forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 4:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 9:37 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7351
Kryten написа:
Какво е плямпал па Гонзо :shock: Не помня откога някой да си е позволил да ръси по публиката, която защитаваше Илиан постоянно. Аман от ощипани!

След една загуба от Родопа Смолян преди години.
Ощипания, вечно си ти.

Лабрадоре, докато Илиев беше треньор, тука се плюеше непрекъснато, сега се продължава. И на мен не ми допада к'во приказва, ама ми писна всяка една легенда да бъде оплювана. Така беше и с Кокала, така беше и с Искренов по едно време и с кой ли не.


Mr. Smith, еми правил е, що да не прави. Постигнал е нещо с тоя керлив отбор. После ги заеба и дойде при нас. И още като дойде, беройци почнаха да лаят как ще се осерем, ще осерем и него. Как пък така познаха...

И к'во му е неопетненото на Гонзо. Много бързо забравихте Запада като отидоха на онази тренировка.

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 9:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Нещо много даваш квалификации кой какво и защо.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7351
Ти, брато, не си се спрял да го правиш от 1 година насам, шефче на форума.

Айде лека вечер!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 10:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ето затова не ни трябват "легенди", които след време да се фръцнат и да се изсерат върху всичко. Когато си мъжкар в живота си мъжкар и на терена, когато си......

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 10:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 26, 2013 3:47 pm
Мнения: 250
Justice написа:
Интервюто си е в стил Илиан - мрън-мрън.Но да му давате обидни квалификации....няма нужда.Един от гигантите в клубната ни история.

Ама като футболист. Иначе.................. не няма да кажа леке


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 10:55 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
Kryten написа:
Кой докара Ели, Опоку, Силва, Йорданов, Прохазка, Марсиньо, Везалов, Пламен Димов, Милен Василев


Вярваш ли, че това е неговият избор? Най-много Везалов на пожар след като изгонихме Главътъ. Йорданов и М. Василев така или иначе са за без пари и в повечето случай само пълнят/пълнеха групата, а не рядко и в групата не попадаха.

Все едно да кажеш, че Деко и Макриев са били избор на Йоканович.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
Zlostar_1111 написа:
Kryten написа:
Кой докара Ели, Опоку, Силва, Йорданов, Прохазка, Марсиньо, Везалов, Пламен Димов, Милен Василев


Вярваш ли, че това е неговият избор? Най-много Везалов на пожар след като изгонихме Главътъ. Йорданов и М. Василев така или иначе са за без пари и в повечето случай само пълнят/пълнеха групата, а не рядко и в групата не попадаха.

Все едно да кажеш, че Деко и Макриев са били избор на Йоканович.


Бaш Илиан настояваше за Ели. Трябвало му играч да можел да изнася топката с ляв крак. Друг е въпроса, че Ели цял живот е бил ляв бек, а Илиан го взе за централен защитник.
Везалката пак той ни го домъкна. Както и Илиян Йорданов - той го прибра след като го изгониха от Локо Пловдив като дори имашще вариант да мине на проби при нас, но Илиан настоя направо да подпише.
Опоку, Марсиньо и Силва дойдоха чрез един португалски мениджър, с който Илиан е играл заедно в Бенфика. В момента ми изкочи името на въпросния.

_________________
Изображение


Последна промяна Коце Маца на Пон Дек 02, 2013 11:01 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Zlostar_1111 написа:

Вярваш ли, че това е неговият избор? Най-много Везалов на пожар след като изгонихме Главътъ. Йорданов и М. Василев така или иначе са за без пари и в повечето случай само пълнят/пълнеха групата, а не рядко и в групата не попадаха.

Все едно да кажеш, че Деко и Макриев са били избор на Йоканович.
Чий да е :shock: Сигурно на Виновникът за всичко лошо в Левски - г-н Мазната Кичара :roll: Защо ти е по-лесно да повярваш на конспирацията, че някой друг му е правил селекцията, отколкото на очевидното. Да не говорим, че Илиан не веднъж е казал, че той ги е докарал.

Гледа ли клипът, който направих специално за теб?

