forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:32 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49336
Местоположение: ШОПландия
Да си гледа най-голямата компетенция - :blowj

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
subata написа:
Аз не мога да разбера как така се спират заплати за няколко месеца? Нали имат подписани договори?


Аз имам чувството, че ядосан баща спира джобните на сина си заради слаби оценки в училище :lol: . Какво означава "спирам парите", ти си си професионален клуб и тия хора са си с договори. Ако нямат клауза, според която да не получават пари в случай на слаби резултати (а това мисля, че по закон няма как да стане) - ОК, ако не, нашите трябва да си плащат както всеки един работодател.

Що се отнася до "другите отбори" - то, ако бяхме държава на място, тия неща нямаше да се случват, просто защото е незаконно да не си плащаш на служителите. Сега, за страната на неограничените възможности няма да започваме темата. :lol:


Приказки за балъци са това, пак си го преместихме от левия в десния. Това трио тип "орел, рак и щука", ще крета до края на сезона, най-много да ги оставим да се осерат в ЕКТ, после ще дойде някой нов, на който да му трябва време ... въртиме я плочата нон-стоп и нищо не се променя.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26699
Спирал парите.. :smt005 От фонда за матраци ли ще дава сега?.. :smt005 Тия договори 100% имат клауза - кофти игра --> няма пари и футбАлерите са се подписали под това.. :smt005 :smt005 Толкова е смешно, че чак е тъжно!
Ама си постига ефекта.. От доста хора днес, чух - ето виждаш ли Мазния Перчем пипа с твърда ръка и е сериозен.. :ohmygod
Тоя колкото по-бързо иде там от където дойде заедно с мустака - толкова по-добре ще е :boisw

_________________
Изображение


Последна промяна jordanofff на Пет Апр 12, 2013 3:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Няма как да има такава клауза посмъртно. Представете си какво ще стане, ако такава клауза е позволена :smt026 :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Що пък да няма? Ако парите са им х основни, плюс у при равен и z при победа?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Оф, договорите им са железни. То е ясно, че ще си получат парите. Към момента обаче са си получили парите. Можеш да задържиш до 2 заплати на футболистите без да могат да разтрогнат. Краят на сезона е краят на май. Дотогава има месец и половина...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9456
Какво толкова ги мъдрите тия договори не знам. Тонев да проведе 2-3 разговора с Титаните и ще видите как не 2 месеца ами 2 сезона ще играят без заплати. :bigok

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Леле, месец и половина, не знам как ще устискат без заплати :strkstrk .

А иначе това им е второто спиране на парите тая година ... После кажете, че в Левски не ставали чудеса, къде се е чуло и видяло заплата да се спре два пъти?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 3:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Brannik написа:
Дадоха им заплати в деня преди Гоце Делчев, въпросното спиране ще е точно за един месец и евентуално без премии.


Батков не беше ли казал, че е сменена схемата с премиите. Не беше ли казал, че вече всички премии ще се дават наведнъж само в края на сезона при постигнати определени резултати. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Премии могат да се задържат, ама заплати :roll:
Пък и кой вярва вече на Тонев :lol:
Абе и тоя новия ни треньор знаел защо не сме "играли добро" или по-точно "имал обяснение" ама щял да го запази за себе си :shock:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Виж са, то е ясно, че освен, че сме слаби, има и друго нещо, щото Монтана да не можеш да биеш като домакин не е само до кадърност..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Възмущавам се "на глас" че повтаря изказванията на други вече компроментирани личности, ако изобщо Мазньо може да бъде наречен личност :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Интересно ми е само според всички критици какво е решението. Но градивно решение, а не емоционално. :wink: В момента верен ход в Левски няма! Това с юношите не е особено сериозно, за съжаление. В момента тримата ни най-перспективни са под 18. А да, и юноши ни бяха цигането, Хичо, Станчев, Лъчката Балтанов... и то от най-най-добрите. А по тях помия хич не се изля. Не е сериозно и с призивите който и да било от ръководството/собственик да си ходи.
Много е лесно един ръководител да си хване чукалата като е забъркал лайната. Трябва този ръководител да бъде заставен да си изчисти лайната, а не той да си тръгне по живо по здраво, а за нас да останат лайната. Защото Левски в момента е финансово стабилен, тия путки имат всичко необходимо за развитие- нещо, с което 2/3 от отборите в "А" група не могат да се похвалят. Но има нещо друго генерално сбъркано. И за мен е доста по-лесно да се постигне промяна в мисленето и организацията, отколкото финансово стабилна политика (да не използвам любимата фраза на ГЕРБ- "финансова стабилност" :strkstrk ).

П.П. Митов има огромния плюс, че към него няма никакви очаквания. По-сериозно да се провали от Илиан не виждам накъде. Написах го и вчера- тези малоумници могат да се реабилитират САМО И ЕДИНСТВЕНО с добра игра до края на сезона и победи над свинете и Разград. За съжаление, още другата събота идва Ловеч, а там не виждам на този етап как можем да победим. :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Мдаа, Тонев отново хвърля прах в очите. Според мен трябва целият натиск да се насочи към него. Във всяка структура, в която нещата не вървят, изхвърча първо директорът. Докато в Левски, това не се случи, нищо добро не ни чака.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Smirnoff написа:
Мдаа, Тонев отново хвърля прах в очите. Според мен трябва целият натиск да се насочи към него. Във всяка структура, в която нещата не вървят, изхвърча първо директорът. Докато в Левски, това не се случи, нищо добро не ни чака.


Без изобщо да има общо този ми коментар с Левски. Ама си тотално в грешка за това в една структура кой изхвърча. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
След като работниците не могат да бъдат приведени в качествен работен ритъм, кой изхвърча ? Всички работници ? А и тоя глупак Тонев, да каже, че им спира заплатите, като не знам дали и месец остава ... да ми яде кура мазника.

