forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 17, 2024 12:44 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Е как да не се ебаваме с инглизите, тия са (почти) същите тъпанари като блядовете.
Oachkatzlschwoaf написа:
Някой може ли да пита г-н Линекер защо не го написа това преди седмица или две? :roll:

Тяхното поколение поне играеше нещо ,а тия скъсаха топката. Бяха половин идея по-интересни от шведците, ама видиш ли дошли за купата. Сега пък било "на майтап". Кур за двуличните англичани :strkstrk :strkstrk :strkstrk .

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Последно време "англичаните" не казваМЕ и дума за ДюнерландиЕ, но обратното не е в сила. :loser2 :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Щото е форум и във форум като има мнение, особено "многозначително" постнато, има и реплика. :wink: Англичаните-перничани са тези, които много държат да се обясняват за Германия през цялото време. Тези, които симпатизираме на ЧЕТИРИКРАТНИЯ световен шампион просто им отговаряме по същество кой къде се намира, защото децата нямат спирачки и щъкат и където не им е мястото. :bii_chorbata


Аз не мога да приема, че тези ебавки идват от подкрепящите отбор, отпаднал в групите. И тук не влагам никаква подигравка към Германия, даже може да звучи странно, но като симпатизант на Англия никога не съм мразел немския национален отбор, напротив уважавам го. Но хора, които са били за Германия, Аржентина и Испания, примерно да се подиграват на завършилите на 4-то място англичани, не мога да го разбера. Все едно на следващото Световно Англия да отпадне в групите и на 1/2-финал, примерно, Аржентина като падне, аз да почна с "аххаххахх, ебаха Аржентина" и т.н. Някак си не върви.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Напротив, blue heart, като обичаш Аржентина и Франция (и не само във футбола), най-нормалното нещо на света е да мразиш Англия и всичко английско, както важи и обратното. Това не значи, че имаме нещо против братята си левскари и българи, които обичат Англия.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9993
ДипломатО написа:
:smt031
Изображение
Ето и мнение на един от авторите на песента. Едва ли ще разсее и частица от убедеността, че е създадена през 1996 само и единствено, за да дразни форумния хайлайф 22 години по-късно, но все пак да го има.Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5533
Още 5 поста за Англия и на феновете на Дюнерландия ще им пратим фалафели по DHL :D Дерзайте!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:44 pm 
Блу батката изплиска легена. Що трябва да мразя Англия и всичко английско днес? Заради Чърчил и бомбардировките ли? :D Не харесвам националния им отбор по футбол, нито клубните. И не харесвам феновете им, щото са адски неприятни. Понякога симпатизирам на Ливърпул ако играят в Европа или някой завързан мач в Англия във финалните етапи на първенството. Твай.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6158
Oachkatzlschwoaf написа:
Щото е форум и във форум като има мнение, особено "многозначително" постнато, има и реплика. :wink: Англичаните-перничани са тези, които много държат да се обясняват за Германия през цялото време. Тези, които симпатизираме на ЧЕТИРИКРАТНИЯ световен шампион просто им отговаряме по същество кой къде се намира, защото децата нямат спирачки и щъкат и където не им е мястото. :bii_chorbata


Ами честно от около 2 седмици нищо не съм чел за ЧЕТИРИКРАТНИЯ световен шампион и по-скоро ми се струва, че феновете им имат нужда от внимание :bii_chorbata

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3919
jordanofff написа:
Последно време "англичаните" не казваМЕ и дума за ДюнерландиЕ, но обратното не е в сила. :loser2 :bigok


И коментарче само от минути преди това:

jordanofff написа:
Ще печелят ли ДюнерландиЕ финала днес?



:bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Бате, кажи честно...

Ще те оставя сам да се сетиш. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Да съм за Хърватия на голям форум ми е малко като да съм за Лудогорец в Европа. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Хейтът на дюнерланд съпортърс към Англия е оправдан. Крайно неприятно е да гледат почти цялото световно без отбора, който подкрепят, докато омразните им албионци останаха до края на турнира. Най-противно за тях е обаче, че цял сезон ще се налага да обясняват колко велика е безсмисленaта и скучна Дюнерлига.


Последна промяна dimitar1914 на Нед Юли 15, 2018 2:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 19, 2006 11:30 am
Мнения: 2375
Местоположение: Sofia
А не може ли всеки да се кефи и да се дразни на определени национални отбори само и единствено поради футболни причини като начин на игра, мотивация, надъханост и най-романтичното за мен във футбола, а именно някой ъндърдог да мачка фаворитите? И да няма нищо общо с първа и втора световна война и омразата между дадени нации и т.н? :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3919
jordanofff написа:
Бате, кажи честно...

Ще те оставя сам да се сетиш. :bigok


Кажи, че не се сещам. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Англичаните само го подушиха, ама не им дадоха да полапат, и затова сега трябва да се обясняват като госпоици. Сигурен съм, че са направили статистика, кой потребител колко пъти е споменал митичния 4-ти албион. Цяло световно бучат как ще го спечелят, надъхаха се, а сега "абе то не беше точно така, то футбол ис къминг хоум". Преди мач - "абе падаме, много сме слаби, за нищо неставаме, пълни несретници сме", след победа "IT'S COMING HOME". Еми дойде хоум дървения медал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 2:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Едното, което си цитирал, съдържа отговора за другото.

