forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12304 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 6:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Яну 24, 2016 6:51 pm
Мнения: 645
На прасетата организираните не са ли им дефанзив, а точно те са срещу Лиска? Другите са някви селяни с по два мача на година. Не че, ако закрият онв дефанзив няма да припознаят за два месеца.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 6:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Ми двуфанзива са само едни, и те си биха камшика (както доста хора предполагат - за да могат половината или повече да се върнат тихомълком, без да са "си плюли на думата"). Останалите са яко облъчени и продължават да ги облъчват и рано или късно всички ще лапнат миниатюрното пишле.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Ако не направим и този път нещо по въпроса, аз се махам от тая кочина, колкото и да обичам България, няма да го трая това нещо!

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 7:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Кво ще направим, бе... то мина времето отдавна.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Като е минало времето, хващаме се за палците и си чакаме реда :smt023

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 7:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3660
Wildkid написа:
Дрън-дрън. Дришата купи тия, които му трябваха - "организираните". Другите ще поседят вкъщи, и когато втората чурка изчезне - ще припознаят. Особено в десетия кръг. Облъчването няма да спре, да не говорим, че Дришата ще влезе all in за титла тоя сезон, с която да се митологизира като БоК. Изобщо не разчитайте на мислещи прасета. Първо са единици, и второ - всичко останало се промива точно с 2 успеха....


От това което виждам по фейсбуци и форуми "мислещите" прасета далеч не са малко... най-важно е истината да се знае и да не спира да им се напомня :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 25, 2014 10:08 pm
Мнения: 4443
Местоположение: Таковата
Wildkid написа:
Дрън-дрън. Дришата купи тия, които му трябваха - "организираните". Другите ще поседят вкъщи, и когато втората чурка изчезне - ще припознаят. Особено в десетия кръг. Облъчването няма да спре, да не говорим, че Дришата ще влезе all in за титла тоя сезон, с която да се митологизира като БоК. Изобщо не разчитайте на мислещи прасета. Първо са единици, и второ - всичко останало се промива точно с 2 успеха....

Друго няма какво да се каже :smt006

Sent from my Samsung Galaxy S7

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 4:26 pm
Мнения: 2556
Днес държавата (разбирай Бейко, доскоро познат от чавдарци като ББПП, от няколко дни насам министър-председателят господин Бойко Методиев Борисов), опрости на свинете 14 млн лева към НАП.
За нас остава дългът да им напомняме, че всъщност са пребоядисан ловешко-етрополски хибрид.

_________________
"Честност и работа"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 8:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Цитат:
Противниците на новия урод, който е собственост на Гриша Ганчев, юлиян Инджов и Кюрда изригнаха мощно с декларация. Това се случи малко, след като стана ясно, че Министерството на спорта прекратява едностранно концесията на стадион "Българска армия" на старото дружество ПФК лит(*кс-етрополе АД и дава кочината и Панчарево за ползване на урода, който е и лицензираният от БФС за Първа лига отбор.
В написаното писмо до почти всички държавни институции се ползват силни думи, от които личи болката на тези, които държаха ПФК лит(*кс-етрополе АД да бъде оздравен. За тях лит(*кс-етрополе е мъртъв.

ВИЖТЕ ДЕКЛАРАЦИЯТА, която получихме в редакцията на Sporta.bg:

ДО АРМЕЙСКАТА ОБЩНОСТ

ДО МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА Р БЪЛГАРИЯ Г-Н БОЙКО БОРИСОВ

ДО МИНИСТЪРА НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА Г-Н КРАСЕН КРАЛЕВ

ДО МИНИСТЪРА НА ФИНАНСИТЕ Г-Н ВЛАДИСЛАВ ГОРАНОВ

ДО ОМБУДСМАН НА Р БЪЛГАРИЯ Г-ЖА МАЯ МАНОЛОВА

ДО СОФИЙСКИ ГРАДСКИ СЪД Г-ЖА МАРИЯ РАЙКИНСКА по т.д. № 6292/2013 г., VI-5 състав

Армейци, В едно цивилизовано общество, справедливостта е гаранция за развитие, там където няма справедливост - няма бъдеще. Ние питаме днес БЪЛГАРИЯ джунгла ли е? Държава със закони ли сме или географско понятие, в което законът е газен ежедневно и управлява задкулисната договорка - ти на нас, а ние на теб. Събитията от последните часове, касаещи бъдещето ПФК лит(*кс-етрополе АД, потвърдиха написаното по-горе. Свидетели сме на безпрецедентна държавна екзекуция на любимия на милиони българи футболен клуб лит(*кс-етрополе.

