forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5668
И я спечелиха с 3 победи. Но, това не е от значение за Великия Форум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24247
Местоположение: СЕКТОР Б
Мисля, че анкетата трябва леко да се пипне. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2636
немлад написа:

И за да има все пак закачка...

Кокошчицата Кейн снощи де беше, игра ли? :strkstrk


Абсолютно! Голямата работа заХари Кейн, беше тотално обезличен от вечно осмивания Ловрен.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Което, само по себе си, е доста срамно, защото Ловрен е един от най-бездаринет защитници в света. Само че заслугата не е на Ловрен, ами си е на самия Кейн, който не играе нищо от мача с Панама насам (oh wait, там вкара....две дузпи и веднъж го уцелиха по петата в засада, а рикушета влезе и му го писаха гол....).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:19 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
И Хърватия и Франция бяха фаворите във всичките си мачове в директните елиминации, франзуите си взеха всички мачове в редовното време в много по-тежкия поток, хърватите се измъчиха на макс срещу отбори, които е въобще странно, че участват на световното. Русия примерно не вярвам да се класираха, ако не бяха домакини. Ако има наистина футболен боК :loser2 то Франция трябва да бият 5-0, ако ли не другото го гледахме вече на 09.05.2018-та. :loser2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5309
Местоположение: София
Аз бях много раздвоен кой искам да бие. Но много ми хареса хърватите как играха в края. Манджукич малко се поциагани, но като цяло нямаше историите тип Мбапе от вторник - пресираха, отнемаха топката, задържаха. Реално Англия не можа да направи никакъв натиск накрая. Сякаш те бяха играли дузпи на 1/4финала.

Никога не съм подкрепял Франция. Дано Хърватите донесат купата на Балканите.

Иначе за мен а абсурдно отбори, които са стигнали 1/2финал на Световно да се обяснява, че са слаби. Късмет имали, слаби съперници... А силните съперници защо не са стигнали дотам? Защото слабите са ги били. :bigok

На турнира досега не е имало фрапантни съдийски грешки или като цяло намеса на нефутболни фактори, така че каквото е класирането - реално е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49322
Местоположение: ШОПландия
Някой питаше защо се мразят със сърбе и как нямали спомен вече за войната.

http://amp.timeinc.net/worldsoccer/feat ... source=dam

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:03 pm 
Online

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3103
Местоположение: Варна
Като стана дума за Ловрен, двамата с тоя Вида ще имат зверски проблеми срещу Мбапе. Французинът е в пъти по-бърз от тях, за техниката да не говори, а пък те не се притесняват да фаулират много много. Много вероятно е да изгонят някой от тях :bigok .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 6:49 pm
Мнения: 414
Изображение
:strkstrk :strkstrk

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
Искам да попитам как е, из ит комин хоум, след като си направиха врътката да са в по-лесния поток?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2287
3 спечелени директни елиминационни мача.
Всичките след 120 минути игра.
След изоставане в резултата.
След явна доминация (според безпристрастната статистика).
След супер малшанс (пропуснатата дузпа срещу Дания и късметлийското изравняване на Русия).
Не е заслужено. :smt035 Имат лузърски и балкански манталитет. :smt035 Франция (във всеки един мач имат по-малко удари във вратата от противника и играят дефанзивно) заслужават титлата повече. :smt035

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Spindoc написа:
Искам да попитам как е, из ит комин хоум, след като си направиха врътката да са в по-лесния поток?


