forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 212 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Всичко което се прави, трябва да бъде с идеята да приобщи повече хора към каузата, а не да даде повод на Батков и медиите да ни заклеймят като "групичка хулигани и наркомани". Ако се слиза на терена, задължително трябва да е без да се стига до някакви сблъсъци и ако бъде прекъснат мача за малко, да може след това да продължи. В противен случай ще постигнем обратен ефект

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 04, 2011 5:14 pm
Мнения: 3612
:cry:

_________________
Nil desperandum, auspice Deo


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26695
Искрено се надявам да се съберем повече хора в Събота и да покажем за пореден път, че Левски е над всичко.. Бях много разочарован от действията на НКП след събличането на боклука Прашката, но както и по-назад казахте новината от вчера ме зареди с прекалено много положителна енергия и дори не се радвам от отпадането ни днес, но искрено се надявам да подейства като катализатор за колкото се може повече хора и да сме заедно на Герена, срещу най-голямото зло в нашия клуб, а именно лицето тб! :lsclapp

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
basma написа:
Миналия път жилетките успяха да спрат бунта срещу Тодор. Тоя път жилетките в лицето на LSFC Security (WTF?!?) трябва да са напълно наясно с това, че ще получат жесток отпор, ако тръгнат срещу хората.


Айде, бе :lol: Скапани жилетки :lol: " (WTF?!?) " :ohmygod :lol:

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Тихо жилетка :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Като чета мненията на Жельо Станков и Станил Йотов и ми се драйфа. "Сега пък Батков ли ви е виновен" :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 11:47 am
Мнения: 3723
Местоположение: Ловеч
:smt078

_________________
Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Не е до жилетките
Българинът не обича властта, от богомилите насам
:bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 07, 2013 6:33 pm
Мнения: 2281
Радвам се много за тази позиция на НКП! Катарзисът е невероятно близо!
psiho написа:
Като чета мненията на Жельо Станков и Станил Йотов и ми се драйфа. "Сега пък Батков ли ви е виновен" :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2

Точно пък Жельо Станков кога е написал такова мнение? :roll:

_________________
Ама точно сега ли му е времето? :bigok
Аз съм толераст и ей такива като мен ебаха мамата на Европа и света! :strkstrk :ls_bukake
#икурътмиразбираотфутбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:11 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
BlueHeart написа:
basma написа:
Миналия път жилетките успяха да спрат бунта срещу Тодор. Тоя път жилетките в лицето на LSFC Security (WTF?!?) трябва да са напълно наясно с това, че ще получат жесток отпор, ако тръгнат срещу хората.


Айде, бе :lol: Скапани жилетки :lol: " (WTF?!?) " :ohmygod :lol:


Беше ли спрян протеста миналия път? Изнесоха ли се много хора в А сектор? Спряха ли много хора изобщо с мачовете защото Батков си купи комфорт?
Биеха ли се хора в сектора за димка или факла или нещо хвърлено на пистата?
Кой плаща LSFC Security? От къде имат пари за автомобили?

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
Дрън-дрън. Мен никой не ме е бил. Имаше само един дръпнат плакат на Бойо.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:18 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Говоря за преди години, пич.
Много път се извървя от тогава, факт.
Аз чакам отговор на въпроса кой плаща на охраната? Батков ли?
Ако за теб "само един дръпнат плакат" е нещо маловажно, ок.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
Е аз да не би да говоря за вчера. И не е маловажно, че беше дръпнат плаката на Бойо, но когато го дръпнаха, на следващата седмица бяхме в НКП и търсехме сметка на Владо за това. "Жилетките" изминаха дълъг път. Много от хората, които са срещу Батков помагат с охраната на стадиона, за да може нормално да влизаме на него, да не се отнасят с нас като парцали и т.н. Силно се съмнявам, че например BlueHeart взима пари, за това, че помага в проверката на дамите :wink:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
За трети път: кой плаща за LSFC Security?
Погрешно ли е изграденото мнение за тях на база предишните им действия?
За мен е тъпотия да ме пребърква друг фен на моя отбор. Както и друг фен вместо да изживява гола срещу Лудогорец да сваля хора от оградата.

Нека не бутаме дискусията в тази посока, а да видим в събота какво ще стане и ще има ли опит за цензура.

