forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 6:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
kosyo написа:
Adepta написа:
Omraz написа:
Наистина тогава в последните няколко кръга се говореше за бойкот срещу Грозни от страна на футболистите, заиграхме зле и започнахме да падаме, като последния мач на Грозни беше загуба с 3:0 от Славия през декември в реванш за купата, като бяхме взели първия мач с 2:0. Тогава младия Топчо си бодна автогол с глава за 3:0.
Чуваше се, че ги тормозел и юркал яко на тренировките и затова решили да го изгонят.

Минахме центъра точно 3 пъти срещу Слабия, а ги смачкахме в първия мач. Това е първия от многото треньори, изгонени от един и същи човек :roll:


Жужо го изгони него,не футболистите...

Жужо ли? Че той стана безгласна буква зимата с идването на новата власт и избяга с 200 щом дойде лятото :lol:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 7:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Какъв жужо бе, хаха, ако е имало организация тя е дело на белия гъз - неговото идване в Левски беше невъзможно ако не се махнат Грозни и екипа му


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
При Грозни играехме много бърз футбол, с много тичане и преса! Просто във всеки мач във всеки мач натиквахме противника в неговата половина, а често и в наказателното му поле и се наслаждавахме на много голови ситуации за нас! За съжаление не му дадоха шанс да изгради отбор, а аз съм сигурен, че щеше да го направи! Но да се твърди ,че това е бил на-силния ЛЕВСКИ е много пресилено, защото отбора още не беше изграден! Най-силния Левски, който аз съм гледал си беше при Васил Методиев–Шпайдела, отбор изграден предимно от юноши на ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Между впрочем от ръководството на ЛЕВСКИ отрекоха да са водили преговори с Грозни, така че информацията май е партенка! Лично аз бих се радвал да ни стане треньор на момента, но явно това, че е писал на личната си страница в фейсбук е лъжа за съжаление! :smt012


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 8:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Ето каква била причината за слабата игра на тима :bigok

Цитат:
Актьорът Влади Въргала направи култов коментар по адрес на ситуацията в любимия му Левски.

"Напрежението ли? Откакто бутнаха трибуната, стана течение и некои настинаха", изцепи се Въргала.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 15, 2013 9:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Levskar67 написа:
При Грозни играехме много бърз футбол, с много тичане и преса! Просто във всеки мач във всеки мач натиквахме противника в неговата половина, а често и в наказателното му поле и се наслаждавахме на много голови ситуации за нас! За съжаление не му дадоха шанс да изгради отбор, а аз съм сигурен, че щеше да го направи! Но да се твърди ,че това е бил на-силния ЛЕВСКИ е много пресилено, защото отбора още не беше изграден! Най-силния Левски, който аз съм гледал си беше при Васил Методиев–Шпайдела, отбор изграден предимно от юноши на ЛЕВСКИ! :levski


Не най-силният, а играещият най-красив и нападателен футбол, и не в цялата история, а просто последните 20 години. Това поне казах аз


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Boyo, това за Жужо ми е особено любопитно защото помня едно изказване на Лафчис от рода на "само идиот би си помислил, че Грозни ще се върне". Тоест, според теб не се дължи на идването на Сираков и сие или пък Жужо е работил за тях?

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 9:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Не ти разбрах въпроса, но жужо вече беше с единия крак вън от Левски, а педераско точно беше започнал с мераците да се връща. Ако някой е "гонил" Грозни , то това е бил белия гъз

Впрочем днес има ново интервю с Грозни, в което пак казва, че е готов да дойде без пари и че в съблекалнята е диктатор :) според мен това ни е новия треньор от лятото


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Adepta написа:
kosyo написа:
Жужо го изгони него,не футболистите...

Жужо ли? Че той стана безгласна буква зимата с идването на новата власт и избяга с 200 щом дойде лятото :lol:


правилно - ЗИМАТА, той го беше наредил преди това - имаше МНОГО ГОЛЕМИ ИНТЕРЕСИ
просто не му се получи на Жужо тогава

p.s. вЕрвай ми аз бях вече 2 години в ЛЕВСКИ :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Цитат:
Грозни: Левски има нужда от диктатор като мен

Името на Вячеслав Грозни отново се обсъжда за евентуален треньор на Левски. Украински медии разпространиха новината, че 56-годишният специалист е преговарял за поста. От "Герена" побързаха да отрекат. Треньорът, който води веднъж сините преди 15 години, хвърли яснота върху казуса в интервю за "Меридиан Мач".

"Бях в България на треньорски семинар като част от украинската делегация. Това съвпадна като време с равенството 1:1 на Левски срещу Пирин в Гоце Делчев". На следващия ден си отпътувах за Украйна. Официални разговори с ръководството на Левски не съм водил. Получих много обаждания от бизнесмени, ръководители и редови запалянковци. Всички те ми казваха едно: Идвай, защото е страшно", споделя Грозни.

