forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 9:17 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:11 am 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5534
Тая сериозно ли се е появила така, бе? Тия ми стават все по-противни и се надявам, че Франция ще ги ебе мощно :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Баааа.. За боНба на стадиона ще съм. :bigok
Предвид и нелепия час, това ще е най-тъпия финал на световно за мен. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Тва със синоп(т)ичката е доста бедно и чист национален скандаУ, ама като си помисля колко дълбоко ще бръкне в аналите на сърбите, блядовете и наЩе рубладжии... :strkstrk А на EURO U-17 хърватите пяха следната песничка:
НЕКА ПАТИ ПАТИ ЦЕЛАТА ПЛАНЕЕЕЕТААА
ХРВАТСКА Е ПРВА В СВЕЕЕТААА
"Пати" е "страда" според транслейта, типично по балкански. :bigok Ама кой тогава би си помислил, че само след некви 3 години този рефрен ще е напълно реален и постижим... :shock: А и както играха тогава тия деца, имат светло бъдеще и след като това поколение си замине. Апропо, тогава Франция стана шампион, премазвайки ботушарите с 4:1. :strkstrk

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
Национален скандал!!! :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Tova po baj To6o prosto nqma6e kak da stane. Gulag za tazi nazinalna predatelka, az napuskam tazi darjava

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:43 am 
Online

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3081
Местоположение: Варна
Е, сигурно на следващата емисия е била с тениска на Франция :bigok.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Не беше.

С другата квачка си говореха, как сме братя и трябва да се подкрепяме. :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24038
А с английска фланелка и да пее "It's coming home", кога?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:08 am 
Време е фейсбук милицията да се намеси и да се напише статия, в която първото изречение да е за: синоптичката/бабата с козичката/Босия, а следващите 50 сърцераздирателния разказ на някой, който плащал 200 лева за квартира, и като си платил данъците на държавата и тока и водата и не му оставало нищо. И каква е тази държава???????? :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
jordanofff написа:
Не беше.

С другата квачка си говореха, как сме братя и трябва да се подкрепяме. :bigok


Типичният балкански комплекс за малоценност... А хърватите знаят ли, че сме "братя"? Не че нещо, ама да им каже някой, поне да не ни палят колите, като сме им на гости. С тая фланелка да си кифлее в мола колко си иска, ама националният ефир не и е даден за това, а да казва на раята дали ще вали по морето. Как биха се почувствали стотиците френски граждани, живеещи и инвестирали у нас (със сигурност са повече от хърватските такива), след подобна изцепка? :smt115

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:34 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
Едва ли би им пукало на стотиците френски граждани живеещи у нас. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39178
Местоположение: Фаноса ти
На Калинич dali mu e lo6o? :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
Прекалено хубаво би било Франция да загуби два поредни финала и затова се опасявам, че ще бият. Ще си сипя едно за подкрепа на хърватите, ако се наложи и второ. Че и трето...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:42 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44243
Местоположение: София
Blue_Batka_Burgas написа:
Тва със синоп(т)ичката е доста бедно и чист национален скандаУ, ама като си помисля колко дълбоко ще бръкне в аналите на сърбите, блядовете и наЩе рубладжии... :strkstrk А на EURO U-17 хърватите пяха следната песничка:
НЕКА ПАТИ ПАТИ ЦЕЛАТА ПЛАНЕЕЕЕТААА
ХРВАТСКА Е ПРВА В СВЕЕЕТААА
"Пати" е "страда" според транслейта, типично по балкански. :bigok Ама кой тогава би си помислил, че само след некви 3 години този рефрен ще е напълно реален и постижим... :shock: А и както играха тогава тия деца, имат светло бъдеще и след като това поколение си замине. Апропо, тогава Франция стана шампион, премазвайки ботушарите с 4:1. :strkstrk




Пак вадиш нещата от контекста :loser2

Neka pati koga smeta не е точно това което си написал :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:42 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 18, 2013 10:02 am
Мнения: 9995
Епа може жената просто да си е фенка на Хърватия. Не ми се струва чак като скандал от национално измерение, че е облякла тоя парцал.

