forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 264  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11775
Ненормален мач в Лайпциг :)
А Робен, с тия контузии, на тия години, такъв спринт, в безсмислен мач, в края на сезона, в 95-ата минута... Абсолютно феноменален.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
А тия от Евроспорт дават Аугсбург - Дортмунд. :ohmygod2

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10360
Дузпата на Лестър по-рано:



Двоен удар по топката - нарушение, няма пребиване, няма гол. :bigok

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
А още по-точно казано:

Сини_шампиони_1914 написа:
Интер ПО ВРЕМЕ НА Калчополи е като малката цветарка в сравнение с Дузпентус ПРЕДИ & СЛЕД Калчополи. :smt006


:smt023

socialLsfc написа:
Дузпата на Лестър по-рано:

Двоен удар по топката - нарушение, няма пребиване, няма гол. :bigok


По правилник си е точно така.

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10360
^ Разбира се, просто много рядко се случва и не е зле да се разясни.

Иначе фаулът е извън нак. поле. :bigok

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3724
Местоположение: Ловеч
Да си припомним и какво се случи на днешния ден преди 5 ходини :strkstrk

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Днес е 13 май, събота, последната събота за тази седмица и вместо да сте смирени, вие се подигравате на Манафчестър. Засраметесебе! :loser2

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Последна промяна Сини_шампиони_1914 на Съб Май 13, 2017 10:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13644
Агуеро дано отиде в голям отбор,че Сити са...алеле майко :lol:

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 25, 2012 5:06 pm
Мнения: 24251
Местоположение: СЕКТОР Б
Сини_шампиони_1914 написа:
Днес е 13 май, събота, поседната събота за тази седмица и вместо да сте смирени, вие се подигравате на Манафчестър. Засраметесебе! :loser2



Все пак на тази дата:

Цитат:
Crime
1981 Pope John Paul II is shot
1985 A raid is set for MOVE headquarters
Disaster
1972 Fire breaks out at club in Japan

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
БялоСини написа:
Агуеро дано отиде в голям отбор,че Сити са...алеле майко :lol:

С прехваления Чеп Кюрдиола- толкоз! :bigok

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13644
Сини_шампиони_1914 написа:
БялоСини написа:
Агуеро дано отиде в голям отбор,че Сити са...алеле майко :lol:

С прехваления Чеп Кюрдиола- толкоз! :bigok

И друг да е треньор,просто Сити са изкуствен отбор тип (лудогорбахче)

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Suum cuique написа:
spurs написа:
Suum cuique написа:
Пиъай потребителя spurs.


Добре де, очевидно не можеш да напишеш свързано и смислено изречение, така че явно няма да разбера какво си се хванал за мен.

Не знам да съм казвал, че Тотнъм ще станат шампиони, ама щом си казал да ме пита - от доста време беше ясно, че шампионът тази година е от Чукотка.


Друго си е във форум на Левски да се подвизаваш с ник на еврейски отбор :bigok От колко доста време беше ясно? :smt006

По-здрави за титлата и за ФА ;)


Ааа, никът ми ли ти е проблем бе, леле леле, сладур :smt031 По принцип си е моя работа какъв ник ще си избера и не дължа обяснение на никого, най-малко пък на такъв като тебе. Все пак, понеже във форума има хора, които ме познават, може би ще ти кажат, че това не е просто "ник, с който се подвизавам във форум на Левски", а прякор, с който ме знаят много хора още от времената когато ти не си знаел къде се намира Чукотка, Челси бяха малко лондонско отборче с почти нулеви успехи, а интернет форуми на съществуваха. Твоите чукотски аватари не мисля да ги коментирам :smt031

П.с. Не че ми пука за евреите и че симпатиите ми към Тотнъм имат каквато и да е връзка с това, ама принципно точно във форум на ЛЕВСКИ би трябвало да няма никакво значение дали никът ти е еврейски, арменски или индиански. Ама знам че е много куул да си наци, дано някой те е потупал по рамото за това мнение и да си се почувствал значим :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
БялоСини написа:
Сини_шампиони_1914 написа:
БялоСини написа:
Агуеро дано отиде в голям отбор,че Сити са...алеле майко :lol:

С прехваления Чеп Кюрдиола- толкоз! :bigok

И друг да е треньор,просто Сити са изкуствен отбор тип (лудогорбахче)