А сравнението за Макриев и Деко с Йоканович е покъртително и ти го знаеш. Илиан имаше два трансферни прозореца и стотици хиляди ЕВРА за селекция, както и ДВЕ ПОДГОТОВКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5172
Местоположение: нЕма
Илиан получи търпение и подкрепа, каквато не получиха нито Кокала, нито Гонзо, че и Йоканович при всичките обещания. Ако всичко останало, като игра и трансфери може да се оправдае с мустака, то отношението му към феновете е меко казано неадекватно. Левски не е бирой и той трябва да е наясно с това. След като иска да бъде запомнен с лошо така да бъде...... :smt006

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Последна промяна tones на Пон Дек 02, 2013 11:31 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Кой докара Ели, Опоку, Силва, Йорданов, Прохазка, Марсиньо, Везалов, Пламен Димов, Милен Василев


А защо вярваш на ИТ повече, отколкото на ИИ?
ИИ не е най-добрият характер, казват че е интригант и темерут, но е много повече Левскар от ИТ. От изброените от теб ти гарантирам, че негов избор са максимум двама, останалите са доведени от ИТ. Самият ИИ чак след напускането си е разбрал какви мениджърски комисионни са платени за всички тези играчи и бил ето така :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Никога не съм твърдял, че ИТ е по-голям левскар от ИИ. А от тия изброените най-много Опоку да не е искан от Илиан. За другите си е казал в прав текст. Останалото са приказки и разкази. Това за комисионните и мениджърите изобщо не го вярвам. За Милен Василев и Везалов сигурно страшни комисионни са се въртели.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Никога не съм твърдял, че ИТ е по-голям левскар от ИИ. А от тия изброените най-много Опоку да не е искан от Илиан. За другите си е казал в прав текст. Останалото са приказки и разкази. Това за комисионните и мениджърите изобщо не го вярвам.


ИИ е искал съвсем други играчи, само че му е казано, че пари за трансфери нема ще му предлагат само на свободен. Така че да , Ели е негов избор, доколкото са му показани трима да си избере един от тях. От тримата може би Ели наистина е бил най-добър. Така се прави селекцията в Левски от 2-3 години насам - с Йока действаха по същия начин. Кое за комисионните не вярваш? Че една Галя не знам си каква движи почти всички приходящи трансфери в Левски от идването на Тонев насам ли? И че за всички тези трансфери има платени комисионни от 40-50 хил евро нагоре? Честно казано нема никакво значение дали го вярваш или не, това няма да го направи по-малко вярно :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 02, 2013 11:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Да оставим настрана играчите, трансферите и комисионните, ама кой му дава право да коментира публиката и то няколко пъти, хората направиха значка с лика му, увековечиха го, абе кажи едно "благодаря" и си мълчи после. Не мога да ги разбера тези хора, ясно ми е, че цялото им поколение нищо не струват като хора, ама да няма едно изключение.....думи нямам вече :(

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 12:02 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
Да, да изгледах ги. В общи линии клипът е по-голям от колкото реално са ни положенията. Срещу Берое освен 2те на Гари в началото и края другото в клипа е пълнеж с разни далечни удари. Срещу Ч. Море определено обаче са повече от това което на мен ми останало от този мач - гредата в началото, Вутов, разминаването на Генков в малкото наказателно и Ил.Йо.

tones написа:
Ако всичко останало, като игра и трансфери може да се оправдае с мустака, то отношението му към феновете е меко казано неадекватно.


И кое му е неадекватното? Че ходеше пред сектора и насила караше и примадоните да се домъкнат? Да е обиждал както Кокала го направи на летището? Виж само за няколко часа какво е отношението към него тук във форума и какви епитети се използват към един футболист дето ни е носил толкова радост! Не случайно и бай Иван пише все по- малко. Едно време не можеше да се псува футболист на Левски еле пък някой като Илиан.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Никой не може да си позволи да коментира публиката, еле па тази на Левски, еле па след 5 години срам след срам :wink: Щ

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Mr. Smith написа:
Да оставим настрана играчите, трансферите и комисионните, ама кой му дава право да коментира публиката и то няколко пъти, хората направиха значка с лика му, увековечиха го, абе кажи едно "благодаря" и си мълчи после. Не мога да ги разбера тези хора, ясно ми е, че цялото им поколение нищо не струват като хора, ама да няма едно изключение.....думи нямам вече :(


А може би вярва, че сектор Б е бил нарочно настроен срещу него от някои хора :wink: Не е като да е нямал основание , щото не е като да не се е случвало в предишни години :wink:

Гледай сега, ИИ е средняк треньор и е кофти характер, но това не е причина да забравим какво е направил за отбора. Беше толкова велик футболист, че когато се върна 98-ма на една контрола февруари месец при сняг и студ дойдоха над 20 хил души, нищо че се знаеше , че няма да играе , а само ще помаха от пистата... И както каза Проданов - и преди, и след него провалите са същите, значи очевидно не той е причината за тях.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 1:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Бая глупости и откровени тъпотии сте изписали и ми е мъчно да гледам докъде ни докараха тия олигофрени...
Жалко, че изобщо отворих темата да видя кой пък се е присетил за нея и дали не е пак някой майтап да се посмея. Уви, не.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Ей, що ядосвате Инчето, бе? Ще се караме. :hitl1

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 1:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Или си траеш или излизаш и казваш как стоят нещата.. Нещо, което все още чакам от Мъри, след като го обеща, ама надали ще го дочакам. Ако няма да казваш нещо съществено си мълчиш и оставяш недомлъвките и тънките обиди на заден план - така разбирам аз левскарщината. Това, че един футболист е легенда и е бил велик, като футболист си е за времето, когато е бил футболист. След това има още много вода, която тече и показва кое, как и защо. :smt006
ИИ, като е обиден да се нареди до останалите обидени на опашката и барем им дойде куража да си кажат всичко за мустака, раев, машиниста, донев, баждечето и всичките знайни и незнайни айляци.. Защо ли смятам, че това няма да стане никога.. :smt031

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 1:21 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
acrimonious написа:
Никой не може да си позволи да коментира публиката, еле па тази на Левски, еле па след 5 години срам след срам :wink: Щ

И какво толкова е казал. Аз не виждам да атакува публиката като цяло. Изказва възмущение от хора казали му, че е никой. Ако визираш коментара му след 0-0 с Монтана на Герена...ми прав е. Да, няма как да се пее при такава "игра" срещу такъв отбор, ама всички освирквания и "оставки" би трябвало да са за след мача, а не 20мин преди да е свършил мача.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 10:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Zlostar_1111 написа:
acrimonious написа:
Никой не може да си позволи да коментира публиката, еле па тази на Левски, еле па след 5 години срам след срам :wink: Щ

И какво толкова е казал. Аз не виждам да атакува публиката като цяло. Изказва възмущение от хора казали му, че е никой. Ако визираш коментара му след 0-0 с Монтана на Герена...ми прав е. Да, няма как да се пее при такава "игра" срещу такъв отбор, ама всички освирквания и "оставки" би трябвало да са за след мача, а не 20мин преди да е свършил мача.


По- скоро визира една среща след Сараево, на която тотално ни скъса нервите. Дойде и каза, че е само за няколко минути, щото имали тренировка, а само след седмица бил важният мач с Черноморец :ohmygod И някои хора с право си го иронизираха.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:11 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 8:58 pm
Мнения: 6163
Няма как да знам за това след като не съм присъствал, но определено не е била адекватна реакция от негова страна след такъв резил. Въпреки това не намирам причина толкова да се храчи по него.

_________________
ДипломатО написа:
КГБ са инфилтрирали американското общество с неомарксисти преди 50 години за да го сринат, сега ще го инфилтрират с неконсерватори за да го спасят.

todormanolov написа:
Искаш ли нов бас? Максимум пета политическа сила с максимум 30 дупедава и 2 евродупедава? 100 лева


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Значи, когато си бил в Левски, нещо се е осрало и си си тръгнал, имаш 2 варианта на адекватно поведение. Първи вариант - излизаш и казваш - "аз исках това и това, казаха ми - не може, няма пари, ще вземеш тоя и тоя, еди-кой-си ми пречеше и не ми позволяваше това и това, играчите не ме слушаха, защото това и това..." или с думи прости - казваш си всичко. Втори вариант - като не ти стиска, или не искаш да си казваш нещата както са били, си мълчиш, казваш "поемам си кръста" и толкова. От досегашните, май-май само Гонзо постъпи по един от тия начини, а именно - втория.....

