forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Апр 24, 2024 3:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3094
Местоположение: Варна
AtomuS написа:
Англичаните се заканват на блядовете. Били пратили хора да разузнават градовете, в които ще играят за да са подготвени :smt005 Организирали срещи между феновете в Лондон за да се съберат само то4ните хора. Имало хора от Шотландия и Ирландия :smt005 Щели да пръснат руснаците :smt005
Блядовете от своя страна им издали смъртни присъди на англичаните, даже ходили до Аржентина да се организират с местните фенове за да атакуват заедно кръвосмешенията :smt005 Това първенство обещава да е цирк!


Болни хора. Това не са фенове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44277
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Ква бройка ще запълват. От тримата футболни собственици на вратата кой ще пази? Варди ли?
Пикфорд ще пази, Бътлънд резерва, а тоя Поуп няма да е в групата даже. Другият вариант беше Джо Харт от УестЪ ХямЪ. Нямам идея защо не са го взели. То в топ отборите там няма англичани, камо ли вратари.
Пикфорд си е добър. Не разбирам ебавката. И аз не знам кой е вратар на Борусия Мьонхенгладбах.

https://youtu.be/EohqdzHYtW4

Ето ти го и как отказа МаншафтЪ

https://youtu.be/6RsJqgpufdU


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19484
Аз пък смея да твърдя, че вратарят на Гладбах, който не знаеш - Ян Зомер е класа над тримата английски глупака, дето са повикани да пазят :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
И аз не знам кой е вратар на Гладбах, ама знам че не е титуляр на Световното :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:52 pm 
Ебавката е, че най-неземното първенство на света не може да изкара вратар, който повечето хора във футболния свят са са чували, и титуляр ще е някой си от Невертън. :lol: А аналога със СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН не го разбрах, защото не е от значение кой е вратарят на Гладбах, при положение, че вратарите ти са от Байерн и Барселона.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6801
Панама е новото Коста Рика или там квито несретници бяха дето стигнаха доста напред на миналото световно


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44277
Местоположение: София
То в топ отборите там няма англичани, камо ли вратари.
Това трябваше да го болдна или?
Нямат отбор, не са претенденти за нищо и това е следствие от това, че първенството им е свръх комерс и е пълно с всякакви чужденци, които са звезди на националните си отбори.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:57 pm 
Как ще не са претенденти? :smt005 С англичани говорил ли си скоро? Малко е рано, но можем да почваме и да качваме заглавия/статии от Сън, Муун, Марс и други издания :lol: Тия неща дори на шега не ги споменавай пред диемаджии, че ще те и линчуват. :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 8:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 29, 2005 6:40 pm
Мнения: 726
Местоположение: GTA
Абе ясно е, че исторически англЕчаните са мизерници с огромно самочувствие без покритие, но тоя път ако трябва да съм честен са събрали доста добри играчи, с изключение на техните Митревчета :bigok

То на тях винаги са им пазили палячовци, още от Сиймъново време, така че не виждам каква е драмата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:00 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12478
Кур за трите лъва,ама ляв бек на Германия ще е някой измежду вековните Йонас Хектор (изпаднал с Кьолн) и Марвин Платенхарт (Херта). :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44277
Местоположение: София
Oachkatzlschwoaf написа:
Как ще не са претенденти? :smt005 С англичани говорил ли си скоро? Малко е рано, но можем да почваме и да качваме заглавия/статии от Сън, Муун, Марс и други издания Тия неща дори на шега не ги споменавай пред диемаджии, че ще те и линчуват. :bigok
Да. Преди две седмици. Реве им се. Малко са като нас, чакат чудо и баража.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Коце Маца написа:
Аз пък смея да твърдя, че вратарят на Гладбах, който не знаеш - Ян Зомер е класа над тримата английски глупака, дето са повикани да пазят :bigok

Зомер си е доста добър вратар и не е класа, ами няколко класи над тримата английски анонимника.

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:02 pm 
Йонас Хектор си е голяма стабиляга и страшен пич, а и си играе на левия бек от световното насам. Докрай верен на Кьолн. Искат го дори Байерн, но пичът преподписа само и само ако напусне козлите да хванат някоя пара.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13147
Местоположение: Града
Diabolik написа:
Кур за трите лъва,ама ляв бек на Германия ще е някой измежду вековните Йонас Хектор (изпаднал с Кьолн) и Марвин Платенхарт (Херта). :bigok



Щото Уолкър или Ашли Йънг са топ оф дъ топ :bigok

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Сря Май 16, 2018 9:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Сериозно ли ги пишете тея неща за несретниците от Англия :shock:

Та те не направиха нищо значимо с играчи като Бекъм, Скоус и Джерард, та какво остава за лофтъс чийк и хендерсън :smt005 Максимум 1/8 финал :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 28, 2013 9:28 am
Мнения: 7530
AtomuS написа:
Англичаните се заканват на блядовете. Били пратили хора да разузнават градовете, в които ще играят за да са подготвени :smt005 Организирали срещи между феновете в Лондон за да се съберат само то4ните хора. Имало хора от Шотландия и Ирландия :smt005 Щели да пръснат руснаците :smt005
Блядовете от своя страна им издали смъртни присъди на англичаните, даже ходили до Аржентина да се организират с местните фенове за да атакуват заедно кръвосмешенията :smt005 Това първенство обещава да е цирк!

