forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 9:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2013 9:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Аз за пореден път се чудя как тези разговори не стават на живо,а все по форуми.Толкова ли е трудно?Изключвам хората,които са далече или ангажирани.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2013 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
acrimonious написа:
Що се отнася до тръста, макар и да не споделям доста от техните идеи, смятам да стана член и да плащам членски внос, просто защото смятам, че всяка инициатива трябва да се подкрепя!


Аз също. Ако имаш координати или телефони на някои от хората, ще съм ти благодарен, ако ми ги дадеш.

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 11, 2013 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Спокойно те сами ще се обозначат :wink: Скоро ще им тръгне сайта и т.н. :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Harry Roberts написа:
Това има ли нещо общо с тръста на Жельо?


Много ми е интересно,как не се говори за Левски на тара,а се говори за тръста на Жельо.Този човек нито е бил сред инициаторите на идеята,нито ще бъде сред движещите сили,искаше да я яхне,но бе помолен да стои настрана. Начинанието не е грандиозно,но скоро може да стане,ако се разпространи достатъчно сред левскарската общност.Идеята да се помага на деца от провинцията,трениращи в Левски,или на ветераните е добро начало,за да се покаже на невярващите,че левскари могат правят нещо за Левски.
Инициативата за Дарин Тодоров е чудесна,надявам се да съберем сумата.

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 12, 2013 9:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Аз пък искам да питам Boyo или останалите хора, които ще се занимават, дали ще отделят средства, за да помогнат на Дарин?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 13, 2013 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Suum cuique написа:
Аз пък искам да питам Boyo или останалите хора, които ще се занимават, дали ще отделят средства, за да помогнат на Дарин?


Тръстът няма да набира средства преди юридическата си регистрация, така че всичко е въпрос на лични дарения, а аз няма да как да знам кой е дарил и кой не при това положение, за да ти отговоря :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 13, 2013 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
Хора и от двата ''лагера'' даряват за Дарин,да спрем с деленето,а ?

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 13, 2013 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14834
Не знам кой се дели - "качулките" или "тръстаците" ? :smt017 Постът на Бойо няма да го коментирам.

Само Левски :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 3:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
blurrrr написа:
Никъде не говоря за Аркан и бежанците, за мен и двете бяха огромна глупост...
Но не мога да разбера как това се свърза с Фона и със събирането на пари за дербито :roll:
А за това че - цитирам: "огромното мнозинство" - не идвало заради тия плакати и събличането :ohmygod2 , еми няма как да се съглася, за мен хората, които го вярват определено живеят в някаква друга държава, сред някакъв друг народ... Действително тези действия отказаха хора, но да се твърди, че това са огромното мнозинство е несериозно... всъщност от един пълен стадион 90 процента са глорихънтърите, които сега не се вясват и си търсят причини и в останалите 10 процента влизат ходещите 2000 човека плюс неходещите поради Батков, НКП и всякакви други причини различни от горната :wink:

За НКП няма да пиша, както и не го правя от години.

Огромното мнозинство =/= агитката.. Или си на друго мнение?
Абсолютно критичният максимум на радикализирани елементи, които редовно ходят по мачове и разграничават Аркан и бежанците от събличането е 500 човека, което при най-слабо посетените ни мачове е към 1/3 от общата посещаемост и то с условието, че всички до един са отишли на мач.

Твърденията, че силно преобладаващата част подкрепя въпросните случки, тъй като не протестира на стадиона, е сравнимо единствено с твърденията на тройната коалиция, че след като в град с 1,5 милиона души на площада пред НС е нисък % от населението, следователно всички останали са зад правителството и исканията за оставка са съвсем неоснователни.

Ще се върна пак на първата среща. Човек, участвал в събличането, чието име умишлено няма да спомена, но присъствалите вероятно ще се сетят кой, каза, че станал левскар на 12 години, ако не и малко по-голям и тогава стъпил на Герена за първи път. С голяма доза сигурност може да се допусне, че той е първо поколение привърженик на отбора. Въпреки този факт хора като него публично извършват хулиганска проява и вместо да се извинят за орезиляването на отбора крещят: "Аз съм Левски ", от което да се разбира "Всичко ми е позволено". :ohmygod2 Днес положението е такова, че станали от отбора преди 10-15 години знаят какво е Левски по-добре от моето семейство, което 8 десетилетия безрезервно подкрепя Левски.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 4:15 pm 
:shock: :shock:
Брат, ти имаш дарба да мислиш медиконаучнонеизследвани начини за заключения!
Предното ти с Владимиров, който се потил беше силно, ама това с момчето, дето на 12 години станало от Левски и твоите деди, които от 80 години са в агитката на Левски и шият знамената е още по-силно! Пълен респект, продължавай!

