forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:36 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 1204  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 5:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
LSFC написа:
vale_pika написа:
LSFC написа:
Не бе, те всичките звезди от световното за младежи се редят пред "Леге" и молят Баждеков да ги похвали пред Батков :Д

И тъй като поне 57 пъти в последните 20 страници видях фразата "неправилна трансферна политика", искам сега господата, които защитават тази теза да ми дадат САМО ЕДИН пример с български отбор с "правилна трансферна политика" според техните възгледи. Мерси.



Донякъде Литекс имат превилна трансферна политика, поне що се касае до "ин". 90% от чужденците минали през тях са добри футболисти. Но при тях пробелма е че се казват Литекс, и затова не успяват. Ако ние имахме тяхната трансферна политика, говоря специално за привлечените чужденци, смесена с налагането на някой от нашите юноши и таланта на Мъри, ще се добижим максмално до водещите балкански отбори.И не мога да разбера защо непрекъснато се опитвате да сравнявате ЛЕВСКИ с отбри от България? Разширете си периметъра малко. Ние не сме отбор за домашна консумация. И на децата е ясно, че в момента най-стойностният тим в родното ни първенство е ЛЕВСКИ. Мислете глобално или поне "балкански" !!!

И една новина от дарик: Елтон е отишъл на проби в Черноморец /истинския/. И вече виждам как другото лято го взимаме за 400 000 - 500 000 лв.

За Литекс даже ми е смешно, че ми говориш.. кажи на кой на мястото от нашите си нападатели виждаш един Сандриньо примерно или поне ми кажи един техен легионер, който може пре-спокойно да замести наш титуляр в ЛЕВСКИ, аз поне не се сещам за такава "звезда"...

Незнам вече ама си мисля, че твойто състояние е болестно :идеа: Какво да се доближаваме до водещите балкански отбори като ЛЕВСКИ СОФИЯ със сигурност е един от 5те водещи отбори на Бълканския полуостров и най-вероятно това се дължи на неправилната трансферна политика ! За какво доближаване ми говориш незнам... мислете глобално... какво по-глобално виждаш от 1/4 финал в УЕФА и класиране за групите за ШЛ в една година ? Почвам да си мисля, че скоро ще ми напишеш, че не съм искал да бием Челси, Барса или Вердер и сигурно ще го напишеш, но вече смятам и аз да се откажа от този спор. Ти ми пишеш от 5 дена какво щяло да стане, аз ти пиша какво е станало.. надявам се да не се окажеш прав, за това което предвиждаш заедно с хидън и ко, обаче дори и да стане, това няма да ми промени мнението, че в момента се прави най-доброто за отбора, резултатите са налице и публиката леко полека ще почне да се връща на стадиона и вместо да се приветства всичко добро, което сториха футболистите, Мъри, ръководството и прочие, отново се проявява "добрата" стара българска черта - негативизмът.. защо винаги трябва да мислим за "тъмното бъдеще, което ни очаква", а не се наслаждаваме на стетлите години дошли за нашия любим отбор, защо ?


Том е със сигурност по-добър от коприваров, бабангида и джаейоба. Горе-долу на нивото на Йовов но е по-млад. Единствено Валери и Хичо по никакъв начин не бих ги сменил с него. Йеленкович е приблизително класата и опита на Боримиров и доста по-добър от М.Иванов. Жан-Филип Кайе беше доста добър играч, поне колкото Топчо и Томашич. За Новакович дали е нужно изобстто да коментирам, за разлика от разни генковци и тошко колевци, този играч наказваше не само малките отборчета у нас. Типичен голмайстор, идеален за бг първенството. Ние такъв играч нямаме. Даже и Гонзо нямаше такива реализаторски качества, но компенсираше с борбеност и сърце, така че все пак беше по-добър. Сега ще видим този "стрелец" в чорбата. Да не се окаже все пак че в Бг може да дойде класен играч, ама не и при нас...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 5:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
nazional написа:
Истината както винаги е по средата. Малко се поразмиха нещата, затова нека си говорим конкретно за отбора къде нещата не са ниво и какво може да се направи.

