forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 12:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Да се приеме ли оставката на Илиан Илиев
Да 48%  48%  [ 163 ]
Не 29%  29%  [ 99 ]
Все тая 24%  24%  [ 81 ]
Общо гласове : 343
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13145
Местоположение: Града
Тоя е на нещо много силно ... :smt033

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 7:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 20, 2011 6:13 pm
Мнения: 1512
Голяма част от написаното от него си е така. Кое му е смешното, освен че е по темета за Николай Костов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 7:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
Из разни сайтчЕта дращят, че КоПелето го върнали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Когато се намери треньорът към когото футболистите се обръщат с "господин Илиев" например, ще има моята подкрепа до живот :wink: Да не говорим за спортния директор :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Това последното не е нужно. Може да има уважение и респект и без фамилиарност. То се постига обаче с личен авторитет, на база на знания, умения и постижения, а не на шамари.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 7:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не мисля, че някой в скъм се обръща с по-различно от сър към Дъвката :wink: Според мен е нужно, трябва да има дистанция между футболисти и треньори :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
"Шефе" е обръщението там,до колкото съм чувал от интервютата на Барби.И на мен ми е странно да се обръщат с "Илиане",примерно...Не че ако почнат да му викат"г-н Илиев",ще станат мъже тия путки.Дедо Боре дано е намерил калашник,само тва ще ни оправи. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15136
Илиан Илиев прави първи крачки към обещаните големи промени в Левски. Илиан заяви, че досега не се е чувствал напълно свободен да взима радикални решения за състава.

Иво Тонев му гарантира пълна свобода на действие, като капитанът Станислав Ангелов бе изваден от първия отбор, а португалецът Кристовао Рамос получи последно предупреждение.

Илиан се зае и със задачата да дава повече шансове на юношите на клуба в първия тим. Така на днешната тренировка на Левски двама играчи от ДЮШ бяха привикани в първия отбор. Стивън Петков и Георги Стоичков тренираха с основния състав на „Герена”.

Трима играчи пропуснаха заниманието днес. Кристовао Рамос освен, че е с последно предупреждение, страда и от лека травма. Нуно Пинто и Йордан Милиев са болни. Двамата са измъчвани от вирус и не бяха на линия.

Стивън Петков действа като крило, което е леко намигване към Кристовао Рамос.

Георги Стоичков пък изпълнява роля, сходна на тази на Пелето. Стоичков е дефанзивен халф, но умее да играе и като централен бранител.

В Левски обмислят дали да заложат на двамата в утрешната контрола със Славия. Мачът е от 15:00 часа на стадиона в „Овча купел”.

www.novsport.com

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
SZ_FEN написа:
Илиан Илиев прави първи крачки към обещаните големи промени в Левски. Илиан заяви, че досега не се е чувствал напълно свободен да взима радикални решения за състава.

Иво Тонев му гарантира пълна свобода на действие, като капитанът Станислав Ангелов бе изваден от първия отбор, а португалецът Кристовао Рамос получи последно предупреждение.

Илиан се зае и със задачата да дава повече шансове на юношите на клуба в първия тим. Така на днешната тренировка на Левски двама играчи от ДЮШ бяха привикани в първия отбор. Стивън Петков и Георги Стоичков тренираха с основния състав на „Герена”.

Трима играчи пропуснаха заниманието днес. Кристовао Рамос освен, че е с последно предупреждение, страда и от лека травма. Нуно Пинто и Йордан Милиев са болни. Двамата са измъчвани от вирус и не бяха на линия.

Стивън Петков действа като крило, което е леко намигване към Кристовао Рамос.

Георги Стоичков пък изпълнява роля, сходна на тази на Пелето. Стоичков е дефанзивен халф, но умее да играе и като централен бранител.

В Левски обмислят дали да заложат на двамата в утрешната контрола със Славия. Мачът е от 15:00 часа на стадиона в „Овча купел”.

http://www.novsport.com


А бе работата е малко "тинтири-минтири"! Те много юноши до сега тренираха с отбора и к'во!? едно голямо нищо.
Видяхме за съжаление как се прави и то от човек, пардон "стоичков", който без много да дрънка просто ги налага!