Аз на 12 години отидох на първия си мач на Левски. Отказвам се от всичко, което правя и го давам на теб и на баба ти да го правите. Свържи се с мен да ти кажа с какво точно аз се занимавам и го давам в твои ръце, съвсем сериозно! Само хора, които знаят какво е Левски и играчи, които знаят какво е Левски са ни нужни, тук съм много съгласен!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 5:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз не мога да схвана що за човек трябва да си, че да подкрепяш Ивайло Петев, да не говорим да искаш извинение за случилото се с него. :ohmygod А КАКВО СТАНА СЪС СЛАВИША ЙОКАНОВИЧ ЗАЩО НЕ СЕ ПИТА?!

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Интересно ми е развитието на това как Макето предава нещата на Болярина, и последващото им развитие при него. И желая успех, разбира се. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Eric Cartman написа:
А бе ти си като комунист. :smt006 Хората ти казват, че нито Сектора нито бомбите, нито Запада, нито качулките, нито Батков, нито късния час, нито делничния ден не бяха проблем да се напълни 40 000 стадион. :smt006 Говореше за манталитета на левскарите, въобще на феновете в България, че ходят само "когато има смисъл", а ти типично по комунситчески бавно и лекинко изместваш темата която е засегната в началото, за да си кажеш глупостите. :smt006

Чак сега видях, че това по-горе е към мен и искам питам за уточнение Eric, какво казват хората по-точно и на кой мач след "качулките" (аз също ходя с качулка, но разбирам вложената ирония), в кой ден и час, без проблем сме пълнили 40 000 стадион? :roll: Та всичко което се случва от 5-6 години насам и най-вече в последната година е следствие от лошото управление на клуба през последните 10 години. Иначе комунист може да ми казваш или каквото и да е, но "глорихънтърите" или куфарите, както им казваме още са най-благодатния сегмент за развитие в бизнес и обществен аспект. По "комунизма" клуба ни радваше милиони българи, другарю капиталист Eric. Като има 40 000 на стадиона, техните близки у дома са 200 000 хил. Приятелите им са още толкова, колегите им в работата са още толкова, съседите им и те, а всички заедно имат деца, близки, колеги, приятели и т.н. Тогава един клуб има влияние, може да защитава ценности и да е от значение в страната и в чужбина. Съвсем друго е да се капсулират привържениците до 2000 на стадиона и броя им да намалява, защото дори инцидентно да се съберат 40 000, то нищо няма да значи. В тая връзка ми е ясно, че ултрасите сериозно презирате останалите и те са според вас недъгави, педераси и отрепки, но без тях посоката е Славия и Локо Сф. Национална черта ни е да се подценяваме, вместо да се стремим да сме 40 000, да се самозалъгваме, че 2000 са по-достойни от 40 000. Да де, ама всеки е важен, билета на всички е 5-10 лв. и сметките са винаги криви без точния кръчмар.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9449
Никъде не съм казал че 2000 са по достойни от 40 000. Става въпрост, че всеки си намира оправдание да не е на мач с Беласица примерно, а срещу Барселона в делничен ден от 21:45, никой не е на работа, на никой не му е студено и на никой не му е късно. :wink: Както каза и Македонията хората които не ходят само заради Батков или "хулиганите" са общо не повече от 1-2 %.Хора на стадиона няма защото сме 6-ти и не играем нищо. А колкото по-малко хора се интерсуват от Левски толкова по-лесно е на хора като Баждека и агент Тара да си правят каквото искат.Същото е като и на протестите, с 200 човека протестиращи бкП само се подсихва ехидно, а като през 97-ма със 100 хил. им пари под гъза.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Eric Cartman написа:
...Както каза и Македонията хората които не ходят само заради Батков или "хулиганите" са общо не повече от 1-2 %.Хора на стадиона няма защото сме 6-ти и не играем нищо. А колкото по-малко хора се интерсуват от Левски толкова по-лесно е на хора като Баждека и агент Тара да си правят каквото искат.Същото е като и на протестите, с 200 човека протестиращи бкП само се подсихва ехидно, а като през 97-ма със 100 хил. им пари под гъза.

