forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:41 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Да се приеме ли оставката на Илиан Илиев
Да 48%  48%  [ 163 ]
Не 29%  29%  [ 99 ]
Все тая 24%  24%  [ 81 ]
Общо гласове : 343
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Оставка имаме - без много опции


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Защо промени въпроса на анкетата?

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Да, дори да няма вариант. Принципно не харесвах този вариант, но не мога да му гледам вече поведението на Илиан.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 10:55 pm
Мнения: 732
Чакаме до лятото, иначе алтернативата е ясна - Ясен, резултата от тази смяна вероятно също.
Да се чудиш на тъпаците в Англия защо са го търпяли Фергюсън 4 години, а не са го изгонили след първия полусезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Ако дойде Херо ДА, ако не дойде НЕ ! :smt023

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 12:49 pm
Мнения: 215
Не. Опа не са коректни темата и анкетата. Да се синхронизират. Гласувах в анкетата с НЕ.

_________________
Батков ВЪН!


Последна промяна boby на Нед Мар 17, 2013 11:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Ами може би, защото Фергюсън ги е взел от 21 място и ги е придвижил до 11 и веднага на следващата година са завършили 2-ри :smt006

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Въпросът на анкетата е променен след като гласувах.
Според мен оставката трябва да бъде приета.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
ДА- въобще не знае какво да прави, а интервютата му стават от неадекватни- по- неадекватни. Днес си е позволил и да обвини 1 играч за загубата.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аааа, грозно е така :strkstrk Заглавието на темата едно, на анкетата друго :loser2 Гласувах с не, но да се чете да :bigok Незабавно :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
Значи всичко е наред. Аз гласувах с "да", но да се чете не :bigok

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Трябва да бъде приета. Всичко му беше осигурено, играчи, подготовки, спокойствие, но резултатите говорят красноречиво..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 22, 2012 11:45 pm
Мнения: 111
Местоположение: Садово
Да се маха


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
И аз гласувах с "НЕ",но да се чете "Да" и пак няма баланс :bigok :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Mr. Smith написа:
Аааа, грозно е така :strkstrk Заглавието на темата едно, на анкетата друго :loser2 Гласувах с не, но да се чете да :bigok Незабавно :bigok


ААааа,, пффф, чак сега забелязах, че съм гласувал да остане :ohmygod2

Я изтрийте тази тема и пуснете НОРМАЛНА АНКЕТА– КАТО ЗАГЛАВИЕТО...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
хахахаха, и аз се хлъзнах! :bii_chorbata Пуснах не, но да се чете - да!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6110
acrimonious написа:
ДА- въобще не знае какво да прави, а интервютата му стават от неадекватни- по- неадекватни. Днес си е позволил и да обвини 1 играч за загубата.. :smt006


И беше прав. Това, че Бачи Жоао ти е симпатичен не значи, че не пропиля и без това малкото ни положения, като това на 1,5м беше върхът. Начина по който се изказа Илиан за него поне за мен остави впечетлеието, че не е той човека който да прави селекция, а просто работи с играчите които му доведат.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
FLAME написа:
Въпросът на анкетата е променен след като гласувах.
Според мен оставката трябва да бъде приета.

+1 :smt085

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Аз гласувах с "все тая" и настоявам да се чете като "все тая" :lol: . Като нон стоп сменяме треньорите и все никой не става, може би е време да се запитаме дали не е другаде проблемът :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Zlostar_1111 написа:
acrimonious написа:
ДА- въобще не знае какво да прави, а интервютата му стават от неадекватни- по- неадекватни. Днес си е позволил и да обвини 1 играч за загубата.. :smt006


И беше прав. Това, че Бачи Жоао ти е симпатичен не значи, че не пропиля и без това малкото ни положения, като това на 1,5м беше върхът. Начина по който се изказа Илиан за него поне за мен остави впечетлеието, че не е той човека който да прави селекция, а просто работи с играчите които му доведат.


Ми вече си ме нерви да ти кажа. Ама срещу Монтана на Герена да имаш 1.5 положения и да обвиниш някой, че ги е изпуснал, е нелепо...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 4:46 pm
Мнения: 5657
Пускайте тема и анкета за кой да идва вече :strkstrk

_________________
Ти какво пожертва, за да има и утре България?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:27 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 12, 2012 10:59 am
Мнения: 148
Местоположение: София
Както беше отбелязано в темата за мача, миналата година беше същия сценарий, така че май е все тая. Няма ясна дългогодишна линия как да се развие клубът, какво трябва да постигне и как. При това положение дали е Илиян, Георги, Станимир или Димитър няма никакво значение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
mech0 написа:
Пускайте тема и анкета за кой да идва вече :strkstrk