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Mr. Smith написа:
Не мисля, че някой в скъм се обръща с по-различно от сър към Дъвката :wink: Според мен е нужно, трябва да има дистанция между футболисти и треньори :wink:


На Мъри му викаха Мъри. Според мен на Жозе му викат Жозе. Не е тва, съра си е сър, но се е доказал във времето и уважението е заради това, а не заради титлата. Ако отиде да ги тренира Елтън Джон и на него ще му викат сър Джон ама най-много да си направят по една кръстачка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 9:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Николай Костов беше г-н Костов, но не му помогна особено.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Николай Костов беше прецакан от тия над него, ама нали се изниза като путка, та това е отделен въпрос :smt006
Аз като стана треньор на Левски, обръщението и към чистачката ще бъде "госпожо" :bigok Да смее някой да ми каже "шефе", "началник" или да се обърне към мен на малко име :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 9:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5975
Местоположение: София, Герена
Това с калашника на Дани го бях забравИл,днес ми го припомниха в селското фейсбукаке :strkstrk :strkstrk

Ако не друго...съм сигурен,че на полувремето срещу свинете Дедо Боре ще им нахлуе с крясъци в съблекалнята и са се путкосвали за н-ти път.


Това за 'първи избор' не съм го вярвал никога,а Илиан,ако беше пуснАл Вутов оня ден вместо Михелич...щеше да му стиска да налага юноши,пък било то и поетапно.Цифра години идват по подготовки,играят в контроли,повечето се раздават...и после имат 10 минути игра за цял полусезон...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Щото откриват за какво им служат пишките.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Шансове да се налагат юноши има много. Стига треньора да има топки. С/у Литекс така и не разбрах защо Прохазка трябва да играе краен защитник, вместо да пусне някой 19-годишен десен бек от юношите.
Спомням си Мауриньо в първия си сезон в Интер цял сезон игра с юноша на фланга - Давиде Сантон. Няма как преквалифицираната звезда да е по-добра от типичния за този пост играч.
Вуйчо Ваньо беше натирен, за да не се спира развитието на Вутов, но за сметка на това Мърсиньо, Михелич се изреждат пред момчето.
Най-малкото дело е много по-голямо пред най-великото обещание!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5975
Местоположение: София, Герена
tprodanov написа:
Щото откриват за какво им служат пишките.



Да,братле,а опитните ни мърши,защото знаят къде са им,играят и се борят до откат...Миналата година,когато Вутов се появи срещу Доко София за 5 минути направи повече от всички полеви играчи за 2/3 от тоя мач,а накрая се търкаля сякаш е загубил 1/4 финал за Уефа...Не е Марадона,но предпочитам да гледам него пред цифра сегашните бездушници и мърши,паднали/били няма да ми е толкова болно с горчилка в устата...

п.с. Хуяно може да изписа ерата междугалактически неща,ама...и на мен ми харесаха юношите на Селтекс срещу нас и некъв преден мач,който им гледах...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Знам пич, помня много добре. Просто знам, че като открие предназначението на чучурката си ще стане същия. Това не е лично към него, просто помня със всички останали какво се случи. С какъв кеф гледах Табаков на 14, Мишел беше даже още по-малък, сега и гугъла не мое ги открие сигурно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5975
Местоположение: София, Герена
:? Прав си,и все пак наивно вярвам,че от следващите ще стане нещо друго...и пак ги предпочитам докато не се превърнат в новата Гаджевица и се чудим как да не ги гледаме...

п.с. Искам да видя нов Топчо,Мечо(дори да спи на крилото дейба),нов КривиЕ..пък няма да ме ебе дали падат или бият,шибаната титла...каквито и да са нямат да паднат срещу свинете на Герена както последният път,бях малък и в "А" сектор на кървавият гол,бях и ,когато Тройчо скача пред тоя сектор и си празуна титлата,но си тръгнах с гордо вдигната глава...Последните 5 години си тръгвам с некви сълзи в очите и не спя със седмици,защото тия долу са се изгаврили с всичко..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 10:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Предишните ги учеше Ян Деркс. Сегашните ще са основно произведение на Бисер Хаздай :bigok
кво станА с вярата? :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5975
Местоположение: София, Герена
:shock: Тая мърша не я ли изгониха преди време,бе(за н-ти път)..още ли пие кръвчица и кинти,утре да умре!Ама па малките ги учи Топчо :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
tprodanov написа:
Предишните ги учеше Ян Деркс. Сегашните ще са основно произведение на Бисер Хаздай :bigok
кво станА с вярата? :bigok :bigok :bigok


Е то това отговаря и на горния ти пост. Чунким, хлапетата на Селтекс не знаят за какво са им пишките ли!? Или ония дребния, дето изора терена не го бяха изтипосали няколко дни преди това, дето се хвалил че е минал през щерката на "барцилоната".