Аз не мисля, че има хора, които не ходят специално заради Батков, а по скоро има такива (голямо множество), които са отвратени от простотията от управлението на Батков и групата около него. Те отказват да приемат тези и не идването им е начин, който смятат за правилен. Хората на стадиона винаги са знаели и приемали, че има една по-различна група крайни левскари (Сектора, агитката, ултрасите, НКП, Запада, децата... - наричани с много имена!), на които са готови да простят всичко открай време. Помня като полетяха боНбите с/у Сиони, как целия А сектор гледаше и не вярваше на ушите си (без значение за причините!) и се чуваше "събаряй"!, "а,така"! или "wow"! Сега реакциите за Саравео, кръстовете и бежаците :oops: ще премълча какво се коментира...НО, това е пътя на разделението, на взаимните нападки и обвинения. Кой има полза от това, кой от потенциалните 40 000 на стадиона? :?: 1-2 до 10 души с общото помежду им, че искат да продължават да използват Левски за спекулации за личните си интереси.
Не знам дали е правилно да се търси паралел с протестите, за мен Левски е нещо съвсем друго.

p.s. За Сиони може и да идеализирам малко нещата, май плахо се чуха скандирания "селяни" или нещо такова :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 8:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Срещу "Сиони" се чуваше свръхмощното "селяни", ама болезнената истина е, че тогава всичките мрънкачи забравиха "качулките" и "скинарите", заради влизането в Шампионската лига. :smt031 Нямаше ги онези един-двама до десет души, които да използват клуба за личните си интереси... или пък може да ги е имало, ама свръхпринципните левскари да не са били чак толкова принципни тогава и да са имали добро оправдание да напълнят Националния стадион срещу "Барселона". :smt031

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Ное 14, 2013 9:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Синият Болярин написа:
blurrrr написа:
Никъде не говоря за Аркан и бежанците, за мен и двете бяха огромна глупост...
Но не мога да разбера как това се свърза с Фона и със събирането на пари за дербито :roll:
А за това че - цитирам: "огромното мнозинство" - не идвало заради тия плакати и събличането :ohmygod2 , еми няма как да се съглася, за мен хората, които го вярват определено живеят в някаква друга държава, сред някакъв друг народ... Действително тези действия отказаха хора, но да се твърди, че това са огромното мнозинство е несериозно... всъщност от един пълен стадион 90 процента са глорихънтърите, които сега не се вясват и си търсят причини и в останалите 10 процента влизат ходещите 2000 човека плюс неходещите поради Батков, НКП и всякакви други причини различни от горната :wink:

За НКП няма да пиша, както и не го правя от години.

Огромното мнозинство =/= агитката.. Или си на друго мнение?
Абсолютно критичният максимум на радикализирани елементи, които редовно ходят по мачове и разграничават Аркан и бежанците от събличането е 500 човека, което при най-слабо посетените ни мачове е към 1/3 от общата посещаемост и то с условието, че всички до един са отишли на мач.

Твърденията, че силно преобладаващата част подкрепя въпросните случки, тъй като не протестира на стадиона, е сравнимо единствено с твърденията на тройната коалиция, че след като в град с 1,5 милиона души на площада пред НС е нисък % от населението, следователно всички останали са зад правителството и исканията за оставка са съвсем неоснователни.

Ще се върна пак на първата среща. Човек, участвал в събличането, чието име умишлено няма да спомена, но присъствалите вероятно ще се сетят кой, каза, че станал левскар на 12 години, ако не и малко по-голям и тогава стъпил на Герена за първи път. С голяма доза сигурност може да се допусне, че той е първо поколение привърженик на отбора. Въпреки този факт хора като него публично извършват хулиганска проява и вместо да се извинят за орезиляването на отбора крещят: "Аз съм Левски ", от което да се разбира "Всичко ми е позволено". :ohmygod2 Днес положението е такова, че станали от отбора преди 10-15 години знаят какво е Левски по-добре от моето семейство, което 8 десетилетия безрезервно подкрепя Левски.


