forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:24 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща

Съгласни ли сте с декларацията на НКП
Да 5%  5%  [ 15 ]
Не 92%  92%  [ 306 ]
Донякъде 4%  4%  [ 12 ]
Общо гласове : 333
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Кой ще се заеме да напише нашия отговор?

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
В такива моменти ми става неприятно, че съм член на НКП. Хора, които според мен и не малко са допринесли дори за името и имиджа на НКП в момента да бъдат очерняни по този начин не е нормално. Разговарял съм с Ицо веднъж, дори не мога да си представя, че този човек би си и помислил да стори каквото и да било в ущърб на Левски. Тази декларация би довела само и единствено до допълнителни разединения, а да не говорим, че предсетателят на НКП в такива моменти трябва да се намесва и да е този, който да решава подобни конфликти. А не да се всяват допълнителни раздори. Който е малко по-близък до въпросните лица отговорни за тази декларация, да им обясни, че може само да навреди на сектора и да ги посъветват да я изтрият.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Изключително ми е неприятно,че се допусна публиката на Левски да даде гласност на проблемите си и да си общува чрез декларации.Кухненските проблеми се решават в кухнята!И желанието ми е да се спре с обидите и към двете страни-много гадна дума е две страни в този случай,а истината рано или късно ще излезе,каквато и да е тя!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
С пускането на тази декларация от НКП постигнаха точно обратния ефект на този, който търсиха...

Неприятното е, че в нея са споменати не само форума, а и тръста и то по начин, който оставя впечатлението, че декларацията се подкрепя от тези две "организации".

Когато излизаш с такива обвинения към конкретни лица трябва да ги подкрепиш с доказателства. В противен случай е просто несериозно.

За съжаление, ефектът от тази декларация, може да има само негативен ефект върху нас - с нея няма се решат никакви проблеми, а напротив, недоверието и скептицизма към всякакви кампании, свързани с набирането на средства ЗА развитието на Сектор Б ще нарастнат.

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В сряда от 20 часа в НКП ще се проведе среща, там ще са "лидерите" на НКП. Който иска може да отиде да чуе тяхната гледна точка или да пита нещо.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 2:01 am
Мнения: 763
Mr. Smith написа:
В сряда от 20 часа в НКП ще се проведе среща, там ще са "лидерите" на НКП. Който иска може да отиде да чуе тяхната гледна точка или да пита нещо.


тия са ясни...форума ще излиза ли със собствено общо мнение или така ще се оставят нещата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Защо мен питаш за това ?

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5040
Е нали си модератор, кой да се пита?

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Е хубаво де, да не съм а-то и б-то на форума .

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16875
Местоположение: Sofia/Glasgow
Smith-e, не се прай, ти ще пишеш кървавото писмо :loser2

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Добре де,пише ви се ясно,че имате възможност да питате,да искате сметка на живо,очи в очи,вие пак декларация искате да пишете,на кого ще помогнете с такива средства

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2012 5:39 pm
Мнения: 391
Местоположение: Sofia
dyankov написа:
Не съм съгласен поради няколко причини:
1. Няма никакви доказателства в декларацията. Дори и да приемем, че нещата в декларацията са верни (далеч съм от тази мисъл!), не може да се плямпя просто. Трябват доказателства. Всъщност, за мен липсата на такива доказателства говори ясно, че декларацията е простотия.
2. Тези неща не е добре да се разрешават с декларации, фейсбук постове и тем подобни.
3. По-неподходящо време да излезе е само преди мача с прасетата.

Само Левски! :levski


+1 :levski

_________________
Не признавам системата големи-малки , има два вида хора - достойни и жалки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:30 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 19, 2015 12:28 pm
Мнения: 209
Декларации, срещи ала бала, докато не си останат 50 човека в сектора и да гледат как другите си правят партито във в няма нищо да се оправи.

_________________
“In real life it is always the anvil that breaks the hammer...”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Сериозно ли някой си мисли, че една такава среща ще промени каквото и да е?

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ами в интернет в момента как върви според теб?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Ходете бе, успех. Едни и същи неща всеки път. Аз достатъчно се уважавам и на едно място с хора като гугутката не смятам да се събирам. А и тяхната гледна точка май вече я разбрахме??? :)

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:43 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Позиции относно декларацията не мисля, че би била удачна. Това само би довело до допълнителни раделения, допълнително недоверие и проблеми. Затова предложих, ако има човек, който е по-близък с тези лица от НКП, да им покаже резултатите от тази анкета и да ги посъветва да я изтрият. А освен това да се обърне към същите тези хора и най-вече към председателят (който би трябвало затова да е там) да се инициира среща, на която тези проблеми да се разрешат или да намери начин, по който този този проблем да се реши по адекватен и човешки начин. Определено тези декларации не водят по какъвто и да е начин до това, с което започва декларацията: "любимият ни вековен клуб се нуждае от обединените ни усилия".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
ultima frontiera написа:
К'во да съм съгласен, братче. То не се знае кой я е написал тая декларация. Уж председателя обединител първо не знаел за анкетата и щял да види за какво става дума. После пък изведнъж знаел за нея, че и фен-клубовете от провинцията, които съм сигурен, че са със супер ясна представа какво се случва, я подкрепили. Кои са тия фен-клубове, бе? Хора, дето идват на 4 мача в София на сезон. Кой знае какви глупости са им говорени на тия хора. Как да съм съгласен с нек'ви хора, които мажат момиче с лайна? Как да съм съгласен да се сипе помия върху човек, който от както го познавам, мисля, че от 2005-та, даваше мило и драго за тоя сектор и е един от главните виновници да дръпнем толкова много напред? С кой да се съглася??? С онези, които пребиха сумати ЛЕВСКАРИ без причина в Сектор Б, включително и брат ми? С онези, които взимат пари от мустака? Щото много добре всички знаете това, но се мълчи! Или с онзи, който желае смърт на ЛЕВСКАРИ?