Просто никой не споменава смешниците, завършили под братска Южна Корея, а се твърди как "англичаните" не спираМЕ да се интересуваМЕ от тях, а е точно обратното всъщност. :bigok

Ако пак не си се сетил... съжалявам. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 3:20 pm 
Загледах се сега в снимката на синоптичката пусната в Slavorum. Коментарите, споделянията (850 споделяния за 3 часа). Еми, стана ми яко от такива неща: "Eto podrška na bratkot Bulgarcite" :wink:
Балканите винаги сме били барутен погреб и перфектна почва за националистическо-шовинистки изстъпления. Отделно сме си смазвали главите в десетки войни и конфликти и във всяка една от историите ни от ранно училищно образование и на общо социално и национално ниво ни е заложено на всички да си втълпяваме: "войни, врагове, омраза".

Обаче има и ей такива феномени, като футбола, които могат да изкарат за момент човек от кода, който му е чипиран в главата от ранно детство, и в който сяда и се замисля, че с всичките си съседи ако седнем на една маса и не заговорим за кой колко е велик, има само неща, които припознаваме и които ни събират. Храна, обичаи, темперамент, ритми, езици, беднотия, съдби, път, мечти. Затова не е и странно толкова много хора да се припознават с балканските си съседи и да се радват и да си се представят на тяхно място. И се появява някаква такава балканска солидарност. Кво ли би било ако един ден тоя полуостров заживеем като добри съседи и всеки си оползотворява максикално потенциала. Никога няма да стане, разбира се, ама все пак.

94-а година всичките ни балкански съседи викаха за нас. Всички бяха скъсани, бедни и мизерни като нас. И се отъждествяваха като балканци с огромния успех. Трудно е на тоя полуостров да мечтаеш и някакви такива момент позволяват на всеки да го прави. Сега е същото. Гледаш хърватите и си мислиш за теб. Няма как да гледаш испанци или французи и да си представяш теб, според мен. Различни вселени са.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 3:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Малко балканска омраза да раздухам като контрапункт на романтичния пост на Макето... :bigok Навърбите aka сърбите двойно прецакани. Първо световният финал тотално засенчва финала на Нолето, второ, самото Ноле щяло да подкрепя усташите. :smt031 Цялата шумадийска кочина бучи от възмущение, ама отсега си представям Франция като бие, целият БеОград как изригва в мазната турбоселения: Цеца, Меца, рикии, плескавици, гибеци... :chalga Кофти тръпка, ама най-вероятно цяла нощ ще се пее:

УСТАШКЕ ПИЧКЕ, ВИЙ ПАК СТЕ ВТОРИ,
А МИ НА ВИМБЕЛДОН СМО ШАМПИОНЕ... :smt012

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
94-а година, аз бях на 7 и не знам кой и колко силно е викал и се е радвал за нас.
В последствие с минаването на годините, не ми изглежда много да сме "приятелчета" наоколо, ама щом е написано така, значи е така. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24213
Местоположение: СЕКТОР Б
Аз още не бях роден. :bigok

Абе, който ще да бие, ама искам радващ окото футбол.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 3:49 pm 
Ами излез навън, поговори малко с балкански емигранти по-дъртите, и като стане дума за футбол ще ти разкажат 94-а година за кого са викали. :wink: Като изключим може би гърци и турци, останалите балканци имаме силен сантимент към... Балканите, като място, общност. Припознаваме се с това пространство и всичките му характеристики. Затова не мисля, че има нещо странно. Ако някой е решил да живее 24/7 безотказно "убий тоя, убий ония, смърт за тия", там сигурно е по-тегаво, ама страня от такъв тип енергия хора. :wink:


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
САЩ'94 го помня като да беше вчера, но според мен са митове и легенди и най-вече наша си пропаганда, че на фронта сърбите гърмели с гаубици при всеки наш гол. Тогава комунягите бяха на власт и медиите силно накланяха общественото мнение за "братята" сърби.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 4:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3919
Кур за финала, Франсетата и Балканската съпричастност. :strkstrk
Пада се точно по времето, когато си разхождам кучето на баира, а честно казано доста по- голям кеф е да си сред природа и да гледаш красиви гледки на чист въздух, отколкото да гледаш некви усташке пичке и френски маймуни как пукат топката. Смърт за световното и футбола като цяло. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24213
Местоположение: СЕКТОР Б
Ще има ли козички на баира, Роко? :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 21, 2014 1:24 am
Мнения: 3919
legendbg написа:
Ще има ли козички на баира, Роко? :loser2


КарнобатЪ от дълбока древност си е район на овцевъдството и лозаро- винарство, а тъкмо като разхождам кучето привечер овчарите изкарват и стадата с овце и козички на паша по баирите и полята наоколо. Има и доста черни и мериносови овчици сред тях, разнообразие има, ако си заинтересован. :smt047 Овце и кози много, но и кангалите, мангалите и каракачанките покрай тях също. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 5:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Най-хубавото за финал - ВИЛИ ВУЦОВ, КОПЕЛЕ! :smt005

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 5:25 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9441
Айде напред БРАТЯ французи! :bigok



А бе тук освен аз и батката има ли някои друг за Франция? :lol: Който и познат и приятел да срещнех днес всички се надъхали яко за Хърватия. :?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2016 12:18 pm
Мнения: 3947
Надявам се всички надъхани за чужд национален отбор поне да сложили нещо в бетчето.....иначе не моа го разбера :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 5:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 1:20 pm
Мнения: 4365
Местоположение: Норич, UK
Eric Cartman написа:
Айде напред БРАТЯ французи! :bigok



А бе тук освен аз и батката има ли някои друг за Франция? :lol: Който и познат и приятел да срещнех днес всички се надъхали яко за Хърватия. :?


И аз съм за Франция

_________________
105 ГОДИНИ НАЧИН НА ЖИВОТ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21362
Изображение

Изображение

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com