forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:25 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:48 pm
Мнения: 234
Местоположение: Седнал
В последните 6-7 мача видях толкова много от истинския Левски, че последния мач не ми повлия така депресиращо, както би трябвало да бъде. Някак толкова повече си припомням и мача за купата, и малтретирането на розовото недоразумение, и Кюрда смотан, и атмосферата с Крейзифорест, че последния мач ми избледнява много бързо. Това искахме - борба, себераздаване, Левскарски дух - получихме го. Не ми трябва повече.
Да продължаваме така и ще има и купи и титли и успехи - няма как да не стане. Публика и играчи - заедно - това е разковничето и това е начина един клуб като нашия да е магия. Такива са всички легендарни клубове. В България той е само един - Левски София.

_________________
1914


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 10:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5643
Нищо и никой не може да ме накара да обичам Левски по-малко. Или пък да спра да ходя на стадиона. НИКОЙ! Никой и от тея фигури, които представляват нашия клуб не са вечни. Вечен е само ЛЕВСКИ и любовта ни към него!
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 11:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3119
Момчета колкото и да боли знайте едно, Левски е над всичко и всички, за Левски се живее, за Левски се обича до кости и се страда до гроб! Няма нищо по-хубаво от това чувство да обичаш този клуб, защото съм получил тази любов от баща ми и един ден ако е решил бог ще я предам и на детето ми! Защото и за милиарди не бих предал тази любов, тези идвали и тази идея от сърцето и душата ми! Единствената ми горчилка не е от това, че загубихме една титла а от това, че хора на които съм скандирал името им предадоха тази идея! До миналата седмица Мъри и Гошо Петков бяха част от тази магия, бяха хора част от едно велико щастие за мен!

Но днес имената на Мъри, Гошо Петков а и на Вили Вуцов за мен са затворена страница, тези хора вече нямат нищо общо с думата левскар! Не искам да ги виждам и на 1 милион мили разстояние от Герена както казват англичаните! Тези хора предадоха Левски, плюха на клубът както никой до сега!

Единият легна на турците, а другите двама си продадоха животеца за 30 сребърника на същите тези турци! И тримата имаха шанса да се превърнат в още по-големи левскари в очите ни, но вместо това ни се изплюха в лицето! Парите се оказаха по-силни от любовта им към този клуб, за мене тези хора вече не са левскари а КУРВИ, истински КУРВИ и нямат повече място при нас!!!

Миналата година мръсният кюрд кво направи, игра на живот и смърт с нас и ни би, след това отиде и врътна Х на резаците, но накрая когато гостуваха на кочината само 2 седмици след мача им в Разград легна на прасетата! И им легна щото е прасе и не искаше точно той да е виновник да изпуснат титлата! Да не мислите, че онзи резаня с парите не им е обещал тогава премия на Литекс, обещал им е и още как, но кюрда предпочете да легне вместо да се прави на путка и предател пред свинете!

За съжаление някой хора никога няма да разберат какво е наистина Левски, че дори милионите евро камо ли няколко бона премия са нищо пред любовта на няколко милиона българи! Затова повече не искам да чувам Мъри, Главата и Урсула в едно изречение заедно със светинята ЛЕВСКИ СОФИЯ! Тези хора плюха на нас, щом така са решели хубаво, но място при нас повече НЯМАТ!

А Овчата глава ако има малко морал в него да не стъпва на баскета с лукойл, нямаш място там вече! Отивай си при парите на домуса и си стой там да си ги харчиш с радост!

Едно знам колкото и да ме боли още а и милиони като мен, ЛЕВСКИ винаги ще е над всичко за нас! А тези които се продадоха за 30 сребърника, тях господ ще ги накаже, не ние!!!

САМО ЛЕВСКИ момчета защото тази болка ще ни направи само по-силни и обединени, защото именно ние сме Левски не друг и именно от нас се страхуват всички, не от друг! Нека сега си пируват мишките, но ще дойде време когато пак ще се крият по-дупките си и ще ги е страх да си покажат муцунките от тях!

