forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Да се приеме ли оставката на Илиан Илиев
Да 48%  48%  [ 163 ]
Не 29%  29%  [ 99 ]
Все тая 24%  24%  [ 81 ]
Общо гласове : 343
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 3:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Сериозен грухот се разнася из нетя, явно ЛЕВСКИ е уцелил точния човек, и на пачата и е изсъхнало лайното от притеснение, особено на фона на техния мега палячо Майкъла, който има половин мозъчна гънка!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:24 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 12, 2009 7:47 am
Мнения: 163
Успех, Дани наистина трябва решителност.Вече не вярваме на хората дето идват защото много мъка и разочарования се събраха. Дано имаме положителна промяна в отбора защото още имаме шанс да се поправим но не и без промени. Колкото до Станислав и Рамос мисля че това е грешка.Целия отбор трябва да понесе тежестта на провала.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Не знам колко са верни тия неща дето ги пише в чорбал и спортни.бг, ама ако има поне малко истина това плешиво лайно заслужава да го затворят в една стая, в която нема дори видео като с Коловати едно време :slap

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Какво пише? Накратко... :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Поискал обяснение от Илиян, пред целият щаб, защо го е сменил.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Псувал треньорите като го сменили последния мач с тоя Пацо Михелич, викал на младите на тренировки, сечал всяка дума на Илиян и т.н. Общо взето заслужава ей тая стая:
Изображение :slap

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми ако това е вярно, тук виждам вина единствено на Илиан.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако за смяната са го наказали ще е много тъпо :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Абе какъв играч си ти, като държиш сметка на треньора ти какво да прави !?!? И то пред целият щаб. Сменя те и това е. Отиваш под душа, дееба и мекотелото.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Ако наистина така е правил Пелето, Илиан отдавна е трябвало да го прати да върти обиколки :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Изгледах пресконференциите на всички и навсякъде се говори за "поведение", "случка" и т.н. Със сигурност не е отстранен заради слаба форма. На 99% съм сигурен, че е станал някакъв скандал и Илиан сега си го изкарва на него. Само че трябва да се замислим има ли лошо, че капитанът ни има хъс и иска да играе, не е хубаво да се репчи на треньора, но в такива нервни моменти по-добре така, отколкото мишкуване.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
принципно като му гледах физиономията като го смениха изглеждаше много ядосан, така че е възможно да е казал нещо, но също така и нищо не играе напоследък - изнася ок топката, но няма борбеност, не придава класата, а точно това се очаква от него. При всички положения и аз не мисля, че такива публични наказания имат голям смисъл, но ще видим


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
Аз съм доволен от промените. Пак се повтарям, но не мисля, че Илиан е мишка и олигофрен. Това е човек играл в отбори като Левски и Бенфика, няма откъде да е добил манталитет на страхливец. Има някакво обяснение за слабата игра, със сигурност и Илиан е виновен, но твърдо не вярвам в това, че го е страх от Монтана и излиза да играе на контри срещу тях. Отношението към него ми напомня много на това към Манчини. И за него се слушат същите обвинения и там има същите проблеми с примадони, които играят когато си искат. Просто при нас колектива е тотално сбъркан. Няма отбор, който да успее, ако играчите се репчат на треньора си. Очевидно Илиан не е треньор тип Съра, който може да се оправя сам с всичко. Затова в много отбори има такива личности като Галиани, Зидан или Леонардо, на които част от функциите им са подобни на т.нар. ни спортни директори.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Илиан не е страхливец. Единствения му огромен страх е да не се провали и това му пречи страшно много. Най-вероятно точно този страх е и причината да откаже да ни е треньор преди.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Писал съм го и преди. Илиан съм го запомнил освен със страхотната си игра и с това, че беше голямо куче на терена. Ритне ли го някой, го дебне цял мач и му го връща тъпкано. Някак си не ми се връзва това със сегашното му поведение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 12:52 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:05 pm
Мнения: 425
По-скоро си мисля, че не е искал да дойде заради обстановката и начина, по който всички легенди на клуба бяха омаскарени. Той беше останал един от настина малкото, който не са били плюти и псувани. Явно е мислил, както и много от нас, че с идването на ВТБ, Газпром и тн, ще има промяна в клуба и затова се е навил, но много скоро се убеди, че е сбъркал и затова сега направиха тия драми. Болно ми е за него, беше ми любимият играч от онзи велик отбор и силно му стискам палци да успее. Дано Борето да му помогне. При всички положения много по-щастлив ще бъда в Левски да е тандем Боре-Илиан , отколкото Насо-Мъри. Ех, ако можеше в клуба да бъдат и Гонзо и Кривия!