Тия неща защо не ги каза на срещата на хората в очите, а ги пишеш сега в нета? Най-малкото не е мъжкарско. :smt006

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 7:14 pm
Мнения: 406
Тия въпроси ги зададох на първата среща, както и други хора. Вместо ясни отговори получихме гореописаното, така че за мъжкарско отношение се обърни към ония, които отговаряха с "Какво значение има?". Ако отговорите бяха прости и логични отдавна някой да ги е дал в темата.

Маке, след малко ще получиш ЛС - не за друго, ами утре е важен ден.

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,
верен на отбора си докрай,
аз не ще го предада,
за нищо на света,
за Левски аз на всичко съм готов!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 4:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Синият Болярин написа:
blurrrr написа:
Никъде не говоря за Аркан и бежанците, за мен и двете бяха огромна глупост...
Но не мога да разбера как това се свърза с Фона и със събирането на пари за дербито :roll:
А за това че - цитирам: "огромното мнозинство" - не идвало заради тия плакати и събличането :ohmygod2 , еми няма как да се съглася, за мен хората, които го вярват определено живеят в някаква друга държава, сред някакъв друг народ... Действително тези действия отказаха хора, но да се твърди, че това са огромното мнозинство е несериозно... всъщност от един пълен стадион 90 процента са глорихънтърите, които сега не се вясват и си търсят причини и в останалите 10 процента влизат ходещите 2000 човека плюс неходещите поради Батков, НКП и всякакви други причини различни от горната :wink:

За НКП няма да пиша, както и не го правя от години.

Огромното мнозинство =/= агитката.. Или си на друго мнение?
Абсолютно критичният максимум на радикализирани елементи, които редовно ходят по мачове и разграничават Аркан и бежанците от събличането е 500 човека, което при най-слабо посетените ни мачове е към 1/3 от общата посещаемост и то с условието, че всички до един са отишли на мач.

Твърденията, че силно преобладаващата част подкрепя въпросните случки, тъй като не протестира на стадиона, е сравнимо единствено с твърденията на тройната коалиция, че след като в град с 1,5 милиона души на площада пред НС е нисък % от населението, следователно всички останали са зад правителството и исканията за оставка са съвсем неоснователни.

Ще се върна пак на първата среща. Човек, участвал в събличането, чието име умишлено няма да спомена, но присъствалите вероятно ще се сетят кой, каза, че станал левскар на 12 години, ако не и малко по-голям и тогава стъпил на Герена за първи път. С голяма доза сигурност може да се допусне, че той е първо поколение привърженик на отбора. Въпреки този факт хора като него публично извършват хулиганска проява и вместо да се извинят за орезиляването на отбора крещят: "Аз съм Левски ", от което да се разбира "Всичко ми е позволено". :ohmygod2 Днес положението е такова, че станали от отбора преди 10-15 години знаят какво е Левски по-добре от моето семейство, което 8 десетилетия безрезервно подкрепя Левски.

Вчера ти видях поста, но реших, че между нас има някакъв мноооого тежък лингвистичен прОблем и че е абсурдно да схванеш дори и дума, та затова реших, че е безсмислено да ти отговарям... Понеже виждам, че и днес продължаваш да ги обясняваш нещата, ще драсна 2 реда :bigok

Цитат:
Огромното мнозинство =/= агитката.[/color]. Или си на друго мнение?
Абсолютно критичният максимум на радикализирани елементи, които редовно ходят по мачове и разграничават Аркан и бежанците от събличането е 500 човека, което при най-слабо посетените ни мачове е към 1/3 от общата посещаемост и то с условието, че всички до един са отишли на мач.

Общо взето съм съгласен, нормално е "агитката" да е доста различна като численост от "огромното мнозинство"... то не виждам изобщо да е стояло на въпрос :roll: С епитетите ти не се ангажирам :wink:

Цитат:
Твърденията, че силно преобладаващата част подкрепя въпросните случки, тъй като не протестира на стадиона, е сравнимо единствено с твърденията на тройната коалиция, че след като в град с 1,5 милиона души на площада пред НС е нисък % от населението, следователно всички останали са зад правителството и исканията за оставка са съвсем неоснователни.

