forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:45 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 114  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Wildkid написа:
Levskar67 написа:
Предлагам ти състав от Българи, а ти си избирай! Илиев ( Акалски, вратаря на шериф, Ст. Кунчев ): Ж. Миланов, може да играе отляво ( Терзиев, Сашо Александров, може да играе отляво, Станчев, може да играе централен, Башлиев ): Р. Колев ( И. Иванов, Д. Златков ): Ал. Александров ( Б. Стойчев. Димов ): Венков ( В. Минев, Божиков ) Ст. Петров, след като оздравее ( Гаджев, Димов, Сърмов ): Старокин ( Ч. Янков, Св. Дяков, Ст. Генчев ): М. Василев ( Райков, Златински, Н. Димитров ): Бл. Георгиев ( Гал. Иванов, Капитанов, Ив. Стоянов ) Г. Илиев ( М. Иванов, Ил. Илиев, Ст. Велев ) Божинов ( Макриев, Домуфчийски, Рангелов, Ив. Попов, Мицански, Цв. Генков ), прибави юношите, а и аз със сигурност съм пропуснал някого! Тогава наистина ще съм дрогиран, но от кеф, защото проблема на Илиян ще е, не кого да пусне, а кого да остави резерва! Двата силни отбора на ЛЕВСКИ, които познавам и мачкаха всичко по пътя си, 83-84 год., и 92-94 год., бяха изградени, без чужденци, само с наши юноши и най добрите Български играчи! САМО ЛЕВСКИ! :levski



Човек, не може да си сериозен, нали? И Стилиян писал.... :ohmygod

Дай нещо по-реално. Толкова ли не виждаш, че у нас няма ни един читав футболист. Кажи кого да вземем, за да ВДИГНЕ НИВОТО на отбора (а не да сменим един тролей с друг, като примерно Гаджев или Димов с Борко Стойчев :ohmygod ), че на всичко отгоре да е българин! И аз искам да са само българи, ма ние за национален отбор не можем да съберем достатъчно, при тва с тия, дето играят по чужбина, ти за Левски говориш.... Верно си живееш 92-94-та година.....


Пропуснал е Славчо Шоколаров :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Wildkid написа:
Levskar67 написа:
Предлагам ти състав от Българи, а ти си избирай! Илиев ( Акалски, вратаря на шериф, Ст. Кунчев ): Ж. Миланов, може да играе отляво ( Терзиев, Сашо Александров, може да играе отляво, Станчев, може да играе централен, Башлиев ): Р. Колев ( И. Иванов, Д. Златков ): Ал. Александров ( Б. Стойчев. Димов ): Венков ( В. Минев, Божиков ) Ст. Петров, след като оздравее ( Гаджев, Димов, Сърмов ): Старокин ( Ч. Янков, Св. Дяков, Ст. Генчев ): М. Василев ( Райков, Златински, Н. Димитров ): Бл. Георгиев ( Гал. Иванов, Капитанов, Ив. Стоянов ) Г. Илиев ( М. Иванов, Ил. Илиев, Ст. Велев ) Божинов ( Макриев, Домуфчийски, Рангелов, Ив. Попов, Мицански, Цв. Генков ), прибави юношите, а и аз със сигурност съм пропуснал някого! Тогава наистина ще съм дрогиран, но от кеф, защото проблема на Илиян ще е, не кого да пусне, а кого да остави резерва! Двата силни отбора на ЛЕВСКИ, които познавам и мачкаха всичко по пътя си, 83-84 год., и 92-94 год., бяха изградени, без чужденци, само с наши юноши и най добрите Български играчи! САМО ЛЕВСКИ! :levski



Човек, не може да си сериозен, нали? И Стилиян писал.... :ohmygod

Дай нещо по-реално. Толкова ли не виждаш, че у нас няма ни един читав футболист. Кажи кого да вземем, за да ВДИГНЕ НИВОТО на отбора (а не да сменим един тролей с друг, като примерно Гаджев или Димов с Борко Стойчев :ohmygod ), че на всичко отгоре да е българин! И аз искам да са само българи, ма ние за национален отбор не можем да съберем достатъчно, при тва с тия, дето играят по чужбина, ти за Левски говориш.... Верно си живееш 92-94-та година.....

Има доказани български играчи, които трябваше да са в Левски, а не в цура, литекс или лудогорец. И това е факт. И понеже не са, сега трябва да стискаме палци от поредните свободни агенти и неосъществени таланти поне един да става...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:02 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
Кои пък са тия доказани български играчи? :ohmygod Аз виждам само мърлячи и селски гюбекчии, които почти по нищо не се различават от нашите.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Nakuro Bradata написа:
Кои пък са тия доказани български играчи? :ohmygod Аз виждам само мърлячи и селски гюбекчии, които почти по нищо не се различават от нашите.