_________________
САМО ЛЕВСКИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 1:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Мисля, че не е лошо и от нас да дойде подкрепа за него и Борето на следващия мач + послание към "звездите".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 1:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
пИлето и без това за чеп не става. Един път не е взел чисто топката. Всеки мач е на ръба да ни остави с човек по-малко. вАн! Гаджев трябва да го последва.
Дани поне ще шамари льочовците. :strkstrk

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Аз бих му предал послание да преосмисли на кого трябва да се даде лентата и какво смята да прави с другите мърди, които са за гонене. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 3:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 9:40 pm
Мнения: 94
Местоположение: София
DirtyDog написа:
Kryten написа:
albionecO написа:
Факт! Но, някак слабата селекция остава незабелязана :wink:

Селекция имаме за титла. Всичко останало е работа на треньора. Поне така си мисля :)



Абсолютно. Вярно ли някой смята, че голобрадите момчета на Литекс са по-добри от нашите играчи? Или набедените анонимници на Лудогорец? Имаме достатъчно прилични играчи за България. Липсват ни други неща. А и с Монтана селекцията няма нищо общо.


П.П. Сигурен съм, че следващите мачове ще личи огромно желание и хъс в играчите. Не знам, така си мисля. Като игра няма как да очакваме много. И надявам се да сме трансферирали Напрежението. :bigok


В момента, най-добрият отбор в България е този на ЛИТЕКС и тепърва предстои да се развият, защото в момента се намират едва в началото.
Аз може да съм фен на Левски, но това мнение е напълно Обективно.

Истината е, че отбор се гради не с купуване на играчи, а с производство на собствени играчи, за пример Барселона, които откакто са произвели в собствената си школа - Лео Меси, Иниеста и Шави, това са хората, около, които се изгради най-силния отбор в Европа за последните 10 години, който не само, че играе най-красивия Футбол, ами спечели 3 пъти Шампионската Лига и всяка година е основен фаворит за нова Шампионска Лига и играят извънземен футбол, просто защото са произведени в Барселона.

Докато Реал Мадрид, които накупиха един куп звезди, барабар с Жозе Мауриньо, така и не могат не само да се доближат до игра до Барселона, ами и до Успехи, а те успехите идват след като един отбор си е изградил Стила на Игра и играе за КЕФ и Удоволствие.

Именно ЛИТЕКС са единствения отбор в България, който играе за Кеф и Свое Удоволствие, без да гонят някакви цели, ей тъй играят си младите и си правят кефа на терена, а от там им се получават и добрите резултати от само себе си

Когато Левски играеше през Сезон 2005 / 2006 в УЕФА, те играеха просто ей тъй за нищото, дори Наско Сираков не спираше да повтаря на журналистите още след мачовете с Оксер и Динамо (Б), че Левски в този турнир няма никакви цели, и че играели за кеф и да си градят отбора за 2007-ма година.

А пък то какво излезе от цялото това обиграване на един си същ титулярен състав, с постоянното налагане на млади футболисти като Домовчийски, Коприваров, и т.н., че Успехите си идват от само себе си

Разбира се към горната комбинация е задължително условие да има и един Млад и Неопитен Треньор, който тепърва е мотивиран да изгради първия си голям отбор в кариерата, подобно на Хосеп Гуардиола в Барселона, който дойде от тяхната ДЮШ, подобно на Мъри Стоилов, който дойде от Юношеския Национален Отбор, и подобно на Елин Топузаков, който ще изкочи от Школата на Левски със своите Рожби след някоя друга годинка и всички трябва да си вадите главите от пръстта и да сложите розовите очила разбира се, ако го оставите човека 1-2 годинки първо да ги обиграе за кеф, а пък те успехите след това, не само в България, но и в Европа ще си дойдат от само себе си

_________________
Най-Великите ми мачове
1.ЦСКА-ЛЕВСКИ 0:5 13Май1998
2.ЛЕВСКИ-Удинезе 2:1 16Март2006
3.ЛЕВСКИ-Марсилия 1:0 1Декември2005
4.ЛЕВСКИ-Динамо(Б) 1:0 3Ноември2005
5.ЛЕВСКИ-Оксер 1:0 29Септември2005
6.ЦСКА-ЛЕВСКИ 2:4 сл. д. 31Юли2005
7.ЛЕВСКИ-Литекс 4:1 Март1997