Чакам да ми отговорите на въпроса кой плаща охраната.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:34 pm 
Aз я плащам.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48822
Местоположение: ШОПландия
basma написа:
Както и друг фен вместо да изживява гола срещу Лудогорец да сваля хора от оградата.
.

За другото не мога да помогна, но за това защо е така ще ти помогне житейския опит.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
basma написа:
BlueHeart написа:
basma написа:
Миналия път жилетките успяха да спрат бунта срещу Тодор. Тоя път жилетките в лицето на LSFC Security (WTF?!?) трябва да са напълно наясно с това, че ще получат жесток отпор, ако тръгнат срещу хората.


Айде, бе :lol: Скапани жилетки :lol: " (WTF?!?) " :ohmygod :lol:


Беше ли спрян протеста миналия път? Изнесоха ли се много хора в А сектор? Спряха ли много хора изобщо с мачовете защото Батков си купи комфорт?
Биеха ли се хора в сектора за димка или факла или нещо хвърлено на пистата?
Кой плаща LSFC Security? От къде имат пари за автомобили?


Не беше ли "LSFC Security (WTF?!?)" :lol:

Предишните "жилетки" нямат нищо, ама нищо общо със сегашните. И ако си достатъчно умен, би се сетил и сам. Батков няма абсолютно никаква връзка с тази фирма, освен, че превежда пари /чат-пат/ когато се охранява мач на Герена. :lol: Не си мисли, че като има 3-4 автомобила, фирмата е цъфнала, та вързала. Това е охранителна фирма, СОТ, лична охрана и т.н. Има клиенти, обекти и т.н. Не са много, тъй като е нова, но са факт. :smt006 Не мисля, че ти е нужен този отчет, ама ми писна от неадекватните ви мнения.

нА, учи се - http://www.lsfc.bg/
Батков много пари ми даде, за да го направя. Вместо нападател да вземе, сайтове и фирми прави... Некадърник :(

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2869
смърт за гостите


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:47 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
БлуХарт, релакс. Не знаех, за това и попитах, ти ми отговори ясно и точно. Това е.
Кво се ежите?
Кое му е неадекватното на мнението ми? Зададох въпрос, защото не знаех? Ако теб те гони някаква параноя е друг въпрос. Макар че сама каза, че Батков понякога превежда пари.
Това е въпрос който много хора ги вълнува и не знаят отговора. Ама като отговаряте и се държите като хлапета не виждам какво ще спечелите.

И ако обичаш не ми давай квалификации колко съм умен, става ли?

_________________
Сектор Б не се отказва!


Последна промяна basma на Сря Мар 19, 2014 10:50 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 6:17 pm
Мнения: 168
Местоположение: Виена
На всички ни е тежко, но това само ще ни кали! След време, когато ЛЕВСКИ отново се изправи на крака, няма да ви се верва, прасета! Запомнете го! Плюйте, но знайте че ще дойде видов ден

_________________
Там, под синьото небе, под светлините на Герена, бушува синьото море, притихва цялата вселена!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 10:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 12:01 am
Мнения: 2324
Местоположение: София
basma написа:
БлуХарт, релакс. Не знаех, за това и попитах, ти ми отговори ясно и точно. Това е.
Кво се ежите?
Кое му е неадекватното на мнението ми? Зададох въпрос, защото не знаех? Ако теб те гони някаква параноя е друг въпрос. Макар че сама каза, че Батков понякога превежда пари.
Това е въпрос който много хора ги вълнува и не знаят отговора. Ама като отговаряте и се държите като хлапета не виждам какво ще спечелите.

И ако обичаш не ми давай квалификации колко съм умен, става ли?

Аз съм в постоянен релакс, не се притеснявай :bigok Отговорих ти с абсолютно същия тон :smt006 Не мисля, че има причина да ми се репчиш. :smt006

