forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 12:23 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3209 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Понеже нас ни няма, кой друг отбор си харесвате?
Анкетата свършва на Нед Юли 10, 2016 10:58 pm
Франция 35%  35%  [ 11 ]
Португалия 65%  65%  [ 20 ]
Общо гласове : 31
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 3:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8382
Местоположение: Там
2 минути преди гола дадоха жълт на Кошчелни за игра с ръка, която всъщност я нямаше. 3атова и 2 минути след това Кошчелни не фаулира Едер. Най-дребните неща ги решават тия мачове просто..

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 7:37 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 06, 2010 1:27 pm
Мнения: 10697
Ръката беше на Едер - още не проумявам как съдията не направи разлика между бялата ръка на Кошчелни и устранено-черната на Едер :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 8:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12934
Местоположение: истинското село !!!
Най ще ми липсва предаването на Манченко и гостите му. Няма да забравя шока като се събудих а Поли Паскова пееше народна песен, а после изкоментира някъв тъп мач :bigok :bigok :bigok

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 8:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48679
Местоположение: ШОПландия
Дърляме се за некви чужди педераСи пък никой не се радва, че де факто ние сме моралният шампион на това европейско.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 8:45 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9404
СпециалистО написа:
На средно статистическия татар в момента сигурно му е гнусно и няма да заспи от яд как педала, европедераста метросексуалиС Роналдо е станал евро шампион. :cry: Плачи, завистнико, плачи.

Стига глупости, средно статистическия българин е фен на педал мадрид и би излизал и топките на Роналдо.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 8:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13383
Празнувате ли, balgari :lsfc3 :lsfc4 Жладо Стойанож ни направи европейски шампиони :lsfc4 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc4

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 9:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3626
Купата остана на Иберийския полуостров. :bigok :loser2

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7344
:strkstrk


Прикачени файлове:
image.jpeg
image.jpeg [ 263.75 KiB | Прегледано 114653 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 10:16 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
Аз съм доволен от европейското... Щом англия и италия загубиха всичко е перфектно... :strkstrk

Банковата сметка на Едер е до тавана вече... Нищо чудно и роналдо да му капне 2 млн. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Изображение

:strkstrk :pastor


Да добавим и колко "ОТВРАТИТЕЛЕН е като човек" бачи CR. Толкова отвратителен, че чак не ми се говори, ебаси майката, чУек. :cry: :smt089 :loser2
Изображение

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пон Юли 11, 2016 11:56 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 11:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Браво на Португалия!
За мен беше почти безразлично кой ще победи, но инстинкта винаги ме е карал да подкрепям по-слабия/нетитолувания отбор на такива форуми...
Иначе съм благодарен на Франция, че отстраниха германците. Имам си лична причина да не ги обичам.
И друго: Много ми е кеф, как всичкото прасе по родината мрази и плюе Кристиано Роналдо, щото е враг номер 1 на любимата им Кюрдилона. Гелосан бил, не знам какъв бил. Всъщност си е може би най-добрия футболист, комплексно последните години. Та, кор за чорбата и кюрдилонските им мечти и предпочитания.
За Ман Юнайтед логиката ми е същата - античорбарска.
Не беше лошо това европейско и честито на Португалия - показаха в крайна сметка и качества, и характер.
:smt006

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Кристиано е велик уникален човек. Такива доказателства без съмнение наклониха везните. Всеки би трябва да използва неговата личност като пътеводна светлина в живота. :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39025
Местоположение: Фаноса ти
Ама и португалчетата са си направили предварително тениски за 1-во място :strkstrk

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Кристиано е велик уникален човек. Такива доказателства без съмнение наклониха везните. Всеки би трябва да използва неговата личност като пътеводна светлина в живота. :lsfc3


Така е, прав си. По-гнусен е от чорбар дори. Ебати боклука е. Форума и експертите казаха! :pastor Кюрда е като 2 годишно момиченце в розови дрешки пред този злодей Кристиано Роналдо. :cry: :smt089

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Нещо много яко :)

Цитат:
Хлапе, фен на Португалия, успокоява плачещ френски запалянко след финала (видео)

http://offnews.bg/news/Sport_18752/Hlape-fen-na-Portugaliia-uspokoiava-plachesht-frenski-zapalianko-sle_632488.html