:арров: Вратари - тук нещата са повече от добре, запазихме си Гошо, божката има качества, макар че е млад за вратар и може да спече в някой важен мач. Най-важното е, че се отървахме от Гело по прекрасен начин, така че тази линия според мен е на добро ниво.

:арров: Защита: след скандала с Пелето имаме проблем според мен само с десния бек, защото нямаме класна алтернатива на Жиката. Левия бек е екстра с Минев и Лусио, при централните защитници с привличането на Бензукан и евентулано такова на Рабе нещата заспиват с бодрата смяна на Топчо и Игор, отделно че Симо Матераци и той напира.

:арров: халфова линия - същата история като с вратарите, лично за мен най-добрата ни част от отбора - разнообразие от халфове, ако и Дарко Марадона се окаже така желаното креативно халфче, ще е просто супер. Тук според мен няма нужда промени, нещата с бодрата смяна в тима в тази зона са ОК.

И стигаме до най-проблемната част
:арров: нападението - в момента разчитаме повече на атакуващи халфове, отколкото на типични нападатели, Бабнгида винаги ще го уважавам за головете му в УЕФА, но изпадна в предишното си състояние на доста куц нападател, изпускащ 4 от 5 добри положения.
Валери е по-скоро втори лек нападател, за Дайо няма аквкот толкова да се каже, реално е играл супер малко поради многото си контузии.
От малките не знам дали ще успеят бързо да се аклиматизират, макар че на Мариян му трябваше малко за да накаже Челси.
Трябва си стабилен голмайстор - един 28 годишен нападател играл на средно ниво във Франция ще дойде доста добре. Другият вариант е да търсим новия Серж Йофу в лицето на някой като Елтън Джон.

:арров: Според мен, за да добави още класа тима са нужни привличане на стабилен голаджия и евентуално Рабе за подсигуряване на защитата и то за години напред-според мен инвестиция и за двамата максимум от един милион.


За всичките 200 страници на двете теми няма по-точно мнение. Напълно подкрепям и доколкото разбирам от футбол, моят анализ би бил същия. Бих добавил само че в никакъв случай не трябва да изпускаме Курдов и Валери тази година

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
За Курдов съм съгласен, че още доста му трябва. Има талант и усет, но не е достатъчно.
Хидън, гледам, че доста май мразиш копи. Всъщност, момчето е идалния пример, че само талант не стига. А той талант има според мен. Дано и Курдов и Табаков не тръгнат по неговия път.

От мнението на национал не съм съгласен за вратарите. 2ма вратари не са достатъчни, а не съм много наясно какво е нивото на Георгиев.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
...което между другото се представи доста добре последно като играхме с Родопа на Герена.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
:smt038 за nazional... по-точно не можех да го напиша... най-балансираното и обективно мнение :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Semper_Fidelis написа:
Абе ако им беше толкова могъща селекцията на Литекс, нямаше да са четвърти в класирането, нека не превъзнасяме техните печки.


Не е решил Гриша Ганчев, не ги направил шампиони.


LSFC Хидън ти отговори. Само ще добавя че Берберович е с 2 класи над Живко, и освен това може успешно да играе, като десн халф, какъвто ние нямаме с изключение на Мечо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
За Берберович и Живко хич не съм съгласен, а и нашият си е доста по-млад. Мечо има кой да го смени от младите, а и Тасевски каза, че се чувствал еднакво удобно на всички постове в средата на терена.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
Берберович > Живко? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
И да се пулиш и да не се пулиш е по-добър.
Това, че вие си мислите че притежаваме най-добрите играчи в България, а юношите са ни от световна класа е съвсем друга тема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
е щом резервите на Литекс станаха по-добри от наш'те титуляри, мисля че няма какво повече да кажа! Ама кво ли се коркам, нали забравих как ни утепаха на финала за купата :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 6:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Нема управия тука :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
pe3ucTop написа:
е щом резервите на Литекс станаха по-добри от наш'те титуляри, мисля че няма какво повече да кажа! Ама кво ли се коркам, нали забравих как ни утепаха на финала за купата :roll:


