forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:51 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 4:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Само че възрастните левскари не са 500, нито 800 на брой, това имам предвид. Както и да е. А за пикльовците е така, но това е дълга и дъвкана тема, за прекъснатата връзка между поколенията и т.н.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Няма възраст за да си Левскар :bigok :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да, не са 500-800, но за сметка на това имат хиляда пъти повече извинения да не са на стадиона от пикльовците. И тези извинения нямат нищо общо с играта на отбора - работа, семейство, болести, бюджет и т.н.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Да, но сам знаеш, че за хилядите възрастни левскари не толкова това са причините (и те, разбира се, но далеч не само!). Причините са много - от ерата Чорни, през комсомолци като Батков, та до бездушниците на терена и хаоса в клуба. Особено когато това се повтаря години наред и все повече копаем дъното. Знаеш за какво говоря, няма смисъл да си чешем пръстите. Пикльовците са ясни, те с барца и челситу са първа писта...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз причините ги знам, подразних се, че все възрастните левскари са ви в устата, все едно вие сте направили хилядя пъти повече от тях, пълните Сектора за всеки мач и т.н.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Е, глупости, нали затова написах "примерно" и точно че "не можем да ги виним" :shock: И ти пък все едно не ме познаваш. Иначе е ясно, че малките са за бой, ама аз ли да тръгна да ги бия, дето съм микроб. :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
:lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 15, 2012 4:43 pm
Мнения: 2678
Ех! Днес едно такова, празно, мъчно, болно. Ще надделеем и тези чувства, както винаги се е случвало през годините. Но трябва да сме заедно А,Б,В,Д,Е и Ж сектори. Само се надявам, че инерцията която набрахме на трибуните няма да утихне напълно, защото тогава наистина ще се чувствам сломен. Аз ако бях в България, точно в този момент бих ходил най често на стадиона. Просто не мога да си помисля дори и за секунда, че отрепките са ни победили.
Обичам ви без да ви познавам лично. Какво повече може да се каже освен, че Левски е състояние на духа.

П.П. Инче дори и невидимият микроб поваля великият слон, когато е на правилното място в правилният момент. Така, че без извинения, моля. Това последното е майтап, не ме взимай на сериозно.

_________________
Само ЛЕВСКИ никой друг. Останалите са боклук.
105.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 5:46 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 05, 2011 5:10 pm
Мнения: 493
FLAME написа:
Любовта се калява с болка! ЛЕВСКИ завинаги! :levski :levski :levski


+10000000000


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Еби му майката... още не мога да се вдигна :( От вчера съм тотално Омрел и нямам желание за нищичко просто :( Само като чух едно 50-60% от хората кво разправяха след мача и ми става лошо, че има такива орки дето се наричат Левскари.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Цитат:
Ето моята тайна. Тя е много проста: Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.
— Същественото е невидимо за очите — повтори малкият принц, за да го запомни.

А ние със сърцата знаем какво усещаме. Усетихме го и през вълшебния месец, дето мина, който ни накара да преживеем целия каталог от емоции - от дива радост до неудържима болка. Моето сърце казва, че обичта към Левски и духът ни правят винаги шампиони. Двете поредни тъпи тенекии промениха ли това: http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=56264 ???
Или гробовете и рязането на греди...
Кур за тая тенекия. И без това първенство, в което избират кюрда за най-добър треньор не е особена чест.

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 10:40 pm
Мнения: 2145
Местоположение: София
Ултрас лудоморец, чуек. :smt005 :smt005 Винаги ми става по-добре като видя нещо подобно.