Няма значение, важното е на Сунайтед да им е вътрИ целият сух :!: Пък и в Корабата "изкуствен отбор тип (лудогорбахче)" е ту партс понятие, и колкото и нелепо да звучи, по-скоро отбори като Блекбърн и Лестър донякъде се доближават до него. :smt006

spurs написа:
Ааа, никът ми ли ти е проблем бе, леле леле, сладур :smt031 По принцип си е моя работа какъв ник ще си избера и не дължа обяснение на никого, най-малко пък на такъв като тебе. Все пак, понеже във форума има хора, които ме познават, може би ще ти кажат, че това не е просто "ник, с който се подвизавам във форум на Левски", а прякор, с който ме знаят много хора още от времената когато ти не си знаел къде се намира Чукотка, Челси бяха малко лондонско отборче с почти нулеви успехи, а интернет форуми на съществуваха. Твоите чукотски аватари не мисля да ги коментирам :smt031

П.с. Не че ми пука за евреите и че симпатиите ми към Тотнъм имат каквато и да е връзка с това, ама принципно точно във форум на ЛЕВСКИ би трябвало да няма никакво значение дали никът ти е еврейски, арменски или индиански. Ама знам че е много куул да си наци, дано някой те е потупал по рамото за това мнение и да си се почувствал значим :smt006


А така, шпърс, ДАЙ МУ, даже му е малко на тоя "бииииииийп"! :smt007 :lsclapp :smt023

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
spurs написа:
Suum cuique написа:
spurs написа:
Добре де, очевидно не можеш да напишеш свързано и смислено изречение, така че явно няма да разбера какво си се хванал за мен.

Не знам да съм казвал, че Тотнъм ще станат шампиони, ама щом си казал да ме пита - от доста време беше ясно, че шампионът тази година е от Чукотка.


Друго си е във форум на Левски да се подвизаваш с ник на еврейски отбор :bigok От колко доста време беше ясно? :smt006

По-здрави за титлата и за ФА ;)


Ааа, никът ми ли ти е проблем бе, леле леле, сладур :smt031 По принцип си е моя работа какъв ник ще си избера и не дължа обяснение на никого, най-малко пък на такъв като тебе. Все пак, понеже във форума има хора, които ме познават, може би ще ти кажат, че това не е просто "ник, с който се подвизавам във форум на Левски", а прякор, с който ме знаят много хора още от времената когато ти не си знаел къде се намира Чукотка, Челси бяха малко лондонско отборче с почти нулеви успехи, а интернет форуми на съществуваха. Твоите чукотски аватари не мисля да ги коментирам :smt031

П.с. Не че ми пука за евреите и че симпатиите ми към Тотнъм имат каквато и да е връзка с това, ама принципно точно във форум на ЛЕВСКИ би трябвало да няма никакво значение дали никът ти е еврейски, арменски или индиански. Ама знам че е много куул да си наци, дано някой те е потупал по рамото за това мнение и да си се почувствал значим :smt006


Ако искаш, кръсти се и урсула, боли ме ;) Леко с определенията, защото знаеш как е по агитките :)

пс. Ако малкото ти мозъче се понапъне, може да се сети за какво е точно аватарът. Ама те феновете на еврейските отбори са свикнали първо да говорят, а след това да мислят :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Тъй де, много ясно, че така ще се изнижеш като мАж, насаждащ някого със свастика:

Blue_Batka_Burgas написа:
Suum cuique написа:
Друго си е във форум на Левски да се подвизаваш с ник на еврейски отбор :bigok


Предполагам, най-лесно е да се измъкнеш, като кажеш, че аватарът ти е в чест на хер Прохазка, а не на Чукотка... :twisted: :bigok


И съвсем слОчайно си фен на отбора на чукотския губернатор (също ЕвреЙ :smt005 ), доста Одобно, нали? :smt006 :loser2

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:34 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Къде пък ги видя тия определения? Иначе ми е ясно с какво ще се оправдаваш (даже по-горе го прогнозираха), ама дори и за малкото ми мозъче е ясно, че е сложено само защото е на Челси.

Иначе забравих да те поздравя за убийствената ти ирония, невероятна е, тотално ме съсипва просто!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Впрочем, Роман Абрамович не беше ли и той евреин или руските евреи не се броят за евреи? :bigok
Доста са неприятни тези заяждания. Нормално е да има закачки, но заяждане дошло буквално от нищото, е прекалено.

Иначе Сити няма как да са като Лудокорец, при положение, че са създадени 1887 година и имат 2 титли (през 30те и 60-те години) преди да дойдат муджахидините. През историята си, са се лутали между дивизиите, така че сравнения с Лудокорец (пръкнати от нищото, заради егоцентризма на някакъв местен феодал) нямат грам основание.