Иначе, не мисля, че би било незаслужано, който и да спечели финала. Но имам чувството, че това ще са французите, заради по-голямата индивидуална класа, която играчите им притежават.

Ако това стане и Джокович спечели Уимбълдън, сръбе на връбе моШно ще избухват довечера.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Бачи Ди, не знам що си изтри коментарО, ама йебем ли му пичку материну "пати" ли е, "памти" ли е, да не съм завършил славянска филология!? :bigok Пък и друг ми беше акцентът в коментара, ама нейсе. Твърдо за Републиката довечера! Местата в любимата ми кръчма са запазени, фланелката и шалът чакат чинно в гардероба, даже и френско знаме ще опъна само за да дразня татарите, които 99% ще го играят рЪсисти и балкански "братя"! :strkstrk

Allons enfants de la Patrie,
Le jour de gloire est arrivé!
Contre nous de la SINOPTICHKA
FLANELKA sanglant est levé...

#ВТОРАТА :ls-cup :bii_chorbata

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 11:57 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44243
Местоположение: София
Щото така както го беша написал нема никва логика за това го гугълнах все пак, но пак се оказа друго :smt005
На мен акцентът ми е кур за Африка :tmbk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 28, 2013 6:16 pm
Мнения: 4477
Да излизат в състав Манданда - Кимпембе, Умтити, Варан, Сидибе - Погба, Канте, Матуиди, Лемар, Дембеле - Мбапе и да мачкат. :tmbk :tmbk :tmbk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44243
Местоположение: София
:smt031
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Who cares about Lineker :strkstrk
Специално си направих труда да броя на полуфинала в състава на Франция бели vs тарамбуки и белите водеха 6:5. Друг е въпроса освен Гризман кой от белите става....не е Жиру със сигурност :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 02, 2017 1:03 pm
Мнения: 3128
Местоположение: Пред телевизора
Rocco_Siffredi написа:
Max^10 написа:
"Дрогба никога не стана голова машина" :strkstrk Страхотно чувство за хумор :loser2


И мен ме разсмя това... Макаку трябва да е щастлив, ако достигне дори половината от класата на Дрогба.

Явно имаме коренно различни представи за голова машина. Дрогба има точно един силен сезон с много голове за Челси, в останалите има статистиките на Оливие Жиру. :ohmygod2 Дори не бих се учудил, ако Лампард има повече голове за същия този период :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
"No one really thought we'd win it"... :ohmygod2 Е тва вече си е Лузърско ДНК!? Уай нот бе, мистър, два мача само оставаха, какви по-големи чудеса са ставали във футбола! Пък и кво въобще се обяснявате на целия свят като путляци, гузен негонен бяга... дреме му на някой за тъпите ви островни песнички. Уил Григ кой беше? :smt003

nuHaKoJIaga написа:
Rocco_Siffredi написа:
Max^10 написа:
"Дрогба никога не стана голова машина" :strkstrk Страхотно чувство за хумор :loser2


И мен ме разсмя това... Макаку трябва да е щастлив, ако достигне дори половината от класата на Дрогба.

Явно имаме коренно различни представи за голова машина. Дрогба има точно един силен сезон с много голове за Челси, в останалите има статистиките на Оливие Жиру. :ohmygod2 Дори не бих се учудил, ако Лампард има повече голове за същия този период :lol:


Пич, спри да се излагаш. За няколко години през най-добрите му времена, Н.В. Дидие Ив Дрогба Тебили беше в Топ 3 на нападателите в света заедно с Ибрахимович и Ето'О :!: И никога не е бил чиста деветка, че да му броим само головете.

п.п: На 40 години има 14 гола в 19 мача в Щатите!