Всичко опира до това, кой те ръководи, как те ръководи, какво ще ти набие в кратуната - по един или друг начин. За жалост отново ще трябева да се повторя, естествено с уговорката, че Ловеч не е София, но там пипат здраво и резултата е налице.

А при нас е ясно как е!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5975
Местоположение: София, Герена
Е,искаш да ми кажеш,че Кюрда..знаем го колко ограничен индивид е,не ми се псува..ги нарежда тактически,играят грамотно,ебат,пият и шмъркат,а ни сгънаха на Герена...Е,аз не го вярвам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
Лабрадор написа:
Е,искаш да ми кажеш,че Кюрда..знаем го колко ограничен индивид е,не ми се псува..ги нарежда тактически,играят грамотно,ебат,пият и шмъркат,а ни сгънаха на Герена...Е,аз не го вярвам.


Не, не искам да кажа това. Това, че ни сгънаха е друга бира, въпросът е, че в момента тези същите лапешняри играят футбол, и то на едно добро за родните стандарти ниво. Съвсем друг е въпроса, кой ги подрежда, кой им реди тактиката(предполагам, че си имат помощник треньори), но този, който има топки да ги налага, да им набива канчетата ако е нужно и да не му дреме дали некой от дъртите ще се нацупи определено е онДзи, за когото не се говори''.

Аз лично имах идеята, че Гонзо ще работи точно по тази система(защото да си го кажем интелекта не е от силните му страни), но по една или друга причина не се получи.

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49162
Местоположение: ШОПландия
Един човек оня ден на мача разправяше за школата на Кюрда в Етрополе. Децата се криели даже като ядат шоколад. Доколко е вярно, не знам, но това е начина. От малки да се ограничават за някои неща, ако са решили това да и ме професия.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
tikvarova написа:
tprodanov написа:
Предишните ги учеше Ян Деркс. Сегашните ще са основно произведение на Бисер Хаздай :bigok
кво станА с вярата? :bigok :bigok :bigok


Е то това отговаря и на горния ти пост. Чунким, хлапетата на Селтекс не знаят за какво са им пишките ли!? Или ония дребния, дето изора терена не го бяха изтипосали няколко дни преди това, дето се хвалил че е минал през щерката на "барцилоната".

Всичко опира до това, кой те ръководи, как те ръководи, какво ще ти набие в кратуната - по един или друг начин. За жалост отново ще трябева да се повторя, естествено с уговорката, че Ловеч не е София, но там пипат здраво и резултата е налице.

А при нас е ясно как е!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005


Да де, нещо такова се опитвах да кажа. Юношите винаги са много готини - първо към тях очакванията са други, второ все още имат желание и хъс. И после го имат, ма за мадами и футбола отива на майкината си. Тук е много силна ролята на треньора, и той на тия набори има ключова роля. Но е трудна работа и като нема прилични треньори резултата е логичен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 20, 2013 11:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 11:25 pm
Мнения: 350
Nakuro Bradata написа:
Един човек оня ден на мача разправяше за школата на Кюрда в Етрополе. Децата се криели даже като ядат шоколад. Доколко е вярно, не знам, но това е начина. От малки да се ограничават за някои неща, ако са решили това да и ме професия.


Нямам представа какво е положението, но именно така се работи. Затова съжалявах за Ян Деркс(май Насо го отсвири).

Между другото, нали имаме панЦион за чудо и приказ. Имаме и база и све живо. Толко ли е трудно да се вдене, че ако вложиш пари(не малко) и имаш правилна политика за привличане на млади таланти - то със качествен екип от специалисти ще постигнеш лелеяната мечта да захранваш първия състав с читави попълнения, а защо не и да продаваш на вън!