Нали обясних причините на предната страница защо Литекс са на това ниво.
Да, Берберович беше резерва, защото имаха Занев. А той пък е още по-добър.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
vale_pika написа:
pe3ucTop написа:
е щом резервите на Литекс станаха по-добри от наш'те титуляри, мисля че няма какво повече да кажа! Ама кво ли се коркам, нали забравих как ни утепаха на финала за купата :roll:


Нали обясних причините на предната страница защо Литекс са на това ниво.
Да, Берберович беше резерва, защото имаха Занев. А той пък е още по-добър.


Абе ти не разбра ли, че наште гарджета са най-убави са, даже Ники Михайлов е по-добър от Буфон, глей че у Ливърпул го зеха... :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 10:18 pm
Мнения: 538
STALKER написа:
vale_pika написа:
pe3ucTop написа:
е щом резервите на Литекс станаха по-добри от наш'те титуляри, мисля че няма какво повече да кажа! Ама кво ли се коркам, нали забравих как ни утепаха на финала за купата :roll:


Нали обясних причините на предната страница защо Литекс са на това ниво.
Да, Берберович беше резерва, защото имаха Занев. А той пък е още по-добър.


Абе ти не разбра ли, че наште гарджета са най-убави са, даже Ники Михайлов е по-добър от Буфон, глей че у Ливърпул го зеха... :wink:


не бе, ти не разбра ли че резервите на селяните са по-добри от наште титуляри...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Dr. Martens написа:
Преди минути Украинската футболна федерация изпрати международния трансферен сертификат на Дарко Тасевски в БФС. Това ще позволи състезателят да бъде редовно картотекиран в Левски и да участва в предварителните кръгове от турнира на UEFA Шампионска лига 2007/2008, съобщава клубният сайт на "сините".


Днес неговия агент каза, че Дарко се бил отказал от три заплати /30 000 долара/ за да могат ония да му изпратият жълтата карта и да го картотекираме за ШЛ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
LSFC написа:
Ти гледал ли си Курдов на живо, че даваш такова мнение ? Спокойно мога да кажа, че на него ще му е адски трудно да се наложи в отбора, поне в близките 3-4 години..

Момчето има талант и в конкуренцията на Дайо и бабангида едва ли ще му е толкова трудно да се наложи ако с него се работи както трябва и ако е достатъчно сериозен. Поне за налагане от типа на М.Огнянов като за начало, не виждам защо да не е резерва в някои мачове , като Марек на Герена примерно. А за абсолютен титуляр, сам разбираш че не може да се говори и ако това ти е логиката, тогава би трябвало да продадем и Огнянов, и Балтанов, и Матераци, и Табаков, и Зизов, защото и те едва ли в следващите 2-3 години ще са титуляри.
А за Литекс, мисля че всички разбират, че ако те, със същите тези играчи бяха софийски или пловдивски отбор, щяха редовно да са сред първите 2-3 в класирането. Така че нека не се хващаме пак за четвъртото им място. И да не забравяме факта, че са си курви на чорбата. Ако срещу тях играеха така както с нас, щяха да имат по 6 точки повече на сезон. И ако не играеха прекалено много еврофутбол (литекс - конеляно 0:0), ама то в отбор като ловяч за какво друго да играеш. Няма история, няма публика, няма харизма....

_________________
Хайде на бас.


Последна промяна hidden767 на Сря Юли 04, 2007 7:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Еее, прекалихте тука. Тоя Берберович е ебати набедения футболист.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
vale_pika написа:
Dr. Martens написа:
Преди минути Украинската футболна федерация изпрати международния трансферен сертификат на Дарко Тасевски в БФС. Това ще позволи състезателят да бъде редовно картотекиран в Левски и да участва в предварителните кръгове от турнира на UEFA Шампионска лига 2007/2008, съобщава клубният сайт на "сините".