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:41 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Кур и за двата отбора бих добавил


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 13, 2017 11:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Тук се приемат само фенове на отбора на Абрамович и Лацио, щото са ни приятели Аз за това не смея да съм фен на друг, освен на Левски. Да си нямам ядове, знаеш как е по агитките.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 12:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 24, 2011 11:23 am
Мнения: 1326
Финал Копа Италия Рома - Интер в Рим - https://www.facebook.com/Filduro/videos ... 454224504/
Като цяло така се прави требъл. Tози пингвин, впрочем, е топ съдия в Италия. :smt023
Веднага се сещам и за първия мач Юве - Наполи за купата този сезон и ми се повръща. По доста показатели могат да се направят точни съпоставки между калчото и дришата лига, за съжаление.

_________________
Завинаги и само ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 7:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Съдиите в Италия винаги са подкрепяли "силния на деня". Жалко, че няма видео материали от по-далечно минало, та да се види колко "онеправдани" са Интер, които въпреки бруталното бутане в отделни сезони, успяваха да осерат титлата по всевъзможни начини.

А че след Калчополи били по-малкото зло, разбираш ли, доказва какви крещящи неможачи има в тоя отбор, та успяха от изкуствено създаден хегемон да я докарат до битка за 7-мо място за 2-3 години.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 9:26 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9455
"Изкуствено създадения хегемон" спечели требъл след калчополито, и има малко повече европейски титли от дузпентус. :strkstrk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Еми те са ти постнали как го спечели тоя требъл. Мога да ти намеря и други клипчета, ако се интересуваш. Ама без Калчополито (съвсем случайно компания на Морати предостави записите, "уличаващи" Юве, Милан, Лацио и Фиорентина) щяха да са бетер инцестите от град Ливърпул - 28 години без титла.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 9:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
С хора, за които Калчото почва от Калчополи, има по-малко смисъл да се спори дори от тия, дето си мислят, че английският футбол почва с Корабата и Диемите. Да не говорим пък за такива, дето спорят заради самия спор и най-вече заради конкретния опонент. :bii_chorbata
То голям грях било да имаш по максимум 3 титли на десетилетие през 20-и век, вместо средно по 5 и повече по модела на един несъществуващ вече "български" отбор. :smt006
Да, Интер е побутван тук и там през историята като един от трите гранда в страната си. Болоня, Удинезе или Ливорно ли да бутат? За разлика от Дузпентус обаче, никога не е разполагал със собствени, частни съдии на повикване като Талявенто, Роки и много, много други през годините.
:smt031
Изображение

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Ля-ля. Видно е, че си крайно несъстоятелен във футболен спор.

А и не че има значение, ама калчото го следя от времето на Ефир 2. :wink:

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 9:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Е много ясно, че снимковите доказателства са "ля-ля", като си вътре в кухнята на италианската съдебна система. :bii_chorbata Никак, ама никак не ти личи тоя Ефир 2, Радане. Според мен даже изобщо не се интересуваш и от Калчото, а от един конкретен негов фен и в частност на "служебните". Кажи си, признат грях не е грях! :smt056

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Цялата работа с калчополи беше нагласена именно от Интер, които бяха с двата крака в същата схема, но въпреки това бяха брутално некадърни и изпуснаха поне 2 нарисувани титли, въпреки бруталното подпиране. Затова се договориха да предадат схемата в замяна на това да излязат чисти от лайната. Надяваха се, че като отстранят с един удар всички конкуренти, ще станат хегемон. Но са толкова жалки, че с продължително подпиране го докараха до един требъл.... Пълни смешници, както винаги са били. И бяха не просто в схемата, а от водещите в схемата. Това, че някакви хора си вярват как всички са в лайна, а точно Интер - в бяло, си е лично техен проблем. То има хора, дето вярват и в Господ, Бойко, Спас, Спагетеното чудовище и Дядо Коледа....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Амин.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 15, 2013 10:14 am
Мнения: 2946
Е, тея конспиративни теории, че Интер били в основата на Калчополи, май ги говорят само феновете на Ювентус. Признавам, че са много забавни, но нямат никакво правно основание и са чисто и просто- конспирации, като Хаарпове и илюминати.
https://www.youtube.com/watch?v=2LlM5S18Zno&t=66s

_________________
"Глупакът има голямо предимство пред образования човек: той винаги е доволен от себе си".-Наполеон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 14, 2017 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
Wildkid, всичко мога да приема, само това Абсурдно говорене на "беше", "бяха", "договориха", "надяваха се" и пр. никога няма да спре да ме изумява!? :shock: :lol:
2 much chemtrails 4 me, m8... :loser2

И да, бъди уверен, че има хора, дето вярват и в Господ! :smt023

Сини_шампиони_1914 написа:
Е, тея конспиративни теории, че Интер били в основата на Калчополи, май ги говорят само феновете на Ювентус
... и Милан. :bigok

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7911 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246 ... 264  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com