_________________
кв.Левски /571/7


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
абе в момента уж се работи добре. Ясен впрочем е идеален за тази работа, защото моментната форма не е важна при юношите, важна е теоритичната подготовка, доброто настроение и т.н., а в тези неща той е добър. Казваше преди дни , че редовно идвали лектори от чужбина да обучават треньорите, щели и да пращат треньорите по стажове. Поизчистиха се също така малко , сега са предимно свестни треньори останали. Въпросът е, че докато има ефект ще и произведат нещо годно ще минат поне 2-3 години


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 668
Местоположение: Горе на черешата
Това, за което говорите, трябваше да започне като процес още преди 5 години... имаше всички предпоставки. Но през тези 5 години начело на Левски се изредиха най-невероятните некадърници, които А група може да роди и развитието, което бяхме наченали, изобщо не се случи... тръгнахме в съвсем друга при това погрешна посока. Всъщност точно това е най-тежкото в този период - не толкова загубите, а факта, че докато околните държави дърпаха, ние заринахме една зародила се концепция за налагане на собствени кадри и развитие на ДЮШ. Сега това няма как да се прави, защото всякаква инерция е загубена, търпението на феновете е изчерпано и всяка загубена точка води до големи сътресения в клуба... общо взето на никой не му се чака още 5 години някой да гради отбор, колкото и правилна иначе да е тая стратегия. Можем насила да пускаме юноши, само че няколко мача като този с Монтана и забравете за тия момчета, психиката им няма да издържи.

Пак се връщаме на отдавна известната истина, че през 2007-2008 г. сами си го вкарахме, излязохме от правия път. Така, както го виждам, единственият начин да се съвземем в момента е с много пари... закупуване на топ-играчите от А група и класни чужденци (ама говоря за наистина качествени с игрова практика, не за някакви свободни агенти, които преди 5 г. са играли за някоя младежка формация, контузили са се и оттам-насетне ритат само кокосови орехи). Тогава при изграден отбор, който да има тотално превъзходство в А група, ще можем отново да натрупаме инерция и да си позволим лукса да попълваме и подменяме постепенно състава със собствени кадри.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:29 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 9:40 pm
Мнения: 94
Местоположение: София
Много се радвам на всички мнения, които прочетох! За пръв път не съм единствения, който вижда истината, а вече мнозинството Левскари започват да се пробуждат и да осъзнават защо отбора на Левски всяка година се проваля и в България и в Европа.

Относно последното мнение на Смирнофф:

Искам да ти кажа само, че аз този Филм, за който ти говориш вече съм го гледал 10 години -

1. В Периода 1999 - 2004 бяха многото пари на Владимир Грашнов и Майкъл Чорни, които си купуваха когото пожелаят от А група и отбора на Левски беше Хегемон в България, спечели 3 поредни Шампионски Титли, 2 Пъти Дубъл, или с две думи казано "Тотална Доминация", но въпреки това в Европа колкото и силни мачове да правехме с Турците, Украинците и там други отбори от големите първенства на Европа, винаги все нещо не му достигаше на онзи отбор да направи пробив в Евро-Турнирите.

2. И накрая, когато Чорни си замина през 2004-та година и остави отбора на Тодор Батков, който е значително по-бедна личност, та от мизерията, Батков беше принуден да заложи на Стоилов и Сираков, на които им даде пълен карт-бланш да налагат Юноши в първия отбор като в същото време запазят основния гръбнак от отбора от предишните 5 сезона. И така се стигна и до приказката в следващите 5 години. Правилната Стратегия донесе не само успехи в България, но и пробив в Европа.

Накрая, ако след 2008-ма година бяхме продължили да надграждаме това, което 10 години градихме преди това, Ехееееееееее, сега щяхме да сме на нивото на БАТЕ Борисов.

За съжаление, колкото и да им се подигравате на ДОН БАЛОН, те са наистина прави, че сега на мястото на БАТЕ Борисов трябваше да е именно Левски, защото именно Левски налагаше тяхната стратегия, много преди да се пръкне от нищото това БАТЕ.

_________________
Най-Великите ми мачове
1.ЦСКА-ЛЕВСКИ 0:5 13Май1998
2.ЛЕВСКИ-Удинезе 2:1 16Март2006
3.ЛЕВСКИ-Марсилия 1:0 1Декември2005
4.ЛЕВСКИ-Динамо(Б) 1:0 3Ноември2005
5.ЛЕВСКИ-Оксер 1:0 29Септември2005
6.ЦСКА-ЛЕВСКИ 2:4 сл. д. 31Юли2005
7.ЛЕВСКИ-Литекс 4:1 Март1997


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14180
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Да смее някой да ми каже "шефе", "началник" или да се обърне към мен на малко име :bii_chorbata


В твоя случай - мистър. :blass


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 484 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com