_________________
Директивата е ясна: Бой, ебане и София да ви е тясна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
ХАХАХА Това и аз като го видях ме напуши на такъв смях, че не е истина. Ултрас лудогорец бее :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:15 pm 
Сега гледам класирането. Спермогорец 72 точки, Левски 71, :ohmygod 2:7 април е утре, понеделник и ще е най-ужасният и дълъг ден в историята на човечеството, сигурен съм. Дано заспя и да не се събудя.
Всички тези числа, аналогии, символики, майтапи, повтаряния, тулузи, мулузи, всичко си се връща момчета. Колелото се върти, в един момент се пръскаме от гавра и бъзици, в следващия момент ни го връща тая пуста съдба. Предният мач биеш с автогол в 93-а минута, сега си нашиваш автогол без другия отбор да е отправил удар към вратата. Страшно нещо е това футбола. Не е реално колко зле се чувствам.
Ясно е, че днес сме ние, утре са прасетата, рязград пак и другите. И тогава и ние ще "пируваме". Пирова победа май е най-точният израз за такива моменти. Така е във футбола. Най-важното обаче е да си направиш нужните изводи. Аз лично за себе си се глася повече да не предизвиквам съдбата. Защото никой не може да ме убеди, че този ужас снощи беше дело на нещо друго, освен на съдбата, която реши да ни го върна тъпкано с лихвите. Затова предлагам оттук-нататък да не си правим ташак със съдбата.
Само Левски, радвам се, че с почти незабележими изключения, хората в този форум се държат и разсъждават мъжки, достойно, гордо и по левскарски. Защото Левски е повече от всякакви победи и загуби. :levski Това ни различава от онези първобитни свине.


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Нед Май 26, 2013 11:20 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
:smt023 :lsfc3

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:22 pm 
Същото е и при турците. Антверпен, Антверпен, бааам, вземи една Тулуза в 96-та минута. Евроидиоти, евроидиоти, баам, вземи Мура, име на вафла и отбор, който никой, дори в техния град не е чувал. :smt006 Деба и пустата съдба, всеки си намира майстора.


Последна промяна Oachkatzlschwoaf на Нед Май 26, 2013 11:23 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Македония написа:
Сега гледам класирането. Спермогорец 72 точки, Левски 71, :ohmygod 2:7 април е утре, понеделник и ще е най-ужасният и дълъг ден в историята на човечеството, сигурен съм. Дано заспя и да не се събудя.
Всички тези числа, аналогии, майтапи, повтаряния, тулузи, мулузи, всичко си се връща момчета. Колелото се върти, в един момент се пръскаме от гавра и бъзици, в следващия момент ни го връща тая пуста съдба. Предният мач биеш с автогол в 93-а минута, сега си нашиваш автогол без другия отбор да е отправил удар към вратата. Страшно нещо е това футбола. Не е реално колко зле се чувствам.
Ясно е, че днес сме ние, утре са прасетата, рязград пак и другите. И тогава и ние ще "пируваме". Пирова победа май е най-точният израз за такива моменти. Така е във футбола. Най-важното обаче е да си направиш нужните изводи. Аз лично за себе си се глася повече да не предизвиквам съдбата. Защото никой не може да ме убеди, че този ужас снощи беше дело на нещо друго, освен на съдбата, която реши да ни го върна тъпкано с лихвите. Затова предлагам оттук-нататък да не си правим ташак със съдбата.

Утре прасетата,рязград и т.н. и кво от това? Аз лично не мога да се зарадвам кой знае колко на загуба на някви смешки... Освен ако нямаме някаква изгода от това.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 01, 2006 2:32 pm
Мнения: 170
ОБИЧАМ ЛЕВСКИ ПОВЕЧЕ ОТ ВЧЕРА :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз пък като се сетя за Жиняк и дори днес се усмихвам

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
На 10 юни ли е първата тренировка?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Май 26, 2013 11:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 07, 2010 7:43 pm
Мнения: 1803
Местоположение: България
в сайта пише, че първата тренировка е на 10.06 от 18:00

_________________
На площад Сан Бабила... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:07 am 
Левски е много повече от победа или загуба. Един ден сме ние, друг ден са други - това е животът. Съдбата си има свои планове, често незачитаща нашите планове. Важното е винаги да бъдем на Герена, да се забавляваме и да пеем за ЛЕВСКИ. 99 години славна история, ЛЕВСКИ завинаги!!! :lsfc4 :lsfc1


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
Момчета и момичета, моля ви се да продължим започнатото, да не се отказваме, а само да надграждаме! Нека тръпнем в очакване на новия сезон, който е и 100-годишен юбилей. Всичко, ама абсолютно всичко зависи от нас! Нека не се делим на софиянци и провинция, нека не се делим на Сектор Б и Сектор А, В! Нека да сме навсякъде с отбора, да покажем какво е истинска Любов, какво е съпорт докрай! Да се пуска тема за I-ва тренировка, Да се обявяват цели за средства за Фонда (само така се надъхват повече хора), Хората с идейте да казват, когато имат нужда от помощ, Да призоваваме повече приятели и деца да идват на стадиона! Заедно ще постигнем много, поне с обиколка сме пред другите, а можем още!
Колкото и болка да има в нас, не трябва да я задържаме, а още от утре да я оставим за другите, за хомо-дружките! НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ, НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 20, 2013 7:41 pm
Мнения: 944
Prisoner написа:
Момчета и момичета, моля ви се да продължим започнатото, да не се отказваме, а само да надграждаме! Нека тръпнем в очакване на новия сезон...!!!


