forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:07 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 235  Следваща

Кой отбор подкрепяте?
Англия 22%  22%  [ 30 ]
Белгия 12%  12%  [ 17 ]
Франция 12%  12%  [ 16 ]
Хърватия 54%  54%  [ 74 ]
Общо гласове : 137
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Обаче сте много обективни, дейба :D Беламито говори за секта на Ливърпул, но не споменава тая на Юнайтед :D Сигурно някой друг ни убеждаваше, че Смолинг е в топ 3 на защитниците :D
Wildkid и той говори за някакви 5-ци, 8-ци :D Нищо, че Англия второто си контролираше мача и изпусна доста положения :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:12 pm 
Шарки, виж над мен дали високомерните англичани пак не им е в устата... Германия :lol: след техен мач за 3-то място. :lol: Просто влязох да обясня някои неща за кой в коя лига рита по принцип, че някои превъзбудени поданици на кралицата не са върху себе си. :bigok Аз мнението си го казах след мача с Хърватия и смятам, че е обективно. Англия имат скромен, романтичен и дори готин по англлийскому дърварски отбор и постигнаха небивал успех. Феновете им са безаналогични ретарди и им ебават майката винаги и навсякъде. 100% :bigok


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2559
Дейба наистина това 4то място ще се помни дълго. Безсънни нощи, събуждания изпотени, не знам как ще спим след тоя небивал успех. :smt012 :smt012


Последна промяна Roshko на Съб Юли 14, 2018 7:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Трите котенца имат млад отбор. Саутгейт извлече максимума използвайки и дребни номерца. Но им липсва класа. 4-то място беше максимума. Ако не бяха феновете сектанти щяха да са симпатични.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Eric Cartman написа:
Не е омраза, а раздразнение, че не си знаят мястото, а се имат за мега велики. Сравнението между Германия и Англия е точно като между Левски и Ботев.


А вие като ви е през кура за чужди отбори и т.н., какво ви дразни дали англичаните се имат за мега велики на турнир на който не играем :smt017 Ебаси смешните оправдания и обяснения чета, от типа на Беламито, който се подмокряше за Германия преди световното, но сега се оказа че му пукало само за България, а същевременно се пени срещу Англия като играе с Белгия в мач без значение.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Wildkid написа:
Ако те беше бездарието на Лукаку, тоя мач отиваше на 5-ца...
Имало е да става :bigok

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Това са тотално ненормални хора. Хора без връзка с главния. Като Божо кашкавала сте, пичове. :bigok
Може някой да ми обясни за ГерманиЕ, при условие, че ми е през куро за тях. За мен всеки, който се кефи на амглия, повече от нашия национален(не,че стават за нещо), е тотален предател. Желая черна хоя за такива хора!
:smt006
Анатема!!!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Сигурен съм че тук никой не предпочита чужд национален отбор пред нашия... Какво очакваш от турнир на който не сме се класирали :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Щом не подкрепяш България в мач между Белгия и Англия, то най-нормалното е да си татар :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6764
Треньора на хърватска и тоя чорбар в студиото верно си приличат ба си


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Скакауеца със скандално пидалски мокасини.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24110
Местоположение: СЕКТОР Б
Пожелавам на всички фенчета на АнглиЕ дълъг живот, 90+ години да живеят, ама през това време да не видят трите пусита европейски или световни шампиони. Само и единствено, защото няма нищо по-досадно от фен на Англия. :bigok

Помнят се единствено победителите, след 10 години ще се помни само отборът на Франция или Хърватия (зависи кой стане Световен).

It's never coming home. :pastor


_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15514
Местоположение: Sofia
Не визирам вас двамата, но познавам такива хора. Те също твърдят, че не подкрепят нашия национален, щото го нямало никъде, но ако играе по едно и също време с амглиЕ, гледат амглиЕ. Няма лошо, имат това право, аз само казвам, че им сера и желая голяма черна хоя. Не е нужно да се нападаме ;)

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
legendbg написа:
Пожелавам на всички фенчета на АнглиЕ дълъг живот, 90+ години да живеят, ама през това време да не видят трите пусита европейски или световни шампиони. Само и единствено, защото няма нищо по-досадно от фен на Англия. :bigok

Помнят се единствено победителите, след 10 години ще се помни само отборът на Франция или Хърватия (зависи кой стане Световен).

It's never coming home. :pastor



Няма по-досадно от анти англия феновете. За всяко мнение за Англия има около 10 против :bii_chorbata Всичките от безпристрастни любители на спорта, които не подкрепят никой чужд отбор и им е през кура за първенството, но по случайност като има мач на англичаните изскачат на секундата да хранят :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:05 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9410
SharkyTT написа:
Eric Cartman написа:
Не е омраза, а раздразнение, че не си знаят мястото, а се имат за мега велики. Сравнението между Германия и Англия е точно като между Левски и Ботев.


А вие като ви е през кура за чужди отбори и т.н., какво ви дразни дали англичаните се имат за мега велики на турнир на който не играем :smt017 Ебаси смешните оправдания и обяснения чета, от типа на Беламито, който се подмокряше за Германия преди световното, но сега се оказа че му пукало само за България, а същевременно се пени срещу Англия като играе с Белгия в мач без значение.