Нали не си мислиш че ще взема да се обяснявам точно на теб? :ohmygod

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Аз "доказани български играчи" в българското първенство не виждам, да си призная. Тия, които малко от малко стават за нещо, са по чужбината, а тва значи, че няма как да дойдат при нас. В българското първенство има български играчи, които са на нивото на нашите дръвца (ок, може би без ИИ5 и ЙМ55, но дори централни защитници не виждам особено блестящи....).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:13 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
hidden767 написа:
Nakuro Bradata написа:
Кои пък са тия доказани български играчи? :ohmygod Аз виждам само мърлячи и селски гюбекчии, които почти по нищо не се различават от нашите.

Нали не си мислиш че ще взема да се обяснявам точно на теб? :ohmygod

Ако доводите са подобни на тези, които "доказват", че цдна има по-добри играчи и ръководство, си го спести. :lol: Аз виждам навсякъде еднакво некадърни пияници, които само носят различни фланелки, като с тази разлика че явно тия в Разград са по-мотивирани и може би добре платени. Някои от нашите чужденци обаче не сан икка лоши и имат голям потенциал.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Всъщност, като каза Разград, важен е въпроса, защо отхвърлени играчи, които са били резерви и са се представяли посредствено, показват достатъчно умения, за да са претендент за шампиони. Това само със заплати не става със сигурност.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2910
Местоположение: Valhalla
Особено играта и хъса на Миро Иванов ме удивляват :roll:

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Всъщност, като каза Разград, важен е въпроса, защо отхвърлени играчи, които са били резерви и са се представяли посредствено, показват достатъчно умения, за да са претендент за шампиони. Това само със заплати не става със сигурност.


Защото който ги е събирал, организирал, тренирал, подготвял тактически, психически и т.н. знае какво прави, има средствата и се учи в движение от другите (и от чуждестранни модели!) как да прави футбол...Такъв тип отбор е антипод на т.нар. "грандове". Тяхната база от към привърженици няма как да им носи издръжка или някакви дивиденти(!), това се знае преди да започнат. При тях всичко е на бизнес основа - има пари, хора можещи да работят, а да правят пари е задачата им! Домусчиев не е във футбола, защото си чеше само егото. Човека иска да прави пари, да седи наравно с големите у нас и навън и да е в играта с печеливш отбор. Той беше при свинете с някаква идея преди време, но стихията на свинската простотия не понася такива хора. Не симпатизирам на Лудогорец, нито на Домусчиев, но такъв модел на работа само ще повиши качеството на играта и състезанието. Не е измислен у нас, напротив - има вече 10-15 г. такива проекти в Чехия, Полша, Унгария, Румъния, Хърватска и т.н. И още нещо: до сега отвсякъде т.нар. "мажоритарни собственици" или "благодетели" само скимтяха, че наливат пари във футбола :lol: , което е пълна измислица.


Последна промяна UGLYBLUE на Вто Май 15, 2012 10:51 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Което означава, че нахвърлянето върху конкретни играчи е грешка, и отговорноста трябва да е на по-високо ниво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:50 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48810
Местоположение: ШОПландия
Ще ги видим и Лудокурец. Аз, освен нашите мачове, в които бяхме на жалко ниво не съм им гледал и не мога да кажа дали бият с игра или по подразбиране.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Nakuro Bradata написа:
Ще ги видим и Лудокурец. Аз, освен нашите мачове, в които бяхме на жалко ниво не съм им гледал и не мога да кажа дали бият с игра или по подразбиране.


Ми ние вече ги гледаме, аз поне съм им гледал 5-6 мача извън нашите 2. Просто си играят хората,имат си концепция и изпълнители и в повечето случаи са получава и лично аз нямам усещането, че се радват на преднамерена съдийска подкрепа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Може да е най-баналното клише, не е абсолютен факт - Крейзифорест нямат звезди, имат отбор.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Тоест имат треньор.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Еми ние сменихме десетина вече, значи щом и със смяна на треньора не се получава, проблема е на ниво клуб, а не на ниво отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми не е само до треньор, а до цялостния мениджмънт. Явно имат и добър кондинционен спец, имат добър доктор, който ги възстановява правилно и дава читави медикаменти и т.н. Никога не е само едно нещо.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
Седем:Едно написа:
... Никога не е само едно нещо...


Когато обаче "едно нещо" наречено Бащица е "вся и всьо" - нещата са осрани минимум в средно срочен план по цялата верига надолу ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Седем:Едно написа:
Ми не е само до треньор, а до цялостния мениджмънт. Явно имат и добър кондинционен спец, имат добър доктор, който ги възстановява правилно и дава читави медикаменти и т.н. Никога не е само едно нещо.

