forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
... НА ПЛОШТАТ ВАВ ВАВИЛОН!!1

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
:smt005 :smt005 :smt005 Когато стартирах ходенето по мачове преди 15 години така ми беше представена тая песен и на мен. :smt005 :smt005 И сега чувам да се пее по този начин.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
psiho написа:
:smt005 :smt005 :smt005 Когато стартирах ходенето по мачове преди 15 години така ми беше представена тая песен и на мен. :smt005 :smt005 И сега чувам да се пее по този начин.


Тя така си беше, колкото и да го отричаме ;)

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 6:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Рибата се вмирисва откъм главата , а в този случай главата е мустаката! :batkoff

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Наско Сираков: „Левски” е безобразно слаб

http://alturl.com/yjjbe

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 13, 2013 10:58 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 11, 2006 4:56 pm
Мнения: 35
Синя Варна написа:
Рибата се вмирисва откъм главата , а в този случай главата е мустаката! :batkoff


Мммм, едва ли. Главата има грозна, дълга прически тип "киче". Не се заблуждавайте в момента на Герена командва парашутиста Тонев, който знаете кой го спусна.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 10:54 am
Мнения: 2173
Местоположение: България-София
Цитат:
Представителният тим на Левски ще проведе поредното си тренировъчно занимание в понеделник, 15 април, в 17,30 часа на „Герена”.

_________________
Левски не е бизнес


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 12:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48823
Местоположение: ШОПландия
Инерцията се позагуби и се тушира напрежението. Не мисля, че към този момент има енергия за такива неща. Нали уж направиха някакви промени. Ще трябва пак да се чака. Аз искам с Тонев да си поговорим, дали смята да задели някакви пари за истински кондиционен специалист.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
kauton написа:
Синя Варна написа:
Рибата се вмирисва откъм главата , а в този случай главата е мустаката! :batkoff


Мммм, едва ли. Главата има грозна, дълга прически тип "киче". Не се заблуждавайте в момента на Герена командва парашутиста Тонев, който знаете кой го спусна.....


А що Батков води преговорите с Газпром? И защо е още в клуба, ако Тонев е баш шефа като парашутче на който и да е тоя таен обект?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 3:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
tprodanov написа:
kauton написа:
Синя Варна написа:
Рибата се вмирисва откъм главата , а в този случай главата е мустаката! :batkoff


Мммм, едва ли. Главата има грозна, дълга прически тип "киче". Не се заблуждавайте в момента на Герена командва парашутиста Тонев, който знаете кой го спусна.....


А що Батков води преговорите с Газпром? И защо е още в клуба, ако Тонев е баш шефа като парашутче на който и да е тоя таен обект?



Батков води преговри, защото е собственик на акциите. А и кой да ги води, селската мазна кичара ли? Батката ако не друго, поне има опит с разни руски бизнес величия

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
проблема в преговорите не е в Батков...ония дадоха команда "задръж" за да видят, онова дето са се разбирали с предното правителство за газта, ще се задържи при ново, тъй като те много обичат футбола,
но малко повече обичат бизнес интереса си ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Газпром влизат и в пазара с горива на дребно , така че южен поток не им е единственият интерес тук

Иначе грозни казал в интервю , че е говорил с клуба


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
не съм се интересувал, но предполагам че едното не е съизмеримо с другото по $$$

а ако Вячеслав Грозни се върне в ЛЕВСКИ... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
UL написа:
проблема в преговорите не е в Батков...ония дадоха команда "задръж" за да видят, онова дето са се разбирали с предното правителство за газта, ще се задържи при ново, тъй като те много обичат футбола,
но малко повече обичат бизнес интереса си ;)


Хората си казаха, че по рано от лятото няма намерение да идват...
А относно любовта...те си имат любов...200...300 млн. евро всяка година за Зенит...плюс 60 млн. за Шалке и т.н. да не ги изброявам другите. с нашите 4 , бълха ги ухапала.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2593
UL написа:

а ако Вячеслав Грозни се върне в ЛЕВСКИ... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

:smt007
Еееее, това ако стане... :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Тоя по-добре да не се връща в Левски, само ще слушаме за империалистическия заговор, вместо за напрежението :lol:


_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Грозни ми е любим треньор, нищо, че от клуба са отрекли, може и да стане... Сякаме, чекаме... :smt026

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Кока-Кольо написа:
Тоя по-добре да не се връща в Левски, само ще слушаме за империалистическия заговор, вместо за напрежението :lol:


Разбира се...за какво ни е 5 кратен шампион на Русия...шампион на България...най-добър треньор в България...Два пъти най-добър треньор в Украйна....заслужил треньор на Украйна.....не става.... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6938
Местоположение: Монтана
А, ДАНО!

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:13 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
При Грозни вкарахме 8 гола на няквакви беларуси май бяха в мач от КНК май беше още тогава.

Само Херо и този пич биха се справили към този момент реално. Друго по-гръмко име не можем да си позволим.

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:48 pm
Мнения: 638
Местоположение: София
Ако не се лъжа Локо 96 се казваха тея. Тук ги убихме с 8-1, май, там - 1-1 :smt003
Иначе Грозни е добър вариант, но май няма да стане, за съжаление :?