_________________
If it's wrong or right it's alright ... : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 17, 2014 11:09 pm
Мнения: 10
Kryten каза :Оттук нататък всяко деление е престъпление срещу Левски. Няма вече качулки, костюми и пр. има фенове на Левски, които искат да си върнат отбора.
Това е пътят ! Няма запад няма, дивизии няма некапета , има ЛЕВСКИ !!!!, ИМА ЛЕВСКАРИ!!!
Та ние сме най-голямата маса-народ с общ интерес изобщо в България,народе !!!!
Тодор е жалък, достоен за съжаление защото е притиснат от някой, от който не може да се оттърве, но какво от това. Няма достойнство и смелост да го каже. Не знам как да го направя но, трябва да се отвори тема:" КОЙ ДА НАСЛЕДИ ТОДОР-КУКЛАТА?"
НЕ МОГА ДА ТЪРПЯ ПОВЕЧЕ !!! - НА 52г. съм, такОва УНИЖЕНИЕ НЕ ПОМНЯ. Плаках след АНТВЕРПЕН, СЕГА НЕ МОГА И ДА СЕ РАЗПЛАЧА ОТ ЯД, ЗАЩОТО СЪМ БЕСЕН.
Какво направи с ЛЕВСКИ бе ТОДОРЕ ????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
basma написа:
За мен е тъпотия да ме пребърква друг фен на моя отбор. Както и друг фен вместо да изживява гола срещу Лудогорец да сваля хора от оградата.


На предното дерби боят в гей сектор по думите на чорбетата станал, щото полицаите смелили от бой едно прасе, което прескочило оградата при червения картон на Галчев. Това също не е нормално.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:07 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Според мен, сега трябва да се напише едно писмо до всички по-известни левскари. В това писмо да се помоли за съдействие за крайната ни цел и разбира се да съдействие за намирането на човек, който има пари за инвестиция в ЛЕВСКИ СОФИЯ. Според мен сред тези хора трябва да са хора с позиции, личности, които милеят за ЛЕВСКИ, било то журналисти, политици, банкери, бизнесмени и т.н.

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Апр 04, 2013 12:09 pm
Мнения: 1840
Andrio_lsfc написа:
Според мен, сега трябва да се напише едно писмо до всички по-известни левскари. В това писмо да се помоли за съдействие за крайната ни цел и разбира се да съдействие за намирането на човек, който има пари за инвестиция в ЛЕВСКИ СОФИЯ. Според мен сред тези хора трябва да са хора с позиции, личности, които милеят за ЛЕВСКИ, било то журналисти, политици, банкери, бизнесмени и т.н.


:smt023 :smt023 :smt023

_________________
"С гняв и дързост днес да издигнем глас,
времето няма все да чака нас!
"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
Може да пишеме до БМВ или Мерцедес - до кой там бяха писали чорбарите. Може на нас да ни вържат...

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Blue&Honour написа:
На всички ни е тежко, но това само ще ни кали! След време, когато ЛЕВСКИ отново се изправи на крака, няма да ви се верва, прасета! Запомнете го! Плюйте, но знайте че ще дойде видов ден

И аз това си мисля.. плюйте ни колкото искате, унижавайте ни, подигравайте се.. Ще мине, ще премине тая помия... После ще ги смажем всичките, ще дойдем по-силни от всякога. Това е... колелото се върти, единия път си горе, другия долу !!!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 19, 2014 11:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 17, 2014 11:09 pm
Мнения: 10
Добре Andrio_lsfc ,
ама все пак някой отговорен трябва да го свърши. Аз съм новобранец във форума, но не по-малко обичам ЛЕВСКИ ! ЗА ДА ИМА СИЛА ТОВА ПОСЛАНИЕ, ЗА КОЕТО ПРАВИЛНО ГОВОРИШ, ПЪРВО ТРЯБВА ДА СМЕ ЕДИННИ . Това ДЯКОНА е осъзнал и това е била главната му цел.
Системата от комитети е целяла обединение на активните българи. Но е бил едва ле не сам,
защото е бил много напред с мисленето. Синята победа се крепи на синьото единство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 12:45 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Трябва да се припомни на мача в Събота и липсата на Сектор А и проваленият план за нов стадион. Батков съсипа 2/3 от Левски Отбора и Стадиона, иска да ни съсипе и нас но няма да стане.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 20, 2014 12:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Andrio_lsfc написа:
Според мен, сега трябва да се напише едно писмо до всички по-известни левскари. В това писмо да се помоли за съдействие за крайната ни цел и разбира се да съдействие за намирането на човек, който има пари за инвестиция в ЛЕВСКИ СОФИЯ. Според мен сред тези хора трябва да са хора с позиции, личности, които милеят за ЛЕВСКИ, било то журналисти, политици, банкери, бизнесмени и т.н.


Говорихме по този въпрос, точно от такива хора (известни левскари- адвокати, лекари и т.н.) ще се направи работна група, която да направи нещо като проспект какъв човек е приемлив за собственик/ спонсор..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 212 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com