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6494
Местоположение: Х Х Х
Мани футбола, кажи ти какво стана с партията? trikilarakiq ще става ли министър?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 4:16 pm
Мнения: 326
Местоположение: Haskovo
Киану, излез от матрицата. Много ли те радва Барселона. За последните 10 години има отбори, на които славата отдавна е залязла пък са изиграли няколко финала на шампионска лига, примерно Милан. Ами и Ливърпул е играл два пъти на финал, а вече не помнят кога им е последната шампионска титла.А що се отнася за Гуардиола, той е треньор има-няма в 30% времето.
Големите отбори и конкуренти имат еднакви цели, но много и различни начини за постигането им. Няма 100% гарантирани методи. Нашия път е може би различен за изграждане на силен отбор, тъй че....

_________________
Aut inveniam viam, aut faciam!
Седем:Едно написа:
От Хасково ли си или просто говориш и пишеш като Мъри? :lol:


Последна промяна Yan на Сря Мар 20, 2013 7:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 9:40 pm
Мнения: 94
Местоположение: София
Обиден съм на някои хора тук в Ръководството, които ми поставиха "БАН", затова, че си позволих да изкажа своята идеологическа позиция и убеждения, че най-правилният път за България е да си смени Държавното Устройство на теократична демокрация.

Дори не бях попитан от шефовете какво имам в предвид под това Хибридно Държавно устройство и защо съм за него, а вместо това моментално бях изгонен от отбора.

Ако се проваля в САЩ и се наложи да се прибера в България си държа на думата, че ще се опитам да създам моя си партия, както вече казах под името Християн-Демократична Партия.

Но само преди 4 дена, тази партия, за която си мислех и тя вече бе създадена от друг човек еднакво мислеш с мене, и за когото за пръв път чувам в живота си - Ивайло Франц, оказа се, че този човек, който не само, че не познавам, ами и за пръв път чувам за него, мисли точно като мене и създаде вече някакво движение под името Освобождение, което да отстоява Българската Православна Вяра.

Моето мнение е, че докато Хората в България като Народ и Общество не си изградят Нравствените Ценности, Морал и Характер, чрез Възпитание в Христовото Учение, ние никога няма да имаме правилните хора, които да управляват България!

Първо трябва да се положат основите, а именно чрез Възпитание на целия Народ и то не само на Българските Деца в училище чрез връщане на Вероучението, което е било задължително от 1870 година до 1944 година в Българското Училище, а не-официално можеби още от Времето (18 век) на Паисий Хилендарски в килийните училища. Като имам предвид целия Народ, трябва и хората, които ходят на работа също да се възпитават в Христовите Ценности, ако ще това да е с Лозунги, на които да са изписани цитати от Библията.

След като Комунизма ни е разбил тотално морално-нравствените ценности и 45 години е възпитавал Българите в Материализъм и Атеизъм, сега затова не можем да се оправим и да имаме Държава, защото първо ние нямаме Народ.

А за да имаме Държава, първо трябва да изградим своя Народ, както навремето първо Паисийй Хилендарски е положил основите и чак тогава стотина години по-късно се е повил Васил Левски и сме имали своите Велики Управници между 1878 и 1944.

_________________
Най-Великите ми мачове
1.ЦСКА-ЛЕВСКИ 0:5 13Май1998
2.ЛЕВСКИ-Удинезе 2:1 16Март2006
3.ЛЕВСКИ-Марсилия 1:0 1Декември2005
4.ЛЕВСКИ-Динамо(Б) 1:0 3Ноември2005
5.ЛЕВСКИ-Оксер 1:0 29Септември2005
6.ЦСКА-ЛЕВСКИ 2:4 сл. д. 31Юли2005
7.ЛЕВСКИ-Литекс 4:1 Март1997


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И това ще стане с христово учение? :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49331
Местоположение: ШОПландия
Знаете как е по специализираните заведения. :strkstrk

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:31 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21395
Чувал съм,че е имало идея и за основаване на партия "Четвърти километър", но нямам представ дали се е случило. :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Keanu^Reeves написа:
Паисийй Хилендарски


Това чак не сте го виждали, нали отрепки? :strkstrk

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
:smt005 :smt005 :smt005

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Смешно или плачевно е? :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 5:57 pm 
Адмираций за Хуяно, надеждата за йзбавленйе на Българйя :bigok


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 39 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com