forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Грозни дойде, след като бяхме утрепали чорбата с 5:0 на финала за купата с Мишо Вълчев треньор, а преди това имаше и едно много яко 3:3 с обрат от О:2 до 3:2 и дузпа за свинете от Платен Благоев в храя на мача. Така че не е много адекватно да се говори, че агресивната и офанзивна игра е направена от Грозни :wink: Даже тогава си спомням, че не можех да повярвам, че Лафчис изгони Мишо Вълчев и докара тоя неизвестен украинец.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 15, 2012 4:11 pm
Мнения: 339
Местоположение: София
Абе не е точно така, при 5:0 и чорбарите имаха положения, 2 греди удариха, не беше чак толкова мачкането по тях в този мач, докато при онова 2:0 при Грозни ги унищожихме от положения и преса, изпуснахме да надскочим цифрата 7 тогава...

Както и да е, де, това са спомени от преди 15 години, дори да го върнат сега, не е ясно колко ще са актуалните представите му за футбол от съвременна гледна точка, а и новината си е донбалонка най-вероятно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Змей...ти не говориш много адекватно...незнам какво си спомняш ти от 1997 и 1998, дали си ходил по мачове и гледал ли си играта, но дори на 5:0 не ги смачкахме така както на това 2:0...
на 5:0 имахме един велик, един неземен играч наречен Дончо Донев с 4 асистенции и един сам им наби...

самите мачовете вече ги има за теглене, скоро ще ги качим всичките и всеки може сам да прецени какво е било преди Грозни и какво с него...

но както и да е...спорът е безмислен, поне докато нямаме нещо реално за Грозни...дотогава само ще си мечтаем и ще гледаме Димов и Михелич да ни "връзват" играта :ohmygod2

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
UL написа:
Змей...ти не говориш много адекватно...незнам какво си спомняш ти от 1997 и 1998


Е ти си 3-4 г. само по-голям от мен, ебаси...кво ми задаваш тъпи въпроси :ohmygod Ти 1:7 спомняш ли си?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
Аз примерно, мачове отпреди 1 месец не помня, камо ли от по-отдавна, но първия ми мач въобще беше баш 7:1, а 5:0 години ЦС*КА го гледах по телевизията, за съжаление. :( А от Грозни имам положителни спомени. Така или иначе разсеяха всякакво съмнение за идването му.

Ето такъв тренер ни трЕбе. На кого ви прилича? :strkstrk

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Последна промяна Goviado на Нед Апр 14, 2013 11:22 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Кока-Кольо написа:
UL написа:
Змей...ти не говориш много адекватно...незнам какво си спомняш ти от 1997 и 1998


Е ти си 3-4 г. само по-голям от мен, ебаси...кво ми задаваш тъпи въпроси :ohmygod Ти 1:7 спомняш ли си?


не само че си го спомням а бях в синята агитка с шал до 5:1 а последните 2 гола в сектор В ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
е ОК, аз пък го гледах по телевизията. сега отивам да си разплета чорапите...

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ОК, разплитай си каквото искаш, само не обяснявай че изказванията за футбола на Грозни са неадекватни...;)
Нито Мишо Вълчев, нито предните ни треньори могат да му стъпят на пръста...говоря за футбола при Иван Кючуков, Георги Цветков-Цупето или пък Жужо... :ohmygod

това че в отбора срещу него стана една от първите "завери" на футболисти срещу треньор е друга тема...долна и рядко повдигана...но истината лека полека излезе наяве и то от устата на самият Лафчис, който го освободи навремето, после им е хванал спатиите на някои, ама късно ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Последна промяна UL на Нед Апр 14, 2013 11:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 14, 2013 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Това че мнението ми за Грозни е различно от твоето, не значи, че не помня кога как сме играли. Все пак не си последна инстанция :wink:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Змей...при Грозни играехме футбол....не те знаам ти кво си гледал по това време...Сънчо най-вероятно.... :bii_chorbata

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 7:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Пичове,че при Грозни играехме футбол е факт,но имахме и футболисти(Гошо Борисов,Асен Николов,а у :bigok :bigok ),а и беше преди 15 г.,не го забравяйте.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 3:29 pm
Мнения: 1224
Местоположение: Плевен
madball написа:
Пичове,че при Грозни играехме футбол е факт,но имахме и футболисти(Гошо Борисов,Асен Николов,а у :bigok :bigok ),а и беше преди 15 г.,не го забравяйте.