_________________
"Кажи им, че има една страна България. В тази страна има един отбор Левски, може и да не са чували за него. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
targovishte написа:
Кока-Кольо написа:
Тоя по-добре да не се връща в Левски, само ще слушаме за империалистическия заговор, вместо за напрежението :lol:


Разбира се...за какво ни е 5 кратен шампион на Русия...шампион на България...най-добър треньор в България...Два пъти най-добър треньор в Украйна....заслужил треньор на Украйна.....не става.... :bii_chorbata


Кога пък Грозни е бил шампион на България, нещо съм пропуснал :bigok А титлите му на Русия, повечето, ако не и всичките, са като помощник. Според мен ако го вземат, ще финишира за 3 м. като...

Николай Костов, да не съм офтопик :loser2

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
е...шампион на полусезона.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Кока-Кольо написа:

Кога пък Грозни е бил шампион на България, нещо съм пропуснал :bigok А титлите му на Русия, повечето, ако не и всичките, са като помощник. Според мен ако го вземат, ще финишира за 3 м. като...

Николай Костов, да не съм офтопик :loser2

Точно това щях да напиша. :lol: Грозни не беше първи и на полусезона, през втория направихме 14 победи и един хикс с Ангел Станков начело и пак не станахме шампион.

Многократен шампион е на Русия, но само като помощник, иначе като старши е водил Арсенал Киев, Металург Запорожие, Терек Грозни и Тобол Казахстан, т.е. само средяци.

Комунист, громеше световния империалисически заговор едно време, сигурно е по-добре от Ники Митов, но не го искам. :lol:
Иначе някой добър руски треньор би бил чудесен вариант, но не тоя.

П.П. Това "заслужил треньор на Украйна" нещо като "заслужил майстор на спорта ли е"? :blass Тия още ли раздават подобни титли. :smt005 :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
футболът който играехме по времето на Грозни, беше футбол на скорост с едно докосване, футбол-мечта... :smt007
много слабо ме интересува какви ТИТЛИ бил взел и къде ;)

титлите и купите да ги броят други...

но както и да е, за какво говорим, като "падне" треньора в ЛЕВСКИ винаги се пускат слухове за Грозни,
защото знаят че като той водеше отбора, под 20К на мач, не падаше публиката - достатъчен показател ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Omraz написа:
Кока-Кольо написа:

Кога пък Грозни е бил шампион на България, нещо съм пропуснал :bigok А титлите му на Русия, повечето, ако не и всичките, са като помощник. Според мен ако го вземат, ще финишира за 3 м. като...

Николай Костов, да не съм офтопик :loser2

Точно това щях да напиша. :lol: Грозни не беше първи и на полусезона, през втория направихме 14 победи и един хикс с Ангел Станков начело и пак не станахме шампион.

Многократен шампион е на Русия, но само като помощник, иначе като старши е водил Арсенал Киев, Металург Запорожие, Терек Грозни и Тобол Казахстан, т.е. само средяци.

Комунист, громеше световния империалисически заговор едно време, сигурно е по-добре от Ники Митов, но не го искам. :lol:
Иначе някой добър руски треньор би бил чудесен вариант, но не тоя.

П.П. Това "заслужил треньор на Украйна" нещо като "заслужил майстор на спорта ли е"? :blass Тия още ли раздават подобни титли. :smt005 :ohmygod2


Ама ебахме прасета и то категорично...още помня по крилата как ги разпилявахме...а последните години...кога? :strkstrk
А Гелето беше формално треньор...тогава ние и селяните купувахме на поразия...даже май бяха извадили някого от А група заради нас.. :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
Не бяха ли Металург,заради някакъв запис за хванати играчи.Ама доколкото помня май беше срещу селяните,не заради нас :roll:

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13120
Местоположение: Града
Грозни е кръстник на ЗЛ,електричка му е от него. :lol:

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Последна промяна THE BLUE BEAST на Нед Апр 14, 2013 8:59 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 8:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Los Zetas написа:
Не бяха ли Металург,заради някакъв запис за хванати играчи.Ама доколкото помня май беше срещу селяните,не заради нас :roll:

Да, Металург формално ги извадиха заради мача с Литекс 1:2, за нашия мач с тях в Пеуник (0:3) не се доказа :bigok :bigok


С Грозни играехме красота, но... имахме изпълнители за това, крила, халфове, всичко...сега имаме куци коне, лека му пръст на Батето :smt006

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
При Грозни Левски игра най-красивият футбол, който съм виждал, реално играехме по-бързо и атрактивно дори от великия тим 92-95-та. Чорбата ги бихме с 2:0, но съм сигурен, че мнозина ще потвърдят, че така ги смачкахме, както и при 7:1 не ги бехме смачкали. Те буквално не пипнаха топката цял мач.

Некой по-гору написа, че имал големи играчи - пълна глупост. Грозни изгради отбор предимно от деца - гонзо, асен николов, електричката, кривия, шопов и тн. - всичките на по 19-20 години. Много от тези момчета при други треньори след това бяха далеч от играта си в Левски. Да не говорим за играчи като Георги Борисов - Мутанта :smt005 просто си беше треньор и това е

А това за империалистическия заговор беше казано защото уефа изведнъж спря всички бг стадиони , освен васил левски, където пуснаха само 2000 човека и Левски игра с Копенхаген на празен стадион, а съдията ни поряза жестоко с червен картон и дузпа


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com