След като получил тези обаждания от България, той започнал да се интересува от програмата на Левски до края на сезона и е сериозно притеснен, тъй като на сините предстоят мачове с Литекс, лит(*кс-етрополе и Лудогорец, а в сряда пък е полуфиналът за Купата на България с Локомотив (Сф).

Грозни е гледал и някои от последните мачове на Левски и не е впечатлен от видяното.

"Съперникът не се пресира, играчите не тичат без топка, чакат пас на крак. Не разбирам какво са тренирали при Илиан Илиев. Той беше умен и техничен футболист, но отборът му не излъчва агресия. Колкото до проблемите в съблекалнята - там Левски има нужда от диктатор като мен. В отборите, които съм водил се чува само моят глас", коментира Гразни. Той споделя и какво означава Левски за него.

"Това е философия, начин на живот, отговорност. Недоумявам как така в Левски няма нито един лидер в момента. По мое време имаше харизматични играчи на всички постове - от Иванков на вратата, през Мъри в защита и Кривия в халфовата линия до Гонзо на върха на атаката. В отбора бяха още Дончо Донев, Николай Тодоров, Данчо Маринов, Харковченко.. Такива личности искам в Левски и сега да виждам. Мисля, че мога да ги изградя", завършва Грозни.

Пред изданието говори и агентът му Мирчо Димитров, който обаче смята, че моментът за нова треньорска смяна в Левски след назначението на Николай Митов е неподходящ.

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Изказване на шеф на агитката на Севиля след побой над псуващия фенове защитник Фасио на паркинга пред "Рамон Санчес Писхуан":
Цитат:
"Изглежда, Фасио е бил ударен два пъти. Настървено осъждам това. Трябваше да бъдат шест пъти".


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 7:17 pm
Мнения: 3730
Лично не съм гледал отбора как сме играли при Грозни, но съдейки по интервюто ако този човек не се вземе в Левски, ще е лудост. Или Херо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Апр 16, 2013 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
kosyo написа:
Adepta написа:
kosyo написа:
Жужо го изгони него,не футболистите...

Жужо ли? Че той стана безгласна буква зимата с идването на новата власт и избяга с 200 щом дойде лятото :lol:


правилно - ЗИМАТА, той го беше наредил преди това - имаше МНОГО ГОЛЕМИ ИНТЕРЕСИ
просто не му се получи на Жужо тогава

p.s. вЕрвай ми аз бях вече 2 години в ЛЕВСКИ :idea:

Колко големи се питам може да са % от кирливите ни трансфери :wink:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 17, 2013 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
http://www.sportni.bg/index.phtml?tid=40&oid=2752567
:smt047 :smt047 :smt047

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Апр 17, 2013 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Браво, днес пак им пляскаме, все едно нищо не е станало :ohmygod Сигурно пак кредит на доверие 1 година ще им дадем. :ohmygod

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 18, 2013 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
incheto_1914 написа:

Този не я разбира играта, на нашите им трябва треньор, който да ги учи елементарни неща - как да се движат по терена, къде се застава, как се покрива съотборника, че и какво е това режим, бонус е ако може да им набие в главите, че не се купува Алди, дето не можеш да го изплатиш :bigok

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 18, 2013 8:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
incheto_1914 написа:


Иде, иде :bigok , Газпром плаща, Тонев обещава :loser2

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 18, 2013 5:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Цитат:
Реал (Мадрид) подари автобус на Сектор Б
С него феновете на Левски ще пътуват за мачовете в провинцията

Световният колос Реал (Мадрид) подари автобус на Левски. Возило ще бъде използвано от феновете на “сините” за гостуванията на тима в провинцията. Автобусът пристигна днес от Испания и все още е облепен с емблеми на Реал. Тези дни привържениците на Левски ще го боядисат в синьо.



"Подариха ни го от Реал (Мадрид). Имаме приятели в техния фенклуб в Мадрид и те ни го пратиха. Пристигна току-що, предстои да го боядисаме и да го облепим с наши емблеми”, казаха хора от фенклуба на “сините” пред агенция БЛИЦ.


Нали знаете, кой е докарал автобуса :smt047 :smt047 :smt047

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 18, 2013 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
bii chorbata написа:
Цитат:
Реал (Мадрид) подари автобус на Сектор Б
С него феновете на Левски ще пътуват за мачовете в провинцията

Световният колос Реал (Мадрид) подари автобус на Левски. Возило ще бъде използвано от феновете на “сините” за гостуванията на тима в провинцията. Автобусът пристигна днес от Испания и все още е облепен с емблеми на Реал. Тези дни привържениците на Левски ще го боядисат в синьо.



"Подариха ни го от Реал (Мадрид). Имаме приятели в техния фенклуб в Мадрид и те ни го пратиха. Пристигна току-що, предстои да го боядисаме и да го облепим с наши емблеми”, казаха хора от фенклуба на “сините” пред агенция БЛИЦ.


Нали знаете, кой е докарал автобуса :smt047 :smt047 :smt047

Не просто знаем, имаме и доказателства:

Изображение

:bii_chorbata

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 740 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com