по-подготвени и физически и тактически, едва ли Курдов ще получи много шансове за изява.
Вярно, ще имаме Б отбор, но ако го искат в чужбина и то в прилични отбори и няма изгледи скоро да играе за нас по-добре да се вземат парите за него и разбира се да се инвестират в клуба(още едно игрище или някакво друго подобрение).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 8:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Много ми се иска Курдов да почне да играе с първия ни отбор

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 05, 2007 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Тренировката бе наблюдавана от нашумелия нападател Атанас Курдов, а компания му правеше бившият футболист на сините Георги Бачев. След тренировката Станимир Стоилов разговаря с двамата.
Да не би Бачев да става тренер на Б отбора?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com