Имат перфектна възможност да паднат още веднъж от Белгия. :loser2

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:25 pm 
Ако Хърватия вдигнат купата и има справедливост и обективност в този спорт, Лука трябва да вдигне златната обувка в края на сезона.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7533
:strkstrk
https://facebook.com/SportsJOEdotie/posts/1941674429229457


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Shtraker написа:
3 спечелени директни елиминационни мача.
Всичките след 120 минути игра.
След изоставане в резултата.
След явна доминация (според безпристрастната статистика).
След супер малшанс (пропуснатата дузпа срещу Дания и късметлийското изравняване на Русия).
Не е заслужено. :smt035 Имат лузърски и балкански манталитет. :smt035 Франция (във всеки един мач имат по-малко удари във вратата от противника и играят дефанзивно) заслужават титлата повече. :smt035


Е, Франция отстраниха доста по-класни съперници и то по доста по-категоричен начин.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 06, 2012 11:22 am
Мнения: 5442
Местоположение: USA
Хърватия би Аржентина с 3-0.
Франция ги би с 4-3.
Прав си, алжиросенегал са по-категорични :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Spindoc написа:
Искам да попитам как е, из ит комин хоум, след като си направиха врътката да са в по-лесния поток?

Ми 4-то място от кога е резил ? Англия направиха чудесно първенство с млад отбор, в другия поток, щяха в най-добрият случай да отпаднат от Бразилия, ако успеят да бият джапанките. Преди първенството се говореше усилено как нямало да излезнат от групата дори, обаче те успяха да се класират в топ 4 с тим от дърводелци и отпаднаха в допълнителното време от отбор, който ги превъзхожда като играчи на почти всички позиции, както от към качества, така и от към опит.

Не ми е ясно какво ви дразнят феновете и песните им, ние нямаме ли 100 песни в които купата е синя и сме шампиони, а реално не сме помирисвали трофей от почти 10 години :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2014 3:00 pm
Мнения: 6511
Местоположение: София
Е, ние имаме над 50 трофея във витрината. Англия имат цифром и словом 1 (един).

Bellamy написа:
Хърватия би Аржентина с 3-0.
Франция ги би с 4-3.
Прав си, алжиросенегал са по-категорични :strkstrk


Има разлика между това да биеш някой в групата и да го отстраниш.

_________________
Батк-off + Гласувайте за Една Разумна България = зависимост


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6492
Местоположение: Х Х Х
Хърватия е новата Германия на форума май. :lol: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Досега никой не е казал, че Англия може да е на четвърто място на мондиала, а ГерманиЕ на четвърто в групата си :strkstrk :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26697
Като цяло беше интересно световно.

Някои тъпи мачове, други не, изненади, сензациЙ, без грубости, без фрапиращи грешки от съдиите, без инциденти.

Ние ще продължим да си гледаме по телевизията и досега с подобен форум за наще топ звезди ще са глупавите студиа с свинята ивайло и тъпите реклами на ефбет и еврофутбол.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Adepta написа:
БКакво станА с теорията, че малките нямало да ги пуснат на финал? За един прЕател питам :smt006


Blue_Batka_Burgas написа:
На финал може и да идат, но да я вдигнат НЯМА да им позволят за нищо на света! Искрено се учудих, че още снощи не им резнаха главата, но може би щото точно с Рушнята е по-деликатно и целият свят без Сърбия и Армения щеше да ревне "Путин, Мутин, Крим, Скрипал" и прочие.
:smt006 :smt006

THE BLUE BEAST написа:
@blue_master

Чисто хипотетично приемаме, че е така. Искам със същата нагласа и със същата убеденост да идеш в Шотландия, да спреш първия произволен шотландец и да му кажеш, че той трябва да подкрепя Англия защото са "близки народи" и са от "един регион". :smt006

Аз познавам точно двама фена на Хърватия, които ми казват че са за Хърватия просто защото Ракитич играе там, а те самите са фенчета на барца. Не знам, може да е от моето обкръжение и предполагам някъде другаде по България ги подкрепят защото сме bracki narodi и живеем в един регион, балимумайката :smt102