Чакай да видим какво ще решат тумбаците утре :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Трябва да остане. Две точки от първото място, Лудогорец също са под напрежение, нямаме адекватна и по-добра опция. В този момент ми се струва крайно неблагоразумно да се семня треньора. Нов треньор не е никаква гаранция, че ще промени нещо. Ако изгубим шансове за титлата или продължи това бездушие нека се назначи временен треньор до края на сезона. Но сега не мисля, че е особено благоразумно.
Но трябва да се вземат спешни и доста крути мерки. Всички в този отбор да отнесат жестоки глоби, а бездушниците, които не знаят в кой отбор играят да бъдат моментално натирени. Който покаже бездушие- моментално извън отбора за неопределено време!
1) Трябва да се назначи директор, който да има всички права в спортен аспект и никой да не му се меси. Тонев да си гледа управлението, спортната част да се остави на някой като Наско, Жужо... Бих се радвал и Ники Илиев да бъде този човек. Но да има всички пълномощия да раздава тукати, образно казано.

2) Да започне отсега да се търси и намери нов треньор. Чужденец, с добра визитка. Човек който да може да накара тези примадони да играят прост, рационален футбол. Без някакви чудеса тези мърльовци да заиграят футбол. Същият да може отрано да си гледа за нови футболисти и така.

3) Тукати за треньори, играчи и не на последно място -за туристите в Левски. Опс, скаутите имах предвид.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:30 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48817
Местоположение: ШОПландия
Оф, ебати подвеждащия въпрос. Дадох "не", а всъщност искам да си подаде оставката. :ohmygod2 Най-добре я пуснете на ново, защото едва ли съм единствен и едва ли болшинството иска да остане.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:30 pm 
Да махнат Л-то от фланелките до края на сезона и да играят по спонсори и прашките си под футболните гащи. Верно, че около тая дата някъде им идва обикновено на жените, ама чак като такава путка неразположена да изиграеш тоя мач, срещу последния, в повече ми идва.
Майка им да еба! Всичко най-лошо им желая!


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:35 pm 
Е това го каза на въпроса дали Карвальо е липсвал. В тая връзка даже защити Силва като каза, че не е само негова работа да играе добре, но на целия отбор. Иначе директно на въпроса на анкетата.

Илиан се държа мъжки днес. Не знам какво повече искате в това отношение и не каза една дума против нас.
Не ми харесва, че толерира бездушието на футболистите и не направи едно по-екстремно действие като изваждане от състав и слагане на Вутов (примерно) на негово място. Това е и причината за мнението ми е , че мястото му вече не е в Левски.

И ще се повторя, че който напсува Илиан, ще го намеря и ще го обеся с червен шал, нацапан с лайна, пред Гей сектор на кочината. Все пак е човек, който е дал на отбора ни и през цялото време не е казал една лоша дума, което днешно време направо не е за вярване. :smt006


Последна промяна El Hacendado на Нед Мар 17, 2013 11:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Nakuro Bradata написа:
Оф, ебати подвеждащия въпрос. Дадох "не", а всъщност искам да си подаде оставката. :ohmygod2 Най-добре я пуснете на ново, защото едва ли съм единствен и едва ли болшинството иска да остане.


ей дееба
пуснал съм re-voting
може да си смените гласа
немакой да чете :")


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Croopev написа:
Е това го каза на въпроса дали Карвальо е липсвал. В тая връзка даже защити Силва като каза, че не е само негова работа да играе добре, но на целия отбор. Иначе директно на въпроса на анкетата.

Илиан се държа мъжки днес. Не знам какво повече искате в това отношение и не каза една дума против нас.
Не ми харесва, че толерира бездушието на футболистите и не направи едно по-екстремно действие като изваждане от състав и слагане на Вутов (примерно) на негово място. Това е и причината за мнението ми е , че мястото му вече не е в Левски.

И ще се повторя, че който напсува Илиан, ще го намеря и ще го обеся с червен шал, нацапан с лайна, пред Гей сектор на кочината. Все пак е човек, който е дал на отбора ни и през цялото време не е казал една лоша дума, което днешно време направо не е за вярване. :smt006


Баце, какво да каже за публика, която до този мач му беше дала 100% картбланш след издънки във ВСИЧКИ важни мачове (вкл. му ръкполяскахме след Ботев). Той ако си беше позволил да каже нещо, щях да реша, че е минал на помпа..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 17, 2013 11:46 pm 
Какви ли не хора не се изредиха. На всички им се дадоха достатъчно шансове (единствено може би без Кокала и Ясен). Илиан може да е добър, слаб треньор... ебе ме, но днес се държа мъжки, а си личеше, че му е отвратително отвътре. В последните години колко хора, които уж обичахме и на които им скандирахме имената след изключително тежки ситуации, ни опровергаха и ни го сложиха в гъза. Просто поведението му ярко контрастира на едни други "хора". Иначе е ясно, че така трябва да бъде, но при нас се среща изключително рядко.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com