:lol: Тези работи по bbc ли ги четеш, едните ходили да разузнават градовете, другите ходили до Аржентина да правят пакт :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:16 pm 
Накрая аз ще отида и ще им уредя нещо :bigok И без това обмислям да съм направен на крокодил още от Москва, взимам една сим карта и почвам да въртя. 50 на 50 на гарата в Нижни Новгород ми се струва постижимо. Убеден съм, че след тия 21 секунди, колкото им давам на англичаните, повече няма да се пее из Русия култовата песен: "Don't take me home, please don't take me home, I just don't want to go home. I wanna stay here"


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Пикфорд не е никак лош вратар и очаквам да облива. Все пак кур за английската сган. Мощно "червения динамит" :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
На мен ми е симпатичен състава на Англия, но факта, че голмайстор на този отбор е Даниел Уелбек, говори много...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Е Уолкър е шампион със Сити и е много качествен десен бек. Друг е въпросът, че Саутгейт иска да го ползва като част от тройката централни в схема 3-5-2, каквото Уолкър никога не е играл. :lol:

Имат някои добри единици Англия и от това, което съм си говорил с тях-смятат, че имат достатъчно добър отбор за 1/8 финал, на нещо повече биха се радвали като на титла. Смятат състава им за млад и перспективен, с което съм съгласен. В края на краищата имат класни играчи като Кейн, Али, Стърлинг. Аз лично смятам за грешка, че не взеха Леон Бейли, за който в последно време се заговори, че има право да играе за Англия, а е родом от Ямайка. Тук и феновете на немското първенство ще потвърдят, че този е стабилен и е по-добър от Уелбек примерно :lol:

В средата най-вероятно ще играят с Дайър и Хендерсън, а пред тях ще е Али. Дайър си е константна величина в Тотнъм, а Хендерсън ще играе финал на ШЛ и с енергията си е супер важен за играта на отбора. Отпред титуляри ще са Кейн и Стърлинг.

Бътланд тази година e с най-много спасявания във Висшата лига. Поуп си направи фурор с Бърнли, след като трябваше да заменя контузения им капитан Хийтън. Проблемите при Пикфорд и Бътланд са 2. Клубовете им притежават ужасни защити и заради това са допуснали адски много голове, което малко или много си влияе на формата на вратар. Другото е, че нямат никакъв опит на голям форум, което почти сигурно значи, че ще се насерат.

Като цяло е това, приличен им е отборът, но не е нищо особено и не могат да се сравняват с конкурентите за световната титла. Ако се даде време на тези футболисти да се обиграят, може би има шанс да постигнат нещо по-нататък, но аз лично смятам, че таванът им е 1/4 финал на Световно.

Както каза ДипломатО, те сами са си избрали пътя първенството им да е отличен продукт за гледане, който да се продава от чуждестранните им играчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:24 pm 
Бейли не знам кой отбор в Англия ще е да го купи, но и аз мисля, че ще ударят тотототототототто и че ще е новата голяма звезда на Низшата ако му се случат нещата. Точно играч за там е и е много добър.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13629
Бейли е супер машина на крилото,ако са имали шанс да го вземат за световното,и са го оставили за сметка на някой от другите дървари на крилото,тоя Саутгейг да се гръмне.

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Имаха, но Англичаните гледат супер високомерно спрямо другите първенства и мисля, че затова не го взеха. Тук спекулирам изцяло де, просто лични наблюдения.

Иначе на тях може би им липсва точно ей такъв футболист, който да придаде някакъв различен привкус на този състав от играчи, които са играли през цялата година без никаква почивка. Юрген Клоп преди година и половина много добре каза на една пресконференция, която беше в деня между 2 мача на Ливърпул (31.12-срещу Ман Сити, 02.01-срещу Съндърланд :lol: ) , че зимно време докато в Англия се чупят от футбол, немците са си опънали краката, гледат Висшата лига и лятото стават световни шампиони, защото не са крайно преуморени.

Това разбира се е само една от причините де, но е достатъчно голяма. Това същото им го напомни, когато след първия мач срещу Ман Сити в ШЛ този сезон, който беше в сряда, им сложиха дербито с Евертън в събота от 12:30 :smt005 . Те ги изцеждат брутално и накрая се чудят защо нямат сили лятото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Без да съм проверял, но съм почти сигурен, че водещите отбори в Европа имат не по-малко мачове от водещите английски отбори, а Реал М, Барселона и Байерн М, почти сигурно имат повече мачове от всички английски отбори, тъй, че тия оправдания за многото мачове и преумората не вървят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 21, 2012 9:24 pm
Мнения: 4087
Ами най-вероятно е така. Немалко хора играли в първенството на Англия обаче, са казвали, че тази зимна пауза (или липсата и) е ключова за физическите функции на един футболист.

Склонен съм да се съглася с теб, не разбирам от физическата кондиция на спортистите в детайли, но ми звучи логично и почивката да ти дава възможност да се освежиш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2015 9:45 pm
Мнения: 2076
Да, сигурно има някакво значение, но другаде са проблеми на английските отбори, не им е виновна зимната пауза.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 31, 2016 12:27 am
Мнения: 6117
Местоположение: Оркистан
Коце Маца написа:
Аз пък смея да твърдя, че вратарят на Гладбах, който не знаеш - Ян Зомер е класа над тримата английски глупака, дето са повикани да пазят :bigok

Да, на фифа 18 може и да е по-добър от Пикфорд. :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Мило Борисов, краен собственик на генералния спонсор на ПФК Левски - благодарим Ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Аз дори не знам кой е тоя Пикфорд и къде играе. :smt003

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Тегаво ще е за трите лъва.. от рано ще припозная на бачи Холмар отборO май. :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 16, 2018 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14835
Прекалено много внимание им се отдели на английските неможачи. Пълни нещастници са и отпадане в групите е добър сценарий или познатото им 1/4 финално дузпено шоу. Докато не си променят футболната политика и не се примирят,че са нещастници, вечно ще страдат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com