Качествата като футболист нямат нищо общо тука, държа да подчертая. Никой няма да каже лоша дума за Илиан като играч...нито за Гонзо, нито дори за Насо. Говорим за съвсем други неща....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Boyo написа:
Mr. Smith написа:
Да оставим настрана играчите, трансферите и комисионните, ама кой му дава право да коментира публиката и то няколко пъти, хората направиха значка с лика му, увековечиха го, абе кажи едно "благодаря" и си мълчи после. Не мога да ги разбера тези хора, ясно ми е, че цялото им поколение нищо не струват като хора, ама да няма едно изключение.....думи нямам вече :(


А може би вярва, че сектор Б е бил нарочно настроен срещу него от някои хора :wink: Не е като да е нямал основание , щото не е като да не се е случвало в предишни години :wink:

Гледай сега, ИИ е средняк треньор и е кофти характер, но това не е причина да забравим какво е направил за отбора. Беше толкова велик футболист, че когато се върна 98-ма на една контрола февруари месец при сняг и студ дойдоха над 20 хил души, нищо че се знаеше , че няма да играе , а само ще помаха от пистата... И както каза Проданов - и преди, и след него провалите са същите, значи очевидно не той е причината за тях.
Не ме разбираш, като треньор не искам да го коментирам, за това говорят резултатите, коментирам го като човек и това ме дразни в него, същото ме дразни и в Стоилов, и в Сираков, и в Кокала, това са прости и елементарни хора. Да оставим настрана Гонзо, но хора като Иван Цветков, като Симеон Райков, чужденци като Томашич, Бардон, дори и глупаци и некасърници като Старокин и Димов, тия хора малко или много показват уважение към клуба, това липсва в т.нар. ни легенди. Имам чувството, като слушам нашите легенди, че на тях Левски им е длъжен. Снощи слушах и Барзов по телевизията, еми... разочарован съм. Господа, Левски на вас не ви дължи нищо, вие му дължите - вашата любов....

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Wildkid написа:
Значи, когато си бил в Левски, нещо се е осрало и си си тръгнал, имаш 2 варианта на адекватно поведение. Първи вариант - излизаш и казваш - "аз исках това и това, казаха ми - не може, няма пари, ще вземеш тоя и тоя, еди-кой-си ми пречеше и не ми позволяваше това и това, играчите не ме слушаха, защото това и това..." или с думи прости - казваш си всичко. Втори вариант - като не ти стиска, или не искаш да си казваш нещата както са били, си мълчиш, казваш "поемам си кръста" и толкова. От досегашните, май-май само Гонзо постъпи по един от тия начини, а именно - втория.....

Качествата като футболист нямат нищо общо тука, държа да подчертая. Никой няма да каже лоша дума за Илиан като играч...нито за Гонзо, нито дори за Насо. Говорим за съвсем други неща....



Ами то останалите като че ли са избрали първия вариант, който е за предпочитане, но пък са го направили твърде полвинчато. За което не съм сигурен, че имаме право да ги виним.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Zlostar_1111 написа:
Няма как да знам за това след като не съм присъствал, но определено не е била адекватна реакция от негова страна след такъв резил. Въпреки това не намирам причина толкова да се храчи по него.


Не бе, не казвам да се храчи, просто се беше насрал и говореше пълни врели- некипели, и си му го казахме. Никой не се е държал неуважително към него, ама си го попитаха "Къде бързате толкова, с Милан ли играем в събота, с Реал ли...?". Естествено, 70% от присъстващите бяхме по- млади от него, но чак пък "невръстни" (аз съм на 27, повечето бяха мои години минимум)...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 12:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
jordanofff написа:
Или си траеш или излизаш и казваш как стоят нещата.. Нещо, което все още чакам от Мъри, след като го обеща, ама надали ще го дочакам. Ако няма да казваш нещо съществено си мълчиш и оставяш недомлъвките и тънките обиди на заден план - така разбирам аз левскарщината. Това, че един футболист е легенда и е бил велик, като футболист си е за времето, когато е бил футболист. След това има още много вода, която тече и показва кое, как и защо. :smt006
ИИ, като е обиден да се нареди до останалите обидени на опашката и барем им дойде куража да си кажат всичко за мустака, раев, машиниста, донев, баждечето и всичките знайни и незнайни айляци.. Защо ли смятам, че това няма да стане никога.. :smt031


Много е лесно от страни да се дава акъл, ама като тези дето движат футбола в бг са един дол дренки, а и повечето вечер си пият уискито заедно, нали се сещаш, че ако наплюеш единия никой нема да те вземе на работа повече. Това е положението в бг за съжаление, хората са бедни, няма сигурност за бъдещето и никой не иска да си затваря вратите никъде. Борето е единственият , който приказва повече, щото си има друг бизнес, кинти и не разчита на работа в някой отбор за бъдещето си.