Защото ЛЕВСКИ е по-силен от всички тях взети заедно, защото вече 99 години ги е страх от нас! Защото НИЕ ОБИЧАМЕ клубът си, а не живеем за да мразим другите, защото всичко може да си купиш с пари на този свят освен ЛЮБОВТА на хората! Помнете момчета докато има и един човек чието сърце бие за Левски ние никога няма да сме на колене, никога!

ЛЕВСКИ ТИ СИ ВСИЧКО ЗА НАС!!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 05, 2013 8:19 pm
Мнения: 228
Обичам те, :lsclapp !!!

_________________
Левски и тесни :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Много сантиментално е станало нещо :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Май 28, 2013 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Ма бай Иван къв обръгнал :lol:

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Спомням си като ученик как след всеки голям мач на Левски (без значение дали сме били или сме паднали) сума ти хора ходихме с шалове/тениски и се поздравявахме по коридорите :)
Е, това никога няма да се промени.
Неделя сутрин след като всички преспахме решихме да отидем на планина и без да сме се разбирали помежду си, дрескода беше:


Прикачени файлове:
263358_587652287933637_915800326_n.jpg
263358_587652287933637_915800326_n.jpg [ 233.75 KiB | Прегледано 24363 пъти ]

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
чорбарите се радваха много злобарски през последните дни, това сигурно ще продължава с месеци, но трябва да знаят, че палачинката се обръща и всичко това ще им се върне тъпкано! те си мислят, че след такъв крах, ще се разиденим и много от нас ще се откажат от ЛЕВСКИ, но трябва да знаят, че ние сме ЛЕВСКАРИ не заради купи и победи, а защото истински, с цялата си душа обичаме този отбор! При такива ситуации ЛЕВСКИ излиза по-силен и по-обединен, както сред ВЕЛИКАТА си ПУБЛИКА, така и сред играчите! И сега ще бъде така, дори се замислям над думите на някой от вас, че след толкова болка ще се случи нещо хубаво! :smt023 Надежда за това ми дава и традицията: А тя е, че винаги на всеки десет години, около наш юбилей, ЛЕВСКИ прави силен отбор! Дано и сега да е така! А за чорбарите: :bii_chorbata :fuck6crb :losers :fuck6crb :bii_chorbata САМО ЛЕВСКИ, обичам те силно и завинаги! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Съб Юни 01, 2013 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 23, 2013 12:34 pm
Мнения: 254
FLAME написа:
Любовта се калява с болка! ЛЕВСКИ завинаги! :levski :levski :levski

Аз имам чувството , че никога не съм бил по шампионски настроен :levski Нямам търпение да почне другият сезон :levski Огромният яд , премина в нещо , което ще нарека "спортна" злоба :levski :smt068

Цитат:
sid написа:
Викам да се почва с колажите за тренировката още от сега Сериозно, с всичките фейсбуци, сайтове и все останало не мисля че е проблем да съберем минимум 300.


Да , дайте нещо за шерване! Може да прозвучи нахално , но най добре кратко клипче :smt026


Последна промяна badev_007 на Съб Юни 01, 2013 2:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Юни 02, 2013 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Дано и играчите ни да се надъхват, като теб! :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Вто Юни 04, 2013 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Изображение

:smt007 :levski :levski :levski :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :levski :levski :levski :smt007

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Пет Юли 19, 2013 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2379
Местоположение: Sofia
Трудно приемам такива действия (бездействия), но това е вариант някакъв. Надявам се, че този мач ще бъде последния без публика на Левски, сама опразнила трибуните си. Винаги съм считал, че подкрепата е единственото решение на подобни проблеми. В случая обаче, това е една от малкото възможности за феновете да бъдат чути. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: САМО ЛЕВСКИ!
МнениеПубликувано на: Нед Юли 21, 2013 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Днес да си видял някаква причина да има публика на стадиона

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 103 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com