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 19, 2013 11:19 pm
Мнения: 584
incheto_1914 написа:
Нещо много яко :)

Цитат:
Хлапе, фен на Португалия, успокоява плачещ френски запалянко след финала (видео)

http://offnews.bg/news/Sport_18752/Hlape-fen-na-Portugaliia-uspokoiava-plachesht-frenski-zapalianko-sle_632488.html



това само показва колко велика игра е футбола. :beerch

_________________
ДИРЕКТИВАТА :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
jordanofff написа:
BlaueZoneDüsseldorf написа:
Кристиано е велик уникален човек. Такива доказателства без съмнение наклониха везните. Всеки би трябва да използва неговата личност като пътеводна светлина в живота. :lsfc3


Така е, прав си. По-гнусен е от чорбар дори. Ебати боклука е. Форума и експертите казаха! :pastor Кюрда е като 2 годишно момиченце в розови дрешки пред този злодей Кристиано Роналдо. :cry: :smt089
Аз лично като форумен експерт на световно ниво казвам, че е кандидат за Човек на годината с главно Ч. :pastor :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Eric Cartman написа:
СпециалистО написа:
На средно статистическия татар в момента сигурно му е гнусно и няма да заспи от яд как педала, европедераста метросексуалиС Роналдо е станал евро шампион. :cry: Плачи, завистнико, плачи.

Стига глупости, средно статистическия българин е фен на педал мадрид и би излизал и топките на Роналдо.

Това не знам как го прецени. Средностатистическият татарин (не българин) се кефи на БарЦелоната (уааа, Стоичков, айнцу-цвайнцу, ааа!). Не знам доколко е представително, ама хвърлих едно око на фейсбук страниците на българските фенклубове :ohmygod - Реал Мадрид са с малко под 13 хил. харсвания, Барселона са с 51 хил. По мои-си лични впечатления е някакво такова разпределението, от 5 български фена на испанския футбол четирима да клонят към Барса.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Дори Кратуната май беше от Барса, жалко, че вече не влиза тук :strkstrk

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
А може ли да не съм фен нито на Роналдо, нито на Меси, както и да не се кефя на Барселона и Реал, или трябва да съм фен на поне единят отбор за да съм горд Българин, било то татарин или либераст еврогей :bigok

Смеете се на татарина, че не се кефел на Роналдо, а реално това да скачате като ужилени на всеки, който не е готов да му оближе топките, е равносилно :bigok
За футболните му качества няма спор, за това че и извън терена също има достойни постъпки също е така, но това не означава че трябва да ми е симпатичен и да му се прекланям :loser2 А това, че не го харесвам също не значи, че ни ми стана гадно като се контузи. На победа на Левски срещу чорбата рядко съм виждал такива полюции, каквито бяха вчера във фейсбук и тук, след края на мача :ohmygod2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9404
south написа:
Eric Cartman написа:
СпециалистО написа:
На средно статистическия татар в момента сигурно му е гнусно и няма да заспи от яд как педала, европедераста метросексуалиС Роналдо е станал евро шампион. :cry: Плачи, завистнико, плачи.

Стига глупости, средно статистическия българин е фен на педал мадрид и би излизал и топките на Роналдо.

Това не знам как го прецени. Средностатистическият татарин (не българин) се кефи на БарЦелоната (уааа, Стоичков, айнцу-цвайнцу, ааа!). Не знам доколко е представително, ама хвърлих едно око на фейсбук страниците на българските фенклубове :ohmygod - Реал Мадрид са с малко под 13 хил. харсвания, Барселона са с 51 хил. По мои-си лични впечатления е някакво такова разпределението, от 5 български фена на испанския футбол четирима да клонят към Барса.