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Последна промяна Батката на Нед Юли 15, 2018 2:15 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 12:58 pm 
Някой може ли да пита г-н Линекер защо не го написа това преди седмица или две? :roll: Англичаните им е любимото да замаскират инфантилността, арогантността и лузърството си с играта на умряла лисица, "ние си знаем, ние нищо не очакваме", докато пускат 150 RAF да изпишат It's coming home в небето :ohmygod или си татуират световните купи :ohmygod или успеят да развалят дори мега приятелската и романтична радост на панамските фенове след 6:1 с мега селското навиране в очите им и в радостта им след мача с: "ЕБАХМЕ ВИ ШЕСТ ПЪТИ, НИЕ ПЪТУВАМЕ ЗА МОСКВА, ВИЕ ЗА ПАНАМА", е икзактли какво мен ме дразни при тези.
Да пуснат един референдум и да решат кои са във футбола на национално ниво, веднъж и завинаги. :smt031 В лигата на Германия и Бразилия ли ритат, с тях ли се сравняват, сред джудженцата-ентусиасти, които просто ритат и "то ние си знаем" ли са, кои са? Че двете едновременно не се връзват. Най-шизо феновете са тези за мен. И разбира се, че е сенс ъф хюмър, кой не знае англичаните с брилянтното им чувство за хумор. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9445
Забелязвам, че е станало много модерно да си за Хърватия в последно време и не говоря за форума, тук съм забелязал, че феновете на хърватите са им фенове още от предишни големи първенства. Обаче всяка втора кифла не гледала един мач в живота си пише нещо аймо хърватска, снимат се с хърватски знамена, патриотите бранещи животните на Странджа изведнъж и те почнаха "братя хървати, балканци, славянски братя" :bigok Как пък изведнъж ни станаха такива приятели и братя тези пичове? :loser Като играхме преди 3 4 години квалификация с тях настроенията бяха точно на 180 градуса.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
И Кедъра лъсна в ефир с тениска на Хърватия. :strkstrk

П.С. Тук обаче продължава срането по Англия, как не ви писна, ебаси? :smt005 :smt005 :ohmygod

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Ще печелят ли ДюнерландиЕ финала днес?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:04 pm 
Онзи ден преди 1 първенство го спечелиха... :bii_chorbata :losers


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6168
Да кажем, че меко казано англичаните на каквото и да е първенство изобщо не са ми от любимците. Много ми е интересно обаче като англичаните "не играят в една лига с Германия, Италия и Бразилия" що толкова ги коментират феновете им и кво толкова се вълнуват какво казал някой си "английски ентусиаст". Сигурно имам 3 коментара в тая тема и 2 са контра на некакви чутовни глупости дет се пишат.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:10 pm 
Щото е форум и във форум като има мнение, особено "многозначително" постнато, има и реплика. :wink: Англичаните-перничани са тези, които много държат да се обясняват за Германия през цялото време. Тези, които симпатизираме на ЧЕТИРИКРАТНИЯ световен шампион просто им отговаряме по същество кой къде се намира, защото децата нямат спирачки и щъкат и където не им е мястото. :bii_chorbata


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 15, 2018 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Eric Cartman написа:
Забелязвам, че е станало много модерно да си за Хърватия в последно време и не говоря за форума, тук съм забелязал, че феновете на хърватите са им фенове още от предишни големи първенства. Обаче всяка втора кифла не гледала един мач в живота си пише нещо аймо хърватска, снимат се с хърватски знамена, патриотите бранещи животните на Странджа изведнъж и те почнаха "братя хървати, балканци, славянски братя" :bigok Как пък изведнъж ни станаха такива приятели и братя тези пичове? :loser Като играхме преди 3 4 години квалификация с тях настроенията бяха точно на 180 градуса.


Мисля, че Щастливеца го беше описал тоя феномен още преди век, но не намирам цитата. Беше нещо, че българските студенти в Париж (или Виена, еба ли го), вместо да се доближат до местните и да попият от тяхната Култура и Прогрес, се самоизолират по кафаните и дружат само с арменчета, гърчета, сърбета и прочие сволоч, и по цял ден кафе, рикия, карти и чики-рики.

п.п: За хърватите не знам, но ние никога не сме били, не сме и няма да бъдем "славяни", колкото и да ни го внушават през вековете блядовете и техните слуги у нас. Впрочем и самите блядове не са или само в малка степен.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Последна промяна Батката на Нед Юли 15, 2018 1:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com