:shock: :shock: Подобни твърдения има само в твоята глава.

Цитат:
Ще се върна пак на първата среща. Човек, участвал в събличането, чието име умишлено няма да спомена, но присъствалите вероятно ще се сетят кой, каза, че станал левскар на 12 години, ако не и малко по-голям и тогава стъпил на Герена за първи път. С голяма доза сигурност може да се допусне, че той е първо поколение привърженик на отбора. Въпреки този факт хора като него публично извършват хулиганска проява и вместо да се извинят за орезиляването на отбора крещят: "Аз съм Левски ", от което да се разбира "Всичко ми е позволено". :ohmygod2 Днес положението е такова, че станали от отбора преди 10-15 години знаят какво е Левски по-добре от моето семейство, което 8 десетилетия безрезервно подкрепя Левски.

Срещата няма да коментирам, защото не съм бил, но от подобно сравняване "кой е по-по-най-голям Левскар" ми се повдига принципно :wink: Не е лошо да си припомним, че Левскарите сме огромна маса хора, които могат а се различават по доста неща, та в тоя смисъл трябва да се хващаме за нещата, които ни обединяват :smt006

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 6:26 pm 
Едит:

Прав си всъщност, няма смисъл, кур за всичко и да живеят истинските фенове, Синият Болярин, който имал 8 сезона зад гърба си на 12 години непременно е от тях! :levski Ние сме просто "самозванци с изцапани с кокаин ръце"


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Пет Ное 15, 2013 6:56 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
:smt023 ,не виждам смисъл от подобни спорове,безмислено е да се градира левскарщината.Само Левски!

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Последна промяна blue order на Пет Ное 15, 2013 7:13 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Абе другаде по света не съм чул и видял някой да мрънка, че цялата агитка на някой отбор е с качулки,черепи,маски и т.н.И то говорим за много по-голяма бройка от тази по нашите стадиони.На много места има хиляди ултраси с маски,качулки,черепи и кво ли не.Тука се появат такива 100 човека и все едно незнам кво е станало.Но там като се каже "утре всички с еди кво си" или "утре на мача ще има това и това и ще правим така и така" и всички го правят, а не да мрънкат, да се делят и да философстват.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 7:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 23, 2013 1:53 pm
Мнения: 99
Абе не е като да не е написал някои истини редом с глупостите, болярина ;)

_________________
И ако Хитлер беше жив сега, нямаше да има цефека.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 15, 2013 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 13, 2005 3:57 am
Мнения: 1859
Местоположение: София
Тука пак ли се спори кой е по-голям Левскар? Мислех че такива теми са забранени вече.

_________________
:pastor


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 10, 2013 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 02, 2012 1:48 pm
Мнения: 99
Местоположение: София
cirka написа:
Абе другаде по света не съм чул и видял някой да мрънка, че цялата агитка на някой отбор е с качулки,черепи,маски и т.н.И то говорим за много по-голяма бройка от тази по нашите стадиони.На много места има хиляди ултраси с маски,качулки,черепи и кво ли не.Тука се появат такива 100 човека и все едно незнам кво е станало.Но там като се каже "утре всички с еди кво си" или "утре на мача ще има това и това и ще правим така и така" и всички го правят, а не да мрънкат, да се делят и да философстват.


То не е като по другите да ходят на мачове хората, а не само, когато "ши ставами шампиони".... Някои хора само си търсят кой да им е виновен за нещо. Те по принцип и в живота са си такива...

Sent from my AT10-A using Tapatalk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Яну 05, 2014 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Хубаво ще е да се направи една среща преди мача с евреите :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 13, 2014 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39186
Местоположение: Фаноса ти
40-50 човека макс. И пак познатите муцуни. Мога да се хвана и на бас.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Яну 13, 2014 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
То принципно няма място за повече...

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 14, 2014 9:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Kryten написа:
То принципно няма място за повече...

Виж как разочарова хората,а се бяха навили:)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 14, 2014 9:56 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Ще има плазма на паркинга, да може всички желаещи да гледат


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 275 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com