Армейци,

Днес, 13.07.2016 г., с решение на ММС, официално бяхме изхвърлени от нашия дом! Домът на лит(*кс-етрополе бе продаден на преименуван самозванец! Държавата създаде най-големия прецедент за беззаконие в областта на спорта. ЗАЩО? Прекратявайки договора за базите на ПФК лит(*кс-етрополе АД и отдавайки ги на преименувания Литекс, Държавата отне всякакъв шанс за оздравяване на автентичното лит(*кс-етрополе. ЗАЩО?

Армейци, Помнете! Помнете всеки един от онези, които в последната една година положиха неистови усилия лит(*кс-етрополе да бъде убит! Помнете ги всеки ден, всеки час, всяка минута! Направете така, че да не ги забравят и вашите деца и знайте рано или късно всеки един от тях ще получи заслуженото, някои по–рано, някои по-късно, други още в края на м. октомври!

Галилео го е казал на кладата - И ВСЕ ПАК ТЯ СЕ ВЪРТИ. Ние го казваме днес и завинаги - И ВСЕ ПАК ЛИТЕКС НЕ Е лит(*кс-етрополе.

Съпротива на припознаването и Привърженици за спасение на ПФК лит(*кс-етрополе АД

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
Дайте да ги поканим на мача с Микре в Сектор Б :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Това първенство е като в оная комедия "Диктаторът", дето оня сам си правеше олимпийски игри и си ставаше шампион, и си подобряваше рекорди. Тогава ми беше смешно, защото беше на филм, който осмиваше диктаторските режими, сега как да ми е смешно, като явно живея в такъв?

Искам си цдна - направи си я. Ама дайте ми и базите им - ето ти ги. И да пишат всички медии, че има поне две цдна-та - няма проблеми. :ohmygod

Ако утре някой поиска апартамента ми, явно стига да е to4niq 4owek , ще му го дадат, всичко ще е законно, а накрая ще ме изкарат ега ти боклука, че не съм се изнесъл навреме. :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 15, 2016 10:58 pm
Мнения: 2868
Местоположение: Некъдеси
Крад(л)ев и Бейко позволиха да бъде ограбена държавата. Раев, Перукан и Трите солташака, предадоха всичко, което Левски символизираше. Да горят в пъкъла!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 3:59 pm
Мнения: 2546
А не можем ли ей така случайно да разпънем един транспарант :loser2
Прикачени файлове:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 1.64 MiB | Прегледано 8991 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
За съжаление не е и ние да направихме нещо, ни като ръководство, ни като фенове. :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 10:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Не мога ли да се прекръстя на името на съседО ми в село Бояна и да му припозная и къщата и жената и колите? :smt017

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Елементарно е, коства малко усилия и хората лесно ще се надъхат, другия четвъртък да съборим тая кочина, но трябва фенклубовете да се обединят и да подканят феновете.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Това не е нормална държава, вече се убедих тотално.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 31, 2012 6:39 pm
Мнения: 1054
Местоположение: Благоевград
Аз най-много се дразня, че на хората им е през к.ра и нямат никакво желание за нищо. Винаги е имало крадливи боклуци и винаги ще има, въпроса е защо го позволяваме, та те превзеха държавата. Отдавна съм извадил бурканите с омраза и чакам да ги отворя в подходящия момент.

_________________
Дори живота си аз да прекарам,
в мизерия и крайна нищета.
Левскар завинаги оставам,
Левскар дори и след смъртта !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2008 8:59 pm
Мнения: 524
Божков до дни ще се оттегли и официално ги закриваме :rip :rip :rip
Не вярвам новата Лиска да съществува дълго, а над припозналите я фенове ще тегне вечен срам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Много силно ме вълнува как г-н министър-председателя ще ми помогне да припозная няколко бизнеса или просто казано 2-3 фирми. Очевидно няма файда да бачкаш и да плащаш данъци, такси, глоби и т.н. Та след като припозная тези 2-3 "фирмички" мисля е ясно, че данъци няма да се плащат и само ще трупам. Бих си купил яхта, ама тая на Армеец смятам просто да я припозная. Кефи ме, макар че е старичка вече. Влас е дупка, ама заедно със съседната дупка Сл. Бряг ще ми докарват още някви къси кинти. Мисля, че е справедливо и не искам много, дори съм скромен.