Разни хора, разни идеали, лице. Боли ме курът, че са "от региона" и не смятам, че сме "близки народи". Подкрепям ги, щото са фашаги и клецат сърбежите. А като изклецат на сърбежите азиатските сводници, ги дразнят със "Слава Украини!". :strkstrk Щото както има шумадийци-доброволци в терористичните формирования в ДоМбасата, така има и усташи в украинските батальони. Щото в цялата си история са били в австро-маджаро-немската, т.е. европейската, сфера на влияние, а не в рускоазиатската, и то най-вече по собствен цивилизационен избор (и заради религията, разбира се). Щото на Европейското U-17 2015-а в Бургас, като отидох при тях и запях "УБИ УБИ УБИ СРБИНААААА", ме запрегъщаха и разцелуваха, и после цяла вечер ядохме и пихме, и колкото и да се мъчих, не ми позволиха да си платя сметката (това дето някой викаше, че вече не се мразили като едно време). И не на последно място, ще изкарат двама играчи на Интер на финала. :bigok ... И въпреки всичко казано дотук, на финала пак ще си викам за Франция, както правя винаги, когато не играят с БЪЛГАРИЯ или Аржентина. Но и да паднат франсетата, пак ще ми е win / win като осминафинала с Аржентина. :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Батка, не адресирах теб. Не че вярвам това дето си написал че няма да им позволят да я вдигнат. Поста ми беше насочен към писаниците за нашите национали преди 24 години, за клубните отбори и по принцип за негативното ни комплексарско мислене. Хърватите са 4 милиона и стигнаха финал. Ние сме 8, ама показваме егати и лузърското отношение. Давал съм и Исландия за пример, ако щеш не само за националите им, ами и даже за факта, че имат Нобелов лауреат. За това иде реч.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:23 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
Уругвай са 3 милиона пък са двукратен световен шампион. Какво отношение има точно населението на страната към футболните резултати?

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Лично мнение: Светът ВЕЧЕ има нов футболен крал и той се казва Република Франция. 1994 на полуфинала ни отрязаха главите, точно защото сме некви там 8 млн балканци (вече сме 6, апропо), по-малко дори от италианската диаспора в САЩ. 2018 имаме глобална колониална империя с няколкостотин милиона фенове и симпатизанти на 5 континента, ако не броим Австралия, и шестия по владеене език в света. Икономики за куприлиони, култура и история като никоя друга. Насреща им са 4 млн световнонеизвестни несретници, които даже и едно кисело мляко не са измислили. Колко хора в САЩ знаят къде е Хърватска, освен тия с хърватски корени? Колко в Африка знаят какво е "хърватска"? Колко в Азия говорят хърватски? Е ми не става, тоталът просто не излиза. Всички сметки се плащат накрая, а хърватите просто не могат да си Я позволят. :ls-cup И това само на теория, ако мачът се закучи и трябва да им се махат балканските глави. Най-вероятно Франция ще си ги сгази, надхитри или просто бие честно и почтено.

edit: Картман, в кои години, в коя футболна ера? :smt006

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Последна промяна Батката на Чет Юли 12, 2018 3:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:47 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12484
Между другото,Интер ще продължат традицията да имат поне по един играч на финал на Световно...Колко финала подред са вече?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11772
Не знам за Интер, но вчера четох, че Байерн от 82ра до днес, неизменно имат минимум един играч на финала.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Eric Cartman написа:
Уругвай са 3 милиона пък са двукратен световен шампион. Какво отношение има точно населението на страната към футболните резултати?

Да, коя година е било това :wink:
На теория е по-добре да имаш повече население заради по-голяма генетична база. Но както се вижда школа, политика за спорта и прочее са по-важни. Не че на някой тук му пука, всички се забавляват с простаците начело на футбола, преди Батето, сега Бобката :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:02 pm 
И пак на дневен ред излезе свещеният Байернъ. :bigok Шибай ги, вековен Никиъ! Свещеният Байернъ, който фактически снощи опъна англичаните в продължението в лицето на носителят на ШЛ със собственика, г-н Манджукич. А Тотмън с колко играчи станаха на финала, този безтитлен спортен гранд? :smt017 Кво пише Васко Колев, че е супер важно да се знае. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 12, 2018 3:03 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9450
20th century написа:
Не знам за Интер, но вчера четох, че Байерн от 82ра до днес, неизменно имат минимум един играч на финала.

Точно от 82-ра и Интер са така.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com