Днес неговия агент каза, че Дарко се бил отказал от три заплати /30 000 долара/ за да могат ония да му изпратият жълтата карта и да го картотекираме за ШЛ.

Браво на Дарко :!: Сега ако вземе се откаже и от първите три заплати ще е златен, да може Баждека да подари още 3 Астри на ушевите :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
pe3ucTop написа:

не бе, ти не разбра ли че резервите на селяните са по-добри от наште титуляри...



Много ги изопачаваш нещата. Никъде не съм казал, че всичките им играчи са по-добри от наште. Споменах само един футболист.
Това, че ЛЕВСКИ е най-добрия отбор в България е факт. Но ЛЕВСКИ НЕ ПРИТЕЖАВА НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ В БЪЛГАРСКАТА "А" ГРУПА!
Да повечто са най-добрите, но не всички. Има отбори които имат по-добри футболисти от някой наши на съответния пост. Друг е въпроса, че тези играчи не могат да си разкрият таланта и потенциала там.
Няма да стане само с добри футболисти.....
Хидън го каза - Няма история, няма публика, няма харизма....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Сега чета, че Курдов, освен от Франция и Англия, го искали и в Швейцария. Това е вече бъдещето на средноевропейските отбори, които не могат да си позволят да купуват завършени класни играчи, отговарящи на амбициите и класата им. Откриването и привличането на талантливи млади играчи от целия свят. Естествено тези играчи няма автоматично да станат титуляри, но ще им бъде даден шанс. Над общата маса ще дръпнат тези клубове, които имат правилна политика с младите. Все си мисля , че Левски е един от тези средноевропейски отбори, поне по резултати. Но ако ще продължаваме да изпускаме и продаваме таланти, сами ще си спираме развитието. На всички е ясно че пари за готогви играчи, каквито иска Мъри и да има, няма да се дадат. Така че какво ни остава... но явно безочието на Батков е в състояние да стигне дотам че и от надеждите (на клуба и на хората за по-светло бъдеще) да тръгне да печели пари

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 8:28 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Съгласен, да не земе само чорбата да ни мине, че тогава какви ще ги разправя Мъри...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
LSFC написа:
....че в момента се прави най-доброто за отбора, резултатите са налице и публиката леко полека ще почне да се връща на стадиона и вместо да се приветства всичко добро, което сториха футболистите, Мъри, ръководството и прочие, отново се проявява "добрата" стара българска черта - негативизмът.. защо винаги трябва да мислим за "тъмното бъдеще, което ни очаква", а не се наслаждаваме на стетлите години дошли за нашия любим отбор, защо ?


никой не гледа с черни очи на Левски...поне от тоя форум....но не можем да стоим безучастни и равнодушни...когато отборът и успехите му се използват за лични цели и облаги....когато ни правят за смях като привърженици....когато виждаме...че още нещо може да се направи за Левски.......за да стане по добър...но то не се прави....кво да стоим...и при всичките проблеми...които съществуват...да пишем оди и възхвали за мустакО.....

на тебе днеска хареса ли ти бъдещето на отбора...в лицето на играещите в контролата срещу Видима......
хареса ли ти..."инициативата" на баткО...да подари коли за толкова пари на ушевите.....
а това са само два примера от днешния ден..... :wink:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Мене ми харесаха и двете, приятелю :wink: :wink: :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
parvanof написа:
Мене ми харесаха и двете, приятелю :wink: :wink: :wink:


Разбирам да кажеш, че ти харесват младите в отбора. Ама да ти хареса че Тодор е подарил на милицията автомобили е това не го разбирам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
parvanof написа:
Мене ми харесаха и двете, приятелю :wink: :wink: :wink:


чстно ти завиждам.... :oops:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
LSFC написа:
Само не разбрах, колите за МВР какво общо имаха с играта на ЛЕВСКИ ??? А и доста такива въпроси ми задаваш, май ме взе за най-големия идиот във форума :)
За контролата не мога да коментирам, без да съм гледал, а и в крайна сметка това е контрола.. който си прави изводи от контроли много му здраве ;)
Това с личните цели и облаги, докато не го докажеш, оставаш в графата на последователите на С.Диков ;) Как те правят за смях, незнам ? Аз поне от както се помня никога не съм бил по-горд, че съм привърженик на този отбор.. ама явно живеем в различни реалности с някой от вас.. айде аз казвам сбогом на тази тема ;) ще се видим на живо да коментираме, че тука нещо няма да се разберем :) с или без селекция.. ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО ;)


ми ти би трябвало по добре да го знаеш...на мен отдавна ми мина времето за сектор Б....ако трябва да бъда откровен...вече 7..8 години ходя в другите сектори...но какво за това време се промени в сектора...към по добро естествено....
ти лично как би коментирал днешната новина за подаръка на ушевите....лично за мен...е подигравка с най лоялните фенове....заиграване на Батков с властта...и сигнал за следващи стъпки към преследване на користни цели..... :idea:

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 9:47 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
targovishte написа:
parvanof написа:
Мене ми харесаха и двете, приятелю :wink: :wink: :wink:


чстно ти завиждам.... :oops:

Изключително горд съм от това :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Само да вметна, че който очаква публиката да продължи да се връща ще остане разочарован. Голяма част от привържаниците искат Левски да е номер 1, да бие лит(*кс-етрополе, да върви и в Европа и в БГ, да печели купи, в отбора да има нови интересни лица, да не се изпускат или продават младите таланти и да се развиваме чисто игрово. Първо и най-вече , аз не очаквам отбора да подобри играта си, чисто спортно технически, с тези футболисти, на практика ще съм супер доволен ако задържим нивото от тази година, а за нивото от миналата и четвъртфиналите на УЕФА не смея и да мечтая. Второ, със засилването на конкуренцията у нас не мисля че отново ще спечелим 2 купи, еле пък да водим почти цял сезон, което както знаете, също ще се отрази на посещаемостта. Трето, няма нови играчи от класа, които да привличат нови хора на стадиона. Дали Тасевски и Бензукан ще влезат в титулярния състав е мноооооооого съмнително, а точно по това се познава дали една селекция е успешна или не. Четвърто, ако Левски продаде някой измежду Валери или Курдов, или друг млад играч, ще има един огромен негативен вот от страна на привържаниците, много хора ще се почувстват излъгани с този прословут план 2007, който може да се окаже че е едно обикновено "левски вади няколко добри играчи от школата и 2007 ги продаваме за да си понапълним и ние джобовете". И това също ще се отрази на посещаемостта. Пето, продължава и се задълбочава неадекватното отношение на ръководството към феновете и полицията, което също ще вземе своя дан. И т.н., и т.н., аз лично очаквам посещаемостта да е поне с 30-40% по-малка от тазгодишната, а дали съм прав, времето ще покаже. Но съм сигурен в едно - със сигурност феновете, посетили мачове на Левски този сезон няма да са повече, както някои от вас наивно очакват. Сега само не почваййте с "на нас такива фенове не ни трябват" Ако не ви трябваха нямаше толкова да се парадира с това "връщане на хората по трибуните" :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
както е тръгнало цел сезон ще е на празни трибуни, така че си прав за резултата, макар и причините да са тотално различни :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2007 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Шесто - футболистите ще прочетат поста на Хидън и ще се отчаят от живота. Седмо - половината ще се самоубият, а другата половина ще използват клаузите в договорите си и ще ни напуснат в посока Родопа, Рилецо, Белите орли, Хебър и Син сити.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 36100 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 1204  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com