Смит, прости хора са, но те са били в Левски заради футболните си умения, а не моралните си качества и коефициента на интелигентност. На трибуните да не са само доценти и докторанти? Нашата работа е да подкрепяме, тяхната да печелят мачовете. Колкото е тъпо футболист или треньор да ни плюе нас като фенове, толкова и тъпо е ние да плюем по човек , който е бил основна фигура в няколко от най-великите ни мачове... Щом не става за треньор - благодарим , довиждане, винаги си добре дошъл на трибуните и точка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 1:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Boyo написа:
Много е лесно от страни да се дава акъл, ама като тези дето движат футбола в бг са един дол дренки, а и повечето вечер си пият уискито заедно, нали се сещаш, че ако наплюеш единия никой нема да те вземе на работа повече. Това е положението в бг за съжаление, хората са бедни, няма сигурност за бъдещето и никой не иска да си затваря вратите никъде. Борето е единственият , който приказва повече, щото си има друг бизнес, кинти и не разчита на работа в някой отбор за бъдещето си.


Именно, точно така го разбирам и аз и заради това ми е ясно, че никой няма да излезе и да говори, а ще се продължава с недомлъвките и тънките лафчета по линия на един или друг. И така докато мустакатия не ни закрие, защото през последните седмици някак си започнах да си представям нещата по-надалеч и се плаша от това, което си мисля, че ще ни се случи :smt012

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
tprodanov написа:
Wildkid написа:
Значи, когато си бил в Левски, нещо се е осрало и си си тръгнал, имаш 2 варианта на адекватно поведение. Първи вариант - излизаш и казваш - "аз исках това и това, казаха ми - не може, няма пари, ще вземеш тоя и тоя, еди-кой-си ми пречеше и не ми позволяваше това и това, играчите не ме слушаха, защото това и това..." или с думи прости - казваш си всичко. Втори вариант - като не ти стиска, или не искаш да си казваш нещата както са били, си мълчиш, казваш "поемам си кръста" и толкова. От досегашните, май-май само Гонзо постъпи по един от тия начини, а именно - втория.....

Качествата като футболист нямат нищо общо тука, държа да подчертая. Никой няма да каже лоша дума за Илиан като играч...нито за Гонзо, нито дори за Насо. Говорим за съвсем други неща....



Ами то останалите като че ли са избрали първия вариант, който е за предпочитане, но пък са го направили твърде полвинчато. За което не съм сигурен, че имаме право да ги виним.


А, не, не - като си избрал първия вариант, казваш всичко, а не недомлъвки и половинчати работи. Ако имаш топки да говориш - излизаш и говориш. Ако нямаш топки да кажеш всичко - мълчиш и избираш втория вариант.

Boyo написа:

Много е лесно от страни да се дава акъл, ама като тези дето движат футбола в бг са един дол дренки, а и повечето вечер си пият уискито заедно, нали се сещаш, че ако наплюеш единия никой нема да те вземе на работа повече. Това е положението в бг за съжаление, хората са бедни, няма сигурност за бъдещето и никой не иска да си затваря вратите никъде. Борето е единственият , който приказва повече, щото си има друг бизнес, кинти и не разчита на работа в някой отбор за бъдещето си.



Ако е така, тогава си мълчиш и не се обаждаш. А не да ми хленчиш с половин уста и за половината неща, а другата половина да си я премълчаваш, щото е по-удобно и няма да те заболи дупето....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 03, 2013 3:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Wildkid написа:
А, не, не - като си избрал първия вариант, казваш всичко, а не недомлъвки и половинчати работи. Ако имаш топки да говориш - излизаш и говориш. Ако нямаш топки да кажеш всичко - мълчиш и избираш втория вариант.


Така е, но и ние като фенове съблякохме Петев, а не пребихме Батков, нали :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1640 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 51, 52, 53, 54, 55  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com