forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 03, 2024 4:19 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 114  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Присъединявам се към казаното от На Боро Кората, сакаме и чекаме

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Morning Glory написа:
Изсирам се зловонно върху тая тема, от която като редко лайно се стича само малоумие.

Очаквам с нетърпение новина за привличането на Гаврин Иванов от Литьекс, за да има мир, а не плюнки и пяна. Всичките ташаци добре се справяте със задачата да направите темата комфортна за просветителната дейност на Хидъна, който да се изявява като Месия, както винаги :lol:

Ей богу, Хидъна оплете в мрежите си всички. Само малцина като Глорнинг Мори запазват трезв разсъдък и виждат реалността не през призма, не през колба, даже не през каца с бира, а такава, каквато е в действителност.
Нека всички да обявим война на плюнките, пяната, сапуна, вълните над 3,5 бала, Гаврин Иванов, Хайван Стоянов и Карабин Матуров. К.у.р за тях, пеем к.у.р за смАрт :smt115


Кво се обясняваш, като се дървиш като шестокласник, когато некой поплювко тука ти направи виртуална федероска как ги назнайваш нещата :loser2 А клетият Хидънов фен не е чел, когато Анаболидъна призоваваше всички здрави сили да се пише и праща оферта за Галинчо, щото без него сме заникъде, ако ще Николай Костов и Гонзо да се редуват да са ни треньори :lol:

Пак си седнал да бистриш трансферите, тоя път даже преди да е почнал трансферният период бе, човек :loser2 Усещаш ли как все повече задълбаваш, вместо да се радваш на живота?

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
За Мартин Камбуров толкова сте се овъртели, че даже не отбелязахте, че в едно от клипчетата с голове на Арш в Китай, които пусна Змея, мачът на отбора му беше срещу отбора на Камбуров, паднаха 1:3, като един от головете за противниковия отбор вкара точно Свиленградския Рууд ван Нистелрой :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Я вземи обясни на хората къде стигнахме като не привлякохме Гауин и другите куци коне, които така неоправдано исках :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Кви клипчета уе, аз фотбол не гледам :lol:

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15177
Момчета защо сте подхванали този безсмислен виртуален сикиджем :ohmygod2?

Петък вечер e все пак, а пък утре имаме и мач даже :levski.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Аз не обяснявам нищо на никой, освен на личния си кръг от близки хора, пич. Ти изнасяш лекционни курсове по футболен мениджмънт пред публика. Галин Иванов беше такъв грандиозен провал във Втора Бундеслига, където изпадна и в Трета, а сега е такъв провал и резерва в Литекс, че даже не знам откъде намираш вдъхновение да ме питаш тия въпросчета :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
SZ_FEN написа:
Момчета защо сте подхванали този безсмислен виртуален сикиджем :ohmygod2?

Петък вечер e все пак, а пък утре имаме и мач даже :levski.


Тук не е петък вечер, менте е днешният петък, утре е работен ден, а ние, макар и заможни представители на средната и горната класа, работим - я за собствената си компания, я на базата на многомилионен договор за управление, я на базата на обикновен трудов договор с шестцифрено годишно възнаграждение.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Сърцето ми трепна. Генелин е все по-близо до Левски! :lsfc3 Изпълнява едно от изискванията все пак - резерва е. :smt055

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Кви клипчета уе, аз фотбол не гледам :lol:


Не съм персонализирал мнението, на което отговаряш. Дори аз знам, че не можеш да огрееш навсякъде. Четох обаче по-напред, че Камбуров тичал за здраве в Китай и затова бях длъжен да опровергая.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Morning Glory написа:
hidden767 написа:
Кви клипчета уе, аз фотбол не гледам :lol:


Не съм персонализирал мнението, на което отговаряш. Дори аз знам, че не можеш да огрееш навсякъде. Четох обаче по-напред, че Камбуров тичал за здраве в Китай и затова бях длъжен да опровергая.


Айде стига, че се сближихме!

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Добре, че пишем в мъжки форум, че мамата си е ебало - журналята кво ще си помислят? :lol:

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
И последно - некое програмистче да изскочи с app за смартфон за трансферите тва лято, няма аз всеки ден с трепереща от вълнение ръка да отварям спортните сайтове.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 18, 2012 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Тоя ,след като отказа на няколко пъти да дойде в Левски,може само да носи колчетата за тренировките на Герена