Няма място за болка и сантименти за минали свършени събития. Сега колкото и тривиално да им се струва на някой хора - въпросът е: какво прави всеки от нас, за да обичаме и да подкрепяме Левски повече? Аз съм си обещал на първа тренировка да организирам и да бъда с поне 10 души левскари от цялата страна! Не е много, но като начало не е зле. Всеки все пак трябва да почне от нещо...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 3:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Аз пък се чувствам шампион! С желанието си за победа последните два месеца, Левски ме накара да се гордея! С радост ставах по нощите да гледам мачовете и въобще не ми тежеше. Трудностите минаваха по-лесно, работата летеше, защото чаках с нетърпение всеки следващ мач! Благодаря ти, Левски!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 5:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
АвстралиецО написа:
Аз пък се чувствам шампион! С желанието си за победа последните два месеца, Левски ме накара да се гордея! С радост ставах по нощите да гледам мачовете и въобще не ми тежеше. Трудностите минаваха по-лесно, работата летеше, защото чаках с нетърпение всеки следващ мач! Благодаря ти, Левски!

Подкрепям бай Австралиец и мога да заявя, че тези, които сме в чужбина се гордеем с вас!!!

Сега искам да ви cподеля една лична тайна.

През 2005-та бях на реванша с Публикум и всички знаем какво се случи тогава.

На следващата година гледах мача с Челси и тогава вкарахме единствения ни гол в ШЛ.

През 2010-та гледах Левски-Дъндолк 6:0 (от сектор В щото бях закарал един бероец от "Зелените" на мача) и преживяхме незабравима есен в ЕКТ.

Идвам си в БГ на 3-ти Юли и независимо дали сме домакини на 4-ти или 11-ти Юли, аз съм на мача (живот и здраве). Гответе се за нова синя приказка!

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Два дни след един от най-лошите дни в живота ми, настроението ми е повече от перфектно. Разни резани путки в офиса се опитват да ме бъзикат, но не им се получава на утрепките. Толкова са жалки свинете, че загубента ни титла си я броят за 32-ра тяхна. Горд съм, мамка му с тоя отбор и с всички вас. Да го духат разните му там тенекии. Спечелихме много повече от тенекия, спечелихме уважението на цял свят! Всички знаят и говорят за "онези там бе, българите от Левски".

Само Сините!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:41 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3072
Местоположение: София
RIOT написа:
Спечелихме много повече от тенекия, спечелихме уважението на цял свят!

:!: :smt026

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
RIOT написа:
Два дни след един от най-лошите дни в живота ми, настроението ми е повече от перфектно. Разни резани путки в офиса се опитват да ме бъзикат, но не им се получава на утрепките. Толкова са жалки свинете, че загубента ни титла си я броят за 32-ра тяхна. Горд съм, мамка му с тоя отбор и с всички вас. Да го духат разните му там тенекии. Спечелихме много повече от тенекия, спечелихме уважението на цял свят! Всички знаят и говорят за "онези там бе, българите от Левски".

Само Сините!


:smt023
Именно. Наредили се тук няколко, явно очакваха рязане на греди, вени и бесилка, или поне - нема им стъпим повече. Има разлика даеба, и точно с нея трябва да сме горди.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 10:36 am
Мнения: 2452
RIOT написа:
Два дни след един от най-лошите дни в живота ми, настроението ми е повече от перфектно. Разни резани путки в офиса се опитват да ме бъзикат, но не им се получава на утрепките. Толкова са жалки свинете, че загубента ни титла си я броят за 32-ра тяхна. Горд съм, мамка му с тоя отбор и с всички вас. Да го духат разните му там тенекии. Спечелихме много повече от тенекия, спечелихме уважението на цял свят! Всички знаят и говорят за "онези там бе, българите от Левски".

Само Сините!

Точно така! :smt023 :lsfc1


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com