Аз наистина не разбирам, след като за едни може - защо за останалите да не може? За какъв чеп трябва да се плащат данъци и по каква причина изобщо трябва да смятам, че живея в държава, а не просто на някаква територия без правила.. :smt017

Интересно ми е тримата ни многоуважаеми собственици и най-вече най-драматичния измежду тях кога ще излезнат да кажат нещо. Не че ми пука, ама ей така просто по задължение да го направят. Точно както се появиха и в нашия Левски, от който не остана нищо.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10313
Тоя другия дето се дъвче с дърпатката му дрисна малко в устата... :smt042 :smt042 :smt042

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Момчета, държавата я няма, но Левски ще го има и след тримата паляци. цнда умре :!: Колкото и да ни пробутват урода архивите винаги ще ги има да напомнят какво се е случило. Джуджи не го прави с цел да ги превърне в хегемон, а просто да отърве пандиза. Той в най-мутренските години с купените титли не успя да постигне нищо, че сега ли ще го направи. Само амеби като Дърпатов може да мислят, че ще потекат реки от кинти и успехи към кочината. Ако искаше да направи нещо, то щеше да е преди години, а не сега.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:25 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
Далеч по-песимистично гледам на нещата - до няколко години и най-"ентелегентите" фенове на автентичната кочина, ще са припознали цицекс. Повечето още след ДЕВЕТТЕ ПОРЕДНИ ПОБЕДИ, за които им е нареден жребия или след първата съдийска победа срещу нас, а останалите двама просто ще се откажат от българския футбол. Жожето ще изкупи СВЕЩЕНАТА ЕМБЛЕМА СЪС ЗВЕЗДАТА и титлите по 20 лева парчето, ПОЛУФИНАЛИТЕ ще се уредят по братски на някоя седянка на теферич.

С Домусогорец ще са шампиони на ротационен принцип, а нашите послушковци ще си трайкат. Единственото нещо, което можем да направим ние като феновене е ясно да заявим позицията си още следващата седмица, като сме 20k на Герена, без значение с колко ще паднем утре.

Също така намирам за крайно неточно наричането на микренския "Тирион". За разлика от него, Ланистърите винаги си плащат дълговете :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
преди беше балев, сега е кралев


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Юли 13, 2016 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 22, 2015 11:17 pm
Мнения: 1652
Прикачени файлове:
mda.jpg
mda.jpg [ 118.91 KiB | Прегледано 8570 пъти ]

_________________
...СИ САМО ТИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2846
Местоположение: BLUE UK
Направо я закривайте тая тема вече! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 1:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Свинете умряха! Заключвайте темата! Микренското гмо не заслужава цяла тема. Слагайте едно "05.05.1948 - 13.07.2016" и това е. Няма ги вече уродите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 2:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 27, 2014 10:14 pm
Мнения: 1828
На 21-ви трябва да има мощно ББПП !!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 2:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 1:55 am
Мнения: 2846
Местоположение: BLUE UK
Като за край на темата!

Изображение

Изображение

З-А-К-Р-И-В-А-Й!!! :pastor :pastor :pastor


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Юли 14, 2016 3:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Раздвоен съм, заради това което стана.
От една страна свинята умря завинаги, от друга страна едно джудже прекрачи всички закони и ощети държавата с 14 милиона. Познайте кой ще ги плаща.

Не съм се интересувал какви са настроенията, но едно 3/4 от чорбарите, които познавам подкрепят урода. Още по-жалкото е, че не осъзнават как закриват отбора си и са горди с това, което Паспарту прави. Горди са, че отборът им е закрит.
Оттук нататък зависи само от нас да не припознаем този урод.

Едит: Не че е нещо, с което се хваля, но баща ми е болен чорбар (бил е на стадиона на онова 7:2), но като види урода по телевизията и сменя канала и не иска да чуе нищо за него.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12304 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com