Това припокрива и моето мнение!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 634
Mr. Smith написа:
В сряда от 20 часа в НКП ще се проведе среща, там ще са "лидерите" на НКП. Който иска може да отиде да чуе тяхната гледна точка или да пита нещо.

Тази среща само за членове на нкп ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Явно не

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
само минавам да ви кажа, че и 2те страни са насрани...

"Агнелите" на ПлебеЙо са толкова заблудени, че забравят най-важното:
той предаде феновете, като се подчини и работи за отявлен враг на всичко Левскарско, а именно свинята Модева! Беше и дясна ръка, а Ина и бе станала просто марионетка...
аз НЕ вярвам той и тя да са се облажили финансово от това, НО кака ви източи клуба с тяхна помощ.
факта, че всичко за което си се борил, ако е било ЛЕВСКИ и идеята да помагаш, не можеш да спреш да идваш на мачове и да си вече в "друг отбор" (на модева или на някой друг)...

НКП пък направиха толкова много простотии по темата, че очевидно не могат да преглътнат, че някой ей така ги отебава... декларацията е напълно излишна, отчета за юбилея макар и закъснял го има вече, така че ровенето е безмислено.
вместо да се забрави за пелебея (и то защото той желае явно така), сега пак му вдигаме реномето.

п.с. не гласувах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
vladols написа:
Mr. Smith написа:
В сряда от 20 часа в НКП ще се проведе среща, там ще са "лидерите" на НКП. Който иска може да отиде да чуе тяхната гледна точка или да пита нещо.

Тази среща само за членове на нкп ли е?

А за тази среща от къде идва информацията, защото май само тук знаем за нея? Някаква тема-новина отделно да се пусне поне за нея(малко ми е трудно на мен от телефона).

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30283
Местоположение: гр. Голямото село
Аз лично няма да подкрепя декларация, която заема страна в спора!

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 14, 2010 3:37 pm
Мнения: 825
Повръща ми се от всичко! Боли ме от състоянието на клуба, боли ме вече от всичко свързано с Левски. Такова нещо не съм си и представял, че ще се случи, но любовта е вечна и е по-силна от всякога!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
А и Ицо бе решил да спре да се занимава след Юбилея, още преди самият празник. А тогава Модева още работеше в Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 pm
Мнения: 228
iSSigy написа:
LS4ever написа:
той предаде феновете, като се подчини и работи за отявлен враг на всичко Левскарско, а именно свинята Модева! Беше и дясна ръка, а Ина и бе станала просто марионетка...
аз НЕ вярвам той и тя да са се облажили финансово от това, НО кака ви източи клуба с тяхна помощ.
факта, че всичко за което си се борил, ако е било ЛЕВСКИ и идеята да помагаш, не можеш да спреш да идваш на мачове и да си вече в "друг отбор" (на модева или на някой друг)...

Ако той е предал феновете като е работил с отявления враг на всичко Левскарско Модева, то какъв е г-н Т. Батков?
Не работят ли фракциите и НКП от години с него? А ти ако си на негово място би ли продължил да ходиш на мачове, ама честно? Щото лайната биха били най-мекото нещо дето би му се случило. Не знам някой уважаващ себе си човек, който би се върнал


1. Модева (гнус ме е че и пиша мазното име), бе "командирована" в ЛЕВСКИ да помогне да ни закрие.
Баткофф ни ясен изцяло, но да направиш Фонд Сектор Б за да не пипаш парите на тате и после да отидеш на работа при него на процентче - а?
2. Ако съм на негово място щях да сменя най-много сектора. Ако имаш сили да погледнеш хората в очите - няма от какво да се криеш!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Без грам да я защитавам тази госпожица, но за чий тя ще ни закрива, като това успешно го постига родопския бащица и без помощ отвън?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ако е решил да спре след Юбилея, то значи не е гонен от никъде :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 9:39 pm
Мнения: 3089
Mr. Smith написа:
Ако е решил да спре след Юбилея, то значи не е гонен от никъде :roll:


Не съм чул да е казвал, че е бил гонен. Да са му казвали "махай се". Човек може да изгуби желание поради много фактори. За много от тях вече се спомена доста пъти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Анкета
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
deian1914 написа:
В такива моменти ми става неприятно, че съм член на НКП.

Точно това си помислих и аз преди малко, когато прочетох тази дебилна декларация. Давал съм пари на Фонда и никога не съм изпитвал недоверие към хората там, въпреки че не познавам лично нито един от тях. Напротив, много пъти съм си мислил, че дори би било нормално да получават нещо за труда, който полагат.
За НКП важи точно обратното - особено в настоящата ситуация, изобщо не бих си подновявал членството. Нормално е, че няма как позицията на НКП да е едно към едно с личното мнение на всеки един обикновен член, но не е и нормално да съм член на някаква организация и да смятам, че изразената от ръководството позиция е абсолютно малоумна.

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 241 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com