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
DirtyDog написа:
Интересно ми е само според всички критици какво е решението. Но градивно решение, а не емоционално. :wink: ....

Собственик, който да не е комсомолец е градивно решение. С наистина визия какво трябва да се направи, а не да храни куп вересии около него, а той да прави политика и ПР за сметка на Левски. В момента изглежда неизпълнимо.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 15, 2012 11:01 pm
Мнения: 1995
sin написа:
След като работниците не могат да бъдат приведени в качествен работен ритъм, кой изхвърча ? Всички работници ? А и тоя глупак Тонев, да каже, че им спира заплатите, като не знам дали и месец остава ... да ми яде кура мазника.

Според мен този, който трябва да накара играчите да играят е треньора.. :smt006 Следователно напълно нормално е Илиян да изхвърчи.. Стадион нали се строи? Какво е виновен Тонев, че Илиян е муха и не се справя с поставените му задачи (освен за това, че не го изхвърли по-рано)?

_________________
Изображение
A TEAM IS, ABOVE ALL, AN IDEA..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Smirnoff написа:
Мдаа, Тонев отново хвърля прах в очите. Според мен трябва целият натиск да се насочи към него. Във всяка структура, в която нещата не вървят, изхвърча първо директорът. Докато в Левски, това не се случи, нищо добро не ни чака.


+1


Тонев ще сменя левскари за помощник-треньори и всекакви измислени директори до края на света, това освен да ни конфронтира с хора, които са дали много на Левски, до нищо добро няма да доведе. Тоя човек е абсолютно некомпетентен и истинско бедствие, за година и половина ни докара до управленския бардак на чорбата, селекцията става все по-посредствена и неефективна, игрово отобра отива от жалко към смешно. В резултат на всички не сменяме треньори и помощник треньори. Все едно от тези хора зависи всичко, което не е наред

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Напълно съм съгласен със Смирноф. Тонев трябваше да отлети и то не само заради играта. Аз не виждам нищо, което да е в ред в момента в клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тонев е същият скакалец като герберджийските си господари,пълен хаос,много приказки,кухи и неизпълнени обещания,биене в гърдите и под изреченията за морал,правила и ценности,се прави точно обратното.В момента Левски е точно копие на държавата,разруха,безпринципност,някакви схеми и никаква искрица за по-добро бъдеще

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
Тонев кво е виновен ,че изпълнява заповеди?
Не той решава кой треньор да се назначи и кой да се махне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Ivan63 написа:
Тонев е същият скакалец като герберджийските си господари,пълен хаос,много приказки,кухи и неизпълнени обещания,биене в гърдите и под изреченията за морал,правила и ценности,се прави точно обратното.В момента Левски е точно копие на държавата,разруха,безпринципност,някакви схеми и никаква искрица за по-добро бъдеще

Именно :!:
Освен това дори не може да защитава интересите на клуба пред БФС. Ебем ти и директора!

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
flo написа:
Тонев кво е виновен ,че изпълнява заповеди?
Не той решава кой треньор да се назначи и кой да се махне.


А кой?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Старият,първоначален текст на песента беше:Левски беше силен,когато бе цивилен,върнете старият любим отбор

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2740
tprodanov написа:
flo написа:
Тонев кво е виновен ,че изпълнява заповеди?
Не той решава кой треньор да се назначи и кой да се махне.


А кой?

Това е въпросът ,на който никой не може да даде отговор...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
В такъв случай, Тонев е човекът, който ще носи ударите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
И кой ще изхвърли Тонев. Никой не знае Тонев какъв е, кой го е назначил, кой му е шеф. Най-точно беше написано в тоя материала две страници назад.
Колкото до неуспялите ни юноши, разликата между и нас кюрдекс е че там като се наложат момчета, отзад няма 10 наемника и 10 чужденеца дето да чакат, съответно не се борят с тях за титулярно място, съответно имат пред себе си възможността спокойно да се развият. Тука чичо жейнов, чака с две дузина долнопробни сърбежи и негра и при най-малкото насиране идва поредната колония наемници. Иначе не съм навътре в школите, но всяка година сме първи/втори в първенствата, пред личекс, как така се оказва че при нас всички са връзкари, богаташчета, мамини синчета, а при тях излизат такива като тия мургавите близнаци. Просто няма връзка между двете звена, а такава връзка не може да се направи като смениш треньор, помощник треньор, спортен директор, технически директор или ебал съм го какъв директор...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
След като не решава Тонев, аз искам да знам кой решава, кой дава пари за селекция и за заплати, кой ще плаща за стадиона или поне за сектор "А". Тва не може да е държавана тайна, след като сме АД, би следвало да има някаква публичност, а и институцията ФК Левски изисква тази прозрачност, дори и да не е предвидена изрично в закона. За съжаление явно на никой не му пука или поне на по-голямата част от левскарите не им пука и са доволни от тоя цирк с подмяната на треньори и Тонев като "силния човек". А след като над силния човек има други още по-силни, от които може да бъде поискано тоя мазник да бъде сменен и ако не друго, поне да се сложи адекватен "силен човек". Но на Тонев така му е идеално, когато началниците му си седят в сянка, той самия са чувства нещо като последна истанция. След това, на мен ми е много любопитно какво ще се случи, когато следващата власт, по традиция, подмени шефа на тототото. Ще продължи ли "силня човек" да бъде силен или ще му изчезнат внезапно силиците?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Апр 12, 2013 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Ха-ха един руски треньор по линия на руските спонсори може да се окаже най доброто решение.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com