Футболът в България през тези 15 години върви стремглаво надолу и теза за "съвременен футбол" няма да е от значение. Друго е по важно, че ако дойде(в което не вярвам), ще доведе със себе си и кондиционен специалист, защото тактиката му изисква въздух и физическа подготовка. Само това ще промени облика на отбора без всякакви тактики и постройки на играта.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5376
Няма смисъл да се спекулира за момента. По-добре да си гледаме мачовете до края на сезона плюс купата. :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30400
Местоположение: гр. Голямото село
Тъй като със Змея сме набори ще отбележа и аз какво си спомням :bigok Играехме футбол, ама само в началото. Във вестник Левски имаше неква статия за подготовката ни в Самоков, Грозни натоварваше доста футболистите, караше ги да се връзват с въжета и да се теглят, и разни други глупости, за които днешните футболисти биха му спретнали бойкот. :bigok Отначало, както казах, добре играехме, но към края на сезона почнахме да падаме, май капак на всичко беше една загуба от Славия в Овча Купел, когато Топчо си вкара автогол. После пък дойде Ангел Станков и записахме 14 победи и едно равенство :bigok Да се чуди човек защо беше сменен :smt042

ПП. не претендирам за изчерпателност и точност, все пак не съм олигофрен като Киану да помня с точност и колко тъча са били изпълнение във всеки мач от 1916 година насам :bii_chorbata

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Покрай прословутия мач с прасетата 2:0 забравяме други две класики с Грозни - 6:0 с папагалите и 8:1 с Локомотив Витебск...на днешния отбор ще му трябват 5-6 мача за да вкара осем гола :smt006

Но пак повтарям - Кайзера, Мъри, Дончо, Електричката, Гонзо, Кривия, Владо Йонков, Захари Сираков - Грозни имаше материал...сега материалът е най-кьопавия, който аз съм виждал - говорим за няколко десетилетия ....
Един Алексей Дионисиев на фона на сегашната ни защита изглежда като Бекенбауер :smt006

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 9:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Въпросният мач със славия смърдеше, но това няма значение - "обратът" след дългогодишната криза започна именно при него, започна да се оформя силен отбор, който петрович след това дооформи.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 9:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Дойдоха кинти и почна да се работи на по-високо ниво. Аз съм по-малък от Змея, но си спомням, че такава наслада от играта на Левски не бях изпитвал, 1994-1995 г. бях много малък и не може да се каже, че съм разбирал нещо от физическа подготовка, тактика и т.н. При Грозни вече бях минимум помощник-треньор :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 10:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3126
Не забравяйте, че пролетта при Гелето играхме поне 2 пъти по-слабо тогава! Нищо, че имахме 14 победи и 1 равен :bigok :bigok :smt005 :smt005 :smt005 Верно е, че пролетта за отбора не играеше вече Дончо, но се върна Илиан и дойдоха и голямата ни бленувана мечта тогава Гошо Бачев :smt005 :smt005 :bigok :loser2 както и добър играч като Джон Ингълс! Но въпреки тези играчи пролетта играехме доста по-грозен и бавен футбол от есента при Грозни!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Е вие пък сравнявате Гелето Станков дето и юношите му се качваха на главата с Грозни :roll:
Факт е, че при Грозни играехме добре, но хайде и да не го превъзнасяме много.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 12:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24036
Наистина тогава в последните няколко кръга се говореше за бойкот срещу Грозни от страна на футболистите, заиграхме зле и започнахме да падаме, като последния мач на Грозни беше загуба с 3:0 от Славия през декември в реванш за купата, като бяхме взели първия мач с 2:0. Тогава младия Топчо си бодна автогол с глава за 3:0.
Чуваше се, че ги тормозел и юркал яко на тренировките и затова решили да го изгонят.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
http://www.лъжеспорт.bg/Legenda-razkri- ... ite!-88012

Цитат:
Треньорът на Звездец Горна Малина и бивш футболист на Левски и националния отбор – Бисер Иванов коментира напрежението в столичния гранд, като загатна каква е причината за неспокойната ситуация на „Герена“.