Аз лично не съм подкрепял Германия на това световно, даже ми стана кеф като отпаднаха. През това световно, както и през всички останали смених няколко отбора, като подкрепях и няколко едновременно. :bigok Даже точно преди 1/8 финалите коментирах, че съм за Франция, Аржентина и Англия. :loser2 На Англия-Хърватия също бях за Англия даже ми стана малко тъпо като отпаднаха, но това не пречи да ме дразни цялото това "къде са жалките ботушар", "итс каминг хоум" и постоянно да се споменава примерно Германия, които като успехи на големи първенства са светлинни години пред англичаните. Някак си тъпо е. Аз смятам, че съм най-обектевния човек на това световно в този форум. :bigok И заради обективността и закономерността във вселената нека утре Франция победи! :strkstrk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:07 pm 
Уау... :shock:

https://www.dnevnik.bg/sport/2018/07/14 ... ome_layer2


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9410
Е като се почне с такива статии и ми е ясно накъде отиват нещата... :ohmygod2

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Естествено, просто англичаните са жалки с това it's coming home, измислено по оная тъпа песен (с тотално друга идея, впрочем), още повече, когато имат брутално посредствен отбор от надценени дървари. Но по някакви неведоми пътища, тия дървари се обявяват за велики играчи...Дори, когато уж никой нямал очаквания за тях, те пак се пишат велики и отвсякъде се налива тая мантра. А когато им лъснат голите задници се почва с оправданията :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 14, 2012 11:30 pm
Мнения: 1080
Един приятел, който е от най големите статистици, които познавам още в началото на шампионата ми каза, че Перу във всичките си участия на световно, играят с шампиона. Това е и единствената причината да заложи на Франция от самото начало, ще видим утре :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
It's coming home всъщност означава, че Football's coming home, няма нищо общо с купи и т.н., но както и да е, продължавайте си хейта. :lol:

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Естествено, просто англичаните са жалки с това it's coming home, измислено по оная тъпа песен (с тотално друга идея, впрочем), още повече, когато имат брутално посредствен отбор от надценени дървари. Но по някакви неведоми пътища, тия дървари се обявяват за велики играчи...Дори, когато уж никой нямал очаквания за тях, те пак се пишат велики и отвсякъде се налива тая мантра. А когато им лъснат голите задници се почва с оправданията :bigok
Е колко па да са дървари точно, при все че Кейн е с най-много голове.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Един от рикошет и колко от дузпи? И Петър Александров вкарваше по много, ама си беше дървар.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
SharkyTT написа:
legendbg написа:
Пожелавам на всички фенчета на АнглиЕ дълъг живот, 90+ години да живеят, ама през това време да не видят трите пусита европейски или световни шампиони. Само и единствено, защото няма нищо по-досадно от фен на Англия. :bigok

Помнят се единствено победителите, след 10 години ще се помни само отборът на Франция или Хърватия (зависи кой стане Световен).

It's never coming home. :pastor



Няма по-досадно от анти англия феновете. За всяко мнение за Англия има около 10 против :bii_chorbata Всичките от безпристрастни любители на спорта, които не подкрепят никой чужд отбор и им е през кура за първенството, но по случайност като има мач на англичаните изскачат на секундата да хранят :loser2
А най-готиното е, че двамата най-анти-Англия са и фенове на английски клубни отбори :strkstrk
Все едно аз, дето се кефя на Лацио да седна да сипя жлъч по Италия, че не са се класирали


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ами Кейн след мача с Панама (две дузпи и един с рикошет в петата му в засада), няма един смислен мач. Дори не говоря за голове. Безличен с Колумбия (единствено достойнство, че вкара всички дузпи, които би, което не е малко, но е далеч от някаква уникална класа), безличен с Швеция и откровено слаб срещу Хърватия, с немалка вина за некласирането. Нищо и днес, ама можем да не го броим...

Реално силния му мач беше с Тунис, когато освен дузпа, вкара и единствения си гол от игра в края и с него биха, че иначе щеше да има пак треперене още в групата...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Ако всички фенове на котетата бяха кротки и симпатични любители на бирата като ДипломатО, едва ли щеше да има такъв контрахейт.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44112
Местоположение: София
Аз припознах вече. Иначе, цел живот кур за Франция, Германия, а вече и Испания.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
След като Хари Кейн беше обявен за дървар от форума, няма какво да добавя. :smt005 :smt005

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Само можеш да сведеш глава пред форумните разбирачи :D 290 мача - 170 гола :D Разбира се, че 100 са от дузпи, 60 от рикошет и 10 с ръка, но все пак..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30001
Хари Кейн е по-техничен, има по-добър дрибъл и по-добро подаване от Де Бройне, Азар, Салах, Роналдо, Меси, Неймар, Гризман. Хари Кейн е най-великият и най-добрият футболист раждан някога!

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 14, 2018 8:41 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Точно така! Отличен!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7038 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230 ... 235  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com