Е прецених го по мои лични наблюдения разбира се. :bigok Повечето ми познати тъй наречени татари са фенове на реалата и роналдо и са страшно досадни. И съм сигурен, че познавам 1-2 ма които биха му лапали, ако ги помоли. :bigok
incheto_1914 написа:
Нещо много яко :)

Цитат:
Хлапе, фен на Португалия, успокоява плачещ френски запалянко след финала (видео)

http://offnews.bg/news/Sport_18752/Hlape-fen-na-Portugaliia-uspokoiava-plachesht-frenski-zapalianko-sle_632488.html



Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9404
Мнението на Инчетп не знам защо съм го цитирал. :bigok От телефона е така

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Роналдо е голям играч, и това ако някой го отрича, е просто луд. Факт е, че поведението му НА ТЕРЕНА е, често пъти, изключително арогантно и това дразни много хора, други пък му се кефят именно за това. Доста хора пренасят това му отношение и извън терена, което за мен е необяснимо - аз не знам да се е държал арогантно по извън футболен въпрос....

Да се присмиваш на футболист, независимо кой, че се е разплакал, защото е бил принуден да напусне терена във финален мач на голямо първенство или турнир, можеш да направиш само, ако нямаш и най-малка представа какво означава да си истински спортист. Тези хора работят по цял ден, за да достигнат до такъв мач, а хиляди никога не стигат до такъв в кариерата си. Така че подобна емоция е напълно нормална, и впрочем не е единствения, който я е показвал. Като се добави и това, че на практика върху него лежаха надеждите на цялата държава и всички в тоя отбор го гледат като бог и очакват именно той да ги води, картинката става още по-пълна.

Всъщност, вчера Португалия стана една идея по-симпатична, когато Роналдо излезе. Хем защото вече арогантния го нямаше на терена, хем защото някак си се усети, че тия искаха да бият и зарди него, защото добре осъзнават какво щяха да са без него...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 11, 2016 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Какво става тука - :shock:

Някой, ако изскочи с live stream от Лисабон в момента ще е супер - преди малко е кацнал отборът и мармалдът по улиците е факт. Естествено днес неофициално е неработен ден. Мой приятел от Брага ми пращаше снимки как дори в 4 през нощта улиците бяха препълнени от хора. Естествено и до сега не са се прибрали. :disco :drunk :bnsex Не искам да си представям какво е и във Франция при положение, че там живеят над 1 200 000 португалци. Но ние по - добре никога да не печелим европейско, че да не си се подиграват като на гърците. :?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2016 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
Bqh v Lisabon vchera i dnes, NENORMALEN KUPON. zashto ne raboti kirilizatora...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2016 6:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5372
Wildkid написа:
Роналдо е голям играч, и това ако някой го отрича, е просто луд. Факт е, че поведението му НА ТЕРЕНА е, често пъти, изключително арогантно и това дразни много хора, други пък му се кефят именно за това. Доста хора пренасят това му отношение и извън терена, което за мен е необяснимо - аз не знам да се е държал арогантно по извън футболен въпрос....

Да се присмиваш на футболист, независимо кой, че се е разплакал, защото е бил принуден да напусне терена във финален мач на голямо първенство или турнир, можеш да направиш само, ако нямаш и най-малка представа какво означава да си истински спортист. Тези хора работят по цял ден, за да достигнат до такъв мач, а хиляди никога не стигат до такъв в кариерата си. Така че подобна емоция е напълно нормална, и впрочем не е единствения, който я е показвал. Като се добави и това, че на практика върху него лежаха надеждите на цялата държава и всички в тоя отбор го гледат като бог и очакват именно той да ги води, картинката става още по-пълна.

Всъщност, вчера Португалия стана една идея по-симпатична, когато Роналдо излезе. Хем защото вече арогантния го нямаше на терена, хем защото някак си се усети, че тия искаха да бият и зарди него, защото добре осъзнават какво щяха да са без него...

+7
Французите дръпнаха ръчната след като излезе. Май подцениха мача в движение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 12, 2016 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 20, 2006 7:18 pm
Мнения: 7083
Местоположение: София
Павлета по бански е добър финал на темата. :bigok

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 9:26 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 5:30 am
Мнения: 1108
коя е тази? и колко баджанаци сте тук??

_________________
:levski :lsfc4 :lsfc3 :lsc-1 :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 10:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44008
Местоположение: София
Едната от двете съдийки, дето беха в бнт1 да коментират.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3209 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 103, 104, 105, 106, 107

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com