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 29, 2011 10:35 am
Мнения: 5014
Въпреки, че е Българин, трансфера на Ст. Ангелов, нещо не ме радва особенно, дори имам неприятното усещане, въпреки гръмките обещания на Тонев и Дончо, че селекцията, отново ще е от изгонени, от всякъде футболисти на 30+ год., предимно свободни агенти. Пелето, даже е на 35, освободен от анортозис ( няма лесно да забравя начина, по който напусна ), този Марсиньо пък е на 31 и е освободен от апоел и всички драсканици, че го пускат без финансов иск от благодарност са приказки за наивници. Ясно е, защо го пускат без пари и е ясно, че ние го вземаме, защото е без пари! Направо е унизително за мен, такива смешни отборчета, да си изхвърлят боклуците и ние, като клошари да ги обираме от боклука! В същото време, не знам, защо подценявате М. Василев, за мен той е най-доброто ляво крило в " А " група, единственните му недостатъци са: Че е дребен и няма физика, но за сметка на това е много бърз, борбен, концентриран и се раздава на 100% във всеки мач. Дано този трансфер да стане факт и съм сигурен, че ще ни радва много със синята фланелка. Така се подценяват повечето Български играчи за сметка на десетките некадърни чужденци, които преминаха през ЛЕВСКИ през последните 15 години, на повечето от които им забравихме имената, а нашите юноши ги изпращаме в Симитли, Гоце Делчев, Микрево, Сливница, Етрополе, Бяла Слатина, Мездра, Любимец, Свиленград и други села и паланки, където губят мотивация и свършват за големия футбол! Дано, въпреки обявения трансфер Пелето да отиде в китай за повече пари, а този бразилец да си остане в Кипър. Щом искаме бразилец за разиграващ халф, поне да е Даксон да Силва, въпреки, че съм срещу чужденците, за него подкрепата ми е с двете ръце, защото е най-добрия такъв в БГ-първенството, сравнително млад е, от много години е в БЪЛГАРИЯ, знае БЪЛГАРСКИ, знае какво представлява ЛЕВСКИ СОФИЯ, няма да му е нуждна адаптация, мисля,че има БГ-паспорт и го готвят за националния на БЪЛГАРИЯ! САМО ЛЕВСКИ! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 3:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Levskar67 написа:
Въпреки, че е Българин, трансфера на Ст. Ангелов, нещо не ме радва особенно

е верно, не е Капитанов :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3628
Levskar67 написа:
Щом искаме бразилец за разиграващ халф, поне да е Даксон да Силва, :levski


A to i az iskam Dakson v Levski , ama nqma kak da stane tova.

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
PhilipLS написа:
A to i az iskam Dakson v Levski , ama nqma kak da stane tova.


Алергичен е, а помада откАде? :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10747
Все ми е тая вече кой ще взимаме и кой не. В тоя клуб нещата са сбъркани навсякъде и това няма да се промени, ако вземем един или двама читави чужденци. И шампиони да станеме, все тая, вървиме си лека по лека надолу. Просто с нас се срива и първенството и затова не го усещаме.

Спомням си доста слаби отбори на Левски през последните десет - петнайсет години. Отбори, на които им липсваха свестни играчи или не вървеше играта и т.н., но сега си мисля, че всеки един от тези слаби отбори би разпилял сегашния ни. Само като видиш кои са най-добрите българи в А група и ти става ясно, че регресираме из основи. Сашо Александров, Гонзо, Тодор Янчев, Емил Гъргоров, Електричката, Светльо Тодоров ... - тия хора се предполага да влизат за по двайсет минути а те си носят (носеха до преди две години) отборите на гръб.

Дали ще вземем Галин Иванов слабо ме вълнува. Повече се интересувам дали най-накрая някой ще се сети да вземе свестни треньори в школата, да се спре с връзкарството, да се почне адекватна политика с медиите, да имаме нормален сайт, да се изчисти стадионът от драскаиците по него, Левски да заприлича на нормален клуб, да се разбере веднъж за винаги кой е собственик, кой взма решенията. 11-те на терена са най-малкият ни проблем в момента. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
голям ден за Levskar67, Капитанов мачка Светкавица :bigok

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Обаче и Жмуньо вкара хеттрик :bigok

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49389
Местоположение: ШОПландия
Кой е "Капитанов", че не ми се връща лентата на филма му? :smt005

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
STALKER написа:
голям ден за Levskar67, Капитанов мачка Светкавица :bigok


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 1:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 03, 2010 1:04 am
Мнения: 172
Местоположение: Козлодуй/София
Тоя Капитанов ни уши на стадион Пича направо. :smt027 Викам да го зимаме. :smt027

_________________
"ebi kvot ti padne kuco kioravo sakato po tozi na4in gospod 6te vidi 4e se trudi6 i 6te ti pra6ta samo hubavi pi4eta"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
НЕка помислим и за Слави Шоколаров :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 2:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11778
Дано поне тоя път Тонев не лъже, че селекцията ще е направена до 2 седмици. Това е от първостепенноо значение за развитието ни, и за това как ще изглеждаме през следващия сезон. Макар че, малко се съмнявам, ама да видим. А за камбуровци, галиновци и тем подобни отрепки, не искам и да чувам.
Ако искаме да направим отбор, Илиан трябва да разполага с всички нови на първата тренировка, още повече, че ще играем в ЛЕ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 3:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4561
По отношение на Тонев и трансферите, които прави имам лична информация. Вчера със собствените си очи бях свидетел на един очевидно крайно успешен трансфер. Към 8 вечерта до мола на Ситняково замени черен мерцедес с коч вътре за черно БМВ с женска вътре. Демек напусна едната кола и отпраши с другата, от което неизбежно следва извода, че човека ги разбира нещата и може да му се има доверие. Разбира се може да се направи и извода, че е ебал, но това е второстепенно в нашата история :bigok

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 5:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
От където изплува въпроса "Гонзо марто ебал ли е,ако не е кога ше ебе,а ако е ебал-кога е ебал и коя".За Иво Тонев разбрахме вече и сме спокойни :bigok

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 6:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:38 pm
Мнения: 2618
От къде на къде Г. Петков ще се връща в Левски :ohmygod :ohmygod :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Май 20, 2012 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 4:38 pm
Мнения: 5353
Местоположение: София
Ами ще е част от подмладяването на отбора. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 114  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com