Е ясно е тва ама без човек, който управлява съблекалнята и може да обясни на хората какво се иска от тях, не става

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ми без всяка една брънка от веригата не става. Кво като им обясни, ако физически са зле? Или ако техния Баждек не им е давал заплати 3 месеца? Или ако половината са контузени заради лоша подготовка или възстановяване? Всичко е един голям механизъм и няма как да стане само с част от него.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 11:46 am 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 11:26 pm
Мнения: 765
Levskar67 написа:
Предлагам ти състав от Българи, а ти си избирай! Илиев ( Акалски, вратаря на шериф, Ст. Кунчев ): Ж. Миланов, може да играе отляво ( Терзиев, Сашо Александров, може да играе отляво, Станчев, може да играе централен, Башлиев ): Р. Колев ( И. Иванов, Д. Златков ): Ал. Александров ( Б. Стойчев. Димов ): Венков ( В. Минев, Божиков ) Ст. Петров, след като оздравее ( Гаджев, Димов, Сърмов ): Старокин ( Ч. Янков, Св. Дяков, Ст. Генчев ): М. Василев ( Райков, Златински, Н. Димитров ): Бл. Георгиев ( Гал. Иванов, Капитанов, Ив. Стоянов ) Г. Илиев ( М. Иванов, Ил. Илиев, Ст. Велев ) Божинов ( Макриев, Домуфчийски, Рангелов, Ив. Попов, Мицански, Цв. Генков ), прибави юношите, а и аз със сигурност съм пропуснал някого! Тогава наистина ще съм дрогиран, но от кеф, защото проблема на Илиян ще е, не кого да пусне, а кого да остави резерва! Двата силни отбора на ЛЕВСКИ, които познавам и мачкаха всичко по пътя си, 83-84 год., и 92-94 год., бяха изградени, без чужденци, само с наши юноши и най добрите Български играчи! САМО ЛЕВСКИ! :levski

Ем кво да избирам ? Пацо Илиев,Стенли,Домовчийски и Попето са единствените играчи които бих искал да видя в Левски..Другите леко не стават.Домовчийски дори го искам само щото като играеше в Левски първия път го харесвах много като играч..сега въобще не го знам в кво положение е и той.Бъркаш просто и тва е.
P.s. И кой по-дяволите е Капитанов ? :ohmygod2 Само не казвай оня от Ч.Море.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
kato vidqh, che Levskar67 e ostavil v dream team- a ot bylgari stefcho stanchev napravo se smazah :D

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:44 pm
Мнения: 1428
Местоположение: Sofia
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=270639

Може ли такава неосведоменост вече от една седмица Иво Тонев и Илиян Илиев са в Бразилия, но тъпите журналисти нямат информация :lol: Голяма тайна, голяма завера, голямо чудо, а медийните специалисти още си нямат представа :shock: Тези хора ни "осведомяват" и "коментират" :oops: Вервайте им!

[size=50][url]"...На този етап Левски се е концентрирал върху три държави – Португалия, Франция и Кипър. Много е вероятно Тонев да е бил в една от трите страни, за да гледа мачове през изминалия уикенд и най-вече да разговаря с набелязаните цели от Илиан Илиев и скаутския екип..." :eliar[/url][/size]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Може да е станало като случая с Иво Димов, когато беше отишъл в Бразилия за играчи :lol:

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 2:12 pm 
От играчите в А група се сещам само за Христо Златински.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 3:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Първото и най-важното е да се разкарат посредствените футболисти от отбора-Станчев, Младенов, Прасокин, Прасел Димов, Иво главата(Илиян най-вероятно ще го държи), Милиев и други

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Може да викнат Тошко Неделев от Ботев на проби и ако е добре физически да се вземе и да връщат Сашо Александров :P

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 12:02 pm
Мнения: 404
maxsupport написа:
Първото и най-важното е да се разкарат посредствените футболисти от отбора-Станчев, Младенов, Прасокин, Прасел Димов, Иво главата(Илиян най-вероятно ще го държи), Милиев и други

Старокин и Димов според мен се справят добре през втория полусезон,така че по-добре да останат

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
Тодор Неделев доколкото помня 1 път ни отказа преди 1-2 години, даже не знам имаше ли професионален договор изобщо :wink:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 7:31 pm
Мнения: 5198
Местоположение: Градски стадион Ловеч
Гонзо-The Best написа:
maxsupport написа:
Първото и най-важното е да се разкарат посредствените футболисти от отбора-Станчев, Младенов, Прасокин, Прасел Димов, Иво главата(Илиян най-вероятно ще го държи), Милиев и други

Старокин и Димов според мен се справят добре през втория полусезон,така че по-добре да останат


Както казаха колегите, значи летвата направо е пробила пропаст в земята.

_________________
ЦCКА-СОФИЯ=ЛИТЕКС
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 15, 2012 4:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 01, 2009 12:02 pm
Мнения: 404
maxsupport написа:
Гонзо-The Best написа:
maxsupport написа:
Първото и най-важното е да се разкарат посредствените футболисти от отбора-Станчев, Младенов, Прасокин, Прасел Димов, Иво главата(Илиян най-вероятно ще го държи), Милиев и други

Старокин и Димов според мен се справят добре през втория полусезон,така че по-добре да останат


Както казаха колегите, значи летвата направо е пробила пропаст в земята.

Не бе,ти си прав,много по-добре е да върнем Кривия и да продължим да налагаме младата ни надежда Йовов

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3415 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 114  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com