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Сегашните мърди само могат да се учат от хъса, който имаше Легендата :!:

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 2:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Omraz написа:
Наистина тогава в последните няколко кръга се говореше за бойкот срещу Грозни от страна на футболистите, заиграхме зле и започнахме да падаме, като последния мач на Грозни беше загуба с 3:0 от Славия през декември в реванш за купата, като бяхме взели първия мач с 2:0. Тогава младия Топчо си бодна автогол с глава за 3:0.
Чуваше се, че ги тормозел и юркал яко на тренировките и затова решили да го изгонят.

Минахме центъра точно 3 пъти срещу Слабия, а ги смачкахме в първия мач. Това е първия от многото треньори, изгонени от един и същи човек :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Adepta написа:
Omraz написа:
Наистина тогава в последните няколко кръга се говореше за бойкот срещу Грозни от страна на футболистите, заиграхме зле и започнахме да падаме, като последния мач на Грозни беше загуба с 3:0 от Славия през декември в реванш за купата, като бяхме взели първия мач с 2:0. Тогава младия Топчо си бодна автогол с глава за 3:0.
Чуваше се, че ги тормозел и юркал яко на тренировките и затова решили да го изгонят.

Минахме центъра точно 3 пъти срещу Слабия, а ги смачкахме в първия мач. Това е първия от многото треньори, изгонени от един и същи човек :roll:


Жужо го изгони него,не футболистите...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
targovishte написа:
Змей...при Грозни играехме футбол....не те знаам ти кво си гледал по това време...Сънчо най-вероятно.... :bii_chorbata



А ти най-вероятно си гледал Спартак Москва :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
писал съм по-назад из темите, че според мен ние пропуснахме шанса да станеме отбор
точно заради уволненията на Грозни и Муслин
поне 1ният трябваше да бъде оставен 5 години


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Тва беше добро :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49178
Местоположение: ШОПландия
Редяха някакви неща по тяхно време и явно не са влизали в сметките, според мен.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
kosyo написа:
писал съм по-назад из темите, че според мен ние пропуснахме шанса да станеме отбор
точно заради уволненията на Грозни и Муслин
поне 1ният трябваше да бъде оставен 5 години



Интерсно, че и двамата никъде не са се задържали повече от сезон-два. Сигурно не е случайно. Муслин чак сега в Краснодар започна трети сезон

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
не знам колко е интерестно това и не ми дреме особено

факт е, че съм работил и с 2мата и съм видял ниво неОписуемо за нашите стандарти :!:

не само аз - при Муслин футболистите се събираха и седяха на стълбите в хотела 15 мин преди разбор :!:

сами :!: :!: :!: без някой да ги кара - искаха да видят и чуят и се редяа на опашка

при Грозни, между двурозовите тренировки имаше теоритично занимание
нещо като училище, в което с обясняваше на много разбираем за нивото на футболярите език, какво и кога трябва да се прави и най-важното ЗАЩО !
на някои като дошлият от Металург Перник - Електричката им беше в повече, но други с мозък в главата попиваха... Гонзо е добър пример !

когато можеш да "хванеш" футболистите в мрежата на знанието, да ги убедиш ЧЕ ТЕ ЩЕ СЕ РАЗВИЯТ И Е ЗА ТЯХНО ДОБРО, ЧЕ ТОВА Е ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ и т.н.
няма бунтове и мързел и ако има келемета то те са мацинство
когато клуба работи години по тази схема, келеметата ще отпаднат с времето от само себе си, а не след 1/2 година да пируват в някоя чалга, че "махнахмЕ треньора, ше го еба много ни гърчеше..."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com